3220
Szerintetek?
  • Match
    #217
    Bazz, mondanék rá vagy 20-at....lehet hogya szemem rossz :)
  • CaviaR
    #216
    Had mutassam be Anit. A képen olyan 13 és fél éves volt. Van didije a cicusnak.
  • Munch
    #215
    Ezen akkorát röhögtem... vajon miért?
  • traXion
    #214
    Én nem akarom védeni, mert nem ismerem, de az hogy nem mondja el, az nem azt jelenti hogy nem volt barátnője...
  • Lynx_TWL
    #213
    huhá:D
  • I.C.ram
    #212
    Jajj ez olyan romantiks volt! :)
  • gergou
    #211
    En pedig egyet ertek veled, ha tenyleg ugy erzed, hogy az a 22 eves csako szeret teged, es te is erzed a true szerelmet, akkkor hulyeseg lenne megfogadni az itteni sok luzer javaslatat, mert a szerelem a lenyeg... En tudom azt 20 evesen, hogy beleszerettem egy 15 eves lanyba, aki inteligensebb, mint a ti 25 eves baratnotok:), es szeretem, ez a lenyeg... Az meg nem erdekel mellesleg, hogy a tesoja mit gondol, mert neki is van egy 22 eves tesoja.......
  • Lynx_TWL
    #210
    :) oszt társnak nővérétől is kértek pénzt labdára, és örült, hogy milyne aranyos kislányok, labdázni akarnak...
    aztán le esett neki, hogy miről is van szó:DDD
  • I.C.ram
    #209
    12 évesen dédnagymama :D
  • Adam5
    #208
    Te cuccozol? :)
  • PLaci #206
    LOL
  • Adam5
    #205
    :DDDDDDDDDD
  • Lynx_TWL
    #204
    :DDDDDDDDDDDDDD
  • I.C.ram
    #203
    Attól még, hogy 22 éves lehet az osztálytársa is :DD
  • Lynx_TWL
    #202
    jajj bocs ezek neked tetszenek?
    hát igen korcs világban élünk, és ezek erősítették bennem
    ezt a tudatot...
    .jpg vagy gumibaba mint neked?
  • Adam5
    #200
    És a szüleitek mit szolnak ehez?
    nem hiszem hogy áldásukat adták rátok...
  • FtranX
    #199
    Mondasz valamit, de szerintem nem az életritmus a legnagyobb gond. Az a lényeg, hogy az embernek olyan partnere legyen, akivel valamennyire egyezik a gondolkodás-módja, magyarul egy hullámhosszon van. Akkor van baj, ha az egyik fél bulizni szerene menni, a másik étterembe akar menni. De lehetne ezer példát felhozni. Ha a közös hullámhossz megvan, akkor viszont tényleg nem számít, hogy ki hány éves.
  • munka_gorilla
    #198
    Kicsit mintha pesszimista is lennél...! Mi az, ami ilyen idős korodra elvette az élet élvezetétől a kedvedet? Amúgy meg bp.-i vagy?
  • Adam5
    #197
    milyen jó ilyen tapasztalt "bölcsek közt" lenni :)
  • Adam5
    #196
    én 1épként átlagban 16-17-18éves korban akarom elvesziteni
  • Adam5
    #195
    Vissza térve a képre Crem ismered a szőkét?
    mert elég jó és ráadásul pont egy koru velem ha 13
  • ollie
    #194
    jól szóltál rézbőrű testvérem :)
  • Csacsi
    #193
    Ebből is látszik, hogy nagyon fiatal vagy még. Miből gondolod, hogy egy 22 éves mellett nem lenne szar az élet, ha eddig ez volt róla a véleményeD? Nőjj fel, és a korodbeliekkel ismerkedjek, az olyanokkal, akik iskolába járnak, mert hidd el, hogy neked tök szar lesz, és neki is, hogy ő már dolgozik, vagy fősulin tanul, te m eg még csak középiskolába. Nem összeegyeztethető az életritmusotok emiatt.

    Gondolkozz egy picit. Bár ez ilyen fiatalon még egy kicsit nehézkes.
  • Dynamic
    #192
    Ezt honnan veszed?
    16 év az átlag! 13 egy kicsit durva.
    (A romáknál esetleg.Bár ott inkább 12:))
  • ollie
    #191
    talán nem kéne idő előtt szexuális kapcsolatot létesíteni, akkor szebb lenne az élet
  • Csacsi
    #188
    És te mennyi idős vagy?Áruld el nekünk is az élettapasztalaidat.
  • Benő
    #186
    Kell a csaj száma 1ébként Barbi a neve és 15 éves lesz.
  • gergou
    #184
    Egyebkent azon a fenykepen eppen 2 olyan 13-15 ev kozotti csajt lattok, akiket buliban 10 percenkent visznek ki a kigyurt csakok... Ha ez nem nevelesbeli problem, akkor semmi...Meg az is lehet hogy az apja is molesztalja...Mert nem eppen ez egy megfelelo viselkedes egy 13-15 ev kozti lanytol....
  • gergou
    #183
    a Diszkocicak igen, de lehet egy csaj szep, es szuz is, minden jellem, es neveles kerdese... A ribanc 15 eves csitrik meg csak arra jok, hogy megba*szatok oket, mert nem eppen normalis emberek:)
  • gergou
    #182
    hat ugy oszinten, en atlag nem csak a sex miatt vagyok egyutt egy csajjal, es ha egyszer ugy erzem, hogy szerelmet erzek, akkor plane tudok varni ezzel... Egyebkent meg A lanyok 35-40 szazalekara igaz kb, hogy 14-15 evesen mar nem szuzek...
  • ollie
    #181
    na most lesz verés, vagy nem
  • Crem
    #180
    A témához kicsit visszakanyarodva...

    Vagy korcs világban, élünk vagy lassan 2004-et írunk!
    A lányok már nem a nászéjszakán vesztik el ártatlanságukat, és (hál'istennek) nem kell bemutatkozni az egész családnak, hogy egy jót du****k...

    A témaindítónak:Szar érzés... De lassan jobb, ha beletörődsz, hogy ha nem is idén, de rövid határidőn bellül valaki elviszi "táncolni"...
  • Crem
    #179
    N°1!:))
  • Crem
    #178
    Na...

    Gondolom a hozzászólásod alapján "ááámekkora baszott feje van:D te egy Robert de Niro és Bred Pít keverék vagy...

    Vagy az eddigi barátnőid után tényleg igazad lehet, igaz azoknak a nevük egytől egyig .JPG-re végződött...
  • Dynamic
    #177
    Szvsz ez csak egy jól hangzó közhely.Azért még nem minden lány veszti el a szüzességét 14 éves korban.Kíváncsi vagyok hányan voltatok ilyen korú lányokkkal.Márpedig elvileg rengetegen voltatok, ha mindegyik nem szűz, ugyebár?Arról nem is beszélve, hogy voltam 1-2 16 évessel, de életem leggyengébb élményei közé tartoztak:)
  • shaba23 #176
    Te hol élsz? Láttál már te 15 éves csajt? Már csak akkor szűz,ha nagyon csúnya...nézzél szét egy szórakozóhelyen(diszkó) meglepődnél, hogy némelyik mekkora ribanc
  • PResident Evil
    #174
    és majd megfordul, 2 foga lesz, azis rothadt
  • FtranX
    #173
    A jobb oldali szőkéből veszett jó nő lesz, ha felnő!!
  • shaba23 #172
    nem...azért van a gumióvszer...ha a bizalomra építenénk (és elég lenne) nem lenne AIDS
  • CSOCSO
    #171
    jáááááááááájj azok a csecsek:) borzalmas a feje... az igaz.. de azért összemaszatolnám a kiscsajt titokban...