10699
  • FREAK
    #693
    egy dolog még megölheti a játékot, a bugok, bár most esküdöznek az Ion Stormnál, hogy odafigyeltek erre
  • Bandew
    #692
    Hát ja. Reménykedjünk.
  • FREAK
    #691
    az lenne, de nagyon

    és mondom, fel is lennék rá készülve, ha nem maga Spector felügyelte volna a fejlesztést, ő meg csak nem bassza seggbe magát és a hírnevét pár dollárért (akkor már eddig is megtehette volna)....
  • Bandew
    #690
    Az mekkora gáz lenne, ha a "főellenséggel" meg kéne küzdeni a végén!!!
  • FREAK
    #689
    "In stores June 2004" - thief3.com


    persze warez bármikor kijöhet
  • FREAK
    #688
    gondolkodtam, mennyire baszhatják el

    mi a legrosszabb dolog, ami történhet? az, hogy a játék elveszíti az egyéniségét - sunnyogás helyett belekényszerülsz egy csomó harcba

    őszintén szólva nem hiszem, hogy ez a veszély fennáll, azért ennyire Spector nem engedné megerőszakolni a "gyermekét"

    és én bízom ebben az emberben, sőt HISZEK benne (Vegetának :) és az elveiben

    a játékmenet tehát valószínűleg nem probléma, bár biztosan beépítették a "bunyós" jelleget a konzolos ifjúságnak

    mi maradt még?

    irányítás - sosem lehet tudni, de mivel nem akarunk harcolni, a sima mozgást csak nem baszták el

    hangulat - igen, ez kényes téma, és ahogy a T1-T2 is megosztja a közvéleményt, biztosan ez is külön tábort fog kialakítani, hogy a mostani rajongóknak bejön-e vagy sem, azt nem lehet tudni, és a hangulat relatív dolog, azonkívül egyéniségfüggő - mi meg nem vagyunk egyformák

    látvány - no comment, én már csak emiatt is végigtolom

    sztori - őszintén bevallom, nekem soha nem volt 100%-ig tiszta, hogy mit miért csinálok a játékban, csak körvonalakban vágtam a szövevényes történetet, és mégis rabul ejtett

    mindent összevetve ha az ember nem esik kísértésbe, és nem kezd el külső nézetben a falakon közlekedni és Rambo stílusban öldökölni, nincs mitől félni
  • Seth
    #687
    Megjelenés : Május 25
    én mindenhol ezt látom...ti hol láttatok 10 nappal korábbi megjelenést?
  • Bandew
    #686
    Holnap jön?
  • _Vegeta_
    #685
    nem is, csak elorejelzek :>
  • FREAK
    #684
    nem károg!
  • _Vegeta_
    #683
    elcseszik
  • _Atti_
    #682
    várom ezt a játékot remélem nem cseszik el valami hülyeséggel
  • _Vegeta_
    #681
    Kiveve a magyarokat. :>
  • FREAK
    #680
    Ja, minden játékbolt polcain fent lesz :)
  • Mr_no_NaMe
    #679
    Yeaa!Remélem valahol fent lesz:)))
  • FREAK
    #678
    "Ja" - Warren Spector
  • Mr_no_NaMe
    #677
    15.én
  • Mr_no_NaMe
    #676
    Nos!

    Akkor 15 kijön igye?
  • Serpa
    #675

    vadító konceptek itt !
  • Garrett27
    #674
    A francba! Pont szolgalati uton leszek abban az idoben, de majd beloholok ide, hatha vki ir vmit rola.
  • Bandew
    #673
    Ó je mádá. :-)
  • FREAK
    #672
    ahogy mondod, brada :)
  • Bandew
    #671
    Letöltöd. Megnézed jó-e. Ha igen, megveszed.
  • FREAK
    #670
    hát az a szar, hogy épp lenne pénzem megvenni, de kezdek fosni

    ha elbaszták, akkor nem fogok érte pénzt adni, mivel játszani sem fogok vele
  • The Garrett
    #669
    hehe most nézem már írtátok :)

    na mind1. Meglátjuk mi sül ki belőle a végén HARD on biztos nem lesznek majd ilyenek benne :)
  • The Garrett
    #668
    Wah most néztem meg a vidijót. Kicsit elszomorít/megijeszt.
    Végig olyan jeleneteket mutatnak amiben épp 3 zombit hentell halálra. ://
    És ha jól vettem ki akkor botrányosan szar az ai is. Tökéletesen kivilágított folyson ódamegy szemből az őrhöz és leüti, az meg áll mint fasz a lagziban. Meg mikor már csak 2mm re áll tőlle az ember még mindig ugy mozog, mintha nemlátna semmit maga előtt, csak gyanusan körbenéz és keresgél.
  • FREAK
    #667
    állítólag GOLD
  • tep
    #666
    B*sszameg , még csak hatodika van
    Még húsz hosszú nap
  • Garrett27
    #665
    OK, szuper, persze gondolom a jatek nem lesz ilyen gyors, sokat kellesz varni amig lenyugszik a terep,... ha egyaltalan lenyugszik... kulso nezet NEM KELL, remelem jatszato lesz a normalis nezet is :)
  • M.A.D.
    #664
    Én speciel játszottam mindkét résszel, sőt az első része sokáig etalonnak számított nálam (nem, mintha most nem). :)
    Kiváncsi vagyok, hány százalékban lesznek ilyenek akik a 3. részt is játszani fogják.
  • FREAK
    #663
    csak mondjuk így azt érik el, hogy a sok kis lúzer megveszi (letölti) a játékot, elindul hentelni, és majd mind itt fog sírni, hogy szar a játék, mert nem lehet megölni a 26 ránk támadó őrt a templomban (meg elfogy az "ammo" és keveset sebez a kard) :)
  • FREAK
    #662
    én nem nézem meg, de azért érthető, ha egy trélerbe akciódús jeleneteket vágnak

    nem tehetik bele a Thief legparásabb részeit, amikor pl. 2 percig ülsz egy tetőgerendán, mielőtt át mersz ugrani egy párkányra :D
  • Bandew
    #661
    Megnéztem. Nagy szar ez a tréler. Mintha valami akció játék lenne. Nagyon erőltetik a videoban a külső nézetet, és a zene sem jó, de nem gáz, mert ez csak tréler. A játék képeit nézegetvén viszont elégedett voltam.
    Senkinek ne szegje kedvét ez a tréler, mert ez nem egyenlő a játékka, csak valami Quake őrült programozó csinálta a barátjával, ennyi.
  • Bandew
    #660
    TRÉLER!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bandew
    #659
    (Hardwired)

    Fekete csuhás, görnyedt hátú öregasszony lép a játékbolt pultja elé és megszólítja az éppen Deus Ex 2-vel bíbelődő tinédzsert. Aranyoskám, jer közelebb egy kicsikét, nem látom az okulárém nélkül a brossúrán lévő betűket! Jól olvasom, hogy a Thief III: Deadly Shadows bearanyozódott és május 25-én Észak-Amerikában már kapható lesz? Nénikém! Szó szerint ez van a brossúrán! Jólvan fiacskám köszönöm a segedelmet, az Isten áldjon meg! S ezzel kisétált az üzletből, majd elégedett vigyorral vetette be magát az első árnyékos helyre, ahol végre szemügyre vehette újdonsült, korához képest kissé modern mintázatú, pokémonos pénztárcáját.
  • hiba
    #658
    Persze majusban :) ezt el sem hiszem .
    Nem 2060ba akartak kiadni?:)
  • Andie
    #657
    Hm.. nem eccerü.
    De mostmár igazán jöhetne, mert olyan érzésem van, mint a sivatagi vándor, aki elött egy oázis képét húzzák madzagon :)
  • grebber
    #656
    Új képek
  • Andie
    #655
    Nézd át most a tételeket, aztán május végén, jún. elején szabad vagy. Az már tökmindegy, hogy most készülsz fel, vagy az utsó pillanatban - sztem.
    A lényeg : május végén jáccunk!!! :)))
    (bár nekem is épp azon a hétvégén figyel be egy autós tali, meg egy merülés, de azért szakitunk rá idöt :)
  • FREAK
    #654
    faszé államvizsgázol....