14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kmarha
    #4976
    szétosztás: shift és klikk

    a város kinézete igenis változik. csak láttni kell mit hova pakol.

    wait gomb helyet ott a w gomb a billentyüzeteden. használd azt.

    nekem kifejezetten tetszenek a modelek a játékban :) egyéni megítélés kérdése.
  • Szeszmester
    #4975
    Korrupt és céltudatosan egoista? Szerintem mindenki magából indul ki.

    Én sem találom a management screent (bányák meg a többi).

    Lenne még egy kérdés. Hogy tudok szétosztani egy csapatot? Klikkelgettem, de nem sikerült :S

    Egyébként egész jó a játék, csak szerintem nem túl nagy szám modelleket használ harc közben. Meg nem is túl változatosak. De főleg nem karakteresek. Kivétel az Arkanygal, ő a kedvencem ^^

    A városok (Haven és és az ördögös) nem tetszenek. Meg kár volt kihagyni, h a világtérképen nem nagyon változik a város kinézete.

    És harc közben miért nincs a Wait parancshoz külön gomb?!?!

    De apróbb hibái ellenére eszméletlen a játék, viszont így csak a sima változatot fogom megvenni ;)
  • dukey42
    #4974
    hol találom azt a részt ahol mutatja hogy hány/milyen bányám van, összesen mennyi aranyat kapok naponta?

    és ezt hogy a lények termelődése miből áll össze?
    (pl. +10 alapból, +3externálból)
  • markastor
    #4973
    Ó, dehogynem. Kb. 15 perce fejeztem be a custom game-t a Warlords mapon. Du. 2-kor kezdtem. :D
  • j0nNyKa
    #4972
    amugy nemtom, masnak nem csillant fel a szeme a jo oreg warlords nevu map lattan ? teljesen le lett kopizva a 3bol a map, nagyon nagyon orultem neki
  • Nenrandil
    #4971
    mellesleg nem bírtam, és most megint a demoval toloma costum game Haven oldallal... és várok... várok...és próbálom magam rászánni a tanulásra is... valamikor :)
  • Nenrandil
    #4970
    Én mostanában azt veszem észre hoyga jó odlal nem mindig egyértelműen a "jót" képviseli...és néha úgyérzem ez az igazságos és valóságos hozzá állás...A HoMM 5 storyát nem ismerem, de pl a WIIIban anno pont az emberek oldala volt ami nagyon elferdült, és az addig számomra antipatikus orkok váltak kedvenccé a "mindent a becsületért" mentalitással... szerintem itt is valami ilyesmi áll fenn... szerintem ha a Heroes világában "jók" vannak akkor azok inkábba Rampart azaz Sylvian népei... az emebr minidg is korrupt és céltudatosan egoista...Vagy nem?
  • Kmarha
    #4969
    nekem az nem tetszett, hogy megváltozott egy kicsit a fajok hozzáállása a világhoz. Biztos és igen, volt olyan a régi HMM-ekben hogy a saját fajtánkat irtottuk. De azért az kicsit ellenszenves, hogy a parasztok kiállnak az önkéntes birodalommentő hölgy elé, hogy ők bizony féltik életüket, családjuk van, és különben is, menjen harcolni az aki akar, akkor a válasz a totális megtorlás és megsemmisítés lesz. :S Leköpném őket, és hagynám futni mindegyiket, de az, hogy szisztematikusan végigmegyek a parasztok során, és legyakom azt, aki azt meri mondani hogy "nem".. nekem a heaven néphez való hozzáállásom, felvett mentalitásom nem sarkal ilyesmire.

    Na de ezen túlteszi magát az ember. Ugy fogom fel a dolgot, ahogy a készítők is tálalni akarták: egy birodalom királynője vagy, és hadban állunk. Aki nem hajlandó közremüködni, engedelmeskedni, arra az ítéletünk halál.

    Különben is. Amig ilyen relativ kis gépigényhez ilyen brutál képi világot kapunk, minimális töltési és mentési idővel, egyelőre lenyügöző hangulattal, addig bánom is én, felőlem a démon hordák lehetnek akár a legemberségesebb lények e játékban. :)
  • Lynx_TWL
    #4968
    Ezt komolyan gondolták, hogy nincs a játékban multihoz simultaneous mód??? Ez valami késői április elsejés tréfa? Istenem, hogy lehet így elbaszni egy kurvajónak ígérkező játék multi részét....:(
    Ez a ghost mode is valami vicc: Lannál lagzik annyira szar a szinkron.
    Hallottak a készítők az Age of Wonders 2ről? Esetleg Civilization 4? Itt mi a ***ért nem lehet egyszerre mozogni?

  • Kandurex
    #4967
    Nem is arról beszéltem, hanem a #4945 -ról.
  • GothiK Aesh
    #4966
    kandi ebben a wheelben benne van minden skill
  • Kandurex
    #4965
    Várjuk ám szeretettel :))
  • Kandurex
    #4964
    Viszont gray verzába mehet nyomtatóba! Jó ez!
  • Vanek
    #4963
    ááááá,mért nem megy? felraktam a cracket is,elsötétül,aztán jön a blabla,hogy szabálytalan művelet...
  • dr Kotász
    #4962
    Ja tényleg, ahhoz meg itt van egy kevésbé áttekinthető, de teljeskörű tábla. Amúgy én a cicoma nélküli, maximális áttekinthetőség híve vagyok. Asszem készítek egy ilyet a skillekről, a varázslatokról meg a lényekről is.
  • Kandurex
    #4961
    Dehogy van. Várranként plusz különbségek vannak az ability -nél. Pl., hol van benne a Herald of Death? Vagy a Dark revelation, vagy a Seal of Darkness stb. stb.
  • dr Kotász
    #4960
    Hmm... milyen többi skill? A játék összes skillje benne van a táblában.
  • dr Kotász
    #4959
    Itt egy letölthető Skill Wheel. Játék közben igen praktikus lehet.
  • Kandurex
    #4958
    Mondjuk így ránézve, ezt tényleg felesleges fordítani. :/ (ezeket csuklóból vágja aki már játszott az előző részekkel)

    Nah, majd a többi skill.
  • Agamemnon
    #4957
    Off

    Délelött óta 160 üzenetet írtatok, nekiáltam olvasgatni, de látom, hogy még mindig egymást szídjuk, meg azon nyavajgunk, hogy legyen-e warez a FAQ-ban, vagy ne, ami csak azért vicces, mert jelenleg mindenki ismétlem MINDENKI warezzel nyomul. Akkor miért kell ezen vitázni? Hogy Te tudj a warezzel játszani, a többiek, akik nem töltöttek annyi időt a kereséssel, mint Te, azok meg ne tudjanak vele játszani?

    Szóval szerintem nyugodtan törölgetheted az üzeneteket. Ha gondolod, ezt is kitörölheted, nem fogok e miatt egy rossz szót sem szólni!

    Szeritnem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány üzenet szólt magáról a játékról. Na jó, nem nyavajgok tovább, inkább elindítom a Heroes V-t...

    Ja, és mit szóltok, ahhoz, hogy az 5 pályás Haven hadjáratból kettőt kineveztek tutorial-nak? Én nagyon nem örültem neki, hogy így spórolnak a pályákkal. De most komolyan, mit tudsz csinálni az első pályán? Lép egy szintet, vagy még azt sem....
  • dr Kotász
    #4956
  • Kandurex
    #4955
    Az még 2 hónap.
  • HunnernesKonge
    #4954
    Mert ha valaki a Collectorst veszi meg annak angol marad

    Szerk: Vagy most nem a játékról van szó?
  • dr Kotász
    #4953
    Na de minek elkészíteni a fordítást, amikor eleve kiadják magyarul?
  • Kandurex
    #4952
    Aham...:), de ha elkészítem a fordítást ,nyakam rá, hogy te is vágod be a nyomtatóba :ppp
  • NeoMaN
    #4951
    ALT+TAB
    :))))
  • Sheltem
    #4950
    Mennyire isteni ez a game gyerekek. Egyszerűen "meseszép" ahogy NeoMan mondta...és ezek a zenék a városokban...hát le a kalappal. Mostmár nem gond, hogy hogyan fogom eltölteni a vasárnapomat
  • z0ty #4949
    épp előbb fejeztem be egy pályát Zoltannal :P
  • Kandurex
    #4948
    htx. Meg is jött.
  • dr Kotász
    #4947
    Elküldtem.
  • HunnernesKonge
    #4946
    Költői kérdés volt srácok. Kivaáncsi voltam észrevettétek-e.
    Amúgy szegény Laszlo kb 4x lett lehivva a városban,mert mindig kis sereget adtam mellé és legyilkoltak
  • dr Kotász
    #4945
    Akkor csekkoljad ezt ezerrel...
  • Kandurex
    #4944
    Ha kész, azonnal.
  • Kandurex
    #4943
    Sokkal több van:

    Tujner János
    Fodor Zoltán
    Tóth László Gábor
    Tolnai Péter

    stb. stb. fél rakat magyar ült a projekten!
  • Botond #4942
    Tedd fel vhova a netre és linkeld lécci!
  • Cobra.
    #4941
    Ez nagyon jó lett, csak csinálj egy olyan képet is plz, amin nincs rajta a kijelölő téglalap
  • Kandurex
    #4940
    [email protected] :)
  • dr Kotász
    #4939
    Szerintem a fejlesztők/tesztelők között van 2 magyar. Ha megnézed a többi hős nevét, annyira nemzetközi, hogy az csak egy nemzetközi fejlesztő/tesztercsapattól származhat :)
  • Kandurex
    #4938
    Nem. Egyébként Fodor Zoltán és Tóth László Gábor a becsületes nevük.
  • dr Kotász
    #4937
    sure, de nincs ftp helyem. Hova rakhatnám?