3220
Szerintetek?
  • [Walaki]D`Lair
    #379
    Igaz!
  • Kata
    #378
    Akkor segíts, mert én nem jöttem rá.
  • Sir Quno Jedi
    #377
    Ha vannak is ilyen férfiak, te akkor sem valószínű, hogy azokkal fogsz ismerkedni ! Hogy miért ?! Szerintem könnyen rá lehet jönni...Na nem a te hibád, a dolgok így működnek...
  • Al Bundy23
    #376
    kurvával?erre most mit mondjak? :)
    én meg a hangszerem jegyese vagyok :)
  • Narancs
    #375
    Én sem, de most egy kurvával járok és érdekelne lehete jó feleség?
    Bár nősülni én sem készülök!
  • Al Bundy23
    #374
    passzaolom a kérdést :) még nem nősültem meg..egyenlőre nem is tervezem :)
  • Narancs
    #373
    Davos, hát itt vagy újra köztünk!!!!
    A Hardware fórumban elég csúnyamód égetted magad, aztán eltűntél...
    Most itt vagy, de látom itt jól megy sorod!
    Emléxel még Ludd-ra?
    Na ő az én kisöcsém...
    A témához csak egy mondást írnék szerényen:
    Kurvából lesz a legjobb feleség!
    Ezt miért mondják?
    Ez így van szerintetek?
    Kiscsaj elkurvul, aztán nagy lyány lesz és mégnagyobb ribanc, aztán meg jó feleség?
    Hogy van ez?
  • davos80
    #372
    Igen, többekközt ez különbözteti meg az embert az állattól.
  • Al Bundy23
    #371
    nálam ez pláne igaz :)
  • Kata
    #370
    Megsúgom neked, hogy TI vagytok az érzelmesebbek, és sokkal érzékenyebbek lelkileg. Az egy másik dolog, hogy próbáljátok leplezni. De észrevettem, hogy nagyon apró dolgokkal lehet bennetek nagyon erős érzelmeket kiváltani. Pl. Elég egyetlen olyan szó, olyan időben, ami nagyon megbánt titeket. Ill. elég egy csipetnyi kedvesség, és máris mosolyogtok. :)
  • Al Bundy23
    #369
    na jo egy lánynál valahol ez természetes hoyg nekik fontosabb hoyg legyen érzelem(legalábbis az értelmes nagybetüs NŐKNÉL) na de egy fickónál?!?! bazze kedzem szégyelni magam :)
  • greco
    #368
    Szerintem nem hagyná....(mert olyan kis harcias)
  • Kata
    #367
    Érzelmek nélkül nekem sem megy. Épp ezért még soha nem volt kalandom, ill. egyéjszakásom. Viszont érzelemmel húnetuddmeg! :)
  • davos80
    #366
    Ja igen...
  • Kata
    #365
    Akkor elhappollak előle!
  • Al Bundy23
    #364
    vagy forditva...
  • davos80
    #363
    Én még nem csaltam meg 1 nőt se.
  • Al Bundy23
    #362
    na de a lényeg hogy sok olyan kis penna van aki csak ténylweg arra jo hoyg megrépálja az embert...
    bár bevallom én csak 1x probáltam "érzelem" nélkül :) kurva szar volt :)
    nekem valahoyg fontosak az érzelmek....

    KATA ezt nehogy mond freenek mert még én is puincs leszek
    ehehehehe
  • davos80
    #361
    Megint magyarra fordítva: Csak izélni akarja a csajt.
  • greco
    #360
    A barátnőm szerint őszinte és hűséges vagyok.Én is annak tartom magam.És szerencsére még élek is. :-)))
  • davos80
    #359
    Én is így látom.
  • Al Bundy23
    #358
    nem haltak :) a leirásba magamra ismertem...csak hát az emberbe dolgoznak a régi érzések, meg a kicsike kis sebek amik már nem véreznek de még fájnak :)
  • Al Bundy23
    #357
    nem is az hoyg kielégitettlen, valahoyg nem veszik egymást (a férfiak és a nök) emberszámba egymást...csak mintha egy tárgy lenne a másik.... nagyon igy látom..
    persze van sok kivétel
  • Kata
    #356
    Ez esetben minden tiszteletem a tiéd!

    Tudjátok egy fajta pasival nem találkoztam még a Földön: amelyik őszinte és hűséges. Így, ahogy leírtam. Ha az egyik stimmel is, a másikkal mindig van valami bibi... Ugye nem haltak ki az ilyen férfiak, mert akkor Dunának megyek?!
  • davos80
    #355
    Jaja.Magyarul:Szét lesz k...a.
    Al Bundy23:Tény, hogy sok az ilyen csaj, de ha nem lenne sok kielégületlen f, akkor nem tolná őket senki.
  • Al Bundy23
    #354
    nem igy van..én nekem mikor a szemembe mondta, elég higgadt tudtam maradni :) magam sem értem miért :) pedig könnyen bepöcenek (aztan 2 perc mulva le is higgadok), szal én egész türhetöen viseltem...és még ki is áltam mellette.... hehe bár ezt hivják aszem looserségnek
  • Kata
    #353
    Persze csak az a csaj a büdös rib., aki az illetőn kívül mindenki mással. Ha vele is, akkor belevaló csajszi. Ezt ego-szemléletnek hívják a piszológiában, vagy mi.
  • davos80
    #352
    Helyes...
  • Kata
    #351
    Azok a 14-15 évesek, akik meg már most nagyiparilag űzik a dolgot - azaz megkurvulnak, később csak még nagyobb lesz belőlük. És persze a pasik, mint lentebb is olvasható, gyakran ki is használják ezt. Szerencsétleneknek viszont nem valószínű, hogy valaha is az életben lesz normális kapcsolatuk. Ja, és elég hamar 'kiégnek'.
  • Al Bundy23
    #350
    okes, valahogy én is igy voltam vele :)

    Katanéni..korrekt amit leirtál :)bár én sem csaltam meg egy exem se :) én is hüség párti vagyok, de hát ez manapság már loszart sem ér :)
    legalábbis én igy vettem észre
  • davos80
    #349
    Így van.
    A másik dolog:
    A csávó "megkúr" egy csomó csajt = fasza, bátor, tökös gyerek.
    A csajt "meg....ják" csomóan = büdös ribanc.(a fiúk körében)
  • peet69
    #348
    Jó de akkor mindíg mindenki mindent mond.
    Az viszont soha semmit sem jelent mert erős idegi befolyás alatt van. R-go nem gondolja komolyan
  • davos80
    #347
    1:Nem lesz így, mert normális és nem tenne ilyet.
    2:Ha így lenne elküldeném a pics*ba, meg mondanék rá szépeket, és véget vetnék a kapcsolatnak.
    3:Nem mondanám, hogy csak arra voltál jó, legfeljebb dühömben, de az lényegtelen, attól még voltak jó percek, napok...stb a kapcsolat alatt.
    3:Kiheverném, pár hónap alatt.
    4:Lenne új barátnőm.
  • Kata
    #346
    Az a nő, aki megcsalja a párját, ugyanolyan, mint az a pasi, aki megcsalja a nőjét. A nőt hamar leringyózzák ebben az esetben. De csak megsúgom, hogy a félrejáró férfit meg hímringyónak hívják. :)
    Amúgy a magam részéről a hűséget preferálom, és elítélem, megvetem azt, aki a párját csalja - legyen az fiú, vagy lány. Ha már unja, mondja meg, váljanak el, aztán mehet az illető az új partneréhez tiszta lelkiismerettel... Én büszke vagyok arra, hogy még egyik exbarátom sem csaltam meg soha. Gondolom ezt nem mondhatják el sokan magukról, még az itt jelenlévők sem - legalábbis néhány hozzászólásról számomra ez jön le.
  • Al Bundy23
    #345
    bár részben van igazság benne amit steweee mond. Mert hát lássuk be sok ilyen kis picsa van aki mást nem nagyon érdemel.. :)
  • Al Bundy23
    #344
    mondod ezt most, de vajon amikor megcsal és megtudod, mit fogsz mondani? (bár ne adja a jositen neked hogy igy legyen)
  • Kata
    #343
    Egyetértek.
  • davos80
    #342
    Az én nőmet nem (csak) erre teremtette!
  • davos80
    #341
    Nem akarok kötekedni, de ez elég primitív vélemény.
  • steweee
    #340
    jaja, az isten a nőt erre teremtette.ugyan nem vagyok hívő, de ez a rész azért tetszik belőle!:)