14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Sheltem
    #4633
    Frissítettem ezzel az infóval a faqt :(

    Nagyon reméltem énis, hogy lesz benne.
    Ez nagy hiba.
  • GothiK Aesh
    #4632
    sheltem én igazán nem örülök és még sokán mások annak hogy a torrentes verziokal kapcsolatos informáciokat törlöd ... hadd emlékeztesselek a játék még nem jött ki, a boltokba, igy nem is beszélhetünk még warezrol vagy akármi másrol sokan szeretnénk kiprobálni és az egyetlen lehetöség az az ha megosztjuk egymással ezt az infot
  • jupa
    #4631
    Hehe én már 2-kor tudtam
  • Evogordon
    #4630
    jupííí megjelent a heroes 4 is jupííí.
  • Evogordon
    #4629
    Gyerekek megjelent a heroes5 juppííí. Én tudtam meg elsőnek bibííí.
  • duwy
    #4628
    tuti hogy nincs, bár furcsa, hogy az ubi.com és az amazon.com is ezt írja: "Experience everlasting adventure thanks to the MAP EDITOR provided"
    Lehet hogy az eredetihez külön cd-n/dvd-n fogják hozzáadni...
  • Tatyla
    #4627
    a reloadedes az english only?
  • Sheltem
    #4626
    Beleírhatom a FAQ-ba , hogy nincs mapgenerátor ez már biztos infó?
  • Sheltem
    #4625
    Na hazaértem.

    A hozzászólásodat csak a link miatt töröltem, viszont módosítottam a F.A.Q -t azzal az észrevétellel amit írtál.

    * Innentől nem kívánok foglalkozni egyik verzióval sem ez nem warezoldal hanem sg fórum, van 3 infójellegű dolog a faqban a 2 verzióval kapcsolatban azokhoz már nem nyúlok + nem kívánom bővíteni azt a részt, akinek nem tetszik majd jelzi.
  • Pyotr
    #4624
    ez a EMUDVD verziónál simán müködik
  • Voltan
    #4622
    KÚLKÚL!
  • valaminick
    #4619
    szerintem olvass vissza:D ajánlom figyelmedbe a #4527 hsz-t
  • reaper4
    #4618
    ok csak szóljál ha dobod :)
  • Mester01
    #4617
    Oké akor most kikapcsolom a letöltést kidobom a gépet a 3.dikrol és följelentem magam hogy letölttötem a játékot igy megfelel?

  • Cassell
    #4616
    Izé király simán elindul mondjuk ez a verziószám kicsit fura 0.9 és nincs benne se Hot-seat se Lan:((Nem is a Hot-seat hiányzik annyira de Lanon el lehetne marháskodni.
  • mucsácsó
    #4615
    amúgy aszonnyák, hogy amit még a betához adtak kulcsot, azt elfogadja a game...
    nekem megvan, még jó hogy megtaláltam egyik mail-ben :)

    majd ha lejött akkor kipróbálom hogy tényleg jó-e, de ha rendelkezik még valaki game-mel és beta kulccsal, az próbálja ki!
  • duwy
    #4614
    Basszus, NINCS a játékban random map generator. A korábbi interjúkban (kettőt olvastam) azt nyilatkozták a készítők, hogy lesz benne. Össz-vissz 6 single player pálya. Ez azért egy "kicsit" csalódás... Most várhatok a kiegészítőre (gondolom azért hagyták ki, hogy azt is megvegyék az emberek).
  • Sephi
    #4612
    Hahah :DD

    De aranyos :D
  • GodBadka
    #4611
    A játék akkor se jelent még meg. :)
  • Sheltem
    #4610
    Léptem haza, otthonról folyt. köv. később.
  • Sheltem
    #4609
    Egy pillanat és egyértelműbbé teszem. Köszi az észrevételt.
  • Shaman
    #4608
    A kérdő mondaton van a hangsúly :" CD kulcs védelmes a játék vagy a rílódiddal is tudok online játszani?"

    Itt a mondat első része a teljes játékra utal "cd kulcs védelmes a játék"
    És a válaszban aztán igazából csak a második mondatrészre van utalás.

    Szóval figyelmetlen olvasásnál azt lehetne olvasni,hogy igen a játék cd kulcsos,s egyáltalán nem tusdz vele játszani (se neten,se sehogyse),de mind1 hagyjuk..
  • jazzy
    #4607
    a neteshez kell megvenned.
  • jazzy
    #4606
    Hat az van leirva hogy CSAK
  • Snipa
    #4605
    1. lama vagy!
    2. nincs olyan jatek amit latatlanban megvennek! meg demo mellett sem! ezzel sokan masok is igy vannak!
    3. ezek szerint Te nem minimalberbol tengeted eleted, mert akkor mar teged is zavarna hogy a fizetesed 20%-at egy nyavajas jatekra koltod el!

  • Sheltem
    #4604
    Nem értem mi a gond.

    Netes = online.
    Lehet vaksi vagyok átolvasom újra de szerintem rendben van.
  • Fejes021
    #4603
    Midegy mert úgyis megveszed nem?
  • Shaman
    #4602
    A faq-ban van egy nem teljesen tiszta sor:

    "5. CD kulcs védelmes a játék vagy a rílódiddal is tudok online játszani?

    Nem tudsz, cdkulcsos ezért meg kell venned a netes játékhoz(meg egyébkéntis… ez a játék megérdemli)."

    Ez így nem pontos megfogalmazás,hisz igazából CSAk a netes játékhoz kell kulcs,nem? Single-t simán tudod tolni...
  • Sheltem
    #4601
    1. Nyugodjon meg a lelked sokan meg fogják(köztük énis) venni márcsak a multiplayer miatt is a játékot.
    2. Ne írj légyszi csupa nagy betűvel
    3. Sose értettem mivel jelent többet 1 ! helyett 50db.
  • NeoMaN
    #4600
    Én meg elmegyek általános isibe magyarórára....
  • markastor
    #4599
    Megértelek, de valamilyen szinten lámaság nem letölteni és játszani vele, addig, amíg meg nem tudod venni jó magyar 12000 Ft-ért.
  • mooo
    #4598
  • GothiK Aesh
    #4597
    oké akkor veled találkozunk 9 nao mulva addig is a viszontlátásra :D
  • gamerman01
    #4596
    MÉG NEM JELENT MEG A BOLTOKBAN!!!<=rossz a banner
    ÉN BIZTOS NEM ERŐSZAKOLOM MEG AZZAL A HEROES V-ÖT HOGY LETÖLTSEM!!!!
    ÉN JÓ MAGYAR 12000FT-ÉRT MEG FOGOM VENNI MAGYAR NYELVEN!!!

    ÉN, AKI NEM VESZI MEG ÉS INKÁBB A WAREZ VERZIÓVAL JÁTSZIK ELSZÉGYELNÉM MAGAM A HELYÉBE!!!!!!!!!!!!!!
  • mucsácsó
    #4595
    oks :)
  • Sheltem
    #4594
    Undone.
  • Sheltem
    #4593
    Done.
  • mucsácsó
    #4592
    meg még annyit javasolnék, hogy ne Héroz 5, Zinternet...stb...hanem komolyan, rendesen a FAQ-ot, dehát ha jó így nektek akkor mindegy :)
  • mucsácsó
    #4591
    igen, ez is mehetne a FAQ-ba, hogy magyarításról nemtudni hogy készül, viszont magyar verzió megvásárólható lesz majd a boltokban...
    de lehet majd valamelyik fordítócsapat nekiesik, a fene tudja...
  • GothiK Aesh
    #4590
    de az msn nem dynamikus, meg nekem az ip se :P