14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • HunnernesKonge
    #4936
    Szerintetek véletlen hogy van benne egy Laszlo nevű híró Havennél, és egy Zoltan a Necropolisnál?
  • Kandurex
    #4935
    Figyú, a forrást told már fel valahova, mert bele piszkálnák egy kicsit. (mondjuk lefordítanám magyarra)
  • Kandurex
    #4934
    Hmm!
  • dr Kotász
    #4933
    Ne csekkoljad ezerrel, öregem :)
    Az előfeltélekkel együtt szerintem képtelenség táblázatos formában áttekinthetően megcsinálni. Arra ott a link a #4926-ban. Ez meg arra jó, hogy ha nem tudod, mit jelentenek a felajánlott lehetőségek, itt gyorsan megnézd.
  • dr Kotász
    #4932
    Csak a leírásokat rakom be, tanulásnak jó lesz.
  • Kandurex
    #4931
    Hátőőőő.... a skillek és ability -k számát, valamint leírását és egymásra hivatkozásának mennyiségét figyelembe véve, aligha hiszem, hogy megcsinálod 10 perc alatt. De azért várok türelemmel :D
  • dr Kotász
    #4930
    Várj, villámgyorsan összedobok egyet :) 10 perc.
  • 3P
    #4929
    Hát szegyén ATi Radeon 9800pro-mon aligha segít a legujabb nVIDIA driver, a directx-et meg kipróbálom köszi, de ha nem lesz más akkor most már nem halogatom tovább a rendszer újra húzását, de ha az sem segítt akkor...
  • Kandurex
    #4928
    Nyomtató barát verziót keresek. Valami egyszerű szövegest.
  • dr Kotász
    #4927
    Nyugi, ez nem reprezentatív. Ennél azért jobb a helyzet.
  • dr Kotász
    #4926
    Nézd meg ezt a táblázatos, vagy ezt a flash alapú cuccot.
  • Kandurex
    #4925
    Nem az oktatással van a baj.
  • Kandurex
    #4923
    Skacok, nem tudtok valami oldalt ahol a skill - ability leírások egyszerűbb formába vannak fent? Elég macerás játék alatt folyton kilépni és elkolbászolni heroesofmightandmagic5 oldalra :( Valami faxa nyomtató barát verza kellene.
  • MaverickSXT
    #4922
    nagyon koszi
  • Magic Boy
    #4921
    Nem messze a kezdéstöl van egy kilátó azt nézd meg és utána könnyen megtalálod!
  • HunnernesKonge
    #4920
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kezdés után vedd az irányt a térkép bal alsó sarkába ott lesz a vár amit el kell foglalnod
  • NeoMaN
    #4919
    Hehh, hardware kurzor valahogy jobban bejön. :)
    És AA-t kapcsoljátok ki, nagyon homályos tőle a game.
    DE ISTENÍÍÍÍÍÍ :D
  • laci béla
    #4918
    de nekem a adatlapon van a monitorom
  • MaverickSXT
    #4917
    Hi all nem szokasom helpet kerni de mar az elejen elakadtam,a rebbelion kuldetesnel vok es egy het utan kiirja hogy you loose,varat meg nem talalok sehol
    elore is thx
  • NeoMaN
    #4916
    renccertelepítés kell, mert nekem sem a béta, sem a demó, sem a full nem fagyott soha
  • NeoMaN
    #4915
    valami gáz van nálad, nem lehet képregény!!
  • Sephi
    #4914
    Alitolag a lemezen levo DirectX telepitese segit a bajon. Es a legujabb nVIDIA driverek is.
  • Kandurex
    #4913
    Fene egye meg, annyira széleskörű az abilities fejlesztés, hogy nem tudom mit nyomjak a sok finomság között. Haj, haj, van mit felfedezni :)
  • 3P
    #4912
    A játék persze a fagyást leszámítva szuper. A hangulat nagyon jó. Rögtön bele is kezdtem a kampányba. Most már csak egy kéréds maradt tanulva demóból...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vajon bevállaljam-e a Logistics skillt? De asszem hű maradok a kedvenc skillemhez, s bár ismerve a következő kampány elején ennek visszaütését, mégis úgy tekintek rá, hogy érdekesebb lesz a játék.
  • 3P
    #4910
    Hát én is pont "jókor" mentem el konferenciára...
    Tegnap reggel indulás előtt csak körbe kukkantottam, hogy mik jelentek meg, erre ott látom virítani a Heroes 5-t. Hát alig vártam, hogy ma végre haza érjek.

    Már túl is estem az első próbán, s "természetesen" az első dolog amire kiváncsi voltam, hogy a full is fagy-e a demóhoz hasonblóan a várban, s azon belül is az építés képernyőn. Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy éppen úgy fagy... :(
    Már csak 2 apró reményem maradt egy a hibát javító patch, illetve a rendszer újra telepítése.
    Miután körbenéztem a neten a patch után picit elkeseredtem, hogy nem leltem rá a kincsre, így nincs más lehetőségem, mint egy rendszer újra telepítése.
  • G_ArchAngel #4909
    most már mindent frissítettem, 800×600-ben ezen a konfigon képregény...

    feladom, május végén jön az új gépem, addig csak kibírom...:(
  • Sephi
    #4908
    MEKKORA LETT EZ A JATEK GECIEK! IMADOM!
  • Mester01
    #4907
    De csak már találtam normális exet igy müxik normálisan!
  • Kandurex
    #4906
    tényleg :/
  • Kandurex
    #4905
    a game menüben :/
  • Kandurex
    #4904
    Tanulmányozd a helyesírási szótárt pl.
  • Kandurex
    #4903
    nem
  • laci béla
    #4902
    sziasztok
    segitség kéne
    heroes 5
    be jön a játék és amikor a páját akarom be tőlteni akor ki lép
    mit csináljak
  • Acidlich
    #4901
    nekem is ez volt az egyik 1. dolgom h megnezzem van e szerkeszto, miutan feltelepitettem, mondanom sem kell, nagyot csalodtam. hat remeljuk mielobb belepatchelik, mer ez igy nagyot ront az osszkepen, foleg h nevetsegesen keves a custom scenario is..
  • Sheltem
    #4900
    Megtörtént
  • Sheltem
    #4899
  • NeoMaN
    #4898
    Valószinűleg az optionsban.
  • NeoMaN
    #4897
    jó crack nem lehet
  • Magic Boy
    #4896
    Skaccok a trainert hol kell kikapcsolni?
    Rohadtul idegesítő!
  • donatus13
    #4895
    crack lehet nem jó