14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Magic Boy
    #3811
    Kösz a válaszokat.
    Nekifutok mégegyszer az olvasásnak!
  • j0nNyKa
    #3810
    na hat ha mar igy 4en leirtuk ugyanazt, beszelgessunk masrol.. :]
    ghost mode-rol milyen informacioink vannak eddig azon kivul, hogy lesz ?
  • Kandurex
    #3809
    Félek összetéveszted a fórumot valami játéklappal. Szubjektívan ítéljük a játékot, többnyire nem litáníákban. Bár, ha visszaolvasol és nem vagy rest összekapcsolni (a fejedben) pár hosszabb hozzászólást akkor könnyedén kialakítasz egy saját képet és egy általánost a játékról
  • precision
    #3808
    mi legyen summázva? ez nem egy játékteszt oldal, ez egy fórum, ahol mindenki elmondja a saját véleményét
  • jazzy
    #3807
    Nem azoknak mennek a commentek aki csak benez, nezz be surubben.
  • j0nNyKa
    #3806
    van summazott hsz is, kb 15
  • Magic Boy
    #3805
    Visszaolvastam, de jó lenne, ha summázva lennének a dolgok, hogy az is lásson egy áttekintést aki csak benéz!
  • jazzy
    #3804
    Szerintem ha visszaolvasol 300+ comment ota errol irnak.
  • Magic Boy
    #3803
    Kinek mi a véleménye a demórol?
    Szerintetek mi jó és mi rossz a játékba?
    Kinél mi a játék "nagy dobása" és nagy "bukása" a demó alapján?
  • Landor
    #3802
  • precision
    #3801
    Vajon ehhez nem csináltak hot-seat "mode" -ot, mint ami volt a betahoz is? :) Jó lenne :)
  • Kandurex
    #3800
    Jaj istenem, van még kb. egy vagy másfél hónap a megjelenésig, ezt már ki lehet bírni fél lábon :))

    A verziószáma a demónak 0.9 ez kb. valamivel több, mint 90% elkészültséget is jelent, nem csúszik ez már semmit, finomhangolják és jöhetnek a pittymalba nyúló éjszakák.
  • GodBadka
    #3799
    De mivel? Notepaddal?
  • Landor
    #3798
    én speciel a campaign térképen szivesen elmojolnék
  • GodBadka
    #3797
    Custom map? És mivel csinálnák azokat a custom térképeket?
  • Landor
    #3796
    Nah megnéztem én is a demót. Örömmel vettem észre hogy mostmár nem akadozik a játék ha mindent maxra teszek :)
    A demóhoz custom mappok jöttek már ki?
  • 3P
    #3795
    Bocs, de tényleg elkerülte a figyelmem az alábbi hozzászólásod, ezért nem reagáltam akkor rá.
    Véleményem szerint ez egy ötletes fejlesztés, és jó eséllyel érdemessé teszi a mágiát, még akkor is ha ez csak a tűz sebzésekre igaz, ami nem gond mert a legtöbb sebző mágia a H5-ben tűz alapú. Mégegyszer köszi az infót, tányleg elkerülte a Hellfire ability a figyelmem.
  • Rettenthető
    #3794
    Igazán félreértés ne essék. Meg akinek nem inge ne vegye magára, mégha ezt kényszerzubbonynak is érzi, amit épp rá akarok eröltetni, de nekem olybá tűnik, hogy vannak emberek, akik egy álomvilágba ringatták magukat, s elképzeltek egy Heroes V-t, a saját kis világukkal, meg miegyébbel, és amikor kijön az ami kijön - mégha istencsászár is lenne - akkor sem tetszene, mert nem a kis saját világuk valósult meg...
    Akik ilyen jellegű problémával küzdenek, s úgy érzik, hogy ezen álmuk sehogy sem akar valóra válni, azok csak egyet tehetnek...
    1. Lecke: írjuk ki a képernyőre: Hello world!... ;-)
  • GothiK Aesh
    #3793
    meg kell jegyeznem a panelek papirusz széle is hagy kivánni valót maga után nahde nahde maga a panel az enyhén szólva fapados :P
  • Rettenthető
    #3792
    Le tudtam magam is fordítani - itt elnézést kell kérnem azoktól, akik mégis fáradtak vele; bár vannak olyan abilty-k is, amikből valóban nem sokat értek - de látva, hogy min problémázol a korábbi hozzászólásaidban, gondoltam, hátha így valamelyest megbékélsz a programmal, s látod, hogy igyekeznek ők, de hát mindent nem lehet egyszerre:-)
  • IceTom
    #3791
    ugyan annyit lehet építeni..meg amúgy nagyon sok változás van a betahoz képest..
    meg még arra lennék kíváncsi..hogy ugyebár már előlehet rendelni a heroest.és magyar.nos a magyar hangokról nemtudtok v.mit.hogy ki-ki lesz..
  • 3P
    #3790
    Köszi az infót. Elkerülte a figyelmem, pedig átnyálaztam az ability-ket. Ez már azért egy jó irány a tökéletesség felé... :)
  • Dns5000
    #3789
    Van valahol valami lista hogy mi valtozott a mp beta ota? mintha nagyobb lenne a harcter meg kevesebb az epitesi lehetoseg? vagy csak kissebb az epito kepernyo?
  • NeoMaN
    #3788
    Én mindig a varázslatokra gyúrtam a hőst.
  • Dant0r
    #3787
    Tessék! És itt a válasz 3P kérdéseire =D
    Ez pölö a Spellpower-től függ.
    Meg na, azért egész durva varázslatok vannak, amiket csak mágus karakter használhat (és főleg, hogy nem csak egyszer!)..
    Lehet, hogy magában a csatában nem jön úgy ki, de van egy rakat "utility" spell, ami bizony megkönnyíthet dolgokat egy harcos hőssel szemben.
  • dr Kotász
    #3786
    6 campaign lesz egyenként 5 pályával. Kezdésnek jó az.
  • 3P
    #3785
    A pályákszámát illetően nem aggódom. Kis idő után jöönek majd a rajongók által készített pályák és kampányok. S bizony van közöttük ami szerintem sokkal jobb, mint az eredetiek.
    A hirek között meg olvashattuk, hogy kifejezetten támogatja a játék a kampány készítést.
  • Cobra.
    #3784
    Gondolom összesen lesz kb 30 kampány pálya és mellé remélhetőleg mégegyszer ennyi skirmish.
  • IceTom
    #3783
    nem úgy mondom..mert azt írták 30 pálya..most mind a 6 -hoz van 30 ..vagy összesen...amúgy nekem 5 is elég..
  • j0nNyKa
    #3782
    es ha 28 lesz mindegyikhez, akkor nem lesz kiraly ?
  • IceTom
    #3781
    tényleg kampányokban akor hogyan lesz? mindegyikhez van 5-6 pálya?vagy mindegyikhet 30..ami király lenne:)
  • NeoMaN
    #3780
    Így van! Imádtam a disciplest, de a harcok nagyon monotonná váltak és egy idő után meguntam.
  • Kandurex
    #3779
    hmm...nos, ad egy 30% esélyt plusz tűzsebzésre a teremtményeknek, ha Demon Lord a hős, ez a sebezés függ a creatúrák számától, valamint a Lord varázserejétől. Az ehhez szükséges manát a Demon Lordtól veszi el.

    Sorry, gyengusz vagyok angolból :(
  • leveskocka
    #3778
    marmegintjohogyakinemtudangolulazbalfasz
    erreneaztmondomhogyakiegyplcprogramozasugepetnemtudjavitaniazabalfasz
  • dr Kotász
    #3777
    Tessék (némi költői szabadságot bátorkodtam alkalmazni a magyarosság érdekében):

    A Démonherceg lényei támadáskor 30% eséllyel plusz tűzsebzést visznek be. A sebzés függ a lények számától és a hős varázserejétől. A Pokoli Tűz a Démonherceg varázspontjait fogyasztja.
  • Kandurex
    #3776
    Akkor olvasd el
  • IzI
    #3775
    Ha tudnam nem kerdeznem
  • Rettenthető
    #3774
    Creatures under Demon Lord's control are granted a 30% chance to deal additional fire damage on attack. The damage is dependent upon the number of creatures in the stack and the hero's Spellpower. Hellfire drains the Demon Lord's mana.


    Valaki ezt fordítaná? Thx.
  • Shiwo
    #3773
    nem beszélve az expert slowról.. :)
  • dr Kotász
    #3772
    1. - Nézd a fejlécet.
    2. - Nézd a fejlécet.