14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • dr Kotász
    #4721
    Ha lehet egy javaslatom a FAQ-hoz: a drájv, Héróz stb. szavak elég gyermetegen festenek. Inkább legyenek normálisan írva. Szerintem...
  • Sheltem
    #4720
    Igen ez már a full játék.
  • Sheltem
    #4719
    Betettem a FAQ-ba amit írtál csak kicsit összébbhúztam ömlesztettre, plusz toltam bele ékezeteket
  • mucsácsó
    #4718
    Multiról még semmi skacok? Mert ugye volt az, hogy a beta cd-keyt elfogadja...
    én mondanék máááá valamit, de még 6-7 file :(
    már 11-dél óta szedem :(
    512kbit rlz..hát erre telik :D
  • steweee
    #4717
    kitörölte vki a hozzászólásomat vagy nem küldtem el hanem visszaléptem a lapról?

    ha kitörlésre került felteszem másképp a kérdést. van már megjelent teljes végleges verziója? ez már a full játék?
  • Dant0r
    #4716
    Ez most a személyeskedés egyik bunkó esete, vagy mégis mire véljem a dolgot?
  • NeoMaN
    #4715
    Normálon ez gyermekien könnyű.
    A 3. mapot toltam végig Haven champ.ban, de újrakezdem nehezebb szinten.
  • Agamemnon
    #4714
    Szerintem nyugodtan beleteheted. Mindenki döntse el maga, hogy él e ezzel a lehetőséggel.
  • Sheltem
    #4713
    Van ennek értelme? Ebben a játékban a felfedezés az egyik nagy szépség. Ez olyan mint egy örökélet cheat kb(kis túlzással). Amennyiben többen akarják belerakom FAQ-ba.
  • Sheltem
    #4712
    Nah mára ennyi a játékból. Ehh de isteni. Már alig várom, hogy legyen a cdgalaxisnál.
  • Vorpal
    #4711
    "Barátnőmmel próbáltuk ki ketten egymás ellen, én academyvel ő dungeonnel.." -- lol - úúristen,)))
  • j0nNyKa
    #4709
    na megvan, en voltam a buta, futott a jatek. tehat ahogy az elobb leirtam

    FAQ ahhoz, hogy az osszes kampanyt jatszhassuk defaultban!

    1) megkeressuk total commanderrel a a 'jatek mappaja'\data\data.pak filet (en esetemben D:\games\Heroes of Might and Magic V\data\data.pak)
    2) szepen ranyomunk 2t, mintha 1 tomoritett allomany lenne, bemaszunk a Campaign "mappaba"
    3) C2...C6.xdb fileokat kimasoljuk 1 altalunk valasztott mappaba
    4) levesszuk roluk az irasvedettseget, majd megnyitjuk oket szepen egyessevel, es valahol az elejen keresunk bennuk 1 olyan reszt, hogy
    <DependentCampaigns>
    <Item href="C'x'.xdb#xpointer(/Campaign)"/>
    </DependentCampaigns>
    (ahol az x 1 szam)

    ezt a reszt ugy modositjuk, hogy elso 2 sort toroljuk, 3.ban pedig a perjelet a vegere tesszuk, tehat ennyi marad belole:

    <DependentCampaigns/>

    5) miutan az osszes filet igy vegigmodositottuk, a data.pakban levoket toroljuk, a modositott file-jainkra visszarakjuk az irasvedettseget, majd visszamasoljuk oket a data.pak/Campaign-be
    6) elinditjuk a jatekot, innentol elvileg az osszes kampany elerheto

    FIGYELEM! Mindenki sajat felelossegre probalja ki, reinstall is lehet a vege.
  • j0nNyKa
    #4708
    ugy neztem, hogy ha a data.pak\Campaigns\Cx.xdb fileokba ha belemodositok picit, akkor jatszhato lesz az osszes kampany defaultban.. viszont ezek a fileok irasvedettek, eshat ugye igy, hogy 1 pak file reszei, nem tudom megszuntetni az irasvedettseget... valami megoldas ?
  • Cobra.
    #4707
    Na ahogy olvasom nem kell sietni rögtön első nap az üzletbe megvenni
    Ha tényleg ennyi hiba van benne, akkor megvárom az első patch-et.
  • GothiK Aesh
    #4706
    Ranger deadeye shot: nektek se müködik? sztem bug
  • Ted Beneky
    #4705
    Mire gondoltál ? A Heroes sorozat legalább annyira készült több játékos egymás elleni küzdelmére, mint egy játékos vs. gép csatára .
  • j0nNyKa
    #4704
    multiban van csak, amit irtam.. nem ertem, lag nem lehet, hisz lanon vagyunk
  • Sheltem
    #4703
    Egyébként én nem érzékelek semmiféle lassulást a demóhoz képest(egyelőre).
  • Sheltem
    #4702
    Na...1 óra játék után, nem tudom bugos e nem tudom melyik a gyenge vár melyik az erős 1et tudok, hogy nem tudom lerakni
  • Dant0r
    #4701
    Huh, na lekaptam, kipróbáltam és odáig meg vissza vagyok!!
    Barátnőmmel próbáltuk ki ketten egymás ellen, én academyvel ő dungeonnel..
    Dungeon népe igen halandónak bizonyult (hm, lehet az előző részekkel nem játszás következménye), academyvel viszont pont olyan hőst fogtam ki, aki a Fireball-ra (ill. minden fire alapú sebzésre) kap bónuszt.
    Na vele aztán volt irtás rendesen:)

    Viszont a Mark of the Wizard-ot nem értem teljesen.. Most nem kellene a sebzést is növelnie? Mert a leírás azt írja h minden spell effect duplán hat a kiválasztott arcra.. No mind1, lehet ez bug?

    Dungeonnel pedig a hidra nagyon erős, könnyen elérhető, nyami. Meg a Blood vérvonal is tetszik jól:)
    Úgy érzem nagyon jól ki van egyensúlyozva a játék; csak itt is, mint a legtöbb pvp játékban (már hero v. hero-t értve ez alatt), sokat számít a skillek elosztása. Bizonyos hősök mások ellen jók, és satöbbi, de értitek ti miről beszélek:)


    Kampányba is belesasoltam, első két pályán ellenfelem sem volt, csak a neutral lények.. igazi tutorial mód. De aranyos, csak aki Haven-nel akar huzamosabb kampányt, az fog csalódni:)
  • Ranger23
    #4700
    Első ránézésre a 4 hez képest a Death nép rengeteget gyengült. A vámpír már nem a régi... és a többi lénye sem olyan erős. Persze ebben még nem vagyok biztos, hogy egészébe gyenge lenne de gyengült az biztos.
  • Egg
    #4698
    Nekem tetszik a játék,campaign-t nem kezdtem el, mert magyarban szeretném,így maradt a custom,de az lett amit vártam. Az intro A grafika nekem tetszik,szép efektek, a map felépítésben,nem nagyon láttam hibát. Akinek tetszett a demo, szerintem nem fog csalódni.Ami nem tetszett, a custom map kínálat elég gyenge, ráaásul azokat sem lehet nagyon megvariálni,hogy pl a másik oldallal játszam le,de talán még adnak hozzá gratisban ezt azt. :)
  • Ranger23
    #4697
    Van egy pár apró bug benne első 2 pálya után:
    nem tudom felvenni a tárgyakat mert nehéz ráklikkelni.. mindig rá kell közelítenem. Igazából nem olyan nagy gond csak idegesítő:D
    aki sokat játszott a heroes eddigi sorozatával ne kezdje el a chamapgint normál fokon mert elalszik...
    javult az autómata csatározás szerintem. Kicsit unalamsvol már a gyengék ellen és a gépre bíztam. Pl nem öli az egységeket feleslegessen . Ha van távolsági inkább azt nyomja és mással nem lép be a küzdelembe.
  • Thanatos
    #4696
    ott a pont, van faq, warez kérdéseket meg tessék irtani, igy tovább :)
  • j0nNyKa
    #4695
    nem, nem vagy okos. igen, buta vagy. semmi gond, en buta vagyok a jatekhoz, te meg menjel vissza a sarokba. erre nem lehet normalisan reagalni kb.
  • Sheltem
    #4694
    Eddig egyedül(!) JonNyKa írt bővebben a tapasztalatairól a játékkal kapcsolatban. Persze nyugodtan hurrogd le, feszengj az integrálási tudásoddal és szidd a házigazdát miértne.
  • GothiK Aesh
    #4693
    johhnika bizonyitottad nekem hogy közöd nincs a heroes hoz , mert lehet sokat sebez a blood fury a gargoláj meg keveset de dobj már a tömegbe egy chain lightingot és nézd meg kik halnak meg... gyakorolj még egy picit
  • j0nNyKa
    #4692
    na meg en is elirtam, tehat energy helyett enregy. :]
  • GothiK Aesh
    #4691
    Sokan akik nem ismerik... mondhatnám ki az aki nem tud megcsinálni egy 3 as gömbi integrál feladatot, de van aki nemtudja mert nem tanitották neki
  • j0nNyKa
    #4690
    beleptunk, es 1 mp alatt talaltunk meg 2 elirast. :]
  • j0nNyKa
    #4689
    erengy helyett enregy, illetve nerby nearby helyett, ezek a ghost skilljeinek leirasaban vannak, illetve toltesnel multiban waitingforotherplayer egybe van irva.. es ez csak 3 apro hiba, amin eppen megakadt a szemem.. tehat erted :|
  • MuadDibX
    #4688
    ha van itt valaki, aki már pár órája nyomja, az össze tudná foglalni bővebben a tapasztalatait? mennyit javult a demó óta (ha javult)? milyen a kampány?
    milyen a "feeling"?
  • Kandurex
    #4685
    Milyen helyesírási hibákra gondolsz?
  • j0nNyKa
    #4683
    ha latnad a palya felepiteset, amin jatszunk, jobban megertened, amit irok... egyebkent meg nem akarok elkeseriteni senkit, de unbalanced is nehany dolog. Assasinbol jon heti 10, blood witchbol heti 8, eshat merfoldekkel erosebb a witch. na de nem szapulom tovabb, mer elveszem az emberek kedvet
  • Voltan
    #4682
    Bugnak biztos nem bug, legfeljebb következetlenség.
  • Sheltem
    #4681
    Nem akarok ellentmondani neked, de Heroes3 ban jópárszor nem volt se kőbánya se fűrészüzem, nem biztos, hogy ez bug.
  • j0nNyKa
    #4680
    jelentem 1. honap 4. hetenek vegere sikerult kobanyat talalnom ! :D
  • j0nNyKa
    #4679
    en nem mondom, hogy csalodas lesz a jatek, de hogy ez a verzio igy nem 1 teljes verzio, foleg nem heroes, aminel azert magas a merce.. na az biztos.
  • Kandurex
    #4678
    ejj. Ez nem túl jól hangzik.

    Akkor pár patch után. Végeredményben a régi részek is akkor kristályosodtak ki igazán.
  • j0nNyKa
    #4677
    olyanokat mar meg sem emlitek, hogy a blood fury sebez 5-7et, mint 2. egyseg, a gargoyle meg 1-1et. :D