14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • mucius
    #4893
    hali!
    olyan problámám van hogy a 2. mission (Rebellion) véghezvitele után
    nem lehet elkezdeni a 3.-at, sőt campaign selectben még a 2. is átvált nem válaszhatóra. ha a mission1 fölé viszem a cursort akkor az el is tünik.
    ez mi a faxtól lehet?
  • kolszal
    #4891
    Sziasztok! Remélhetőleg lesz megoldás arra, hogy az angol verziót magyarosítsuk, úgy mint a Fifa 06-ban (ott ugyanis minden nyelv benne volt az angol DVD-ben , és ott csak 2 .db filet kellett módosítan). Sztem érdemes várni egy pár hetet, amíg ki nem derül, hogy van-e lehetőség erre. Üdv, Laci
  • NeoMaN
    #4890
    Szerintem meg menj vissza még egy pár magyar órára.
    :PPP
  • Shiwo
    #4888
    nálam "ennyi"..azaz nem sok...
  • G_ArchAngel #4886
    még1 dolog miatt elégedetlen vagyok: tényleg ennyi összesen a custom map-ek száma, vagy nálam egyedi eset?:)

    mert akkor ez egy rossz vicc...
  • Davidus
    #4885
    igaz hogy szarabbulk fut a full mint a demo?:P
  • donatus13
    #4884
    te meg ragd ujra a játékot
  • donatus13
    #4883
    az jó és mert én junius 29 röl hallottam
    ja és a sugo is magyar lesz mert én azt is lehet meg csinálom
  • G_ArchAngel #4882
    lenne egy kérdésem, túl vagyok az Ati és directX frissítésen, és elviselhetetlenül szaggat minimál beállításon, lehet valami tenni?

    P4-3GHz, 2 GByte ram, Radeon 9800Pro 128...
  • Shiwo
    #4881
    miután magyarul jelenik meg, gyanítom nem készítenek hozzá külön magyarosítást..
  • Botond #4880
    Elméletileg május 19. Szerintem is jó lenne visszarakni a FAQ mellé,hogy megjelenés várhatóan május 19.
  • Shiwo
    #4879
    határeset...
  • donatus13
    #4878
    vagy ha elöbb meg kapom szöveg fájlt meg lesz hamarabb a z egészé
  • donatus13
    #4877
    a demo bol kiszedett dolgaimé mert tudtommal teljes még nincs kinn
  • donatus13
    #4876
    agusztus ra lesz kész az enyim
  • donatus13
    #4874
    de nem mindenki tud angolul:)
  • fantasy4ever
    #4873
    létezik egy hivatalos oldal...
  • fantasy4ever
    #4870
    nyugi, megoldják! nem hinném, hogy hagyják úgy tönkremenni a dolgot mint a heroes4-nél.
  • Shiwo
    #4869
    meg így megvan az esélye, hogy X idő után ellaposodik, ha nem adnak ki hozzá gyorsan egyet.. a 3-ban is az volt az 1ik legszebb, hogy készíthettél pályát, generálhattál pályát, vagy kereshettél a neten más által készített pályát..
  • fantasy4ever
    #4868
    hát csúnya dolog, hogy nem tettek bele! még a disciples 2-ben is volt!
  • Shiwo
    #4867
    hiányolom az editort
  • meril
    #4864
    Akinek még nem megy és RELOADED-je van az frissítse a Directx-ét!!! Ennyi, nekem is ez volt a gond!!!
  • meril
    #4863
    Kössz mostmár megy!!!
  • fantasy4ever
    #4862
    melyik cracket töltötted le? mert a proper crack tuti hogy jó!
  • Rettenthető
    #4861
    Mapgenerátor az nincs (gondolom random map generátor), de pályaszerkesztő, ahol minden kis nyűvet nekem kell lepakolnom, olyan van?
  • z0ty #4859
    és pont a csaj vezeti?D:

    előbb sikerült végre kipróbálnom a teljes verziót, megcsináltam a haven első tutorial-kampánymapját, meg elkezdtem egy custom mapot necropolissal. jó dolog azt tudni, hogy még sok újdonság vár rám, mivel teljesen csak a haven és inferno lényeit ismertem meg (a demoban). a képzettségrendszeren nekem még kissé nehéz kiigazodnom, és nemszeressem, hogy az jobban hasonlít a 4. rész rendszeréhez... (jó, talán épphogy az volt a 4. rész egyetlen erőssége számomra, de mégiscsak sokkal egyszerűbb a 8-rubrikás 3. részes megoldás. gyakran amúgy az ijeszt el egy új játéktól, hogy meg kell ismernem :P a homm alapjait szerencsére már régóta ismerem, és imádom, sszlaszas...)
    a gépem kissé szar hozzá (athlon xp 2500+, 512ddr, radeon9200se 64 mega) de 800x600-ban normalon elfogadható az fps, meg a töltési idő is.
    naszal még jáccok vele néhány órát (vagy napot, esetleg hetet)... aztán kiderül, tud-e annyiva függővé tenni, mint amennyire a 3. rész tudott... :P
  • Fritz Von...
    #4858
    Na az első igazán szívatós map a démon 3-as küldetése. Van a hősöm, van egy minimál váram, találkozok egy elf sereggel, akit szétverek. Utána next step, ahol el kell foglalni az összeset. De egy pár körrel később meg a druidák ereje minden héten agyon növeli az ellenség erejét a mapon és a váraiban is. Meg kell találni és ki kell iktatni. Csakhogy akármerre indulnék, atom lények vannak az úton is. Szóval kezd durvulni. :)))
  • NeoMaN
    #4857
    nem vagyok otthon, nem én ülök a MSN elött... :)
  • Láma!
    #4856
    már utálom a játékot...
    kést kell a torkomnak szegezni hogy felkeljek, és abbahagyjam:D
    amitöl féltem bejött... de nem rontotta el, és az kurva jooo:P
  • NeoMaN
    #4855
    Őőő, a tapasztalatomat azért beírom.
    Reloban rossz a mellékelt exe, attól lesz 0.9 version teli bugokkal.
    Én aszondom klón+hide (peccselhető ugyebár), végső esetben klón+proper exe.
  • Lest4t
    #4852
    az emudvd 0.9 verzió?
  • izsook
    #4851
    Oké ebben igazad van.

    És a verzóval mi a helyzet melyiket kellene erőltetnem?
  • Sheltem
    #4850
    Valamint felhívnám a figyelmedet a F.A.Q rövidítés jelentésére:
    Frequently Asked Questions - Gyakran ismételt kérdések

    Mivel a Hotseat működése kb megjelenés után 1-2 óráig volt téma, közel sem tartom gyakran ismételtnek,ellentétben a számodra viccesnek talált "honnan lehet letölteni" kérdéssel amivel kapcsolatos hozzászólást eddig kitöröltem kb 15öt(és még nem is túloztam).

    Na erről ennyit.
  • Sheltem
    #4849
    "Akkor valaki azt mondja nem lehet HOT SEAT-elni, aztán a következő screenshooton meg már pályát crételnek.

    Szóval javasolnám, hogy a F.A.Q. tartalmát ebbe az irányba eltolni, nem az ilyen felettébb vicces beszólások fele"

    A Heroes5ben van Hotseat tehát lehet Hotseatelni.

    Ilyen erővel bele írhatnám a faqba, hogy van benne hadjárat, vannak benne hősök, vannak benne várak stb.

    Ami megy és egyértelmű, hogy megy(még ha valaki "gyorsletöltő" az ellenkezőjét is állította mert valamiért nem ment) az szerintem nem F.A.Q téma.
  • Shiwo
    #4848
    nekem haver mesélte, hogy sikerült egy olyan verziót leszednie, amiben nem voltak várak..nem ilyenbe akadtál ?
  • G_ArchAngel #4847
    nézd meg jobban: BA3 2108 vázra feltették a T72 hernyóit, arra ment megtévesztés céljából az amerikai karosszéria..., igazából az is csapda, mert jófajta kazahsztáni fröccsöntött műanyag...

    nem csak felületesen kell ám szemlélni!

  • [Jakuza]
    #4846
    azt, hogy a 2es voltam kulon szo, az ehhez 2h, a mitszolsz 2 szo. ennyit szolnek. :)))

    LOL.
    Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.
  • izsook
    #4845
    Elolvastam az eddigi hozzá szólásokat, de még mindig nem derült ki számomra, hogy melyik verziót éri meg kipróbálni és milyen töréssel.

    Ja a F.A.Q.-al meg ne gyertek nekem mert számomra abból sem derül ki.

    Akkor valaki azt mondja nem lehet HOT SEAT-elni, aztán a következő screenshooton meg már pályát crételnek.

    Szóval javasolnám, hogy a F.A.Q. tartalmát ebbe az irányba eltolni, nem az ilyen felettébb vicces beszólások fele, mint
    Honnan lehet letölteni?
    Internetről

    Na ezen röhögtem ki az összes belemet...
  • HunnernesKonge
    #4844
    De az amerikai tank
  • G_ArchAngel #4843
    ezen miért csodálkozol? oroszok csinálták a játékot...:P