14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Mester01
    #4802
    Erre válaszoljatok már!!!!!!!
  • [Jakuza]
    #4801
    Nem off:

    "Jakuza minden játék topikjába bemegy kötekedni és fikázni ami a top10be kerül."

    "És jól meg is cáfolt,hogy nem csak kötekedni meg fikázni jött"

    Alias Botond aki nem csinal mast csak offol.
  • Botond #4800
    És jól meg is cáfolt,hogy nem csak kötekedni meg fikázni jött.
  • Kandurex
    #4799
    Ezt a jelzőt még nem hallottam, láttam sehol
  • j0nNyKa
    #4797
    jo, viszont en nem magat az embert tamadom, hanem a velemenyet. nem szemelyeskedem, csak erdekel, hogy miert talal 1 HOMM-ot monotonnak.. lehet ra mondani ezt-azt, de hogy az a jatek legyen monoton, amit evekig jatszanak emberek.. hat nemtom
  • Botond #4796
    Jakuza minden játék topikjába bemegy kötekedni és fikázni ami a top10be kerül.
  • j0nNyKa
    #4795
    erdemes

    jakuza: nemtom erre varsz-e ertelmes reakciot. ilyen erovel minden palyan az eger es a billentyuzet segitsegevel kell fejlodnod, vasarolgatnod, epitgetned, harcolgatnod... de kajakra az osszes palyan !! fu. monoton.
  • Kandurex
    #4794
    Egyébként milyen a játék nehézsége? Az első három pálya, ahogy tudom séta galopp a Haven -el. Mi van később? Érdemes rögtön hard -on nyítni?

    /Számára az élvezhető játék, valahol a Heroes 3 normal szintjén van (ilyen megvilágításba kérek tanácsot)/
  • dr Kotász
    #4793
    Legnépszerűbb témák

    1. World of Warcraft
    [flipv]2. Heroes of Might & Magic V. [/flipv]
    3. A Pc-s játékoknak leáldozott
    4. Battlefield 2
    5. The Elder Scrolls IV.: Oblivion
    6. Érettségi
    7. Football Manager
    8. Humoros és aranyos képek
    9. KONAMI Soccer kiegészítők
    10. '80 as évek zenéi
  • [Jakuza]
    #4792
    Gondolom, amelyikben nem duplan csinalok mindent egy palyan. :P
  • G_ArchAngel #4791
    nekem 20.-áig 2 diploma munkát kell befejeznem, de ma belekukkantok egy solo map-ba...
  • j0nNyKa
    #4790
    hat ha mondasz olyan jatekot, ami kesobb valik monotonna, mint a HOMM, meg meg is ertem, amit mondani probalsz.
  • Fritz Von...
    #4789
    Már rég a másodiknál tartok, de ez elég szopó. :D A démonnal kell menekülni, folyamatosan üldöznek a jók, ráadásul egy árulás miatt a démon birodalom is... :D
  • [Jakuza]
    #4788
    A grafika engem nem erdekel, ido utan tul monotonna teszi a jatekot, hogy ugyanazt csinalod allandoan fent es lent egyarant.
  • NeoMaN
    #4787
    Van benne. Én is útáltam, de itt nagyon hangulatos a grafika miatt, sokkal több élet van benne mint a HOMM3-ban.
  • [Jakuza]
    #4786
    Tehat van benne.
    Akkor storno, mert emiatt nagyon nem szeretem a HOMM-t.
  • Kandurex
    #4785
    Bár nem tudom, de én szeretem a föld alatti mapokat! Mondjuk a 3 -ban, én se, de itt a hangulatos grafikával egyszerűen zseniális!
  • [Jakuza]
    #4784
    Ugye nincs tele megint foldalatti banyapalyakkal az egesz ?
    Mert akkor inkabb le se szedem, mert halalom volt, hogy 3 szinten zajlik az egesz.
  • Mester01
    #4783
    Valaki legyen oly szives hogy #4533 meg a #4536 hozászolásban lévö linket tegye ki az F.A.Qba vagy irjon rám PRIVIT!
    Köszönöm!
  • Sheltem
    #4782
    Egyetértek.
  • Kandurex
    #4781
    Lejött!

    Izzít, roló lehúz, hangfal maximumra....lemegy az intro... kilép, újraindít,lemegy az intro,....kilép, újraindít, megint lemegy és megint.

    A hangulat isteni!
  • Sheltem
    #4780
    El is felejtettem írni, megfigyeltétek, hogy a játék milyen képpel indul ?

    Az a kép van rögtön miután ráklikkelsz a játékikonra ami a beküldött ART-ok győztes képe lett.

    Azért ez milyen klassz dolog már? Mármint, hogy nem csak aktívan adtak azokra a dolgokra amit a nép "kért", hanem még 1 beküldött képet is hozzácsapnak a játékukhoz.

    Ez szerintem követendő példa lehetne...
  • valaminick
    #4779
    hali!

    milyen vga-val próbálod?
  • werter
    #4778
    Hello mindingi!
    Csak az a kérdésem hogy senkinél nem tette, azt hogy felcrackelés után a játék indításánál csak a lógóig jut el, és utána hibára veri? Mi miatt lehet ez? (ha már volt, akkor bocsi de nem volt időm végigolvasni az egészet!)
  • G_ArchAngel #4777
    Ez a Te helyzeteden nem változtat:)

    Aztán sikerült az első kampányt trainer-rel megcsinálni vagy elakadtál a várkapuban?:)))
  • Cobra.
    #4776
    Nekem az X800GTO2-n (majdnem u.a., mint egy XL) is lemegy 4-5 fps-re ilyen kameraállásban 1024*768 max-on. Talán egy X1900XTX 512Mbtal elbírja ezt a kameraállást, bár lehet még az is lemenne 30fps alá.
  • Sámán
    #4775
    Viszont nagyon szép! Tényleg kijavítottak egy csomó mindent a sokat szidott IV-hez képest (bár én azzal is nagyon jól elvoltam egészen idáig), mondjuk csak kb fél órát játszottam V-el nekem úgytűnik bejövős lesz, még ha nem is a legdurvább megjelenítés mellett (amikor mindent maxra raktam megyegetett, de a csatából pl csak egy nagy homály látszott)
    Változatos hangulata van. Elefáni...
    [/IMG]
  • dr Kotász
    #4774
    #4541
    #4536
  • Fritz Von...
    #4773
    Úristen, te itt? :D Mit is keresel errefelé? :D

    Méghogy 3DO... már rég nincs 3DO és nem ők találták ki, hanem a licensz tulajdonosa, akik pedig a Nivalt kérték fel az elkészítésére. :D Ratyi. :DDDDD
  • Fritz Von...
    #4772
    Okéoké, rég játszottam warcrafttal, akkor nem tetszett. Meg az összes RTS-sel így vagyok, a körökre osztott stratégia a legjobb. :)
  • Vanek
    #4771
    hi! tom hogy van faq,de nem tom felrakni a játékot,ha vki felvenne msn-re,és segítene,azt megköszönném. [email protected]
  • Agamemnon
    #4770
    Tudom, hogy nem warezolunk, meg minden, de mivel mindenki így nyomja, betennétek egy linket, ami tartalmazza a jó exe file-t hozzá, amivel nem fagy ki. Köszi.
  • Rusy
    #4769
    Én meg azt tartom manapság kicsit abszurdnak, hogy nem lehet választani, legyen alapból köd, ha akarod kikapcsolod ha akarod nem...
  • dr Kotász
    #4768
    Igen, talán ezt az egyet hiányolom a játékból. Sokkal izgalmasabb lenne, ha a pályának csak azt a részét látnád, amit te uralsz...
  • NeoMaN
    #4767
    Ez oké, de az 5fps a lenti konfigon akkor is durva, pláne, hogy egy Doom3 timedemo ultra highon 100 felett dob. :)
  • Rusy
    #4766
    Hú, most nézem hogy 12 rongy áááá, mondjuk talán megéri...
  • Rusy
    #4765
    Hát igen, meg a ködnek van stratégiai szerepe is...
  • Cobra.
    #4764
    csak akkor fekszik ki a videókártya, ha ilyen kameraállást hoz össze valaki, ahol látszik a fél pálya. Sajnos hogy nincs köd, így állandóan aktív az egész pálya, és ha sokat látsz belőle egyszerre, az nagyon leterheli a videókártyát.
  • NeoMaN
    #4763

    Hát sajna HOMM mindig is ette a hardvert. Eléxem HOMM3 400-as P2-ővel és TNT-vel sem ment olyan simán mint a Quake 3. Monnyuk az még tele volt spriteokkel azt hiszem.

    Itt is minden mozog, csillog stb. és ha ráteszed az AA-t, AF-et néha biozony tényleg belassul. Nyomtam is egy srceenshotot elrettentésül AMD64 3000+@3900+, Gef 7600GT@655/725, giga ram:
  • Botond #4762
    x800xt pe van,sza tökéletesen fut,de ideális gépigényben is ez szerepel. Amit nevetségesnek érzek,mert nem akkora durranás a gfx. Ide pont jó,itt a játékmenet ami érdekesebb,csak furcsálom. Sztem a gyors kiadás érdekében nem optimalizáltak,amit vagy megtesznek pár patch múlva vagy nem. Fagyások 75%a is szerintem arra vezethető vissza,hogy ilyen vagy olyan memória kezelést nem optimalizáltak,vmi betelik és nézz má critical error meg desktop...