14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • dr Kotász
    #4761
    Érdekes ez a horribilis gépigény... Nekem GeF 6-os szériájú kártyám van, ami ugye manapság közepesnek nevezető legfeljebb. Hát nekem 1600x1200 max aniso max élsimítás mellett tökéletesen fut (a demo). Nem értem miért panaszkodnak sokan, nem driverproblémájuk van? Vagy a full szarabbul fut, mint a demo?
  • Botond #4760
    SZép,de nem indokolja a horribilis gépigényt. Szerintem későbbi patchekben még optimalizálni fognak,mert ez a graf nem indokolja,hogy x800xt-vel kelljen nyomni a reccenésmentességért.
  • NeoMaN
    #4759
    A graf meseszép szerintem. Igazi "MESESZÉP".
  • Shiwo
    #4758
    majd csak lesz..eredeti HOMM3-ban sem volt... meg ha van editor, akkor ügyes emberek ugyis "beterítik" a netet pályákkal :)
  • Botond #4757
    Fogd fel úgy,hogy bővített demó erre a pár napra.

    Amúgy vki áradozott a grafikáról. Hát engem nem győzött meg. Szerencsére a játékmenet viszont igen.
  • HunnernesKonge
    #4756
    Jelentem, már működnek
  • Sheltem
    #4755
    Én a 3ds megjelenítés miatti rossz kameraállásoktól féltem, de tegnap abszolút használhatónak tűnt a csatában ami van.

    Viszont, hogy nincs Random map generátor...hát ez pedig nagyon fontos lett volna.
  • Kandurex
    #4754
    Nem akarja megnézi, neeeeeeem.....!!!

    Nem bííírooom!

    [tölti]

  • NeoMaN
    #4753
    Így vín. És "sajna" a csak 6 skillnek köszönhetően kilőve a csúcsmágus egyben csúcsharcos kombó is. :P
  • Magic Boy
    #4752
    OFF

    Srácok nemtudjátok, hogy mi van az atw-s oldalakkal és mikor lesz jó újra az atw szervere?

    ON
  • dr Kotász
    #4751
    Csorog a nyálam a már játszók hozzászólásait látván... Én csak hétvégén tudok nekiesni...

    + egy vélemény azzal kapcsolatban, hogy sokan kifogásolták azt, hogy egy várban csak egyféle hős választható:

    1. Itt a fajoknak vannak speciális skilljei. A H3-ban minden várban volt ugye harcos és mágus, de azokat minden fajnál nagyjából egyformán lehetett fejleszteni. Így viszont sokkal markánsabb különbségek lesznek a fajok között, sajátos íze lesz pl. a Wizard artifact-összeszerelő vagy a Sylvan hős kedvenc ellenség skilljére építkezni. Ráadásul sokkal kevésbé lesznek használhatók az adott várban felvett más fajhoz tartozó hősök, mert ugye nem tudják használni a speciális épületüket. Jól ki van ez találva kérem...

    2. A H3-ban az volt a tendencia, hogy különböző módon indultak a hősök, de egyre hasonlóbbak lettek, pl. mindenki kapott logistics/pathfinding/wisdomot. Most viszont egyforma (egyféle) az indulás, de a valóban dinamikus és szerteágazó skillrendszer miatt drasztikusan eltérő magas szintő hősöket kapsz. Szal úgy is vehetjük, hogy egy váron belül 100-féle hősöd is lehet, de ez rajtad múlik, nem előre van kialakítva. Te döntöd el, mágiát vagy harcot tanul inkább a hős, nem pedig bele van programozva.

    Úgyhogy szerintem akár úgy is tekinthetjük, hogy jobb a mostani rendszer, mint a „csak” kétféle hős közül választás.
  • Joint
    #4750
    hat sracok , nem gondoltam hogy visszafogja adni a regi idok hangulatat egy uj latvanyvilaggal megfuszerezve... tenyleg nem hittem benne de sikerult, vegre mondhatom azt , hogy egy regi jatekot az uj verzioja nem alacsonyitott le semennyire , sot nagyobb fenyt biztosit neki. Nekem nagyon tetszik a jatek lanon is jatszottam mar semmi hibat nem talaltam benne. Szep , okos , szorakoztato jatek. :]
  • dr Kotász
    #4749
  • Sheltem
    #4748
    Úgy látom nagyon kevés volt az a 1.5-2 óra amit tegnap játszottam ahhozképest, hogy én eddig egy bugot sem találtam
  • NeoMaN
    #4747
    Mocskosnagy bug: csatában már olyan gyorsan nyomom a WAIT-eket, hogy az alsó sorrendjelző le van maradva kb 5-el tőlem, és ráadásul ilyenkor mintha meghülyülne, mert a lények számát sem mutatja jól, olyan mintha beragadna. Alul mutat monnyuk 50-et, közbe én már levertem 3-ra, sőt olyan is volt, hogy megnyertem a csatát, és lent még mindig mutatott az ellenfélből csapatokat, szépen sorrendben...
    :(

    Azért ez gáz.
    Nemtom minek van az csicsázva (a sorrend felcserélődése), egyszerűen nem tud engem követni, így meg én nem tudom azt nézni, mivel szart mutat...
  • mucsácsó
    #4746
    na, okés így már :)
  • Sheltem
    #4745
    "Ha lehet egy javaslatom a FAQ-hoz: a drájv, Héróz stb. szavak elég gyermetegen festenek. Inkább legyenek normálisan írva. Szerintem..."


    Mivel 2en szóltatok módosítottam a dolgot legyen ahogy akarjátok, FAQ csinosítva.

    2 dolgot nem írtam át "gyermeteg" kifejezésről rendesre aki belegondol rájön majd, hogy miért nem.
  • Sheltem
    #4744
    Na jó reggelt.

    Nagyon tetszett a beszámolód, énis nagyon elégedett vagyok a játékkal, illetve mégsem mert nincs rá elég időm :(

    Viszont muszáj kicsit kötözködnöm veled:
    ***OFFTOPIC***
    "Az átvezetők olyanok, mint pl a warcraft 3-ban is voltak. De míg oda tök fölöslegesek, mert az a játék a gyogyósok stratégiája (gyorsan kattintgass, építs, minél többet minél rövidebben), addig ehhez az egészhez nagyon jól mennek. "
    Ez nagy butaság, ha érdekel a dolog dobj fel egy 1.20 as patchet a war3 frozen thronera és nézz meg 1-2 demót a wcreplays.com incup / wc3l verseny demói közül.
    Abszolút nem a gyors kattintgatás a lényeg, sőt ha megnézed(már ha érdekel) láthatod a demókból is, hogy ameddig csak lehet low upkeep azaz 40es népességgel mennek pontosan az aranybevétel miatt. Azonkívül a legnagyobb sereget is pikkpakk le lehet zúzni ha jól játszol.
    Na mind1 nem akarok nagyon belemenni ez Heroes topic, de a warcraft3at ne szidjuk az egy gyöngyszem, én mai napig játszok vele Battle.net en és imádom.
  • G_ArchAngel #4743
    persze...
    lemerem fogadni, hogy előbb volt hozzá egy halom cheated, mielőtt a 3DO kitalálta, hogy legyen 5. rész is...:)

    ratyi
  • Fritz Von...
    #4742
    Ehh. Megint előjött a "csak még egy kört" effekt és eddig toltam. :D
  • Nenrandil
    #4741
    Éljen éljen!!!
  • Nenrandil
    #4740
    Shifttel nekem működött...Jahj....olvasgatva itt a dícséreteket, nem férek a bőrömbe...én is letölteném...de nem szabad... pfujj csúnya rossz csábító gondolatok...talána forumot sem lenne szabad olvasnom mert csak vérzika szívem...
  • mucsácsó
    #4739
    hm, a beta cd-key nem műxik neten, ez vmi kamu história lehetett...de sejtettem hogy rossz lesz, mért is lenne jó...

    amúgy meg lestem a Credits-et, hát lehet ezért lesz magyar nyelven is? pár magyar név van benne...íme egy shot:
  • Fritz Von...
    #4738
    Jaja, én is szórakoztam ezzel. Kipróbáltam minden kombinációt, de nem akarja megosztani se Shift, se CTRL, se ALT, se semmire... :(
  • Fritz Von...
    #4737
  • zoli80
    #4736
    meg lehet osztani,nekem mar sikerult,csak mar nem emlékszem hogyan:)
  • Dant0r
    #4735
    ..shift és úgy húzd el:)
  • mucsácsó
    #4734
    na, hát jó ezeket az áradozásokat olvasni :)

    dehát tudom milyen a game, nem véletlen volt az hogy elkezdtem a DEMO-ban egy Custom mapot olyan délután fél 5 körül, és toltam este 9ig...áhh, hát látom előre az átalvatlan éjszakákat :)
  • McW
    #4733
    Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de én is osztom a többség véleményét, JÓ lett a játék (nem piszkitottam magam alá tőle, de jó lett). Viszont számomra egy nagy baj van: NEM lehet megosztani az egységeket?!?! Az hittem magamra rántom a monitort amikor két csapatot szerettem volna létrehozni, ráadásul már jó ideje játszottam amikor ez kiderült. Könyörgöm mondjátok, hogy ez nem így van és van valami trükkje, mer én nem jöttem rá! A 3. rész óta fontos funkció ez, miért baszták el?
  • GothiK Aesh
    #4732
    anyád nem nagy erögép ha tudnád én mivel nyomom :DDDD
  • GothiK Aesh
    #4731
    támogatom hogy a 3d igen zavaró föleg ha nem látom mi vana a fa és a szikla mögött :( és nehogy má minden sarokba forgassak :(
  • Fritz Von...
    #4730
    Huhh. Délután óta ezzel tolom, iszonyat jó lett végre (a 4. nem jött be). Visszahozza azt a feelinget, ami a heroes 3-ban is megvolt.

    Fagyások: nekem x800 XT van a gépben, és nekem is volt, hogy kb. 15-20 percenként fagyott, utána fekete kép és visszament a játékba. De egyszer-kétszer totál halál lett. Feltettem az ATI 6.4-es driverét, azóta is tolom, próbáljátok ki, akinek ATI van.

    Bugok: komolyan mondom, nem találtam eddig semmit. Apróbb hibák vannak, pl. amikor a griffel felrepülök (Battle Dive) és amikor leér, képes a vár előtti szöges árokba (vagy mi) érkezni, ahol ugye egyből pár meghal. De ez ritkán van.

    Sztori: most fejeztem be a Heaven kampányt, kezdődik a démonos. Az átvezetők olyanok, mint pl a warcraft 3-ban is voltak. De míg oda tök fölöslegesek, mert az a játék a gyogyósok stratégiája (gyorsan kattintgass, építs, minél többet minél rövidebben), addig ehhez az egészhez nagyon jól mennek. Marha jól össze lett hangolva a játék a sztorival, egy-egy mapon belül is jó változások akadnak.

    Irányítás: egy picit szokatlan az elején, de egy-két küldetés után ,már nincs gond. A lényeg az, hogy amíg régebbi részekben a ló ikon közepét kellett a tárgyra kattintani, most az ikon fejét kell. Utána már minden megy simán.

    Mapok: ahogy nézem, 30 küldetés van, 6-féle városban. Nem mondanám túl soknak, de ezzel a 40-80 játékórával a mai időkben atom. Ezen kívül van egy adag skirmish küldetés is, illetve a multi pályákon is lehet tolni. Szóval ezzel még hozzájön kb 60-80 óra, így már brutál.

    Gépigény: az én gépem: 3 Ghz P4, 2 GB 533 Mhz RAM, ATi X800XT 256 MB, és ezen a masinán röccenés nélkül megy full felbontásban. Ez ma már nem egy túl nagy erőgép, és ha megnézzük a látványt, akkro azt merem mondani, hogy jól megírták.

    Hangulat: zseniális!!! Végre!! Kicsit féltem tőle, hogy csak nevében marad Heroes, és elő kell vennem a 3-as részt ismét, de nem. Szerencsére!

    Hősök: már valóban nincs választható típus. És sokkal jobban függnek az adott várostól, mint az eddigi részekben. Fel lehet venni más városból való hőst is, de nem sok értelme van. A fejlődés tényleg úgy van megoldva, hogy elég tág határok között lehet formálgatni a hősödet. De már nincsenek übertáp mágusok, akik minden iskola varázslatait megtanulják. Ez így jó és rendben is van, mert (mondom csak most jön a démon) így gondolom más és más stratégia kell majd a harcokban. Tehát ez is jó lett.

    Ha kihagytam valamit, majd pótolom. :D

    Egy nagy nagy nagy csillagos 5-ös a Nivalnak, hogy egy ilyen múltú sorozat folytatását el merték vállalni és még egy csillagos 5ös azért, mert sikerült nekik!!! 10-es skálán tehát 10 pont a game nálam!
  • Ch_Slater
    #4729
    jááájjj. délután négytől egyhuzamba játszottam vele. most hagytam abba...
  • Ams
    #4728

    "az epitkezes is gaz, igy, hogy nem lehet latni az osszes epuletet."

    jobb lent, az építkező menünél a tekercsre katt
  • tomo
    #4727
    en ugyan nem jatszottam a betakkal, sak az ősalfával.
    de rendkivuli modon zavaro ez a 3d perspektiva. nehez kibogozni, nehez navigalni.

    bugokkal nem talalkoztam. campaign t jatszottam, az elcsorgott, talan azert mert nem volt ellenfel.

    zavaro az is , hogy a lovacska ikon bal felso sarka a pointer csucsa, igy azzal kell celozni.

    az epitkezes is gaz, igy, hogy nem lehet latni az osszes epuletet.

    az otletek jok, de ez a 3d nagyon lerontja a hasznalhatosagot.

    athlon xp 2500+ 1gb ram , ati 9600pro 128MB ezzel 1024 ben very low detaille, a grafika sebessegevel nem volt gond.
  • GothiK Aesh
    #4726
    találtam jópár articraftot és egy csomonak mégcsak neve sincs hát elég lol
  • markastor
    #4725
    Döbbenetesen jó ez a játék. :)
  • Lord Zax
    #4724
    Sziasztok!

    Lenne egy kis gondom.
    Megvan a játék. reload-es változat. crackeltem.
    Játszottam vele tetszett is. DE kb 20 perc után ráfagyott a kép a monitorra, és csak taskmanaggerrel tudtam leirtani. ujra proba ugyanaz 20 perc után, addig semmi gond de egyszercsak lefagy innen már csak restart segitett. Ezután pedig már el sem akar indulni a játék. ismeretlen hibát dob ki. Letöröltem, az egészet, regeket is kiszedtem. Ujraraktam, és igy sem indul. most a codeceket is ujranyomtam de ugy se jo...

    Van valakinek ötlete mi lehet? Vagy esetleg másnak volt ilyen? Esetleg nem 100%os a crack?
  • mucsácsó
    #4723
    ugyanezt mondtam énis, de erre undone választ kaptam :P
  • j0nNyKa
    #4722
    rendben, nezd sztem aki mondjuk academy fanatikus, annak nem biztos, hogy van turelme vegigmenni minden fajjal azert, hogy vegre jatszhasson az academyvel.. dehat persze, ezt mindenki eldonti maga