14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #3971
    Persze, h mindegy, ha minden hozzászólásod megrágva és kiköpve kerül vissza.
  • GodBadka
    #3970
    :DD Na mindegy.
  • Kandurex
    #3969
    A megjelenés az UBI szerint május 19. reggel nyugati part idő szerint

    Ettől persze még változhat, de a program gold -ba ment, jelen pillanatban is a sokszorosító üzemben készülnek a példányok, folyik a dobozolás stb. esetleg egy újabb hurrikán változtathat a megjelenésen :/
  • GodBadka
    #3968
    olvasok én. De attól hogy lesz magyar nyelvű verzió, még nem jelenti azt, hogy az 19-én lesz is.
  • Kandurex
    #3967
    #3950 olvass már vazz, ne csak írj
  • GodBadka
    #3966
    A játék magyarul is megjelenik május 19. -én.


    :o Mert magyarul bizonnyal majd amcsiban adják ki. Bocsánat a tévedésemért.
  • Kandurex
    #3965
    És hol látod oda írva, hogy magyarországi megjelenés?
  • GodBadka
    #3964
    Nono. A játék nagy valószínűséggel megjelenik május 19-én, de hogy itthon a magyar forgalmazó meddig fog szenvedni az más kérdés. Eddigi tapasztalatok alapján +3-6 hét.

    Persze lehe, hogy most összekapják magukat, de ezt egyenlőre csak hiú reménynek vegyük.
  • Magic Boy
    #3963
    Akkor ez nemigaz?

    Heroes V - fanatikusoknak
    2006. április 7. 15:58, Péntek - Németh Szabolcs

    Már megszokhattuk, hogy a sikerre ítélt játékoknak mindig van egy "puritánabb" és egy "úribb" változata. Nincs ez másképp a Heroes V-el sem. Nézzük, mi mindent rejt a gyűjtői változat.

    A hírt két részre bontjuk. Egy blokkot annak szentelünk, ami biztos benne lesz a csomagban, a másikban pedig arról szólunk, ami nagy valószínűség szerint benne lehet az összeállításban.

    Ami biztosan lesz:

    - Aurorának nevezett karakter
    - valódi, kihajtható térkép
    - a játékban három plusz térkép
    - illusztrációk egyenesen a műhelyből
    - betétdalok egy DVD-n összegyűjtve


    Ami talán lesz:
    - ezt az információt kezeljük nagyon óvatosan, de nagyon sok patinás lap lehozta az értesülését, miszerint a HOM V extra változatában helyet kap a Heroes III és IV is!


    A bővített játék ára 12 000 forint körül lesz, ami ha igazak az értesüléseink, három Heroesért nem is olyan sok.
  • Magic Boy
    #3962
    Tökre szoktam bírni ahogy a hősöm nekiindul és nekitámad a pályatúloldalán levő ellenfélnek!
  • 3P
    #3961
    A Heroes 3-ban tényleg úgy volt, de az 5. rész másról tanuskodik...
    ITT ezt írják:
    Town Portal (20 Mana)

    Transports hero to the random friendly town. Experts in Summoning Magic are transported to the nearest friendly town

    Tehát basic és advanced szinten random dob (mint ahogy már írátk is itt), expert szinten meg fixen a legközelebbihez. Érdekes elgondolás, ezt most nem tudom, hogy bünti, vagy épp előny, mert sok ugye manából azért lehet bőven még random is utazni...
  • Shaman
    #3960
    Most akkor mikor is jelenik meg,mert lentebb meg Május 19.ét írtak.....
  • Shiwo
    #3959
    hét az tuti, hogy a 3-ban experten kiválaszthattad a cél-várat..
  • 3P
    #3958
    A CD Galaxis oldala szerint nem. :(
  • Magic Boy
    #3957
    Heroes V - május 23-ig bírjuk ki
    2006. április 21. 11:58, Péntek - Németh Szabolcs

    Melyik játékot várja jelenleg a legtöbb gondolkodásra is képes ember a világon? Igen, a Heroes a helyes válasz.

    Több napon át tartó találgatásoknak vetett véget az UbiSoft. A hivatalos közlemény szerint már alig egy hónap van hátra a megjelenésig. A játék sikere nem kérdéses. Az eddigi részek is mind-mind "platinásak" lettek, ami többet ér mindenféle marketingdumánál. Talán egy dologban maradtak el a Heroes részei, a grafikai megjelenítésben. Ezt a megjegyzést azonban örökre zárójelbe tehetjük. Az ötödik rész teljes mértékben felnőtt a feladathoz és nagyon szép grafikával örvendeztet meg minket.









    A legfontosabbat még nem is mondtuk. A bűvös szám: május 23.
  • 3P
    #3956
    A banner alatt a link, hogy mi lesz benne, s az ára 14 990 Ft.
  • Magic Boy
    #3955
    A gyüjtőknek kijövő verzióban nemlessz Magyar nyelv?
  • 3P
    #3954
    Egy nagy dilemám van, hogy melyik változatot vegym meg. :)
    A sima 11 990 Ft-ért jön magyarul, a Collector's meg 14 990 Ft-ért angolul. Sajnos a Collector's nem kinál olyan többletet, hogy tényleg megérje az a + 3000 Ft. Az a gondom, hogy itthon a Special Edithion (asszem ez a 3.) nem jön, ami elvileg több pluszt is tartalmaz.
    Az lenne a jó, ha a Collector's-ban választható lenne a nyelv, akkor tuti, hogy azt venném meg, így hezitálok...
  • Magic Boy
    #3953
    Apropó a gyüjtőknek kijövő változatot hol lehet megszerezni és szerintetek megéri-e azt venni vagy a símát jobban megéri?
  • Magic Boy
    #3952
    Ha a gyüjtős változatban tényleg bennelessz a Heroes3, a Heroes4 és a Heroes5 + jópár ektra 12000-ért akkor én is megveszem!
  • 3P
    #3951
    Nagyon régi hír, hogy jön magyarul. A nagyob nyelveken kivül csak magyar és lengyel nyelven jön, mivel itt van neki ilyen mértékű rajnongó tábora. Ezt kiváltságnak is tekinthetjük, az más kérdés, hogy ki akarja angolul és ki akarja magyarul játszani.
    Egyébként itthon is lesz magyar és angol változat is, tehát lesz választék.
    Aki meg egy Heroes-t warez forrásból szerez be, azok meg ne elégedetlenkedjenek, hogy ha csak esetleg angolul lesz...
    Szerintem ez az a játék, ami tuti, hogy megéri az árát, denam akarok belemnni egy etikai vitába... ;)
  • Kandurex
    #3950
    A fejlesztőtől és kiadótól :) A gyári lemezeken már rajta van a Magyar nyelv.
  • Magic Boy
    #3949
    Reméljük nem, mert akkor nem lessz hozzá magyarosítás és az azért párunknak nemáratana, ha angol verzióval(általában)nyonja!
  • Nabunaid
    #3948
    Ez biztos Kandúr? Honnan az info?
  • Nagydög
    #3947
    Lehet, hogy marhasag, de mintha ugy emlekeznek, hogy experten teleportal a legkozelebbi varba. Az elozo szinteken veletlenszeruen kerulsz valamelyik varadba.
  • Kandurex
    #3946
    #3938
  • Shaman
    #3945
    nem elképzelhetö,hogy a Town Portal úgy müködik,mint a III-ban?
    Ott is csak akkor tudtál bármelyik várba teleportálni,ha Föld mágiából Mester szintü volt a hősöd....egyébként csak a legközelebbibe..
  • Kandurex
    #3944
    A játék magyarul is megjelenik május 19. -én.
  • Kandurex
    #3943
    Hát ja, csak mondjuk ehhez mind az 5 skill helyet pontosan kell belőni
  • toma77
    #3942
    Hi!

    Emberek, most,hogy közeledik a kiadás időpontja, van valami hír arról, hogy kiadják netán magyarul is?
  • Kandurex
    #3941
    Jah, értem, kevertem :(
  • dr Kotász
    #3940
    Meg amúgy se sajnáld, mert minden vár/faj megtanulhat egy gigadurva ability-t.
    Pl. a Sylvan hősnek (Ranger) ott van a Nature's Luck. Ez gyakorlatilag megduplázza a seregedet. Pont azért lesz jó stratégia, mert ésszel megválasztva a skilleket szintlépéskor, egymást erősítő tulajdonságokat választhatsz. Ráadásul egy fajon belül is rámehetsz többféle irányra, úgyhogy ha multiban összetalálkozik két 28-as szintű knight hős, drasztikus eltérések lehetnek. Ebben szerintem jó, hogy különbözni fog a Heros 3-tól, ahol nagyjából egy séma szerint próbálta az ember fejleszteni a hőseit, megvoltak a kedvenc skillek és kész. Itt meg a skill kombók újabb skilleket eredményez, lehet tehát a kezdő hősöddel tervezni, hogy az adottságok alapján milyen irányra mész rá... fincsi.
  • dr Kotász
    #3939
    Nem, mert a Dungeon hőse a Warlock. Én Wizardról beszélek.
  • dr Kotász
    #3938
    Az advanced/expert szint a manaköltséget csökkenti. A spellpower a slow/haste erejét határozza meg. A mass effekhez pedig az adott varázslat speciális (Master of xxx) ability-je kell.
  • Kandurex
    #3937
    De azt csak a dungeon vár használhatja (Arcane Omniscience)
  • dr Kotász
    #3936
    Vagy vízpartot, ami élet-halál kérdése lehet...
  • MrStokes
    #3935
    Hmmm, ugy latom atmentunk erosen HW topicba... :DD
  • Cobra.
    #3934
    Instant travelt én is kaptam, de sajnos ugyanannyi vagy még több mozgáspontot vesz le, mint ha simán mennél. Csak arra jó, hogy átugorj neutral lényeket vagy még esetleg terepakadályokat.
  • Kandurex
    #3933
    Az instant travel próbáltam, de messzire nem lehet eljutni vele, vagy annak is van mass változata?
  • Kandurex
    #3932
    hm, thx, meg is néztem master of wrath kell hozzá