3220
Szerintetek?
  • Rundstedt17
    #3220
    Furcsa izlésed van,jah de ezt már mondtam:D
  • Ronny
    #3219
    Én sem nőttem ki, inkább hozzá öregedtem a harmincasokhoz:)
  • Ronny
    #3218
    nincs ebben semmi divat. A fiatal srácok egyszerűen pöcsök, a fiatal lányokkal meg az a gond, hogy még nem Nők.
  • Különc
    #3217
    Akkor majd belőlem is lecseng majd az orvosok szerint "anyakomplexus" (hogy erre is kitaláljanak valamit) és nem fogom vonzóbbnak tartani pl, Mariska Hargitayit egy korombeli lánynál? Kétlem...
  • zoliapu
    #3216
    Azért vannak közöttük elég nőies alakkal rendelkezők is, aki ezt nem látja meg sem érdemli, hogy pöcse legyen.
    Nincs abban semmi ha megnézi valaki, sőt általában egy kapcsolat és testi eggyütlét között eltelik 1 év, utánna a törvények szerint házasodhat is szülői vagy azt helyetesítő személy enedélyével.
  • Narusco
    #3215
    nem hinném hogy lecsengene...... ki szereti a szőrt ?:S
  • sz4bolcs
    #3214
    Az intim szőrtelenítés jó dolog. Isten adott borotvát..
  • adobepremiere
    #3213
    A falunkban van egy 16 éves csaj mitagadás a pasija 39 éves!!!!
    Van lakás,van autó,van jó fizetés,
    A csaj megmondta neki biztonság kell.
    A korabeli fickók egyszerű pöcsök mondja.Három napig róluk pletykáltak az elején.
    És ő már ott tar,hogy a korabeli csajoknak is belebeszéli,hogy jók a 30-as pasik!!!!
    Bár ez egy világjelenség,hogy a tinik legtöbbje vonzódik az idősebb korosztályhoz.
    Mint minden ezt is az evolució megoldja majd.
    Változnak az izlések cirka 50-év és más lessz az ideál.
    Ez egyszerü divatjelenség is!

    Ilyen divatjelenség is az intim szörtelenités is.
    Egyszerüen pl a 70-es években szinte full szörösek voltak a nők-lányok.
    Jött a 80-as évek közepe és berobbant a fazonra nyirt intim zóna ez kb lecsenget a 90-es évek közepére.

    Jött az új divat irány a kopasz mindenhol effektus. és tart még napjainkban is.
    De ez is lecseng majd mint minden..........



  • Zocsi
    #3212
    Szerintem rosszul tudod.
    Anyakomplexus/mamakomplexus, amikor a nő idősebb, kvázi pótmama szerepben tetszeleg, pikáns játékokkal, szexszel fűszerezve.
    De létezik apakomplexus is, amikor a leányzónak kell apáskodó partner.

    Amúgy a dolog pszichológiai betegség és igazából nincs összefüggésben a korral, inkább a személyiség(hibák) a meghatározók. Tehát simán lehet egy pl. 20 éves csaj anyáskodó egy 25 éves srác felett... brrr
  • szeszmoly
    #3211
    És mit akar a 41 éves csávó a 18 éves csajtól??
    Szerintem ezek betegek, úgynevezett " mamakomplexus -ban szenvednek.
  • RoyalPredator
    #3210
    x)

    Miért?...

    1: Menő...Szerintük...
    2: Ő olyat csinál amit mi még nem....Értitek...
    3: Fiatal nő a biztonságot keresi, amikor korosodik, a vadat. Épp fordítva mint régen...a világ is épp fordított mint régen...

    Privátot írj, nemnézek ide vissza.
  • chhaya #3209
    valyon
  • Rundstedt17
    #3208
    kb
  • nick20
    #3207
    Csá! Na valyon mit? Jol leszopatni magát.
  • El Deloro
    #3206
    XD te hány nemű vagy ?
  • Wedgee
    #3205
    hmmm..átkéne nevezni a topikot: "Mit akar egy 15 éves csaj a 15-25 éves srácoktól"
  • gameplusz
    #3204
    :D Parancsolj.
  • XDD
    #3203
    15 éves csaj vagyok elégé szép! vegyetek FEL MSN-re minden 22 éves de 25 is lehet meg 15-is! vegyetek

    [email protected]
  • desigo
    #3202
    nagy szavak ezek egy szűz kisfiú szájából...
  • toysoldier
    #3201
    te márcsak tudod
  • Nohab
    #3200
    Kihagytad az arany mondatot: "Persze lehetnek kivételek" :-)
  • ugot2know
    #3199
    egy 13 éves tapasztalata a 4 fal között
  • MrSpock
    #3198
    Ezek a legértelmesebb hozzászólások..és hűen tükrözik,hogy adott személy mire tartja a lányokat.
    Sorry..
  • Orionk
    #3197
    Én sem értem, hogy mit akarnak a 20-23 éves csajok a legjobbak (23 éves vagyok) azok már tapasztaltak is meg nem is. A fiatalok nem tudnak sokmindent.


    Ez az én véleményem.
  • mama2
    #3196
    Mit akarnak? Fiatal pinát dugni:D.
  • MrSpock
    #3195
    Na látod ez az!
    Mindig ugye a pasik mit akarnak egy fiatal lánytól!?
    És fordítva? 17 éves lány a 30 éves pasitól?
    Mert kettőn áll a vásár,vagy nem? A kiscsaj eldönti hogy igen,megszerzem ezt a pasit magamnak,főleg ha úgy is néz ki,és kész.
    Előbb utóbb sikerül isneki,és mindegy ,hogy esetleg már családos ember.
    Érvelést szeertnél?Legyen teljesítve kívánságod!:-)
    17lágy-30pasi: A lány rajong az idősebb férfiakért,lehet apakomplexusa van,vagy csak esetleg olyan az élete,hogy kell egy már rendes egzisztenciával rendelekző személy.Imponálhat esetleg,hogy lakás,autó,anyagi háttér.Érzelem is előfordulhat abban az esetben,ha tényleg figyel rá az illető,és önmagáért szereti.Na és persze nemérdekli egyik félt sem a környezete negativ hozzáállása,elitélése.
    Valamint nem csak abarátnői előtt akar villogni,hogy neki milyen idős a barátja.
    30pasi-17csaj: Ebben az esetben,a pasi a fiatal,még szinte alig érintett báj fogja meg, ami vonzóvá teheti számára a kapcsolatot.Testileg,és persze a lány életfelfogásából adódóan lehet szellemi kapcsolat is. Normális csaj,rendesen tanul,készül,néha szórakozik,de nem nyivákol,riheg-röhög,szóval nem idióta.Mert azért vannak ilyen lányok is,mégha nem is hisznek sokan benne.A gondoskodás,hogy a lánynak szüksége van valakire,valamire.Ezt mondjuk a családi háttérben nem kapjameg..esetleg szülei elváltak,vagy rossz a viszony.és szeretne egy normális embert maga mellé.Na persze ha a srác is ígylátja,nem pedig csak fiatal csajt akar ágybavinni.Pasinak megvannak a forrásai,anyagi,és könyezeti,társadalmi feltételei.Vagy csakszimplán beleszeret a lányba,amit ellehet képzelni,mert esetleg nem csak a testiséget látja benne,és a fentebb emlitett komolyságot.
    Azért általában a fiatal lányok ragaszkodóbbak,ha szeretnek valakit,kihasználhatóvá teszikmagukat általa.Ismerek ilyen eseteket..és sajnos mindig rosszul végződnek a lány számára.
    Az érzelmet nehéz írányítani,az egy dolog ha tetszik valaki,de amikor közelebb kerülsz hozzá..akkor nehéz..van benne tapasztalatom..jelenleg is.Ebben az esetben a körkülönbség egyesek számára már eléggé elfogadhatatlan lenne.De ugye a vonzalom erősebb lehet,mint gondolná az ember. Egyik barátnőm mondta,hogy ez a korkülönbség dolog egy nagy baromság,mert nemondja már azt neki valaki,hogy tudatosan megválogatja mindenki kibe,mikor,hol legyen szerelmes.Mert ez az érzés jön,ha akarod,hanem.Persze hozzátette azértnem a 15-50éves felállásra gondolt.
    Én csak anynit mondtam,hogy esetleg erkölcsi határa lehet,kinek mennyit bír el a környezete!Nem is saját maga,bár fellehet állítani egy határt,ami egy normális embernél nem ütközik pedofíliába,vagy másik végletbe.
    Sokan a szexel jönnek,hogy csak arra kell esetleg a fiatalabb-idősebb.De kérdem én, ha egy 15 éves csaj már él nemi életet,akkor mi a különbség ha 16 évessel,vagy 25-tel csinálja?Most nem beszéltem az érzelmi oldaláról,mert az idősebb srác is lehet szerelmes belé.
    Vagy úgyvannak sokan vele,hogy egy kis tinihez,ha már kis hülye,akkor a párjának is annak kell lenni,vagy csak az lehet,én nemis vágyhat esetleg többre.
    Mert azért a lányok bevallhatnák,hogy avelük egykorú fiúk többsége nagy 0,értelmi,érzelmi szinten is.Épp számukra az a fontos ki-hányat fektet meg belőlük.Jó kis párnapos,hetes kapcsolatok.
    Vagy egy idősebb aki esetleg szeretheti is,mert ő már túlesett esetleg ezen,és jobban az érzelemre koncentrál.
    Mert a tizenéveseket mi érdekli,minél több csaj legyen,motorok,autók,szgép,haverok,bulik,igyunk,cigizzünk,esetleg kis fű,oszt jólvan.
    Neme egyszerű dolog ez,ésszerintem amig nemesik büntetőjög alá egy kapcsolat,csak az emberi tolerancián múlik(ami kevés),na meg az érintett feleken,hogy elfogadjuk e.
    Köszönöm,hogy megoszthattam e kis eszmefuttatásomat.
    Peace!:-)
  • lúzerlány
    #3194
    Mit akar egy 17 éves lány a 30 éves fiútól, és fordítva ??? Érveljen már valaki hihetően.
  • pulti
    #3193
    Mit akar 15 éves csaj 22 évés fiútól?
  • salsoul
    #3192
    ya, aztán az egyik 60 a másik meg
  • Rundstedt17
    #3191
  • myl0
    #3190
    Hát qrvára nem mind1, szted ugyanolyan, ha egy 14 éves csitri jár egy 22 évessel mintha egy 37 éves egy 30 évessel? Gondolj bele az előbbi most ballagott ált. iskből. a másik nem sokára diplomázik...

    Egy bizonyos kor fölött nem számít a különbség, de fiatalon (pl:14-22) eléggé.
  • pulti
    #3189
    sorry... HÁt szeritem több féle variáció létezhet. :

    1. (Komoly kapcs kialakitás?!) 22 éves srác 15 éves szellemi szinten van
    2. Még nem volt ebben a korban tapasztalata
    3. Kihasználás
    4. Pedo hajlam

    Figyelem átlagosságban beszéltem!
  • Rundstedt17
    #3188
    értelmes hozzászólás volt
  • pulti
    #3187
    pihe puhi puncsit akar!!!!!!!!!!!!
  • MrSpock
    #3186
    Mondjuk ebben egyetértek.Végülis egy kapcsolatban a lényeg,hogy egymást felvállalják a nyilvánosság előtt is.Mondjuk nagy korkülönbségnél ez egyesekben visszatetszést vált ki.Lehet mert "savanyú a szőlő".
    Ugye ki szokta kritizálni a kapcsolatokat,akinek nemjön össze egy rendes,vagy aki(joggal)esetleg többet tud,mint a kapcsolatban lévő pár egyik fele.Na jó van kinek esetleg erkölcsi,vagy egyéb fenntartásai lehetnek.
    Végülis mondjuk ha valaki 16 éves ,és feltudja mérni az esetleges következményeket,és nem csak "azért" van a másikkal,és van egyfajta kiállása,véleménye,és nem csak kihasználtatja magát,akkor még lehet valami a kapcsolatból.
    Ebben a világban mi a normális dolog? Egymásra nem figyelünk,csak a hajtás,stressz,a pénz utáni rohanás,mókuskerék...halálig.
  • Ronny
    #3185
    felesleges itelkezni, semmit sem ersz vele! Majd kiderul mi lesz belole...
  • lúzerlány
    #3184
    Mindenki mennyire értelmes a saját korához képest, ezt úgy értem. 16 és 30 év között generációs különbség van. Egy 16 éves még nem kiforrott személyiség, az éppen alakulóban van. Hol van annak a 16 évesnek az értelmi szintje, aki hajlandó úgy fenntartani egy kapcsolatot, hogy abban sem szerelem, sem egymás felvállalása a nyilvánosság előtt nem fér bele ? Lehet, hogy egyébként okos, értelmes, de mégis befolyásolható, és bután követi egy 30 éves effajta igényeit. Nekem ne mondja senki, hogy ez normális dolog.
  • MrSpock
    #3183
    Kíváncsi lennék,mondjuk szerinted egy 30éves pasi mennyire értelmes?Vagyis mit értesz ezen,hogy értelmes?Gondolom nem a diplomák számával azonosítod az értelmi szintet,vagy igen?
    Mondjuk egy 16 éves lány is lehet az,nem riheg-röhög,vinnyog mindenen,céljai is lehetnek,meg normálisan tud kommunikálni..nem a mai megszokott csetes beszédet használva.
    Mert végülis ide sok fiatal irogat,tehát akkor esetleg saját magadról,vagy a korosztályodról írsz véleményt.Persze az ember máshogyan látja a vele hasonló korúak viselkedését.Neki az a normális,ha haladunk a korral akkor kristályosodik ki részben.
    Ezért ugye mennyiszer hallottuk, az idősektől,hogy "bezzeg a mi időnkben"!És ez igaz is,mert változik a világ a fiatalok is.
  • Rundstedt17
    #3182
    igazad van.a pedofil 30 évesek szokták az értelmes mesét terjeszteni hogy igazolják bénaságukat!
  • lúzerlány
    #3181
    :) Köszi