10699
  • The Garrett
    #773
    te vagy az én emberem :D
  • gergou
    #772
    Na, az original kint van, securom 5.03 as a vedelem, ez konnyeden feltorheto, kb par nap es jonnie kell, legalabb egy cloone cds valtozatnak... kurva kivancsi vagyok ra:)
  • Mas-Thief
    #771
    Lehet, de az SG-n nem találtam. :-)
  • FREAK
    #770
    hát ez nem egy mai hír :)
  • toMpEr
    #769
    A kiskereskedesek neha korabban megkapjak mar, mint a megjelenesi datum, de megszabnak nekik egy x datumot amikor kirakhatjak a polcokra, igy tudjak biztositani, hogy mindenhol egyszerre jelenik meg.
  • Mas-Thief
    #768
    Info:
    "Thief: A múvi
    Dixie Flatline, 19:18 - Múvi: Infómorzsa -
    A Thief: The Circle rajongói oldalon közöltek egy érdekes részletet az amerikai PCGAMER-ből, miszerint az Eidos tervbe vett egy Thief múvit, főszerepben a Pókemberből megismert Tobey McGuire-rel. A projekt útjait, a Ryan Közlegény Megmentése és a Patrióta, producere, Mark Gordon egyengetné.

    Előttem van az első rész befejező képsorainak egyike, amikor Garett és a titokzatos, gazdag megrendelő konfrontálódik, s hősünk magatehetetlenül, a földön remegve várja végzetét."

    forrás: http://www.hardwired.hu/forum/forum.hw?t=9784&hir=8189
  • Takimate
    #767
    képzeljétek egyszer a MOHAA Spearhead-ben...
  • FREAK
    #766
    de nem volt neki tüdeje, mert gránát által halálozott el (erre nem számítottak a fejlesztők)

    DE HAGYJUK MÁR!!! :D
  • Bandew
    #765
    Igen, mert a rádőlt asztal lenyomta a tüdejét, így a testéből kiáramló levegő megrezegtette a hangszálait, és ez úgy hatott, mintha ordított volna.
  • FREAK
    #764
    nem, mert kiabált is :)
  • Bandew
    #763
    Biztos csak rángatózott, mert eltaláltad az idegrendszerét. :-D


    Vagy ez már túl profi megvalósítás lenne? :-D
  • FREAK
    #762
    én sajnos sokkal többel, a scriptelésből kifolyólag (a csúcs az asztalt borogató halott katona volt), de hagyjuk ezt, örülök, hogy már lecsengett az ügy :)
  • Bandew
    #761
    Én se nagyon találkoztam benne buggal, leszámítva a falon átlógó testrészeket, de hát az ugyebár a Thiefben is van.
  • FREAK
    #760
    emlékszem anno fél évig szidtam a MOHAA-t, és fél napos flémeket nyomtam a topikjában, hogy micsoda egy gagyi bugos szar játék, ennek ellenére kurva sokan imádják, és nem találkoztak buggal...
  • FREAK
    #759
    persze ez csak EGY review, ez az ember így látta, nem biztos, hogy minden szavával egyet fogunk érteni, SŐT
  • FREAK
    #758
    Ja és ez már no comment, csak remélni tudom, hogy nem egy ilyen baromság miatt forr fel majd az agyvizem, és baszom kukába a játékot.

    "If you duck out of one area, neatly avoiding four Pagan daggers, those daggers will still be falling when you return, making for some nasty surprises or long, circuitous routes to avoid it"
  • FREAK
    #757
    szvsz lépjünk túl ezen a baromságon, ez csak szőrszálhasogatás

    ha egy játéknál egyáltalán számítanak ilyen faszságok,hogy mozog-e a száj, vagy nem, akkor azzal nagy gáz van, és ahogy Bucser mondta, a Thief-nek ilyesmire soha nem volt szüksége

    nyilván ha esetleg megkapom tesztre, én is beleírom majd, mint elhanyagolható hiányosságot, és így érthető, hogy miért szerepel a review-ban, de attól ez még nem jelent semmit

    jó esetben nem is fogjuk látni mások arcát közelről


    na nézzük a rivjút :)

    "There's no Deadly Shadows equivalent to the brilliant (and huge) rooftop missions of Thief 2, and they're sorely missed"

    Ez kurva nagy szopás. Ettől fosok.


    "It also contributes to a slight delay in response time as the game's engine reacts to commands by setting a series of animations in motion that take more time than most FPS (or Thief) fans are used to"

    Remélem, meg lehet szokni, mert nekem el tudja baszni az élményt az efféle "késős" irányítás... Szeretem, ha akkor mozdul a karakter, amikor megmozdítom az egeret, és pontosak a mozdulatok. Ettől is fosok.


    "It's also a good makeshift substitute for the "spy globes" that didn't make it into the game"

    Rest In Peaces Scouting Orb (Spy Globe LOL)


    "all of the stealth/action gameplay made the transition from the late, lamented Looking Glass to Ion Storm quite intact"

    Végre egy jó hír!
  • Takimate
    #756
    Elsőre tuti nem a legnehezebben kezdem. Kicsit azért jó ölni néha. :))
  • Takimate
    #755
    Nekem soha nem volt bajom a dark engine-nel.Emelte a hangulatot, jók voltak a karaktermozgások, a magasságot is jól érzékeltette, jól meg voltak csinálva a magas épületek, stb stb... Átlógott a kéz a falon ? Ugyanmár. Néha jó is volt, mert kijózanított, hogy ez csak egy játék, amikor már kórosan beleéltem magam.
  • Bucser
    #754
    Ez a része tetszett a leírásnak:)
    Players who can beat the game at its highest levels of difficulty might want to consider applying for a job with the CIA -- or Batman.


    És szerintem nem gáz.... Ha megnézed a Thief 1-2 t azt sem a grafika adta el:)) Hanem a nagybetűs hangulat és az AI....
  • FREAK
    #753
    holnap jön ki náluk, angoloknál júniusban
  • Bandew
    #752
    Ezt a "lehúzták"-ot azért nem komolyan írtam, de akkor is tetszett, mert akkor ez azt jelenti (remélem), hogy nem a grafikai megvalósításra helyezték a hangsúlyt. Láthattad, hogy pl dicsérték a hangokat, ami a Thief egyik alappillére.
    Már alig várom, hogy játszhassak vele!
  • FREAK
    #751
    mert így nem fog felhígulni a Thief rajongótábor :)
  • FREAK
    #750
    de nekem az tetszik (na ez túlzás, de nem sírok miatta), hogy nincs szájmozgás, neked meg az, hogy emiatt lehúzták, nem ugyanaz :)
  • Takimate
    #749
    spec. én nagyon izgultam, hogy lesz-e szájmozgás... :)
  • Corey
    #748
    már? nem 25-26án kerül csak boltokba? honnan tudod hogy securomos?
  • _Vegeta_
    #747
    Na hogy temaba illo legyek megin,a cikket vegigolvasvaa lehet h talan mégis jo játék lesz.
  • _Vegeta_
    #746
    Sorry embereek ez aa hozzaszolas nem ide akart jonni hanem
    IDE!
    Sorry mégeccer, de ez a sux 98 valtogatja itt az ablakokat, es rossz helyre irtam. :|
  • _Vegeta_
    #745
    Nezzel tavolkeleti horror/thiller filmeket, azok nagyon ütnek. :>
  • Sil3nt
    #744
    ebben már biztos vagy hogy már az amcsiknál kijött?
  • Bandew
    #743
    LoL!
    Megkérdezed mi tetszik ebbe nekem, erre TE megadod a választ a #739-ben, mire toMpEr megint megkérdezi tőled, hogy mi a jó ebbe!
  • tep
    #742
    26-odika?......de jó is lenne.....Míg nézzük a BL - döntőt , azalatt szépen leröffenne a game a netről :D

    Jah...kell a ráknak a vakítás....a játékélmény mindennél fontosabb
  • The Garrett
    #741
    ezaz jóesetben ugyis csak hátulról látod az ellent ami gleütöd.. kell a f*sznak szájmozgást :D
  • toMpEr
    #740
    es az miert jo neked?
  • FREAK
    #739
    nekem ebből pont az ilyen szirszar apróságok nem hiányoznak

    sőt, jobb is így, legalább nem kattan rá a sok high-end PC-s 12 éves majom
  • Seth
    #738
    Tolvaj sötétben kuporog---nem pofáz---
  • Lacc
    #737
    Nincs benne szájmozgás. No comment.
    Persze ettől lehet még jó, de ha ezt nem bírták belerakni, nem tudom mit "felejtettek" még ki belőle.
  • toMpEr
    #736
    amcsiban mar a boltokban van, securom vedelem van rajta, szoval valsozinu eleg rovid dion belul kijon legalabb clondecd-s valtozatban
  • FREAK
    #735
    mi tetszik rajta?
  • Bandew
    #734
    Nem tom ti hogy vagytok vele, de nekem tetszik, hogy a grafikát ocsárolták. :-DDD