10699
  • Takimate
    #653
    Ennél nagyobb szemétség a világon nincs.
    Május végén jön a Thief 3
    Június elején pedig államvizsga.
  • tep
    #652
    Úgylegyen
  • _Vegeta_
    #651
    Jaja, elvegre warezolni is kell indonkent. ;]]]
  • Bandew
    #650
    Addig letöltöd. :-D
  • _Vegeta_
    #649
    Nincs zsé-m! :(
  • Bandew
    #648
    MEGJELENÉSI DÁTUM!!4 (Hardwired)

    Úgy néz már nem kell sokat várni, hogy Garrett ügyes kezeit irányíthassuk a Thief: Deadly Shadows-ban. A PC.IGN információ szerint az EIDOS május 26-ra tűzte ki a PC és Xbox verzió megjelenésének napját.


    Szal érettségi után lesz. Pfhhhuuu... :-)
  • Takimate
    #647
    Nekem államvizsgám lesz június elején.
    szerinted ? :)))
  • Takimate
    #646
    Csak hogy ne süllyedjünk ! :)

  • _Vegeta_
    #645
    Ebben lehet igazad van! :D
  • Bandew
    #644
    Jó, de a játékmenete nem annyira thiefes. :-)
  • _Vegeta_
    #643
    Aze a postal is jo. :>
  • Bandew
    #642
    Ááááá...
    Az a Manhunt nagyon gagyi. Én szinte egyből töröltem.
    Aztán Postaloztam, ami nem épp egy Thief. :-)
  • Bandew
    #641
    Remélem csak érettségi után jelenik meg. :-)
  • Garrett27
    #640
    Új screenshotok?
    forums.eidosgames.com
  • FREAK
    #639
    50 dolcsi körül van, itthon 15-17 várható az elején

    de lehet hogy hamar lemegy 25-30 Euro-ra
  • Garrett27
    #638
    de már egy hónap se, és itt van. Mellesleg, tudja valaki, mennyibe fog kerulni es melyik verziokban fog megjelenni? (gondolom, angolul és németul biztos) Egy biztos, en is megveszem az eredetit ahogy a tobbi verziobol is - az 1es meg a 2es pedig egy darabig biztos a vitrinbe lesz teve, legalabbis majd a 3astol fugg...
  • FREAK
    #637
    meg ugye május 17 az már igencsak spring vége, szóval ugyanott vagyunk
  • FREAK
    #636
    de ha a thief3.com-ról meg akarod rendelni, akkor két májusi dátumot kapsz
  • Andie
    #635
    Max annyit, hogy az "ion stormhoz közelálló források" számomra kevésbé hitelesek, mint a thief3-com. Márpedig ott tegnap még mindig nem volt konkrét dátum, csak 2004 spring. Úgyhogy továbbra is csak reménykedek, hogy kijön májusba, méghozzá valahogy itt az elején :)

    Addig is ManHuntozok, mindenkinek ajánlom, mert már a Thief nyomába sem ér, de van benne lopakodás, hátbatámadás, árnyékban bújkálás - no és egy kis brutalitás (baseball ütövel fejszétverés és üvegszilánkkal nyakbaszúrás :)))
  • FREAK
    #634
    mit lehet ehhez hozzáfűzni? hajrá
  • Serpa
    #633
    visszaolvastam, de nem láttam, hogy kommentezett volna vki ezzel kapcsolatban.

    "Thief 3: rajtra kész?

    Az ION Storm-hoz közel álló források szerint a napokban véglegesen befejeződnek a Thief III: Deadly Shadows munkálatai, így hamarosan a kiadó elé kerülhet a sokszorosításra szánt verzió. Ezt követően már csak az Eidos illetékeseinek jóváhagyására lesz szükség, amely után végre aranylemezre kerülhet a sorozat legifjabb tagja. Garett koma alaposan kipofozott képi világ közepette fog visszatérni, hogy aztán ismét bevesse magát a sötét utcák, sikátorok kapualjaiba."

    by 576.hu
  • Andie
    #632
    Jójó, de gondolj csak bele. Futsz egy thief-szerelésben, puha cipöben a terepen. Mi csaphat még zajt? szinte minden!
    - a kard hozzá verödik az ijhoz
    - a loot csörög a hátadon
    - a ruhád suhog
    - dobogsz (a súlyod miatt), lehet akármilyen puha cipöd
    - fémfelületek, ha vékonyak behorpadhatnak, és az igen érdekes hangot hallat
    - a fa recseg, ropog, léphetsz te akármilyen puhával rá.
    - kavicson, udvaron, stb odébbgurulhat 1 kö, stb.

    Szóval ezer lehetöség lenne még arra, hogy miért nem szabad futni, csak lopakodni. Ök igy oldották meg, hogy kopog a cipö. Lehet, hogy a várva várt 3. részben valamit megvalósitottak a fentiekböl.
  • The Garrett
    #631
    jah ha nem csaptál volna semmi zajt akkor akár körbe is rohangálhattad volna az őröket. Sz.tem jó volt mert legalább ügyelni kellett hogy ne végigtrappoljak a pályán hanem néha 1 lépés guggolva járással, 5 perc szünet, megint 1 lépés. Gondolj bele semmi/kevesebb élevezet nem/ lett volna benne ha szabadon rohangálhattál volna. :)
  • tep
    #630
  • Bandew
    #629
    Nem minden talajon, csak a sima kemény talajon. De van recsegő deszka, susogó fű, berakhatnak visszhangot is ami felerősíti...stb.
  • FREAK
    #628
    persze ez a lépés hang dolog tök igaz, de ha belegondoltok egy minden talajon hangtalan lábbeli kb olyan szintű "cheat" mint a mostani mászókesztyű... inkább elvenne a játék fílingjéből, mint hozzátenne, hiszen csökkentené a lebukás esélyét
  • Bandew
    #627
    Nem. Ott majd szépen serceg. :-)
  • FREAK
    #626
    "Éppen az, hogy ezeken a talajokon kéne a leghallkabbnak lennie"

    És homokon kopogjon? :)
  • Andie
    #625
    Igen, ez nekem is eszembejutott soxor. Ha én lennék Garrett, hát minimum levenném a cipömet bazz. Vagy eleve puhát vennék, amolyan tolvajcipöt. Meg feketére festeném a kard élét, hogy ne csillogjon. És egyéb finomságok.
    Node ettöl is feelinges ez a game :)

    Azért is hálás vagyok ezért a game-ért, mert soha, semmilyen játék nem varázsolt még ennyire el. Itt megfelelö körülmények között (sötét szoba, éjszaka, nyugalom, se bnö, se öccs, se senki) teljesen bele tudom élni magam a játékba. Néhány perc után elfelejtem, hogy hol vagyok, tisztára úgy érzem, én lopakodok, én célzok, érzem az ujjaimon az ij húrját, stb.
    No, ez aztán meg is bosszúlja magát :)
    Történt, hogy elmerülve a játékban, egy nyári este, nyitott ablaknál jáccottam. Ha jól emléxem, valamelyik "light"-os zombis pályán nyomultam, talán a Szemért? Tiszta para voltam, hangerö fent persze jól, úgy a feelinges, ha hallom a távoli zajokat is. Egy sarkon rámhördül egy élöhalott, eszeveszett rohanás, pihenés, izzadság letöröl, lopakodás tovább. Valami mozdul jobb oldalt, talán ott van? Lopakodok, guggolva, lépésröl lépésre... ott lesz.. vagy nem?...
    Ebben a pillanatban a huzattól becsapódott az ablakom!
    Hát gyerekek, nem kivánom senkinek azt az érzést. Én lelöktem a billentyüzetet, egeret, poharat, mindent az asztalról, és talán üvölthettem is, mert Anyám riadtan jött fel, hogy mi van velem?
    Aznap nem játszottam többet, aludni mentem.
  • Bandew
    #624
    Én tudjátok mit nem értettem a Thief1-2-ben? Azt, hogy kemény felületeken (fa, márvány) kopogott Garrett cipője! Mekkora hülyeség ez! Persze egy tolvaj majd pont magassarkút vesz fel, nem? Éppen az, hogy ezeken a talajokon kéne a leghallkabbnak lennie.
  • Andie
    #623
    Áh, nem fejlesztek én ezen már. SDram van benne! Ha lesz erre egy kis zsé, akkor kidobom az egészet, azt berakok valami új alaplap+proci+memó kombót.
    De nyilván, ha nem fog futni jól a Thief3, meg is lépem :)
    Ez a game mindent megér :))
  • FREAK
    #622
    szvsz ramot még vehetsz bele, a VGA még talán elmegy

    hivatalos HW igény nincs?
  • Andie
    #621
    Jah, télleg :)
    Szal 256 ram, és Gef3Ti200.

    Hát remélem, ha nem is max full giga beállitásokon, de egy kellemes 1024-en azért végig tudom nyomni.
    Már elöre félek, hogy májusban nappal fogok aludni, a munkahelyen :))))
  • FREAK
    #620
    futni fog, a többi RAM és VGA kérdése :D
  • Andie
    #619
    Már épp elö akartam venni valamelyik régi klasszikust (I, Gold, II), de azthiszem visszafogom magam :)
    Remélem a május, az május elejét jelenti. Van valami pontosabb infótok? Circle-n és Thief3.com-on nem nagyon igyekeznek pontositani.

    A másik, hogy kb mi lesz a gépigénye? Remélem az 1.6-os AMD-men még el fog futni, de ha nem, azonnal bövitek :)
    Ja, és természetesen EZT a játékot megveszem eredetiben, ahogy az elözöeket is :)
  • _Vegeta_
    #618
    jah jah, eleg fura jaccani fps jatekkal, es lenezek semmit sem latok... biztos repulok :D
  • FREAK
    #617
    egész jó, és már ideje is így 2004-ben
  • _Vegeta_
    #616
    valszeg nem. viszont az h latjuk majd a csizmas labunkat belsonezetben, az egesz jo...
  • FREAK
    #615
    persze van sok jó 3rdPS játék, Gothic 1-2, Hitman 1-2, Pirates OTC stb stb

    ennek ellenére kétlem, hogy jót tesz a Thief-nek ez a fícsör...
  • Takimate
    #614
    Szerintem is suxx, de elképzelhető, hogy élvezetesebb lesz a játék a 3rdP-al.
    A Splinter Cell-ben sem volt gáz, attól ugyanúgy lopakodtál, sunnyogtál.
    Meg a Beyond Good & Evil -ben... na ott majdnem Thief feelingem volt, pedig ott aztán ordenáré 3rd volt, ráadásul konzolosan előadva.
    Lényeg: meglátjuk :)