10699
  • gergou
    #853
    Gitarzok egyet, mig ezek a razoros arcok felhackkelcracckkeltorzuzz--ak az exet...:) Sztem mar jatszanak is vele, osztan nem birjak abbahagyni, hogy mar dolgozzanak securomon:)
  • FREAK
    #852
    HUNVANMÁ EZ A KURRVA JÁTÉK??????????????????????????
  • FREAK
    #851
    márpedig remegni fog, az tuti :D
  • gergou
    #850
    es mivan, ha veletlenul eger egyet nyomsz, aztan leutod... Akinek remeg a keze, az gonba lesz:)
  • FREAK
    #849
    LOL, bár ez a fejlesztők hülyesége

    ha annyira fontos a BOX, előbb csinálják meg arra, és ha már csordogál a pénz, nyugodtan kidolgozhatták volna a PC verziót extra fícsörökkel :D
  • FREAK
    #848
    hehe, azt nem, csak a két mozdulati fázisból az elsőt automatizálták
  • The Garrett
    #847
    átmegyek a konzolos topikba és leordibálom az összeset. ők tehetnek róla :D
  • Bandew
    #846
    Thief1 - 1CD
    Thief2 - 2CD
    Thief3 - 3CD
    :-D
  • Bandew
    #845
    Ok képben vagyok!
  • The Garrett
    #844
    hát ez lol... és akkor mivan ha mögémegyek, de nem akarom leütni csak elmenni mögötte szép csendben?
    automatikusan le is üti? :P
  • gergou
    #843
    A Thief 3 --- 3cds. Mar parszor leirtam:)
  • FREAK
    #842
    ki beszélt itt a Thief3-ról? :) olvasd át párszor :D
  • Bandew
    #841
    #827
    innen :-)
  • FREAK
    #840
    nálam is fent van :)
  • Bandew
    #839
    Ja én is megen nyomulok vele. :-D
  • FREAK
    #838
    na ezt most honnan szülted? lol
  • Bandew
    #837
    Miért, 1 CD-s lesz a Thief3?
  • The Garrett
    #836
    fasza nekem csak a 2.cd van meg... nemtalálom az elsőt :/
    pedig kedvetkaptam hozzá megint :/ hhhhhh
  • FREAK
    #835
    olvasni te is tudsz, ha nekem nem hiszel :D
  • gergou
    #834
    a ket valtozat csak grafban ter el, na meg az iranyitas picit a hulye control padok miatt:)
  • FREAK
    #833
    a 2. CD nem kell hozzá, én le sem szedtem anno
  • gergou
    #832
    a 2.cd csak az editor...
  • The Garrett
    #831
    WTF??????????????????

    ez ilyen konzolos baromság lehet, hogy ne kelljen célozni... Tuti a pc-s reviewet olvastad?
  • gergou
    #830
    hat ez egy hatalmas baromsag, :) a kovetkezo reszben mar a coursor billentyuket se kell nyomkodni, automatan megy Garett, mi meg sorra lovoldozzuk a rosszarcuakat a jovobol ideteleportalodott plazma fegyverrel... Storynak se rossz:) Jovobol jott szektasok ellen kene harcolni a kozepkorban...
  • The Garrett
    #829
    morrowind nekem 2cd

    de ha innen nézzük a leghosszabb játék a worms1 :D
  • FREAK
    #828
    ja, és automatikusan felemelkedik a bunkó, ha egy őr mögé mész.... erre minek volt vajon szükség?
  • FREAK
    #827
    rongybábu fizikája van, elvileg minden természetes, de írtak valami bugról, amit nem értettem


    amúgy a Morrowind 1CD és kibaszott hosszú, szóval... :D
  • The Garrett
    #826
    TÉnyleg, fizikáról nem írnak valamit? uuuuuugy izgat hogy természetesnek megfelelően fog e majd összeesni az őr ha megsimogatom a fejét bunkóval. :D
  • The Garrett
    #825
    Ha hosszú lenne akkor 2 dvd-n jönne ki :)

    nemtudom én k.ra félek... jobban mint a felvételitől :D
  • FREAK
    #824
    biztos szakember az illető :D
  • The Garrett
    #823
    Ezt gondolom hardon nem fogod tudni megcsinálni.
  • The Garrett
    #822
    az ilyen mondatot kötelező beleírni

    /pesszimistah/

    Jah és nemtudm ki írta lentebb hog szögletes texturákat nem szabad megengedni 2004 félévében...

    Izé nem a modell szögletes?
  • FREAK
    #821
    ez az amikor egy teremben ugrál le a lépcsőről meg ilyenek? az agyrém, végig sem néztem
  • FREAK
    #820
    hajrá, legyen igaz :)

    az a baj, hogy nálam apróságokon csúsznak el játékok.....
  • Curtis
    #819
    Ez érdekes mondat:

    "It's safe to say, then, that this Thief will not betray fans of the original PC series the way Invisible War did last fall."
  • Bandew
    #818
    Remélem!
  • Bandew
    #817
    Na igen, de már kitárgyaltuk, hogy nem volt ép, aki azt a videó szerkeztette. Lehet, hogy ő ezt látta a Thiefben, és ezt hozta ki a játékból.
  • gergou
    #816
    na igen:)

    Lattam par honapja belole egy videot, epp lopakodni probalt Garett, az egyik or eszrevette, es atment az egesz game egy atlag tps be... futkarozott ossze vissza, nyilazott mint allat, es nekem ez kurvara nem tetszett, akkor mondtam azt, hogy sehol sem lesz az elodokhoz kepest, de azota rengeteg videot lattam, szal megsem olyan rossz a helyzet, es ha a story kirra, es izombrutal hosszu a game, akkor nalam nyero lesz, megha thief 1 szinten lenne a grafja akkor is:)
  • FREAK
    #815
    alap.... én nem a hangulattól fosok, a képek és hangok alapján meglesz, hanem az irányítás és társai miatt

    meg az is gáz, hogy a szuper őrök mindent észrevesznek, csak azt nem, ha pár méterre tőlük leütod a társukat
  • gergou
    #814
    Hat ez bizony tenyleg gond lehet, sajna ugyanazt a hangulatot soha nem kapjuk vissza, mint ami a Thief 1 ben volt, mar eleve ez a kulso nezet nagyon elbassza... Azt tutko hogy csak fps nezetben fogom jatszani:)