10699
  • Bandew
    #733
    (Hardwired)

    A Gamespy megjelentette az első Thief: Deadly Shadows rivjút, gondolom már sokan kiváncsiak, hogy hogyan sikerült Warren Spector újabb "félig-meddig ebben is benne vagyok" játéka. A cikk szerint a sztori elsőrangú, nagyon jól sikerült a pályatervezés, a hangok és beszéd is, külön ámultak és bámultak a dögös árnyékokon. A grafikával viszont úgy általánosságban nem voltak megelégedve és nem tetszett nekik, hogy a karaktereknek "viaszbaba" megjelenése van és szájszinkront se építettek be a játékba. A végső értékeés szerint a játék nem jobb, de nem is roszabb, mint az előző részek.
  • Serpa
    #732
    Új képek !
  • _Vegeta_
    #731
    Ee tutko nem. :)
  • tep
    #730
    addig még csak kibírjuk valahogy :D
  • The Garrett
    #729
    Hüüüm hüüüüüm jövőhét csütörtökön már javában Thiefezni fogunk bajtársak :D
  • _Vegeta_
    #728
    Tok8, neten ugyis minnyar fennlesz. :D
  • Serpa
    #727
    "Thief 3 - jön, jön, jön!

    Bizony, jön :). Az ActionTrip titkosügynökei életüket kockáztatva kutatták fel az informáicót. A jelentésükből kiderül, hogy európai kontinensünkön élő barátaink és társaink -akárcsak mi- június 11-én kapják kézhez a Thief: Deadly Shadowst. A régebben emlegetett május 26-a amerikai embertársainkra vonatkozik."

    by Gamestar.hu
  • Takimate
    #726
    Ja és szasztok amúgy, csak tanulok :)
  • Takimate
    #725
    Nem tudom mással hogy lesz, de a hangulattal szvsz nem lesz gáz. Engem a weboldalon a zene alatti sutyorgás teljesen meggyőzött.
    Ilyesmi hangok jöttek a katedrálisnál néha egy egy falrész, vagy szobor mellől... brahh :)))
  • The Garrett
    #724
    amugy nekem is ilyen config csak más vid kari, meg az AMD1600 helyett 2600 ;)
  • The Garrett
    #723
    GF mx? nem fog :/ Olyan vid kari kell ami támogatja azt a pixel shaderes micsodát... Tehát vagy GEf3/4TI,fx... vagy ati 8500 tól felfele
  • Bandew
    #722
    Igen, XP-n nekem sem akart 3D támogatással elindúlni, de ez valszeg az új detonatorok miatt van. Rakj fel régebbit, és akkor menni fog. Mondjuk olyan 4.5-öst. Az újak, amúgy is szarok.
  • Mr_no_NaMe
    #721
    Figyuljatok ilyen gépem van:

    P4 AMD1600+ GFmx420 768MBRAM(hehe tegnap vettem 512 ddr-t:)) 40vincsi stb...

    Ezen azért elfutna mongyuk 1024*748-ba?
  • _Atti_
    #720
    engedte..
  • tep
    #719
    Installnál nem írt ki semmit? Engedte felpakolni?
  • _Atti_
    #718
    Nekem megy XPn a thief1:P
    csak sajna csak software módban mert a videjókártyát nem ismeri:D
  • tep
    #717
    LOÁL
  • tep
    #716
    Úgy , hogy b@szik menni alatta sajna
  • The Garrett
    #715
    de hogy függ össze az XP vel? :P
  • The Garrett
    #714
    akkor thief III kompatibliis GYENGÉBBEK kedvéért :P
  • tep
    #713
    XP-n Thief 1 ???

    had halljuk mit kell lecserélni

    ez sokunkat érdekel
  • The Garrett
    #712
    lecseréltem benne eztazt :)
  • _Vegeta_
    #711
    Hogyhogy Thief kompatibilis ?
  • The Garrett
    #710
    A Játékipar 4 éve esküdözik erre :P
  • The Garrett
    #709
    HEhehe Thif kompatibilis lett a gépem ehe ehe :D

  • Glpetyus
    #708
    :))
  • _Vegeta_
    #707
    LOL, azt elhiszem. :)
    de a hitmannel is haggyama'. :))
  • Glpetyus
    #706
    Ja,ezt még meg kéne kérdeznie mondjuk a Hitman topikban..
    Sikert aratna ott is...
  • _Vegeta_
    #705
    Latom Tombi elvtars hozzaszolasa igen nepszeru. :)
  • _Vegeta_
    #704
    Latom felreertettel, nem azt mondtam h a SC gagyi vagy szar, csak h idiotasag. ;)
  • Glpetyus
    #703
  • Seth
    #702
    Csak hoszabb legyen mint az SC
  • FREAK
    #701
    hát ez is egy vélemény, de szvsz a SC nem igazán gagyi kategória
  • _Vegeta_
    #700
    Azt a banatos pinaszorszalat.
    Thief=no multi, okes ?
  • _Vegeta_
    #699
    Vegulis igazad van... de sztem akkoris ilyen sprinter cell fele idiotasag lesz. :)
  • FREAK
    #698
  • Bandew
    #697
    lol
  • Tombi
    #696
    multi lesz benne ? mert akkor talán megérdemli a dobozt :)
  • Bandew
    #695
    Hát ja. Pl én ilyet nem akarok:
    Legnehezebb fokozaton játszom a játékot, ergo nem ölhetek meg senkit. Van egy őr, aki mögé nagyon nehéz odalopakodni, hogy leüssem. Megpróbálom, de nem sikerül. Észrevesz, kinyír. Load... Újra megpróbálom, újra kinyír. Load. Ezt eljátszom kb 15x, míg végre sikerül mögé lopakodnom. Ekkor előveszem a bunkót, és leütöm hátulról! DE AKKOR JÖN A BUG! Mert véletlenül elbaszták a programozók, és a bunkó is halálos fegyvernek számít. Az őr holtan esik össze, én meg ideg vagyok.
  • Seth
    #694
    ugyanmár ilyenre nem kell adni, majd kijön 2 napra rá egy 100 megás patch oszt jóvan