14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • 3P
    #3611
    Nem zárom ki, hogy igazad lehet, de ha így lenne, akkor a béta is fagyna vélhetően ugyanott hasonló módon nem? Ha meg memória hiba lenne, akkor sok minden más is fagyna, de lekopogom, hogy más játékokkal, illetve programokkal az ég világon semmi gondom, csak pont ezzel és iztt is csak a várban és csak ezzel a demóval, tehát ez nekem egy speciális bugnak tűnik inkább... :(
  • Cobra.
    #3610
    Akinél fagy, az nézze meg memtest86-tla a gépét, illetve hogy megfelelő-e a VGA-jának a hűtése. Szerintem hardveres gond lehet a fagyás, mert elég kevés embernél jelentkezik.
  • dr Kotász
    #3609
    Isabellel védj, ne Godric-kal.
  • 3P
    #3608
    Fagyások megoldásáról nem olvastatok valamit? Sajnos nagyon elkeseredtem, mert az épitkező képernyőn iszonyat gyorsan megfagy a demo.
    Az egészben az az érdekes, hogy a februári béta és a nyári alfával sincs gondja a gépemnek, csak evvel... :(
  • Aakos
    #3607
    Az első mapon, a második hét első napján betámad az ellen 6 kaszással és sehogy nem tudom megverni a seregét, mindig pár egységgel nyer a rohadék...
    Esetleg tudok valami taktikát mondani?:D
  • Varian
    #3606
    Itt találtam inferno, haven, necropolis lények leírása az is hogy mi a különlegességük. Sajna a többihez nincs pedig igazán megcsinálhatnák.

    enciklopédia
  • j0nNyKa
    #3605
    a battle dive iszonyat felelmetes, amint latom, hogy felrepul az ellenfel griffcsapata, papazok az ijaszoknak :]
  • Nagydög
    #3604
    Van valahol a lenyek kepessegeirol valami reszletes info? Nagyjabol a kepessegek megnevezese alapjan van rola sejtesem, hogy mire jok, de neha jol jonne egy reszletesebb leiras.

    Nagyon tetszik az Imperial Griffinek battle dive kepessege, csak sosem tudom, mikor fog pontosan lecsapni.
    Szinten nagyon mokas a Dark raider. Ugyanugy mukodik, mint a cavalier, minel tobbet mozog tamadas elott, annal nagyobbat sebez, es nagyon hasznos tulajdonsaga, hogy ha valaki massal megutok egy olyan ellenseget, aki mellett all, akkor meg o is belemar.
  • Varian
    #3603
    A demóból ítélve nagyon jól sikerült az 5. rész. Többen irtátok hogy lehetne jobban áttekinthetőbb a város, hát sztem nincs rá szükség, pár kattintással meg lehet oldani mindent. A grafika csodaszép/aki teheti nézze meg 1600x1200ban fullon/. Nekem az irányítással nincs semmi problémám, fagyás sem volt még, jópár órát játszottam már vele. Az abilityk bevezetése nagyon jó ötlet. Nekem inkább az nem tetszett annyira hogy még mindig lehetne nagyobb a harctér, meg hogyha zoomolok harcnál akkor csak a tér közepére zoomol külön a lényekre nem lehet/legalábbis nem jöttem rá, hogy lehet, ha lehet/. Aztán a másik dolog, a kezdő zene nagyon jó viszont pl a harc zene lehetne jobb/itt sztem még mindig a 3. részé a pálma/. Más problémám nem volt eddig vele. Persze azt hozzá kell tenni, pozitívumok meg negatívumok ide vagy oda ez még csak egy demó szal bármi változhat, nameg ugye még több mint 1 hónap a megjelenés nem véletlenül adták ki a demót.
    Mindent egybevetve azt mondom a nival megcsinálta azt amit sokan vártak és méltó utód lesz ha megjelenik, az már csak hab a tortán/legalábbis számunkra/, hogy ezt magyar nyelven is élvezhetjük.
  • j0nNyKa
    #3602
    dehat annak a palyanak az a lenyege, hogy ragyere, hogy a tulero ellen mit kell tenned... gyorsan kiszabaditod a host, lepakolod castlet, onnantol meg 1 szimpla rutinpalya
  • dr Kotász
    #3601
    Bizonyára csak én nem értem, légyszi magyarázzátok meg:

    1. Mi értelme annak, hogy a hős skilljei szerepelnek a skills és az abilities lapon is?
    2. Miért van az, hogy a skills lapon 6 skill, az abilities lapon csak 5 skill látható?
    3. A skills lap alján a specialization and racial résznél található skillek más számára elérhetetlenek?
  • Rettenthető
    #3600
    Ilyen jelenséggel fogadott engem is.
    Normálban nyomom, első hős 6 Devillel jött, a másodiknál is volt kettő... ha ez így megy tovább, nagyon jó lesz.
    Remélem a mesterséges intelligenciát nem egy 6-os szorzóval oldották meg...
  • TVelvet
    #3599
    Hat nemtom, elejen rögtön 2 devilel jön a keménygyerek.. második kkörbe 6 al jött.. nekem 1 angel em volt csak.. nagyobb sereg? hat erről beszélek..:)
  • j0nNyKa
    #3598
    te inferno kampanyban el tudtal vhogy menekulni ?
  • Cobra.
    #3597
    Nálam 1024*768-on megy full grafikán, általában gond nélkül, de van hogy 1-2 másodpercre erősen belassul. Remélhetőleg az 1.0 + újabb Catalyst majd megoldja a hibát. A játék valószínűleg a videókártya memóriáját terheli le nagyon, nem a GPU-t.
  • IceTom
    #3596
    a 2.küldi az infernos---az nagyon könnyü:D:D és rövid..
  • j0nNyKa
    #3595
    te igy mirol beszelsz? normalon a gep soha nem jott nagyobb sereggel mint ami nekem volt, pedig nem vagyok 1 progamer
  • Kandurex
    #3594
    Itt jön elő kérem ki nem játszott a III. résszel. Ez a szép ebbe a játékba, hogy képes pofánverni a leglehetetlenebb helyzetekbe is
  • IceTom
    #3593
    én már 1 napja folyamatosan nyomom:) sikerül visszavernem már öket..a hőseim is erősek..csak hogy mit kell csinálni..arra még nem jöttem.rÁ:)már majdnem mindenhova elmentem..majdnem mindet felszedtem..(igaz mindig volt egy kis helyen v-mi ami fontos..de megtaláltam:))
  • b-type
    #3592
    Ez még nem elég, egy jó gépet is le lehet terhelni, és most nem arról van szó hogy a tied levan az enyém nincs izé, hanem hogy az nem elég hogy megvan az igénygép.
    Az elöző bétához képest nagyon jól javult a gépigény, ott ha kimentem nagytotálba, szinte gyöngyözött a gépem homloka, most pedig simán elviszi, sőt még maxolt élsimítással is jól viszi, miközben nem változott talán csak a kondenzcsík..bár ennek még nem néztem utána rendesen.
  • TVelvet
    #3591
    Hat nemtom, de az enemy kibaszott erős.. leverem leverem, de 5x anyi egységgel jön mindig.. és 50x anyi hőse van, ez szanalmasan szar. így. valki véggitolta már a haven t?
  • NeoMaN
    #3590
    Mi vicces?
  • Botond #3589
    Recommended gépem van,minden maxra húzva épp hogy nem reccen be. Elég vicces. Viszont a játék nagyon jó lesz a demó alapján.
  • szerinted007
    #3588
    ááááá.....jobb lesz ezzel nem próbálkozni...
  • j0nNyKa
    #3587
    a skirmish palyat nem lehetseges valahogy a haven oldalan jatszani ?
  • j0nNyKa
    #3586
    Minimum
    -------

    - OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0c April 2005
    - CPU: Pentium 4 1.5 GHz / Athlon 2000+ or higher
    - RAM: 512 MB or higher
    - Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card
    - CD/DVD-ROM speed: 32x
    - Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card


    Recommended
    -----------

    - OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0c April 2005
    - CPU: Pentium 4 3.0 GHz / Athlon 3000+ or higher
    - RAM: 1024MB or higher
    - Video: 256 MB AGP 8x GeForceFX 6600 / RADEON x800 or higher video card
    - CD/DVD-ROM speed: 32x
    - Dolby Surround 5.1 sound processor
  • szerinted007
    #3585
    valaki megnézné a readme fájlban hogy fut-e win 98 alatt???
  • j0nNyKa
    #3584
    dungeont mindig utaltam heroes sorozatban, itt az 5ben viszont vele leszek a gyors egysegei miatt
  • GothiK Aesh
    #3583
    Nemtudom ti hogy vagytok vele de nekem egy 2000+ os amd m van 512 ram és egy ati 9600xt és néha olyan szinten beakad hogy 1 fps :(
    amugy elég raj.
  • Acidlich
    #3582
    ezek szerint neked is a dungeon a kedvenc:)
  • Acidlich
    #3581
    hat igen a 3 felsorolt problema kozul 2 nem letezik, a 3. meg nem is problema:)
  • Lammer
    #3580
    csapat szetszedese: hasznald a SHIFT gombot...

    amugy sracok baromira jol jon a wait gomb itt is... direkt leteszteltem... :PPP nagyon hasznos nah :DDDD
  • j0nNyKa
    #3579
    eszmeletlen hangulata van a dueleknek

  • Norbu
    #3578
    Én is kipróbáltam a DEMO-t. Hát az első benyomás naon pozitív. Azonban van benne egy 1-2 dolog ami nem tetszik. Pl.: ami a sereged rendezését illeti. Nem tudok össze vonni 2 csapatot, nem tudok a várba egyseégeket berakni, nem tudok 2 hőssel egyszerre csatázni. Ez a szabadság nekem naon hiányzik amit a Hereos 4-ben jól megcsináltak. Ott úgy rendezted az egységeket ahogy csak gondoltad. Vagy én nem tok vmit?
  • Thanatos
    #3577
    ouch, már ovlasni se tok akkor, sorry :/
    amugy securom semmit nemt ud felmutatni csak blacklistel oszt annyi :)
  • Lammer
    #3576
    nem is azt irta("legyárTATnak")... remeljuk a securom programozoi nem tekernek bele a megjelenesig valami durvabb SRos okossaggal :D
  • Thanatos
    #3575
    izé..., securomot nem ők gyártják...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3574
    " ha addig ki nem jon egy izomverzios Securom :D "

    Az UbiSoft-tól végülis még az is kitelik, hogy gyorsan a megjelenésig legyártatnak egy ilyen általad említett "izomverziós" Securomot.
  • robotnyk
    #3573
    bocs, lemaradtam -.- amikor hirtelen lett 100 olvastlan üzenet a topicban nem olvastam vissza
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3572
    Jó, mert ezzel a védelemmel ellátott játékok esetében nem kell vesződni a tápcsatlakozó kábel(ek) lehúzásával a CD ill. DVD meghajtó(k)ról. :)