14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Fresh Duke
    #3771
    Két kérdés:
    Mikor jelenik meg a FULL verzió?
    A játéknak, mégcsak egy BETA verziója jelent meg, vagy van már külön DEMO-ja is?

    Mert ha van, akkor még pár kédés:
    Lehet benne menteni?
    Hány pálya van benne?
    Van benne OPTIONS menü?
    Hány faj van benne?
  • Kandurex
    #3770
    Ronda a fa, az nem, mint a fasz, csak valaki meg a fákba kötött bele, hogy nem tetszik neki...

  • Shaman
    #3769
    mondjuk én a 3-ban hajtottam a hősöket a mester wisdom és mester föld varázslat felé,hisz így 1-2 kör alatt,mégha vagy 10 várad is volt összeszedhetted a lényeidet,s ez elég nagy előny...s ezt inkább egy mágus hős tudta elérni,mint egy harcos....
  • leveskocka
    #3768
    nyugi man.evekeig jatszik valamivel az ember,megszokja.nem azt irtam randa,csak szokatlan.
  • Kandurex
    #3767
    Hihetetlen......sok csilivil... ronda a fa...

    ...én meg pisálom össze magam a gyönyörtől. Szinte lemászik a képről a fantasy világ, lsd. várak, harcok és "csilivili",... hát bazzeg, ott a harmadik, második rész, lehet azt gyepálni! Végre méltó körítést kap a seria, de az se jó...besz*rok.
  • leveskocka
    #3766
    hat nem is tudom.felismerheto,de szokatlan a sok csilivili.nomeg a fagyi...na,majd+latjuk
  • j0nNyKa
    #3765
    questet gondolom elolvastad, ami teljesen egyertelmuen leirja
  • IzI
    #3764
    Hi

    Tudna vki segiteni campaign modban?Elakadtam elso palyan:)Felszint elvileg felderitettem teljessen es a pincet is de meg mindig jon a teleportbol igy gondolom van valahol meg1 lejaro + vara csak kerdes hol?!Felszinen 4 lerjarot latok hol a masik?:)
  • 3P
    #3763
    Én kiprobáltam a Disciples-t, sőt végig is vittem, de nem éreztem azt a késztetést, hogy újra játszanék vele. Bántani nem akarom (jobban), mert hát meg lehet annak a játék stílusnak is a rajongó tábora és minek háborgassam őket? :)

    Heroes-ok közt nem szívesen teszek különbséget, föleg nem abszolút kijelntésben (persze azért megvan számomra is a kedvenc). Van ami az egyikben, s van ami másikban volt jó. A 4. rész mint a legjobbán támadott rész is tetszik nekem. Sok újdonságot hozott, amelyek többnyire tetszettek is, na igen leszámítva az aktív hőst. Persze meg volt annak is a hangulata, amikor egy hős partival mentem. Na de nem akarom újra kezdeni a H4 vs. H3 flame-t, pláne nem a H5 topicban.

    Ha a H5-re tekintek, akkor inkább pozitívan csalódtam eddig. A ma oly divatossá vált régi nagy sorozatok lebutitása (pl Settlers) szerencsére messze elkerülte a H5-t, pedig féltem tőle mint a tűztől.
    Nagyon sok dolog tetszik az új játékban, s csak kevés dolog nem (elsősorban, hogy rettentően fagy nálam, de ezt a demónak még megbocsátom). Amin itt irogatok, annak nincs döntő szerepe, csak mint Heroes fan nem tudok/akarok elmenni mellette szó nélkül. :)
  • b-type
    #3762
    Disciples engem sem fogott meg, pedig akartm mert sokan mondták hogy nagyon jó, és nincs semmi izé meg minden, volt már itt a topic-ban is szó róla és nem szúrta a szemem, de az az igazság hogy nálam még egy unevezett 'Heroes klón' sem hozta közel sem azt az élményt amit a HoMM sorozat bármelyik része..ez van.
    De nem bosszant azért ha másnak igen :)
    Számomra a H3WoG és a H4 van nagyjából egyszinten (ahol erős az egyik ott gyengébb a másik), és a polcon a H2 van :) ...pedig..de a hangulata, a zenéje, nálam az a szvcsücsök :))
  • 3P
    #3761
    Ááá, mondom ne bántsuk szegény Disciples-t! :)
  • Kandurex
    #3760
    jah kb. annyi, hogy istentelenül szép a grafika, no meg a dark hangulat
  • 3P
    #3759
    Persze. Az nekem is tetszett, hogy a hős plusszainak hatásának távolsága a 4. részben skill függő volt, ez akár marahatott volna, de ahogy akkorjában olvastam túl sok támadás volt emiatt (szerintem indoklatlanul). Gondolom egyrészt ezért vették ismét a 3. rész mintájára fixre a bonuszokat a teljes harc területen (ezzel szerintem némileg csökkent a stratégizálás is). Másrészt meg azért mert bármennyire is jobban tetszet 4. rész ezen megoldása, szól érv a mostani megoldás melett is. Azaz a 4. ben a hős aktív volt, tehát odament a térképen ahova akart, így a bonusz területe is a hőssel együtt mozgott. Az 5. részben ugyan harcol a hős, de az csak egy kirohanás és vissza. Itt a hős mindig fix helyen áll tulajdonképpen így a hős által adott bonuszok is fix helyeken hatnának, tehát nem lenne az a kettős rugalmasság, mint a 4. részben volt, azaz egyrészt a távolság, másrészt a hős helye a csata képen. Mindegy nekem is tetszett a 4. rész újjítása ott jó is volt, a mostanit meg elfogadom, főleg annak tényében, hogy itt statikus(abb) a hős.

    A H5-ben szerintem jó köztes lépés ez a hőssel, hogy akár harcolhat is a maga módján.
    Végleges véleméynt csak a teljeset végig tóléva tudunk alkotni, de szerintem a hőst jobbára itt is taktikai varázslásra, vagy kifejezett mágus esetén támadó varázslásra fogjuk elsősorban használni, s aharci fizikai sebzését csak ritkán, ha nincs jobb dlgunk, vagy egy kampány következő pályáján, ahol a sereg még kicsi és így a hős sebzése meghatározó.

    Egyébként pont ezért imádom a Heroes-t mert ennyi nézőpont, ennyi eltérő stratégia mind megfér egymás mellett, s ezért nincs az mint pl. Disciples-ben, hogy a harcok szinte pont ugyanúgy zajlanak le, s emiatt számomra unalomba fulladnak. Bocs nem akarom itt bántani a Disciples-t, mert van annak is előnye... :)
  • 3P
    #3758
    Rátapintottál a lényegre. Vannak specifikus esetek, amikor jó egy mágus hős is, de sok esetben jobb egy inkább harci hős, aki némi taktikai mágiával segíti csapatát (haste, blind, bles, slow, curse stb...).
    Persze lesz ezen még vita, hogy melyik a jobb és dönthetetlen igazság bár soha sem lesz, de hogy objektívebben nézzük, ahhoz kell sok-sok játékora a H5-tel is.

    Amit írtam az előző részek alapján írtam, illetve azon csöpp tapasztalatom alapján, amit eddig az alfa, majd a béta és a mostani demó alapján le tudtam szűrni. Azaz általában döntően a harci hősök a nyerők, legalább is ahogy én látom.
  • Vucli
    #3757
    Hát igen arról biztos lehetne vitázni, hogy melyik hős tipus a jobb a caster vagy a harcos, de pl: egy durván kitápolt caster hősnek szinte nincs is szüksége seregre az utszéli szörnyek ellen, és egy harcos hős sereget is rendesen megszivathat ha annak mondjuk nincs dispellje, ráadásul most még erősitettek rajta hogy kapott egy olyan skill (nevét nem tudom) hogy milyen gyorsan tud varázsolni(tehát egy kör alatt akár többet is), ettől függetlenül a knight sereg agyonveri a demo duelbe a dzsines(mondjuk a dzsin hősnek a demoba semmilyen frenzy,vagy puppet master spellje nincs(irányithatjuk az ellenfél egységeit) ) sereget, mert a 20 db lovag egyszerűen megállithatatlan és a hős nagyon feltudja tápolni azt hogy sokszor jöjjön egy körben
  • b-type
    #3756
    Ja, jó lenne vmi hasonló, egyébként tényleg félreértettelek akkor, bocs :)
    Feszt megzavar hogy a H3-ban nem harcol a hős, csak a tulajdonságai érvényesülnek, itt (H5demo) pedig harcol azért, főleg azért mert a H3 WoG-ban pedig volt harcoló 'hőstipus' a commander.
    Azért csak jó volt a H4-ben használt bónuszok, amiket lények vagy hősök adtak bizonyos lépésszámon belül a csatatéren a többi egységnek.


  • 3P
    #3755
    Egyről beszélünk. Nem is írtam, hogy nem lehet őket blokkolni, sőtt éppen hogy lehet.
    Amit meg az elején írtál az igaz, de szerintem félreértesz. Nem is az lenne a célom, hogy tovább erősítsem a varázsló lényeket, hanem hogy súlyozzam, hogy milyen hős mellett hogy szerepeljenek épp úgy mint a fizikai támadású egységek.
    pl. Ha már az angyalt írod. Az én szisztémámban egy harcos hős mellett jól harcolna, jó lenne a védekezési értéke, de relatíve kevesebb egységet tudna feltéámasztani. Egy mágus hős mellett gyengébben harcolna, sebezhetőbb lenne, az alacsonyabb eredeő defense mellett, de jóval több lenne a mana, amiből feltámaszthatna és több egységet is tudna feltámasztani, mert magasabb lenne a spellpowere.
    Ezzel szemben most hogy "működik" az angyal? Egy jó harcos hős mellett pusztítóan támad és nagyon jó a védekezési értéke, alig lehet sebezni, a mágusnál gyengébben támad és sebezhetőbb is. Feléleszteni viszont mindkettő hős mellett ugyanannyit tud, tehát nem befolyásolja a mágia alapú képességét a hős, csak a harci képességét. Miért jó ez?

    Tehát mégegyszer nem akarom én a varázsló egységeket túl tápolni. Dehogy is! Azt szeretném, ha mágikus klépességük is függne hőstől és nem cak a fizikai (attack/defense). Ez nem azt jelenti, hogy a mostanihoz képest még jobbak lennének. Az egyenesen butaság lenne. Korábban írtam, hogy az alap mágia tulajdonságuk picit alacsonyabb lenne a mostanitól, s ez kompenzálódna vagy épp nem attól függően, hogy milyen hős seregeiben vannak. Mindenképpen figyelni kell az egyensúly mértékére is.
    Nekem így logikusabb lenne, és így jobb alternativa lenne a mágus hős a harcos hős mellett, mert most szvsz átalában jobb egy harcos hős, hiszen csak a harci tualjdonsákog kummulálodnak, persze van kivétel is előfordul, hogy mágus hős jobb felállás, de az már inkább spec. eset.
  • b-type
    #3754

    A H3-ban valóban inkább spec. tulajdonságok voltak, de azért voltak varázsló lények:
    Master Genie fix spellpower-rel varázsolt véletlenszerűen, viszont
    az Archangel nagyobb darabszámnál arányosan több lényt tudott feltámasztani.

    Sztem a fizikai sebzés és a mágikus sebzés között ebben a játékban alapvetően az a különbség hogy a fizikaihoz még oda kell érni az ellenfélhez, kivéve a lövészeket.
    Míg a mágikus sebzést ellövöd a partvonalról.
    Ha területre hat akkor ez szorzódik.
    Ha azt akarod hogy a varázsló lény darabszáma meghatározó legyen a a varázslat erejében és még ehez kapjon a hős spellpower bonuszából, akkor egyszerűen megnehezíted a kiegyensúlyozást, mert egy harcosnak oda kell érnie hogy egyáltalán érvényesítse az összes bónuszával megemelt csapását, addig ez elővi akárhonnan (még csak távolsági büntetése sincs mint egy egyszerű lövésznek).
    ha pedig ehez mégcsak le sem lehet blokkolni az már szvsz komoly hiba.
    Egy varázsló lényt is lehet blokkolni, mitől ne lehetne? megzavarás.
  • 3P
    #3753
    Pontosan. :)
  • 3P
    #3752
    A 4. részben köze volt a taktikának hozzá. Mégpedig a csata térképen a taktika képessége határozta meg, hogy meddig hat a hős módosító értékei a lényekre.

    Az egyensúlyozás mértékén lehet változtatni, nem lenne olyan egyensúlyozatlan, mint ahogy azt gondolnád. Azaz a lényeknek elég alacsony lenne alapból a spellpower értéke és a knowledge is, persze függne attól, hogy hányadik szintű. Ez egy harcos mellett relative töketlen egységet eredményezne, mert kevés módosító jönne rá, de egy mágus hős melett felerősödne... :)
    Fizikai sebzés esetében ez pont így is viselkedik, egy rosz attack/defense értékű hős mellett (jellemzően mágus) sokkal kevesebbet tudnak valójában sebezni a lények, mint egy magas attack/defense értékű hős csapatában. Pl. van úgy, hogy egy alacsonyabb szintű lény csoport 1:1-ben, azaz azonos darabszám mellett képes legyözni egy nálánál magasabb szintü csoportot (pl. Champion az Angyalt), ha a gyengébb csapat élén jobb attack/defense értékű hős áll.
    Tehát ha fizikai sebzés esetén ez tud így működni, akkor mágia sebzésnél miért nem? Ettől lenne igazán meggondolandó, hogy mágia, vagy harc irányába megyünk, s ez befolyásolná, hogy adott hős mellé milyen egységeket tennénk be. Stratégizálás további fokozása...

    Bocs, de azt meg nem értem, hogy mit akarsz a blokkolssal... Ha arra gondolsz, hogy a harci sebzés ellen lehet védekezni, míg mágia ellen nem az nem egészen heléytálló. Pl. némítás esetén mindenre igaz. Sőt vannak lények amik permanensen rezisztensek a mágiára, pl. Black Dragon, vagy szféra fóüggő rezisztanciája van (pl. a 3. és 4. részben Effret a tűz alapú sebzés ellen volt rezisztens, vagy vannak aminek csak %-os rezisztanciájuk van (törpe, gólem, stb...), de az jól is van így. Én csak az egységek mágia alapú sebzés számítását látom alapvetően tévesnek. Erre írtam, amit írtam. :)
  • Cobra.
    #3751
    A 3. részben ha jól emlékszem az egységek nem tudtak varázsolni, max speciális képességük volt. A Monk, Magi, stb sima távolsági egység volt 1-2 extra tulajdonsággal (pl Monk +50% sebzés sötétség lények ellen).
    Viszont az valóban jó ötlet lenne, hogy ha már csak support a hős, akkor az ő varázslási értékei hozzáadódjanak a varázsló lények értékeihez.
  • 3P
    #3750
    Félre értettél. A hős mágia sebzése a spellpower-től függ természetesen és semmi köze nincs az attack értékéhez.
    Én a varázsló alapú lények sebzésére gondoltam. Akkor mégegyszer... :)

    A 3. részben mint írtam is nem volt varázskönyv a lényeknél, s fix mágiát szortak a varázsló lények (pl. Magi, Monk, stb...), annak sebzése a lények számától függőt és módosította az értéket a hős attack értéke, na ez volt a helytelen szvsz. Itt lett volna logikusabb a spellpower mint modosító érték.

    A 4. részben már volt varázskönyv, ott meg volt a mágia sebzési értéke is és azt szorozta meg a lények számával és módosította a rezisztancia, artifact és terület alapú tényezőkkel. Ez már picit jobb, de a hős pozitív módosítói itt sem hatottak, illetve a spellpower és mana érték.

    Az 5. részben megmaradt a varázskönyv, s tulajdonképpen a 4. résszel megeggyező módon történik a varázsló lények mágia sebzés értékének számítása.
    Na erre írtam azt, hogy a lények esetén is meg kellene jelennie a knowledge és sperllpower értékeknek, s ezen értékeket javíthatná a hős ezzel megeggyező tulajdonsága, mint ahogy az Attack és Defense értékek esetén történik. Így egy mágus hős mellett jobbak lennének a varázslás alapú egységek, s kevésbé jók a fizikai sebző egységek, míg a harcos hős esetén pont fordítva lenne.
    Ez most nincs így, ezért egy mágus hősnek csak a saját mágiájára hat a spellpower és knowledge értékei, míg az attack és defense értékei kihat a teljes csapatra. Így a csapat többet profitál abból, ha inkább az atack és defense értékei magasabbak a hősnek. Talán ezt kellett volna egyensúlyozni.

    Mindegy ettől persze nagyon szuper a játék, csak picit értetlenül állok a véleményem szerint szarvas hiba előtt már sok-sok rész és kiegészítő óta...
  • b-type
    #3749
    tök igaz egyébként, valóban a lények száma volt meghatározó, sztem semmit nem számított a hős Spellpower értéke, kivéve persze a hős által használt varázslatoknál.
    Ez valszeg jól is van így, mert különben olyan brutális sembzések jönnek össze hogy ihaj, hisz a varázsló lényt még blokkolni sem lehet, és ehez képest óriási lenne a zavar a lényegyensúlyban.
    Az viszont érdekes hogy a Hős támadó-védekező értékei hozzáadódnak a lény támadó-védekező értékeihez.
    Igazából az lenne a logikus hogy a hős taktikai képzetségének függően bizonyos százalékban kapná csak a lény a Hős tám.Véd értékeit.
  • Shiwo
    #3748
    ez igaz a hősre, de ha jól értelmeztem, ő olyasmira gondol, hogy pl a 4-ben a mage lény gyakorlatilag varikönyvből varázsolt, de hogy mennyit sebzett, az nem a "gazdihős" magic powerétől számított, hanem az attackjától, tehát a magic power CSAK a hősre vonatkozott és nem az egységeire...
  • Vucli
    #3747
    Szerintem minden heroes játékba a hős spellpower tulajdonsága határozta meg mágiájának erejét, nem pedig az attack értéke
  • Nagydög
    #3746
    En is idegenkedtem a 3D-s vilagtol, de itt jol sikerult. Mondjuk, nem sokat szoktam tekergetni a nezetet, csak ha valami nem latszik jol abbol a szogbol, ahonnan eppen nezem. A csataban is a cinematic nezetet kapcsoltam ki eloszor.
  • dr Kotász
    #3745
    Skills fül, alul specialization and racial.
  • 3P
    #3744
    Ebben nem is vitázunk, de a Slow és a Blind, vagy akár a Haste, Bless nem magas szintű varázslatok a Heroes-ban, azaz pont ilyenekre céloztam, hogy némi mágiával segítheti az inkább harci hősöm az egységeimet (a közvetve harci cselekedetei annak sem jók, a manája meg inkább csak az ilyen stratégiai mágiára elég). Ezekhez jellemzően még mana sem kell sok, sőt ezeknek "erősége sincs", tehát az alacsony spellpower sem akkora hátrány, igaz itt az erőséget a varázslat hatása hossza körök számában mérve nyilvánul meg, de azért egy harci hős is rendelekzi némi spellpower-vel, és így ott is kitart a csata hosszát tekintve relatíve sokáig, illetve amíg tart, addig döntő előnyhöz is juthatunk... :)
  • Shaman
    #3743
    nem akarok vitába szállni,de én meg spec pont a mágiában jártasabb hősöket részesítettem előnyben.....
    hiába a nagy attack/defense egy jó időben ellőtt mass slow,vagy blind ellen sokat nem ért...
  • 3P
    #3742
    Might or Magic?
    A Heroes 3-ban sokszor vita volt, hogy melyik a jobb hős a mágus, vagy a harcos hős. Én mindig is a harcos hős felé húztam aki néhány, talán nem is magas szintű mágiával tudta segíteni a seregét. A döntésem oka egyszerá volt. A hős attack és defense értékei hozzá adodtak a seregben levő egységek attack és defense értékeihez, tehát egy magas attack/defense -vel rendelkező hős esetén alapvetően jobban harcoltak a sereg lényei is. A knolwledge és spellpower értékek határozzák meg a varázslat erőségét, valamint a hős számára rendelkezésre álló mana mennyiséget. A 3. részben nem volt még a mágus egységek kezében varázskönyv és egy fix mágiát szortak. Ennek érdekessége az volt, hogy a mágia alapú sebzésük is attack függő volt, tehát a mágia alpú egységeinket is jobban segítette a harci hős. Szerintem botor hiba, amit javítani illett volna a későbbi részekben...
    A 4. részben megjelent varázskönyv az egységeink kezébe, hatalmas újjítás volt és tetszett is, de a szisztéma nem változott. Az 5. rész megtartotta szerencsére a varázskönyvet a mágus egységek kezében, de így a demó alapján azt látom, hogy a koncepció nem javult (túlzottan). Azaz egy lény mágia sebzése persze függ a mágiától, de emmellett jóformán csak az egység darabszámától, azaz a két érték szorzataként kajuk meg a mágia alapú sebzés mértékét, emit a rezisztanciák, és artifact, valamint terület alapú paraméterek módosíthatnak döntően.
    Ez is jó (francokat jó), de alapvetően bíztam benne, hogy javítank ezen, azaz értékesebbé (és szerintem logikusabbá) teszik a mágia központú hősöket. Szóval miként az attack és defense érték hozzá adódik a lények fizikai sebzéséhez és védekezési értékeihez, úgy a hős spellpower és knowledge értékei is hozzá adódhatnának az egységek ilyen értékeihez, már ha lenne... :-/ De nincs! Én legalább is nem láttam. Tehát magyarul azt vártam volna, hogy egy jó mágus hős mellett erősebben és több manából varázsolhattak volna a seregben levő lények, azaz a hős pozitív módosítói épp úgy számítottak volna a mágiában, mint a harcban. Ahogy látom sajnos nem így van.
    Most újra felteszem magamban a kérdést harci, vagy mágus hős a jobb? A döntésem bár nem szilárd, de asszem ismét a jellemzőbben harcos hős felé húz, pedig nagy húzás lehetett volna a mágikus tulajdonságok ilyen jellegű újragondolása...
  • Sheltem
    #3741
    Egyelőre énis a Heroes3 mellett voksolok. Túl szuper az a játék sajna, ha nem lenne oda meg vissza lennék az 5. részért, viszont nem akarok demo alapján álláspontot foglalni. Nekem az 5 ös túl csicsásnak akar látszani elsőre(lehet később azt fogom rámondani, hogy gyönyörű) de valahogy a 2D -s 3. rész nekem még mindig jobbnak/átláthatóbbnak/szebbnek tűnik. Lényegtelen, megvárom a fullt és majd utána eldöntöm kell e nekem.
  • b-type
    #3740
    A franc, jól megváltozott a véleményem :))) :
    Én viszont egyre inkább úgy érzem hogy nem kötelező darab :)
    Ennek ellenére biztos hogy meglesz, de akkor már inkább a H3-l játszom, ha ilyesmire van szükségem.
    egyszerűen röhögnöm kell ha az ellenséges hős első katapultlövése a kapumat döngeti, az én katapultom meg a falat, és képessége nincsen az ai-nak sem rá...ehh
    Az olyan helyzetetktől meg falra mászom mikor elmegyek a tápos hősömmel várat foglalni és lvl1 ai hős ül bent, én lövök mindenhová a katapultal de még véletlenül sem a kapú irányába, a dög nagy páncélos seregem meg ott wait-l a sértetlen kapú előtt.
    Ha erre van szükségem akkor inkább maradok a H2-H3-nál, mert ott viszont nem fordulhatott elő hogy a lvl1-es ai hős felélesszen 3db lvl5-ös mobot....csak néztem, ezt a 10mannájából (tehát még csak nem is magus a lelkem), 2× megcsinálta...röpke számolás 500valamennyi HP-t gyógyított fel kétszer.
    Az már csak hab a tortán hogy a manna lopó kiscsávó pont úgy kapott morált hogy ezt a 10mannát tápolja tölem.
    Szal én pont rosszúl jártam, mert a H3-at kaptam itt-ott megtekerve.
    Nagyon szerettem, és még most is, de nekem már van egy ilyesmi játékom a polcon.
  • kutjus
    #3739
    Sziasztok!

    Kipróbáltam én is a demót, ami mostanra már nagyon tetszik. Elsőre kicsit nehéz volt a 3d-s terepet átlátni, de messzebbről jóval átláthatóbb, meg pár óra után pláne. Már ki is végeztem a demót sajna.
    Nagyon jól megcsinálták a lényeket, szépek, élőek, a mage-ek leporolják köpenyük sebesülés után ;)

    Az egyetlen ami nálam bugnak tűnt, hogy Haven kampányban elfoglaltam 2 útbaeső bányát, majd kiszabadítottam ISabelt és vele foglaltam el várat. Miután ez megvolt Godric kapta XP-t és ő lépett szintet :S Másnál is volt ilyen?
    Ezt leszámítva nagyon meg vagyok elégdve vele. Egy kicsit az alvilág lehetne átláthatóbb, ha nem kéne a fentről lelógó köveket nézni.

    De akkor is azt hiszem ez egy kötelező darab a polcra! :)

    Duelben meg az elfek tényleg erősek, legalábbis, amik ellen eddig próbáltam.
  • Agamemnon
    #3738
    Azt kifelejtettem, hogy vannak bizonyos ability-k, amik más és más ability-től függnek. Azaz, azokat mind meg kell tanulnod, ha ezt a speciális képességet is meg akarod tanulni.

    erről írt '3P', üzenete (#3716)

  • Agamemnon
    #3737
    Elméletileg 6 skill-t tanulhatsz meg, és minden egyes skill-hez három ability-t kaphatsz, ami további pluszt jelent. Hogy ezen felül a speciális ability-k hová kerülnek, azt nem tudom...
    Tényleg tudja valaki, hogy a spec. abilityk, amik a többi ability-től függnek is beleszámítanak abba a 3 megtanulhatóba, vagy azokat külön számolja?
  • Shiwo
    #3736
    valaki elmagyarázná érthetően, hogy is van most ez a skill / ability izé ?

    a hősöm szintlépés közül többnyire 2 skill és 2 ability közül választhat..1et..
    de most mitől függ, milyen abi-t vehetek fel ? teljesen nem tiszta a dolog, angolból meg fáradt vok most kibogarászni, szval ha vki pár mondatban értelmesen leírná, hálával fogadnám...
  • Kandurex
    #3735
    Fordítva, a várból idézi a csapatba, csak eléggé mana igényes nagy létszám esetén.
  • Varian
    #3734
    A gyüjtöi változat ha jól tudom nem fog megjelenni magyarul csak a sima sajnos.
    A summon creature spell meg nem az hogy a csapatodból a várba idéz valakit a hös?

    Vucli: itt is köszi mai játékot. Szét dueleztük a fejünket mára. :-)
  • j0nNyKa
    #3733
    ezvan
  • IceTom
    #3732
    ez a gyújtői változat MO-n is kapható lesz??..és ha igen..nem lehet v.hol már elörendelni?