14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • valaminick
    #4842
    lol
  • j0nNyKa
    #4841
    omfg :DDD
  • HunnernesKonge
    #4840
    Srácok, van egy tank a Heroes V-ben :D
    Harckocsi

    Nem én találtam. Pcdome fórumról Feri Bácsi
  • dr Kotász
    #4839
    Minimapen mozgatod a keretet. Nálam amúgy pont túl gyors volt, és leglassabbra le kellett venni.
  • NeoMaN
    #4838
    Ne scrollozz, hanem klikkelj a minimapon. :)
    Amúgy sztem erősebb gépen gyorsabb a scroll.
  • dukey42
    #4837
    mi a rákot lehet csinálni hogy gyorsabb legyen az egérrel scrollozás a térképen?
    én felvettem maxra, de nagyon lassú, (billentyűzettel gyorsabb ugyan)
  • h3po4
    #4836
    Kösz
  • dr Kotász
    #4835
    Vártól északkeletre börtön.

    edit: ja látom már megválaszolták
  • Vanek
    #4834
    a dvd-s verzió megy vkinek? mert az segíthetne nekem...
  • uniu
    #4833
    Yovan... szal jo bena vagy, de segitek:) Eszak fele menj a terkepen, es a var mellett lesz egy borton(toronyszeru) jobbrol, es annak "menj neki".
  • Mester01
    #4832
    Oké hagyom ezt a topicot latom semmit nem fogok Lérni anélkül hogy valakit nem küldenék L a boltba.. :DD
  • jazzy
    #4831
    Igen az lesz, most koszonjuk a reszveteledet legyel kedves befejezni.
  • Mester01
    #4830
    De most már nem lehet!
  • Mester01
    #4829
    ha nagy leszel szemüvges kis sovány nyelvtan tanár leszel?:)
  • Kandurex
    #4828
    Én határozottan úgy emlékszem, hogy a megjelenés után még hónapokkal is lehetett a rankeden warezzal nyomulni.

    További warez témát hanyagoljuk!
  • j0nNyKa
    #4827
    azt, hogy a 2es voltam kulon szo, az ehhez 2h, a mitszolsz 2 szo. ennyit szolnek. :)))
  • Mester01
    #4826
    Nyelvtanbol mindig 2esvoltam ehez mitszolsz okoska?:)))
  • j0nNyKa
    #4825
    olvass vissza, le van irva tobbszor.
  • Mester01
    #4824
    Nem tudnak azok a kisgyereke bememni a BF2 Ranked serverekre NEM EREDETI CD kulcsal szoval ez kilöve!
  • j0nNyKa
    #4823
    mi az az "öket", "letöltötem", "jatszotam", "megtetszet", "megvetem" <-- jo ez ertelmes szo, csak nem ide

    nem tudok valahogy komolyan venni olyan embert, aki egy 8szavas mondatban 6 szot ir le hibasan. velemenyem szerint eloszor tanulj meg irni, aztan velemenyt formalni, es vegul nyulj forumhoz :]
  • h3po4
    #4822
    De.Ott se tudtam megycsinálni.
  • Mester01
    #4821
    Oké akor privátban adjál olyan szart! :)))

    Mert ez a **** 0.9 Practice modban akarok jatszani de "7nap/kör" utan mivel nem talalom meg a varam azt mondja hogy You Lose!
    Másik probálkozás.
    Akor bepipalom a multyplayeres palyakat is kivalasztom az ellent és azt irja ki hogy player not exist on map vagy valami ilyesmit!
  • uniu
    #4820
    ugye ez em az a palya ami a DEMOban is benne van ????
  • Kandurex
    #4819
    Vagy csak nincs semmilyen említésre méltó tulajdonsága. (tipp)

    /vagy bug/
  • G_ArchAngel #4818
    Mivel ős BF'42-es voltam, ezért valamennyire ismerem a BF2 közösséget is - ott sem volt divat a warez támogatása, gondolom Te sem vagy elragadtatva, mikor idóta kisgyerekek warez változatokkal ellepik a szervereket, és azok játékélményét rontják, akik kiadtak tizenezer forintot a játékért...

    Legalábbis BF'42-ben nem szerettük ezeket a kis hiénákat...

    A legjobb megoldás, hogy privátban kérsz segítséget - Tőlem, ne mert én nem töltögettem, hanem megkaptam mástól - nincs lelkiismeretfurdalásom, mert előjegyeztem a CDgalaxisnál a collector's editions-re...
  • modoshawan
    #4817
    Hi! Este kipróbáltam a játékot s naggyon cool...

    Egy két kérdés: egy hős fogta magát és "bemenekült" az erdőbe, oda ahova nem is lehet belépni ill. a dimenzió kapu spell sem visz be... Vajon hogy csinálta? Ja és nem jön ki, sztem beragadt
    A másik: néhány artifactnak nincs jellemzése sztem nem is működik... lehet hogy bug.

    Valakinek hasonló tapasztalata?
  • Sheltem
    #4816
    Senki nem kötelez rá senkit, hogy bármit is megvegyen, és nem itél el senki senkit, egyszerűen nem "reklámozunk a linkeket", az ilyesmit privátban beszéld meg és akkor nincs gond.
    Peace
  • Kandurex
    #4815
    Rólam elmondható, hogy sztem az egyetlen mod vagyok az SG-n aki, nem csak elviseli, hanem terjeszti is (csak, mint információt) a warezt. A véleményem általánosan, hogy a mai viszonyok mellett a warez fogalma, a demó fogalmával azonosult, vagy asszocilált.

    Viszont a Heroes sorozat mindegyik tagja olyan színvonalt képvisel, hogy egyértelműen MEGVÁSÁROLNI való kategóriába tartozik. Itt nincs kec - mec. Egy olyan cég, aki 1,5 éve bejelentette, hogy a játék magyarul is megjelenik, arra alapozva, hogy itt található az egyik legnagyobb rajongó bázis! és, mint játékosok szerintem bizalmat kaptunk, nem beszélve a minőségről amit a program nyújt.
  • h3po4
    #4814
    Hello nekm az első kapány ciklus utolso küldetésével van bajom mert már vagy 20x kesztem ujra mivel mikor letelik az egy hét akkor azt mondja hogy vesztes vagyok s és kilép. Na a küldetés az hogy keresm meg izabelt be sehol nem találom ha valaki már tulvan rajta írja meg ide. Elöre is köszönöm.
  • Mester01
    #4813
    Képzeld nekem is vanak EREDETI játékaim. de ugy vettem meg öket hogy letöltötem jatszotam vele megtetszet megvetem!
    Mert ugy hülyeségböl nem akarok kidobni 12.000Ft.

    Ezek vannak meg!
    Haegemonia,Imperium Galactica,Red Alert 2, Call of Duty,Call of Duty United Offensive, Call of Duty 2, Battlefield 2, Soldier of Fortune 2
    Kb:70.000Ft ez mind.
    és ezt mind akor vettem mikor megjelent rá 1honapal késöbb!
  • Sheltem
    #4812
    Köszönöm, szebben énsem fogalmazhattam volna meg
  • G_ArchAngel #4811
    mert itt olyan emberek vannak, akik tisztelik a játék készítőit és azzal köszönik meg a fáradozásukat, hogy nyiltan nem segítik a warez változat terjedését...
  • Mester01
    #4810
    Nem igy ismertelek meg Kotász!
  • Mester01
    #4809
    Miért helyes?
  • Mester01
    #4808
    Pfff.
  • dr Kotász
    #4807
  • NeoMaN
    #4806
    helyes
  • G_ArchAngel #4805
    nem csak a játéktopicokban...
  • Sheltem
    #4804
    "Valaki legyen oly szives hogy #4533 meg a #4536 hozászolásban lévö linket tegye ki az F.A.Qba vagy irjon rám PRIVIT!"

    Na most hogy nincs #4533 illetve #4536 nem kell kirakni sem a F.A.Q -ba.

    Probléma megoldva.

    Mégegyszer mondom, nem lesznek egyik verzióhoz(sem a hozzájuk való crackhez)sem linkek a F.A.Q-ban sem és a fórumban sem. Köszi a megértést
  • j0nNyKa
    #4803
    mert ez most kurvara on.