14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • NeoMaN
    #4011
    attack-ra vagy mágiára gyúrtál?
    :)
  • jazzy
    #4010
    -1 luck nelkul:P
  • jazzy
    #4009
    Ez a scenario map eleg erdekes. 16 paladinnal luck nelkul sebzett nekem luck nelkul(5 attack skillje van, nekem 5 def) 2500-at. En 15 pit lordal (15 attack skill, 5 def neki) 540-et?! Cuppantom azt aki ezt igy megoldotta. Aldas sem volt egyikunkon se.
  • NeoMaN
    #4008
    igen, ez kibebaszottul hiányzik, remélem a demo miatt van csak
  • GothiK Aesh
    #4007
    Érdekes hiányosságot vettem észre, ha valaki tud rá megoldást szoljon
    Szóval: ha varázsolsz egy egységre nemtudod hogy milyen varázslat van rajta söt aztse tudod meddig van még rajta (bár ez a h3 ba se volt, de itt már jolenne :P) illetve nemtudni hogy vajon az egyik varázslat leszedi a másikat?
  • mucsácsó
    #4006
    de ezt idáig is tudtuk nem? :)

    legalábbis én már régóta szemezgetek az eredeti Heroes V-tel, szóval én már láttam ezt a galaxisneten :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4005
    Heroes of Might and Magic 5 Collectors Edition
    Érkezés módja: premier
    Várható érkezés: 2006. május
    Fontos: Korlátozott példányszámban, teljesen ANGOL!
    Típus: PC játék
    Honosítás: angol kiadás
    Kategória: stratégia
    Várható ára: 14 990 Ft
    Információk: A korlátozott példányszámban megjelenő gyűjtői kiadás ANGOL nyelven kerül forgalomba, és a normál magyar nyelvű kiadásra nem cserélhető át.
    Forrás: http://www.galaxisnet.hu/elorendelheto.php
  • dr Kotász
    #4004
    Forrás: www.heroesofmightandmagic.com

    Simultaneous Turns
    Simulataneous turns is likely to work in the form of every player taking their turn (day) at the same time, so that no player can reach a mine or resource before the other player simply because they are before them in the order. Instead of waiting the entire time for players to take their turns, you will only have to wait the extra amount of time they take in their turn procedure. Whether this mode can be coupled with Ghost Mode (see below) is unknown. Simultaneous turns offers a slightly faster mode of play and an alternative to the usual individual turns mode. This mode has been used successfully in other strategy games, and it is really up to the personal preference of the player when choosing between the standard and simulataneous turns options.

    Dynamic Combat
    This is another feature which is tailored to create more fast-paced and intense battles. In this mode, every units turn is timed, putting pressure on the player to make their turn swiftly. According to Heroes V Producer Fabrice Camounet, "The new mode will not be real-time, but close to it. That is, the enemy will slowly gather action points, so if you do nothing they will attack you. Thus you'll have to attack fairly quickly, or be attacked yourself." So it is likely that you'll be encouraged to act more quickly, not just so you don't lose a turn, but so you gain the upper hand in amassing action points. This mode encourages quick-thinking, and gives minimal time for the players to formulate their strategies. In turn, players will become more refined in the art of battle-tactics due to the new demands thrust upon to the player in such a mode.

    Duel Mode
    Duel Mode is a new addition which pits army vs. army instantly, without having to explore, capture, conquer, and enforce your will on the adventure map. More detailed options concerning this mode are shrouded in mystery, and it has not yet been revealed whether this mode will be available offline. It is understood that there are no maps required, and this mode is quite separate from usual gameplay. It is designed for players who don't like to spend time developing and enjoy engaging in combat. It has recently been revealed that there will be a number of pre-set armies to choose from, with already assigned artifacts, skills, spells, and creatures. The possibility that the player can create their own pre-sets for testing is unknown at this point, as are the number of pre-determined line-ups available. What is know, however, is that the victor will be the player who wins the best out of three rounds.

    Ghost Mode
    Perhaps the most innovative and radical of the new modes, Ghost Mode is an entirely different mode of play than what has been witnessed in any of the previous games. This mode was designed as a method of minimising waiting times during your opponent(s') turns. Ghost Mode puts you in control of a Ghost during your downtime, providing a myriad of options at your immediate disposal. The longer your opponent takes, the more time you will have to manoeuvre your Ghost - another tactic for speeding up games. Apparently, the Ghost will not be able to venture out of the already discovered territory, thus using them as scouts is impossible. The powers available to a Ghost are:

    - Curse: The Ghost can 'cast a curse' on a hero, reducing his/her primary skills.
    - Devour: A Ghost could be able to steal enemy artifacts with this action?
    - Guard: Could Ghosts be used to guard the player's mines after they've been captured?
    - Haunt: Will the player be able to haunt mines that he/she doesn't want to be used?
    - Possess: With this action, the Ghost can take control of a neutral stack, and the player who owns the Ghost takes command of the neutral stack when it is engaged in combat.
    - Vision: Maybe a Ghost can reveal the skills of an adjacent enemy hero with this ability?

    The following descriptions are merely guesses based on their names (except Possess and Curse). They, however, do represent some of the multitude of possibilities the Ghost could have on gameplay. It is still unknown whether Ghosts can only be defeated by other Ghosts (the most likely), or if opposing heroes are able to see(k) and destroy them themselves. But with the latter method, it would defeat the purpose of a separate turn for Ghosts. It is yet unclear whether you will have a set of ghosts for each of the human opponents, or only one set of ghosts. Perhaps the power of your ghosts is proportional to the power of your opponent, or maybe it is one ghost for every enemy hero.

  • mucsácsó
    #4003
    amúgy nemtudom hogy a multiról mit tudtok, dehát...
    tegnap este nyomtam, ugye csak duelek vannak...de ennek így nem sok értelme van, hogy bemész egy kreált serverre, kiválasztod hogy menyik vár/embere, és mehet is a csata, a seregfelállás meg ugyanaz...és mindegyik emberke 15-ös szintű.
    na és ez így lesz majd a fullban is, mint a DEMO-ban, vagy ott majd tudunk saját hőst csinálni, azzal menni, fejlődgetni, szörnyeket szerezgetni a seregünkhöz, és aztán duelezni, akivel szeretnénk?
    erről nem tudtok valamit? mert kívi vagyok a válaszra...
  • IceTom
    #4002
    sztem a magyar verzió jön ki akkor..
  • NeoMaN
    #4001
    úúúfákk téker bazz
  • mucsácsó
    #4000
    TÉK ^^

    amúgy most akkor máj. 23.-án jön?
  • mucsácsó
    #3999
    mondom :)
    csakhát...a térképpel télleg nem igazán törődtem, így erről tudtam hogy ásni kell valahol, de még az összes térkép darabot nem sokszor sikerült összegyűjtenem, nem is volt célom soha :)
  • Kandurex
    #3998
    Kétlem, ha nincs fogalmad a grálról.
  • Fresh Duke
    #3997
    Én is, nem árt a műveltség. Amúgy jó ez a DEMO. Jobb, mint a BETA :D.
    Amúgy, csak 2 pályás a DEMO?
  • mucsácsó
    #3996
    na ezt tök kira cucc, ezt jó tudni, pedig rengeteget Heroes 3-4-eztem...főként 3... :)
  • Fresh Duke
    #3995
    A Heroes 3-ban az X jelöli a helyet. Ott kell ásni teljes lépésponttal!(Ebből adódóan, kell várni egy kört....)
    Másnap rámész a digre, azt ott a Grál. A HOMM3-ban a Grált az egyik várba kell betenni. 50%-kal növeli a katonák termelődésének a számát, +5000Gold minden körben.(Ha a tündéres várban vagy, akkor a várban az összes varázslatot megkapod!)Jó kis cucc nem?
  • mucsácsó
    #3994
    jóvan, én azzal a puzzle izével soha sem foglalkoztam úgy, jó tudni hogy az van valamire :D
  • Kandurex
    #3993
    Milyen X? Amikor ilyen korona szerűség jelöli a helyet.

    /jó megkavarjuk Egg -et/
  • NeoMaN
    #3992
    neeem, az X soha nem jelüöli a kicset...
    :)
    csakúgyottvan
  • Cobra.
    #3991
    Ha megvan a teljes puzzle, akkor azon lesz egy X, oda kell állni és másnap ásni.
  • Egg
    #3990
    Oké,s gondolom ki kell ásni azt a vackot,vagy nem?:)
    Pont az ikon helyén kell,vagy odébb? Lassan az egész mappot felszántom.. :D
  • Kandurex
    #3989
    aha
  • Egg
    #3988
    Megvannak az obeliskek,de a szent tárgyat, mégis merre találom?:)
    A puzzle mappal kell vacakolni?
    Előre is köszi a segítséget!
  • jazzy
    #3987
    Urgash callingot mire kifejleszted egy az, hogy szakallad no, ketto az, hogy sokkal jobb dolgokat is tudsz addigra csinalni. En ahogy nezegettem peldaul necronal eleg ubertap skilleket lehet kihozni eleg konnyen ( Ha megutnek ice damaget kap, ha te utsz ice dameget kap, fagy, stb) szerintem ez karpotol minket a varazslatokert.
  • NeoMaN
    #3986
    én is így emléxem...
  • Ted Beneky
    #3985
    Úgy a #3521- től kezdve olvass vissza erre, ha van kedved. De sokszor többet tanulsz vele, ha szenvedsz egy kicsit. A tuti koreográfiáról meg annyit, hogy engem minden újrakezdésnél máskor támadott meg, más hőssel.
  • Shiwo
    #3984
    én mindig amikor visszavertem a támadását, utána császkáltam 1 hétig kb. majd tünés vissza, hogy újra védjem a váram...
  • mucsácsó
    #3983
    ez biztos, hogy megéri az árát... :)
    ez lesz a 2. game amit megveszek eredetiben azthiszem :D
  • Cobra.
    #3982
    Óvatosan kell felfedezni Godrickel, és elég egy kisebb csapat mellé. Egyszer nekem is egy hetet vissza kellett mennem a töltéssel, mert sarokbaszorította az ellenség. Ha már össze tudtál szedni elég katonát, akkor Godrickel nyugodtabban vándorolhatsz.
  • bld
    #3981
    Nem tom ti h vagytok vele de már harmadjára ugrottam neki a demo kapánypályájának és még mindíg ronggyá szivat a gép vagy elcsászkálok cuccolni és betámad, vagy a gyengébb hőst kapja le akit elküldök felfedezni stb vkinek vmi tuti koreográfia?
  • SLICK
    #3980
    nah Május 19.
    remélem bekötik addig az ADSL-t h én is tudjam tölteni amikor elaszabdul a Heroes V :D
    vhogy csak kibírom :|
  • Kandurex
    #3979
    ezen már nem lehet segíteni.
  • GodBadka
    #3978
    Nem, nem értem, csak fentartom magamnak a kétkedés jogát :P
    Amúgy teljesen lényegtelen. Lesz, amikor lesz. Előbb ugyse. :)
  • JAG1
    #3977
    Elite :-)
  • Kandurex
    #3976
    Persze, hogy ezt írtam, amikor megjelenik magyarul.

    /gondolom azt nem érted, hogy a játék az angol, német, francia mellett lengyel és magyar nyelven jelenik meg, igen 19.,..Igen, nem magyarországon, hanem nyugaton/

    szerk: de, vérmes és munkakerülő is vagy :DD
  • GodBadka
    #3975
    Nem vagyok az a vérmes típus. Már rég abba is hagytam volna a hozzászólásokat, csak nincs kedvem dolgozni :))
  • GodBadka
    #3974
    "A játék magyarul is megjelenik május 19. -én."

    Ezt írtad. Nos én erre írtam a legelején hogy elég valószínűtlen. Bár ha a magyar forgalmazó jól egyeztet a kiadóval (amit nem szokott) (időben leadja a fordítást, a magyar borító terveket stb. és a kiadó ezt jóvá is hagyja), akkor előfordulhat hogy valóban a 19-ei megjelenés időpontjában már lesz legyártva magyar verzió is, de az eddigi tapasztalataim alapján ez nem így szokott lenni.

    Amúgy nincs harag természetesen. :DD
  • Kandurex
    #3973
    Én nem írtam olyat, hogy magyar forgalmazó, magyarországi megjelenés stb. Én csak annyit bizonygatok, hogy a játék megjelenik 19. -én. Viszont, ha nem így van, akkor kérlek idéz vissza nekem ilyen kijelenetést a részemről és megkövetlek érte.

    peace
  • GodBadka
    #3972
    Aham. Ahogy gondolod. Engem nem győztél meg.

    Azt továbbra se vitatom, hogy az angol verzió valószínűleg időben megjelenik, de azt nem hiszem hogy nyelvválasztási lehetőség adott lenne különben miért lenne szó angol meg magyar verzióról. Azt meg hogy a magyar verzió is megjelenne 19-én függetlenül attól hogy a magyar forgalmazó aznap ki is adja, vagy elücsörög rajta, továbbra sem hiszem. De legyen neked igazad. Én annak csak örülni fogok.