3220
Szerintetek?
  • Narancs
    #419
    ?
    Múltkor?
    TE miről beszélsz drága jó Davos?
    Kiosztani?
    Fikázni?
    CSak megjegyeztem hogy az öcsémmel volt konfliktusod.
    Pontosabban ha jól olvastam te nem jól tudtál vmit, ő kijavított, te fölkaptad a vizet, ahogy most is, mindenfél faszságot írtál, aztán már mindenki oltott téged, aztán eltűntél!
    Ja, és az utolsó szánalmas tetted az volt, hogy küldtél 500 levelet, ráadásul nekem, mert a drága testvér az én e-mailem írta be magának!
    Én meg már azt hittem hogy az átbaszott mobilos hülyegyerekek egyike és tök beparáztam hogy megtaláltak!!!!
    Aztán öcsi elköpte hogy csak egy pöcs a fórumról...
    Szóval ha vkia gumiba való az te vagy brátom!
    Most is rögtön anyázol, pedig föl sem hoztam régi sérelmem a levelekkel bazz!
  • Kata
    #418
    :DDD De az annyira közönséges... Szerintem.
  • K.András
    #417
    Ez nem gonoszság,ez az igazság :)))
  • Al Bundy23
    #416
    adjak egy cimet? :)
  • Sir Quno Jedi
    #415
    Az a baj, hogy már van egy Szex és New York ! :DDD
  • Kata
    #414
    Simán! Adok hozzá anyagot. Ha bestseller lesz, százalékot kérek! :D
  • Sir Quno Jedi
    #413
    Akár, de többségük ideáig sem jut el (jelzem szerencsére)...
  • Kata
    #412
    Most ha gonosz lennék, azt mondanám, hogy mindenki magából indul ki... :)
  • Sir Quno Jedi
    #411
    Akkor rólad is írhatom előző elemzésemet, csak most a jólnevelt magányos lányról, aki vénkisasszonyként végezte ?!! :DDD
  • K.András
    #410
    Közben meg csalja az asszony :)
  • K.András
    #409
    A népmesékben igy müködött,a 21. században már nem hiszem...
    Neked legyen igazad.
  • Sir Quno Jedi
    #408
    Amúgy az ilyen férfiak a legritkább esetben kuksolnak, általában a belüket is kigürizik másokért és mégis magányosan töltik a karácsonyt, pl. munkahelyen, éjjel, kiélvezve a jól megérdemelt pihenést...
  • Kata
    #407
    Akkor egyik sem kell. Forduljon fel mind. Nem tudok erre mást mondani. [Kata meg fog halni vénlányként inkább!]
  • Kata
    #406
    Előítéletek, előítéletek, és előítéletek... Vetkőzzük már le, könyörgöm!!! Ha én szeretek egy férfit, akkor őt szeretem, vele vagyok, vele járok bárhová, vele szeretkezem. Az én világnézetembe nem fér bele, hogy eközben valaki másnál bepróblákozzak. Lehánynám magam a tükörben. Az meg ha más próbálkozik be nálam, olyankor láthatatlan dolog számomra: tudomásul veszem, de nem foglalkozom vele. Szerintem ez így működik.
  • K.András
    #405
    Fiatalon minden férfi csalo,aztán 25-re lenyugszik az ember egy kicsit,utána 30-tol megint kezdödik a hajsza,ilyen az élet...Olyat szerintem nem fogsz találni aki nem csal meg, olyat viszont találhatsz aki megcsal de ettöl függetlenül egy életen át veled marad...
  • Sir Quno Jedi
    #404
    Nem. Mint mondtam nincs esélyed, ez egy ilyen torz társadalom immár, de ettől függetlenül még lehet oltári szerencséd, mégha nem is fogod felismerni a pillanatot rohanó életedben. Én mindenesetre szorítok neked...
  • Kata
    #403
    Akkor most csengessek be minden lakásba, hogy hol kuksolhat ilyen? :(
  • K.András
    #402
    Hazudni nem szégyen,aki szégyenli az ne hazudjon :)))
    Viccet félretéve,szerintem szép nö vagy,biztos ostrom alatt vagy tartva,nehezen képzelhetö hogy valaki éveken keresztül védi a várat,de azt mondom okés,elhiszem :)
  • davos80
    #401
    Azért fórumozol, hogy másokat próbálj kiosztani?Ki vagy te?Én nem fikáztalak, ellenben te rámtámadtál, most is, múltkor is, mert nem egyezett a véleményünk.Menj a gumiszobába!Ennyitt tudok tanácsolni!
  • Sir Quno Jedi
    #400
    Több oka is lehet annak:

    - nem olyan környezetben forogsz
    - nem a megfelelő korosztályban kutakodsz
    - azt várod, hogy meghódítsanak, de techniailag nem kerülsz olyan helyzetbe,hogy alkalmat adj annak a "férfideálnak" ami szerinted kihalt, mert:
    - sokat dolgozol (ezzel nincs mit tenni)
    - nem a megfelelő szórakozóhelyekre jársz (előfordul igaz?)
    - a "rendes" fickók szintén dolgoznak (a mocskok)
    - soxor el kell tartsanak másokat, emellet nincs idő bulizni
    - sokuk otthonülö, nyugodt, békés típus, tehát úgysem fogsz velük találkozni, bárhova is mész, de ott sem fognak letámadni
    - többüknek "kisebbségi komplexusa" van, nem véletlen, hiszen fajtájuk kihalóban és nem versenyezhetnek a kigyúrt szolismacsókkal, így kissé gátlásosak
    - hűségesek és stb. épp ezért gyakorlatlanok, bizonytalanok, visszahúzódók és óvatosak
    - rendes emberekre már nincs szükség, becsületesnek lenni valamiféle perverz aberrációnak minősül, ez visszafogja őket
    - egy rendes, civilizált ember sosem látványos, nem hőzöng, nem tolakszik, nem nyomakszik, nem vagizik, nem keménykedik, tehát nem is feltűnő és ránézésre nincs benne semmi "dögös"
    - egy rendes férfi nem önző, de szerény és tudja, hogy hol a helye, tehát "looser"
    - meglehet sosem csap le senki kezéről, ritkán mer kezdeményezni, nehezen nyílik meg, elég seb borítja a lelkét, így nem adja ki magát, már bizalmatlan jó előre (többnyire jogosan)
    - egy jófiú nem balhézik, nem köt bele a közegbe, nem verekszik és megfizeti az adókat
    .
    .
    .
    és még sosrolhatnám, hogy miért vagy közel esélytelen, hogy rendes pasikhoz juss.

    Ez nem a te hibád, nem is az övék.
  • Al Bundy23
    #399
    na az má jo sok idö :) drakula hozzá :)
  • K.András
    #398
    Nekem mégtöbb...Együtt éltem vele több mint 4 évet,és ez csak az az idö amig együtt laktunk :)
  • Kata
    #397
    Kikérem magamnak a hazugot! .l..
  • Al Bundy23
    #396
    :)nem birtad sokáig :) nekem 3,5 év
  • peet69
    #395
    Az munka nekem a leghosszabb 6 hónap :P
  • K.András
    #394
    Akkor te egy különleges nö vagy, vagy hazug ;)

  • Ams
    #393
    #1
  • Al Bundy23
    #392
    itt már rég nem arrol van szo :)
  • [Walaki]D`Lair
    #391
    itt most nem a mit akar a 15 éves a 22-től volt a kérdés...
  • Ams
    #390
    tehát reszelni
  • Ams
    #389
    mondom...
    kufircolni
  • Kata
    #388
    Mint lentebb írtam, soha egyiket sem csaltam meg. Egy jó nő viszont csak akkor "teszi oda" magát, ha épp nincs párja... Ez azért hozzátartozik a "jó" nő fogalmához. :)
  • K.András
    #387
    És nem csaltál meg soha senkit?Nekem sem szokásom,de volt már rá példa.Amikor egy jo nö "odateszi" magát annak nagyon nehéz nemet mondani...De szerintem ez forditva is igaz...
  • Al Bundy23
    #386
    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • [Walaki]D`Lair
    #385
    Pedig de, csak itt adom a kemény és rettenthetetlen acélkarmos szuperhőst, amúgy a való életben mindíg sírok a sájgájz számain...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Kata
    #384
    A legrövidebb 4 hónap, a leghosszabb 3 év.
  • [Walaki]D`Lair
    #383
    Én igen...
  • K.András
    #382
    Milyen hosszu kapcsolataid voltak?:)
  • Ams
    #381
    Dugni...
  • Al Bundy23
    #380
    na rád ahogy elnézem a másik topicos irásaid, nem jellemzö :)))))