14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #4676
    de kandurex. minden tiszteletem a tied, de ha olyan hibak vannak a jatekban, hogy ELIRAS a szovegekben, procit megzabalja, mikor a beta meg a demo nem zabalta, erthetetlenul felepitett palyak, stb... ezek nem csak multiban vannak am, hanem singleben is.
  • Kandurex
    #4675
    j0hnyka, ne felejtesd el, hogy EZ NEM MULTI player játéknak készült. A Heroes sorozat single szinten kíván über lenni, mint, ahogy már megszokhattuk az elmúlt években.
  • j0nNyKa
    #4674
    hat nezd, lanon teszeteljuk, es ami bug, az bug mind2nknel... eleve az egyik palyan nincs kobanya, csak kurvamessze, a masik playernek persze van kozel... es ezek egyenerteku playerek, mert minddel ugyanugy lehet lenni.
  • Sheltem
    #4673
    Kb. Május 19 után a cdgalaxisban.
  • Alien1024
    #4672
    a magyar verzó mikor jelenik meg mikor érdemes nézni a boltokban??
  • Voltan
    #4671
    Milyen teljeset? Ez az.
  • Kandurex
    #4670
    Egyelőre általánosságban (külhoni - magyar fórumok) csak téged hallak elégedetlenkedni, ami jó jel.
  • NeoMaN
    #4669
    aha
    :F
  • Pyotr
    #4668
    hát ezzel én is bementem a málnásba rendesen!:)
    kicsit kaotikus lett a hősöm:)
  • j0nNyKa
    #4667
    gecidurva bugok vannak benne :| na mind1 varjuk a teljeset.
  • Ranger23
    #4666
    Mitől függ az hogy a lény milyen gyakran kerül sorra? A homokorától??
  • NeoMaN
    #4665
    Nem megy a LAN krekk nélkül? Nane...
  • Voltan
    #4664
    Igen, gázosnak tűnik, de ezzel az új skill-rendszerrel jobban lehet talán taktikázni... A fejlődés közben szerzett skillek döntik el, hogy inkább varázsló, vagy "uccu neki agyonütlek" karakter lesz. De szokatlan, szokatlan...
  • Pyotr
    #4663
    ja igen most nem lehet választani:(
  • j0nNyKa
    #4662
    igen azt, maskepp nem menne lan. vannak benne olyan bugok, van ugye a prison, namost abbol nem lehet kiszabaditani a hirot, mer nem fer ki. :D
  • NeoMaN
    #4661
    Itt a sorozhatóakról van most szó. Eddig választhattál, hogy harcos vagy inkább varázsló hőst veszel fel, ill. szabad volt a kaszt is. Ez szünt meg.
    Vagy én értek félre valamit?
  • McW
    #4660
    Jájj, ez rosszul hangzik! Proper törést használod?
  • Pyotr
    #4659
    a banner alatt leirások(ajánlott!) menüpontnál megtalálod a hősöket minden városhoz több is van más-más alapskillekkel!
  • j0nNyKa
    #4658
    az utvonalszamitas nagyon gaz, proci 1 evig szamolja, es olyankor beszaggat... ghost az furcsa, tulsokmindenre nem jo vegulis, a lepespontjat el lehet hasznalni a sajat fejlesztesere, ami mondjuk tokjo. academy eros mint allat, alapsummonja a water elemental 1 vadallat... a palyak felepitese furcsa, nem hirozos, a jatek feelingje valahogy olyan betafeeling... fasztudja, lehet a hulye tores miatt. vannak bugok, helyesirasi hibak.. meglatjuk ..
  • AtiRadish
    #4657
    ÉS skacok összességébe melyik a jobb mindent egybevetve???
    Az emu vagy a reloaded??
    Ugye a reloaded??:P
  • Sheltem
    #4656
    Próbáld meg letölteni a legújabb vga drivert/directxet ki tudja...
    Milyen videókártyád van ?
  • Kabala
    #4655
    Gec nekem nem megy a játék, mielőtt betöltené a pályát a felénél kidob az asztalra:-(
    Ugyanezt csinálta a demónál is:-(
  • markastor
    #4654
    Van.
  • NeoMaN
    #4653
    Ja, ezért kérdeztem rá énis. Senki nem válaszolt egyenlőre.
  • AtiRadish
    #4652
    Csátok!!Én a reloaded verziót töltöm és az eddigi hozzászólásokból én nem vettem ki h. ennél a verziónál van -e Hotseat????
    Én csak erre lennék kíváncsi,lécci válaszoljatok
  • Voltan
    #4651
    Hmm. A FAQ-ban linkelt Skill Wheel alapján nagyon úgy fest, hogy minden kastélyhoz csak egyféle hős dukál. Ez azért kicsit gáz...
  • Pyotr
    #4650

  • Sheltem
    #4649
    Töröltem, felejtsük el
  • NeoMaN
    #4648
    Most őszintén: milyen júzer az, aki nem lel magától egy torrent-et?
    Sztem ütnivaló. :)))
  • Pyotr
    #4647
    #4644
    #4637
    #4634
    töröld ezeket,inkább magam moderálom!
  • b-type
    #4646
    most mi a gond?
    Ez a két verzió elérhető ez van leírva, letöltési helyet pedig találjon akit érdekel.
    Sztem nem akkora probléma ha vki meg akarja oldani, nem hiszem hogy ez lesz az első játék amit letölt.
  • Sheltem
    #4645
    Van egy oldal, www.nforce.nl, gondolom ismered.

    Az oldal semmi mással nem foglalkozik, mint információt közöl arról , hogy mik a megjelenések, de se link nincs se infó arról , hogy hol találod a fent lévő dolgokat, csak azt mutatja, hogy LÉTEZIK.

    Ez barátom nem warez,általában a faq-ban eddig szoktak elmenni a készítők. Részemről ez a téma lezárva.
  • Sheltem
    #4643
    Ghost modera énis kíváncsi vagyok, jó ötlet, hogy ne legyen tőle monoton a körök végén a várakozás, kíváncsi vagyok hogyan valósult meg.
  • Sheltem
    #4642
    "a FAQ tele van torrentel warezzal"

    Tényleg ?
  • b-type
    #4641
    Írj többet légyszi.
    már ha nem játszol éppen :))
  • b-type
    #4640
    sztem jól csinálod.
    (nem nagy dolog, csak azért írom hogy jelezzem)
  • j0nNyKa
    #4639
    na hat epp toljuk lanon, meno, ghost mode van benne, bar kicsit mas, mint ahogy elozoleg leirtak
  • Cassell
    #4638
    Na kérdés:a Reloados verzióban van multi? Mert a másik verzió ugyan 0.9-es de a campány rész tök rendben van első ránézésre. Szóval most mi a különbség ha valahogy megszerzem azt a Reloados patchet és 1.0ás lesz akkor abban már Multi is van?
  • Sheltem
    #4636
    "és az egyetlen lehetöség az az ha megosztjuk egymással ezt az infot"

    Nem akarok okoskodni(isten lássa lelkem tényleg nem) de ha infót / linket szeretnél menjen az illetőnek a privát(szerintem).
  • Sheltem
    #4635
    Az nem baj, hogy nem örülsz(ha szabad ilyet írnom), viszont engem azzal bíztak meg, hogy rendet tartsak vagy mi és amíg én vagyok a házigazda, addig nem lesz itt se torrent se relódid se semmilyen link, én így tartom helyesnek.

    Azonnal le lehet engem váltani ha mindenki akarja és lehet helyettem más házigazdaként aki engedi a linkelést,de nem hiszem, hogy jó ötlet lenne.

    Inkább a játékról dumáljunk ne a "torrentről" (szerintem), de bármi másról is akár.