14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • GothiK Aesh
    #4091
    most ez vicc? :) müködött a manaszivás? nekem kiirta a hogy küldi a manat és nem jött mana söt a publik chaten is irkáltak sokan hogy nem sziv söt
    bug
    ececrüena a saját szememel láttam hogy csak kiirja de nem megy a hösnek mana.
  • 3P
    #4090
    Köszi az enyhén személyeskedő megjegyzést, ha megengeded én eltekintenék a hasonló hangvételű választól...

    Szóval elősorban nem a grafikai csicsára írtam, mint ahogy előtte is inkább az infó tartalma volt a probélma, illetve számomra a funkcionalitás az első, s csak ezt követi a grafikai kivitelezés pl. itt egy panelkép esetén. Magyarul arra gondoltam, hogy azért lett ilyen "lapozgatos" a H5 hős lapja, mert több tulajdosnág, illetve képesség köthető a hőshöz, s azt 1 lapra zsúfolni nem feltétlen lett volna szerencsés.

    Ha effektíven a grafikai nívót nézem a panel képek között, akkor a H3-é még mindig e tekintetben a korona.

    Ps. Mielőtt még meg lennék vádolva, hogy elfogult vagyok a H5 mellett, meg kell jegyeznem, hogy súlyos tévedés lenne, mert számomra minenidők No. 1. játéka Heroes of Might & Magic 3. Azonban a H5 is a demó alapján nagyon megtetszett, de objektív véleményt csak néhány hónap elteltével tudunk, illetve tudok róla alkotni.... :)
  • Dant0r
    #4089
    Direkt kipróbáltam pár duelt most, és nekem mindig működött mindkettő. (szerencsémre inferno ellen küzdöttem, az ő markja is működött ugyanúgy mint az én manaszívásom)
  • jazzy
    #4088
    Mark of the damned 30 hasznalatbol 30x mukodott ha a leirtak alapjan cselekedett akire raraktam. Mark of the necromancer neha nem.. ez 1 bug
  • GothiK Aesh
    #4087
    pár probléma? :) észrevetted már hogy a comboskillek fele nem müködik? elég égetö probléma ha a mark of teh necromancer vagy a mark of the damned egyszerüen elfelejt müködni ez iszonyat gáz + initative problémák
  • Dant0r
    #4086
    Igazán neten nem próbáltam a gamet, de nem nagyon értem hogy mik azok a mélygyökerű problémák, amikről beszéltek?
    Sztem teljesen rendben van, már mind3 pályát végigvittem többször, semmi "érdekes"-et nem tapasztaltam.
    Pár dolgot monnyatok már:)
  • GothiK Aesh
    #4085
    nos a peccs nemroszs dolog lásd ala WOW nahde ez nem egy fö mmrpg és nemlesz mindekienk netje a frisitsére...
  • a_n_d_r_e_w
    #4084
    bétánál éreztem hogy sok probléma gyökere igen mélyre nyúlik, de megnyugodtam, hogy nyárra lesz idejük megcsinálni. én is értetlenül állok a májusi kiadás előtt. de nem baj, majd jönnek a béta patchek patchei, mint oly' sok játéknál :(((
  • mucsácsó
    #4083
    jólvanna, ennyire azért tuti nem b@sszák el a skacok....legalábbis szerintem.....
    ha meg igen, akkor meg majd jön a patch nemde? :D
  • GothiK Aesh
    #4082
    másabb a panel garfikája? te vak vagy?:) egy pergamentszéles üres xar nem "más" hanem gány ,elég szomorú hogy egy 8 éves h3 kezelöfelület grafikája jobb mint ennek, no comment, végül is a H4 nek is volt rajongótábora :P
    Mellesleg sokat dueleztem az ubi szervereén most és szomouan vettem észre hogy tele van iszonyat nagy bugokkal fülega a skillek terén, és azt hallom hogy aranyon van... no comment
  • NeoMaN
    #4081
    Monnyuk HOMM mindig erről volt híres. UT simán ment 450Cel + riva 128-on SZOFTVERES MÓDBAN!, HOMM3 meg soxor beszaggatott. :))
  • MrStokes
    #4080
    Hat en is elegge leakadtam, amikor kicsit feljebb vettem a grafikai reszeltesseget az alap beallitasokhoz kepest. X850XT, 2Gb RAM, es 3500 A64 es amikor forgatom a kamerat, akadozik kisse. Hat rohejes.
  • NeoMaN
    #4079
    Hát azért volt 3 nagyobb roham úgyemléxem, Godric-kal nem lett volna életbizti. :)
    Legalábbis nekem tutira nem.
  • Kandurex
    #4078
    A várat védeni kell az elején, Godric -al meg lehet nézelődni az alvilágban. Ez az alap. Ettől függetlenül a saját játékomba nem maradtam a várba. Tippet adtam, amivel nyerni lehet.
  • NeoMaN
    #4077
    Azért ezis elég vicces:
    AMD64 3000+@3900+, 7600GT 560/700@655/725, 1 giga ram, 16ANISO, 8xAA:
    ITTVANE
    Balfelső sarkoban a FRAPS. :)))
  • RangeR
    #4076
    Tényleg kijön, hogy kik nem játszottak eleget az előző részekkel". Mivel aki beteszi a várba a csajt, na...hagyjuk. Be sem mentem vele, csak a spellekért, ha emeltem a varázsló tornyon. Mivel sec-perc alatt eléri a 24. szintet, míg a másik hero jóval gyengébb. És mindenkit szétvágtam vele a 2 vár felé vezető úton. Szóval... na hagyjuk.
  • 3P
    #4075
    Engedj meg 1-2 megjegyzést!

    1. A H3-ból a kép a hős karakter laja, a H5-ben meg a tavernában a hős választó lap. Ez ugyan nem sokat jelent, de illett volna hasonló szituációból képet menteni...

    2. A H3-ban a hős lapja azért volt 1 oldal, mert sokkal kevesebb infó kötödött a hőshöz. Pl. a H3-ban csak skill-ek voltak, míg a H5-ben Ability-k is vannak, s abból is létezik külön spec ability-k. Gondolom ezért alakították ki úgy a hőst, hogy külön csoportokba szedték a dolgokat (skill, ability, tárgyak, stb..) Szerintem a H5 megoldása egyáltalán nem szegényebb, mint a H5-é, csupán másabb. Persze lehet ezen mérgelődni, de azért szarozni... :-/
  • NeoMaN
    #4074
    van benne valami tényleg...
    Azért minden infót elérni ígyis, de HOMM3 tényleg jobb ebben most belegondolva.
    Monnyuk az mindig is etalon marad. :)
  • Rettenthető
    #4073
    Ez a pergamenes díszítő elem nekem sem igazán a világom, a mittomén milyen panel fémes-indamotívumos dizájn már jobb lenne. Ez így valahogy kicsit szétszórt, nem elég egységes, nade majd meglát-tyúk.
  • mucsácsó
    #4072
    nahát igen....ettől tartok énis....
    de lehet patch fogad minket a megjelenés után, de nem látom annak nagy értelmét...
  • GothiK Aesh
    #4071
    ugyanolyan xar mint a bétába
  • GothiK Aesh
    #4070

  • GothiK Aesh
    #4069
    Csak hogy értsétek miröl beszélek, a H3 hoz képest mennyire fapados és igen a H3 ebbe is etalon vagy ilyet csinálnak vagy jobbat


  • Sheltem
    #4068
    Emlékszel a warcraft3 demóra? Sokkal fapadosabb volt mint maga a játék, és (viszonylag)nem sokkal a teljes megjelenése előtt jött ki, szóval bármi lehet még itt ,ne ássuk el előre. Én bizakodom.
  • Sheltem
    #4067
    "mitnem adnék egy véletlengenerátorhoz"

    Véletlenmapgenerátor nélkül már nem heroes a heroes, az teszi megunhatatlanná, biztos vagyok benne, hogy nem fogják kihagyni az 5. részből(óriási hiba lenne, nem olyan apróságok amiket itt felsorolnak sokan).
  • GothiK Aesh
    #4066
    amugy aztirják hogy már aranyon van aminek nagyon nem örülök mert kurvára nincs még kész és elég fapados a panelek garikja :S
  • GothiK Aesh
    #4065
    sztem duelba egész jó lesz ez az idözités olyan mint egy kis sakkmeccs csak heroesba az az igazan jó játékos aki gyorsan tud reagálni és jól, mi haverral mindig ugy jáccotuk a heroest hogy 1 perces körlimit és még igy is egy egy epik mapon hajnalokig nyomtuk :) mitnem adnék egy véletlengenerátorhoz vagy egy mapkészitö progiért hajajj
  • dr Kotász
    #4064
    A skill neve pedig: Expert Trainer
  • Magic Boy
    #4063
    Értem, Köszi!
  • kutjus
    #4062
    A városban a bal oldalon a középső nagy gomb. Ha valamelyik hősödnek van hozzá skillje, akkor álljon bent, mert vele olcsóbb, amúgy elég borsos az ára.
    Peasantból Archer, Archerból Footman és abból Preist, majd Cavalier lehet.
  • Magic Boy
    #4061
    A traning guild-ot, hogy kell használni, hogy treningeztetni tudjam a parasztokat?
  • b-type
    #4060
    Ez szükséges rossz :)
    Én pl. azt szoktam meg hogy csata közben nyugodtan elmegyek fürdeni ha olyanom van, többek között ezért is kedvelem a körökre osztott játékokat, van lehetőség átgondolt csatákat vívni.
    Viszont tény hogy multiban pont ezért nem sikeres a HoMM sorozat...még lan-ban oké, de neten elég pusztulat kivárni míg nagy ráérősen kidolgozza az ellenfél a lépését. :)
  • mucsácsó
    #4059
    de azért nem rossz ötlet, mert mentem már nem egy olyan kreált game-re is, ahol nem volt ez az opció belőve, és szörnyű volt, hogy szinte 2-3 percet is elidőzött az ellenfelem...
    úgyhogy ez szerintem jó, de viszont télleg lehetne hosszabb is pár mp-cel...
  • kutjus
    #4058
    A demóban lévő Duel módban lehet kipróbálni, kb annyi, hogy harc közben megadott időd van az adott egységgel cselekedni, aztán jön a következő. Persze általában nem elég arra, hogy végignézd kibe mennyit sebeznél és dönts is...nekem nem tetszett.
  • GothiK Aesh
    #4057
    mien dinamikus harc???
  • kutjus
    #4056
    Sajnos már minden hőse pár lénnyel elfut, csak előtte a 30 paladinommal lemészároltatja a 200 marksman-em :(
    aztán 1-2 nap és megjelenik egy újabb 'apró' sereggel...amiben a kb 200 imp rögtön elszívja összes manát, hiába tud hősöm bármi jót.
    Azért így eléggé meghosszabbodik a játékidő normálhoz képest, ami persz nem baj :) De a grál mégiscsak az én váramban mutatna a legjobban ;)
  • Kandurex
    #4055
    Bár kicsi Joe gondolom örül neki...
  • Kandurex
    #4054
    Ez a dinamikus harc szörnyen rossz, RTS alakul a játék. Valami förmedvény.
  • Cobra.
    #4053
    Nálam is az ellenség ásta ki, de az egyik hősénél volt, őt meg eltapostam
  • Kandurex
    #4052
    Szerintem nem, de grantált a szopás, ha nála van :)