14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • IceTom
    #3731
    na..akor a gyűjtő változat alapján nemfognak már változni a lények..sajnos..(már amelyik)
  • Kandurex
    #3730
    az kell, az fontos
  • Agamemnon
    #3729
    Van egy grafikai beállítás, ami csak a gyüjtői változatban lesz elérhető...
  • R9
    #3728
    én azt mondom hogy még mindig a 3 a legjobb :)
  • Kandurex
    #3727
  • Dant0r
    #3726
    Meg máshogy fog kinézni neten a hősöd "nyoma" :))
  • Kandurex
    #3725
    A bannerban a gyűjtői változat képe.
  • Kandurex
    #3724
    Nem egyszerű, érdemes lesz az elején kimenteni a skill+abilities táblázatot.

    Nézegettem a gyűjtői változatot, megvételre, hát a véleményem szerint eléggé "sovánka". A térkép, art book, creatur list és csókolom? Én elvártam volna még egy - két apróságot. Valamit mondjuk ami teljesebbé teszi az értékét, mondjuk egy faragott angyalt... vagy nekem nagyok az igényeim? :(
  • NeoMaN
    #3723
    áhh, istenjáték lesz ez....
    :D
  • Agamemnon
    #3722
    Azért ezt rendesen meg kell majd tanulni, hogy melyik várban (melyik hősnél) mit kell fejleszteni, mert ugye az egyiknél ilyen ability kell, a másiknál meg pont egy másik lesz a jó, és hoz elő más és más képességet...

    De legelább nem kell attól félnünk, hogy egy-két nap alatt kitanuljuk a játékot.
  • Agamemnon
    #3721
    Jól van na, az elöbb még nem volt ott!
  • Kandurex
    #3720
    Bannerben, leírások!
  • dr Kotász
    #3719
    Ezen az oldalon keresd meg a skills részt.
  • dr Kotász
    #3718
    Logistics/Summoning Magic-kel messzemenően egyetértek. Kedvencem jelenleg a Summon Creature varázslat, király, hogy nem kell egy szállító hős, aki a friss lényeket elviszi a sereghez...
  • Agamemnon
    #3717
    Ezeket hol olvastad?

    Én is megnézném...
  • 3P
    #3716
    Nézegetem épp a skill rendszert elég érdekes dolgokat lehet művelni a jó ability-k összeválogatásával.
    pl. ott van a Knight hős Training skill-je, mint fő skill, s annak ott van az Unstoppable Charge ability-je, mint extra táp ability. Biztos tuti, de írtóra megköti a teljes fejlesztési vonalat. Pl. biztosan kell neki Luck, Logistic, Light Magic, Enlightenment, és persze Training skill is, illetve azok bizonyos all ability-ei. Persze ki tudja, hogy még a direktben levő kivánalmak teljesítéséhez szükséges ability-khez mi kell (nem volt türelmem átnézni még). Azért a 6 skill helyxből, hogy 5 skill helyet direktbe megkössön hát elég durva, Ha belegondolok, hogy kb 25-30. szintre lesz legkorábban meg ez, akkor már nem tuti, hogy rámegyek erre a kombó ability-re, mert nem tudom beválasztani a kötöttség végett 1-2 kedvenc skill-em...

    Amúgy így elsőre a kedvenc skill-jeim (amely a teljest tólva még természetszerűleg meg is változhat):
    Logistics (mint No. 1 skill, kizárt, hogy megváltozzon az erről alkotott pozitív képem, még akkor is, ha így visszüt, mint most a demóban... :) )
    Summoning Magic (pl. Town Portal...)
    Light Magic (sok táp mágia miatt, pl. Haste, mint egy nagy kedvenc, főleg, így hogy a kezdeményezési időt javítja fel)

    Amik még jók, de meg lehetek nélkülük:
    Attack
    Defense
    Leadership (ez a 3. részben a top 3-ban volt, itt talán kisebb a szerepe, de lehet, hogy még nem érzem jól a súját)
    Training (ugye Knight hős esetén direktben jön)

    Ez pont 7, azaz eggyel több, mint ami lehet, talán az Attack-ról, vagy a Defense-ről mondanék le ebből a legkönyebben.
  • TVelvet
    #3715
    na.. valaki duel?:D
  • 3P
    #3714
    OFF:
    Opsz. Asszem mára sok lesz már az irogatás, mert látom, hogy jól elgépeltem az előző 2 hsz-m... :(
    Argh! De kellene már ide a SG-re is a szerkesztés funkció...
  • 3P
    #3713
    Mérgezett alma rulz! :) Én csak voodoo effektre gondoltem.
  • 3P
    #3712
    Mondom, hogy szőr szál hasogatás. Ne lovagoljunk már ezen! Demmi értelme... :)
    A szövegelés abból indult el, hogy a vidoban a végén 1:1-ben vannak már csak s ott egy mágiával leteríti. Aztán a két életben maradt hős üldözőbe veszi a daemon hőst.

    Egy a lényeg, hogy alaposan megszivathat bennünket, ha jól képeztük ki a hősöket korábban. De volt már ilyen a Heroes történelmében, s azt is meg lehetett oldani, mint ahogy ezt is... ;)
  • Kandurex
    #3711
    Az, hogy mi sok megint csak relatív?!

    Mert pl., ugye lehetett volna:

    mérethibás végbélkúp
  • b-type
    #3710
    mérgezett alma.
    esetleg nemi betegség (örmgh ez már kicsit sok )
  • Kandurex
    #3709
    Még is hogyan győzte le? Erről nem szól a fáma,...önmagában, vagy többezeres sereggel kopogtatott be a trónterembe? :p, Minden relatív.
  • 3P
    #3708
    Persze, de a sztori szerint ez az a hős, aki legyőzte a királyt, s ez afura, hogy egy ilyen gyík hős legyőzi a királyt. Tény, hogy a királyt se tudtuk, hogy hányadik szintű, de vélhetően a teljes kampány 1-4 pályáján őt is irányítjuk, s egy elég tápos hős lehet.
    Na mindegy de ez csak szőrszál hasogatás...
  • NeoMaN
    #3707
    jajmá, ez nem a folytatása...
    :))))
    A démon itt kezd csak,.
  • 3P
    #3706
    Mondjuk az logikailag fura, hogy egy első szintű daemon hős hogy győzte le a Heaven hős csapat királyát, de mindegy. Nem ebbe akarom keresni a logikát.
  • 3P
    #3705
    Igen, de nekem ez még tetszik is, hogy is mondjam legalább megtudom, hogy milyen lehetetlen helyzetbe volt a gép ellenem a másik pályán.
    Na jó. azért az túlzás, hogy tetszik, de semmikép sem bosszant a dolog.
  • 3P
    #3704
    AGP fast write kikapcsolása sajnos nem oldotta meg. Fagy utána is a várban. A HW kurzor volt már ki és bekapcsolva is, de semmi. Grafikai opciók is volt már minden variácóban. A VGA-mat is erősen a névleges órajele alá vittem, de az sem segített.
    Csak arra tudok gondolni, hogy bizonyos hardverek esetén előjön a hiba bizonyos estben nem. A hivatalos fórumon is többen írnak hasonlót, így kizártnak érzem, a hardver hibát. Bízom benne, hogy a rendes verzióig javítják.

    Mégegyszer köszönöm a segítő szándékod.

    Duelezni meg addig nem akarok, amíg nem látom, hogy mi a fagyás oka, elég ha csak én szívok.
  • NeoMaN
    #3703
    ubi.com-on 5 - 2-ben kreálok gamét, neve: magyar
    gyertek
  • Shiwo
    #3702
    azt tom, hogy hova teszi, ha rányomok..én azelött szeretném tudni, MIELÖTT rányomok a waitre, hogy hova tenné, ha rányomnák..
  • Agamemnon
    #3701
    Ezt én sem értettem.
  • NeoMaN
    #3700
    esetleg az video beállításoknál kapcsold ki a HW kurzort, ha bekapcsoltad volna, az nagyon tud fagyasztani... :)
  • Agamemnon
    #3699
    Hátha igaz, hogy átviszi az előtte kifejlesztett hőst, akkor a mi démonuk itt miért indul az 1-es szintről? Szemétség. Ha kijön a teljes verzió, akkor majd végig azon gondolkodhatunk, hogy melyik hősnek mit fejlesszünk, hogy utána ne magunkat szivassuk meg.

    De ha jól emlékszem, volt ilyen a 4-ben is...

    Amúgy a játék nagyon szép. Nálam csak egyetlen egyszer fagyott ki.
  • dr Kotász
    #3698
    Valaki rájött, hogy az Eldritch Arrow miért sebez nagyobbat, mint a magasabb szintű Lightning Bolt? Mindkettő a Destructive Magic iskolába tartozik.
  • NeoMaN
    #3697
    biosban kapcsold ki az agp fast writest!
    Duelezni nincs kedved? Hátha ott nemfagy...
  • 3P
    #3696
    Az építés képernyőn nézem pl. az épületeketet, vagy csak bent vagyok simán és nem csinálok semmit. Van úgy, hogy 2-3 másodperc után megfyagy, van úgy hogy 1 perc után. jellemzően 15-30 másodpercen belül... Tehát gyorsklikk az építésen és gyors kilépés még a várból is.
    A VGA drivert cserétlem (Catalist 6.3-at 6.4-re), a hangkarit még nem, de megpróbálom, bár sima SB 128-am van semmi extra, persze ez nem jelent semmit...
  • NeoMaN
    #3695
    Én meg szépen végigvittem, vártam az end creditet mikor találkoztam a másik démon hordával. Erre csata... :(((
    Esélyem sem volt, majndem sírva fakadtam :)
  • NeoMaN
    #3694
    várban mikor fagy meg pontossan? Mire klikkelsz mikor megfagy? Egyként hangártya vagy videokártya driver szokot a ludas lenni ilyenben...
  • j0nNyKa
    #3693
    bazki ebbe bele se gondoltam, hogy ezert nem vagyok kepes sehogysem elmenekulni :]
  • j0nNyKa
    #3692
    igen