14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • kutjus
    #4051
    A kampányban a grál megszerzése nyerési feltétel?
    Mert hard-on az ellen kiásta, de még nem szólt, hogy vesztettem volna.
  • bld
    #4050
    egy iylen narancssárgán világító sisak, meg fogod találni
  • kutjus
    #4049
    Csata közben a jobboldali vezérlőn a bal felső gombbal tudod, ami a hősnél és a varázsolni tudó lényeknél a varázslás. Ha nincs neki spec, akkor inaktív.
  • markastor
    #4048
    Tudom, hogy béna kérdés, de hogy lehet előhozni az egységek speciális képességeit? Pl. az imperial griffinnél, hogy felrepül az égbe, és onnan csap le,stb.
    Köszi.
  • jazzy
    #4047
    Dueles csavoval nyomtam es direkt elorol tamadtam.
  • GothiK Aesh
    #4046
    charge attack ez egy képesség és igen nagyot sebez de csak a nayg mobokat tudja elsöre megütni elé kell álni vagy olyannak kell csinálni hogy valami gyengére fusson rá ez van
  • GothiK Aesh
    #4045
    az a axar hogy többször megnéztem neutral creature el is és magasabb az initative je a palaának mega a speddje is mégis én jöttem pedig a morálja is egyel magasabb volt és nem volt nálam artifact xal fura :S
  • kutjus
    #4044
    Szerencsére 64MB is elég neki. Az én Ati 9600 Mobility-mel megy :)
  • Lammer
    #4043
    64 megas karin is elmegy, lenyeg, hogy dx8 legyen...
  • Cobra.
    #4042
    Legalább DX8-as kártya kell neki 128Mb memóriával. A 440-es ha jól tudom csak DX7-es.
  • NeoMaN
    #4041
    artifact és mezőnként +damage
  • jazzy
    #4040
    Szerintem a paladin akkor is overpowered 2k-kat sebez 20 darab 30-as sebzessel azt ha kiszamolom nem teljesen ugyanaz.
  • dr Kotász
    #4039
    Artifact az ellenfélnél.
  • Mihail
    #4038
    lehet hogy a beta..

    a demo verzio-hoz milyen grafikus kartya ajanlott?
    notebookom geforce 440 go-jan nem akar futni..
  • Newfronter
    #4037
    Leszedtem, ez a béta...:(
  • GothiK Aesh
    #4036
    a baj csak az hogy nemnaon értem és nemtom kiszámolni ki mikor jön :S
  • Kandurex
    #4035
    Starforce kizárt, egyébként fake -nek tűnik.
  • Cobra.
    #4034
    Az ellenság hősének lehet volt valami skillje vagy tárgya, ami megemelte az initiative-jét. Pl a magas morál ezt teszi, de találkoztam tárggyal is. Ezeket meg nem biztos, hogy kijelzi a szörny adatainál.
    Kör az meg itt már nem igazán van, mert egy magas initiative-os szörny támadhat kétszer is, míg megmozdul az alacsony initiative-os lény.

    Mihail ez nem hinném, hogy a végleges, szerintem a betaval etetik csak az embereket.
  • Mihail
    #4033
    Ez mar vegleges verzio?

    http://www.phazeddl.com/dl421251/

    Starforce vedelemre panaszkodik, de nem talaltam no cd patch-et meg sehol..
  • GothiK Aesh
    #4032
    Nah ujabb bug vagy én vagyok a hülye :)
    Ha van egy angyal 6 speed és 11 initative meg van nekem hellhound 8 as speed és 13 as initative( lehet nem avgyojk pontos de a helloundnak mindkettö nagyobb volt, söt pokoltalajon is voltam) akkor miért is az angyal kezd? ebbbe a demoba barimora nem vágom mikor ki jön...volt ugy hogy a succubusaim két sorozatba lötték meg aa zombikat mert a zombik csak ugy elfelejtettek jönni a körbe :P
    Valaki tud valami okosat?
  • Kandurex
    #4031
    Tényleg kijön kik nem játszottak az előző részekkel :)

    Isabel -el maradj a várban és védekezz, ésszel és nyugdíjas tempóban fejleszd a várad, Godric -al maradj rejtve, esetleg cipeld az erősítést. A rohamok gyengülni fognak, 3 - 4. alkalom után mehetsz az obelsiket keresni, ha meg van a grál, onnan már sétagalopp.

  • markastor
    #4030
    Most vagy én vagyok béna, vagy a demó első pályája lett túl nehéz. Az obeliszkeket esélyem sincs felkeresni egy hét alatt, ha meg elfoglalom a várat, jön az ellen, és miszlikbe aprít. Mondjuk az durva, hogy az ő hőse kb. 4szer többet tud varázsolni, mint az enyém.
  • markastor
    #4029
    Köszi szépen, remélem fog menni.
  • kutjus
    #4028
    Dehogy 'G'-t nyomsz...késő van...'D'-t, mint DIG.
  • kutjus
    #4027
    Igen, a grál kiásása ugyanaz...odamégy X-szel jelölt helyre, másnap megnyomod 'G'-t és, ha szerncsé vagy a kezdeben is a kincs, aztán csak spuri haza. Csak a Haven kampányban keress obeliszket.
  • Cobra.
    #4026
    Úgy-úgy, van egy obelisk nagyjából középen, egy bal oldalt a hídtól kicsit fölfelé meg egy kb jobb felül (vagy középen a szélén).
  • markastor
    #4025
    A demóval kapcsolatban kérdezném, hogy a kincset a földből kell kiásni, ugye?
    Úgy működik, mint a 3ban, hogy obeliszkeket kell meglátogatni és akkor a puzzle-ből egyre több részt fogsz látni?
    Bocs, csak most rakom fel a demót és kéne egy kis háttérinfó. Köszi
  • Agamemnon
    #4024
    Nameg valamivel ellensúlyozni kell, hogy az inferno hősök simán megidézik a csapatuk felét. Akár még az előtt, hogy Te sorra kerülnél...
  • GothiK Aesh
    #4023
    nem kel csodálkozni hogy egy haven harcos hös levág simán archdevilt palaval hisz ezé harcos mást nemtud varázslonak mást kell csinálni mint ütni
  • mucsácsó
    #4022
    Haven vár nem kicsit lett túl erős szerintem, az meg a másik :S
    5 Archdevilt egy csapással levágott néhány Paladin...ezen is lestem tegnap...
  • jazzy
    #4021
    Igen biztosan 2k-val tobbet sebez mint a pit lord. Realis.
  • NeoMaN
    #4020
    hát ja, mass lassítás, áldás, gyengítés kell
  • NeoMaN
    #4019
    ááááá, ezt megnézem...
  • Cobra.
    #4018
    Teljesen más stratégia kell, mint 3-ban és 4-ben (bár lehet az Academy hősök már komolyabb varázslók), mert itt elég karcsúak a támadóvarázslatok (a demo szintjén legalábbis).
  • GothiK Aesh
    #4017
    pitlord meg területre basz nemde? az is kegyetlen, kivan ez találva egyedüla humánvilág hányinger garfikája nemteccik de a többi elég jó xal hajrá ubi
  • GothiK Aesh
    #4016
    a paladin gecinagyot sebez ha ráfut ez egy képesség ennyi :)
  • GothiK Aesh
    #4015
    lol komolyan? akkor köszi :)
  • dr Kotász
    #4014
    Tévedés: kijelzi a varázslatot és a turn-ök számát is. Három jobbklikk.
  • NeoMaN
    #4013
    :)
  • jazzy
    #4012
    Magiara. Viszont ha azt nezzuk, hogy magiaval igy is max 250 korul tudtam sebezni, o meg tamadassal ~2k-val tobbet, akkor soha tobbe nem leszek magus.