10699
  • Curtis
    #813
    Bocs, itt vannak a linkek normálisan:

    Gamespot review

    IGN review

    1UP review

    USA Today review
  • FREAK
    #812
    hát olvasgatom, fene tudja... a grafika része tuti nem fog zavarni, ami így elsőre zavar, az az "egy perc alatt átfutható" város, meg a zónákra osztott terep, ami miatt lehet pár geci bug

    kíváncsian várom :)
  • Curtis
    #811
    Sőt, itt vannak az új revjúk. Azért elég ritka, hogy előbb kijön 4-5 site-on a review, mint ahogy az enforszon megjelenne. :

    http://pc.ign.com/articles/518/518951p1.html?fromint=1

    http://www.1up.com/article2/0,2053,1600847,00.asp

    http://www.usatoday.com/tech/techreviews/games/2004-05-17-successful-sequels_x.htm
  • Curtis
    #810
    Hi,

    Na lehet olvasni:

    http://www.gamespot.com/pc/action/thief3/review.html

    Curtis
  • FREAK
    #809
    mi az hogy honnan veszem? utána szoktam járni dolgoknak, és ezek tények
  • Takimate
    #808
    a Splinter Cell-nek semmi hangulata nem volt a Thief-hez képest. A Pandorát már el se kezdtem...
  • rorr
    #807
    ezt honnan veszed?ha szarul ment a dx2 akkor szarul megy majd a thief3 is!ugyanaz a motor a dx2 ben is cseniális volt az árnyékolás és ps2 szintű a textúra méretezés!sajnos!!!
  • Corey
    #806
    hát én a poént félretéve, a DX2 után már nem is várok mást
  • Lacc
    #805
    Csak csinálják csak csinálják...
  • toMpEr
    #804
    azabaj,hogy az uj securom se masolhato allitolag, szoval cracket lehet remelni
  • Curtis
    #803
    Hi,

    Na én már végignyomtam. Nem túl hosszú. <- poén.
  • gergou
    #802
    Ha mar itt tartunk a Splinter cellnek is unreal engines motorja van, a jatek 3cds egyebkent, es biztos hogy securom 5.3 ja van... olyan mondta, aki mar jatszott a fullal, es remenyeim szerint mar holnap feldobnak egy clone cds valtozatot:)
  • FREAK
    #801
    maradjunk U2 motornál, aminek a DX2 motor és a T2 motor két külön ága, mivel totál külön lettek továbbfejlesztve
  • FREAK
    #800
    Unreal 2-t ismered azért? (vagy UT2k3, UT2k4)
  • FREAK
    #799
    ki a faszt érdekelnek a többiek? :D
  • Seth
    #798
    Sajnálnám, mert saját szemszögből parásabb,mert nem látsz be annyit mint külső nézetből. Szóval szvsz csak azok fogják többnyire belső nézetből játszani akik a régi feelingre vágynak. A többiek meg splinter celleznek
  • Seth
    #797
    Pedig tuti ez a helyzet
  • Bandew
    #796
    Na az jól bebaszna!
  • Seth
    #795
    A videókat nézegetve szerintem a külső nézet a kidolgozottabb, belső max a nyilazáshoz kell
    Szerintem a konzolok miatt
  • Bandew
    #794
    Engem nem zavar. Sőt! Nem tudom hogy észrevettétek-e, de a mai játékok nagy többségéből azért hiányzik a nagybetűs hangulat, mert már túl fotorealisztikusak. Egyszerűen nincs stílusuk! Igenis maradjon meg a grafika a "játék" szónál, és ne valami szimulátor legyen. Az 1 és a 2 azzal, hogy ilyen meseszerűek voltak, jobban bele tudák élni magukat a játékosok. Ez lehet, hogy nem hangzik logikusan, de így van. Ha már túl jó a gráfó, és túl élethű, azzal csak egyre jobban kivűlre szorolunk abból a világból, mert akkor már túl valóságos.
  • Corey
    #793
    DeusEx2-ben is ugyanez volt, engem egyáltalán nem zavart. a főhős lesz ugyis a legjobban kidolgozva, mivel TPS is van a játékban. azért annyira nemszar, mintha a régi thief-eket látnád.
  • Sil3nt
    #792
    persze rendben, nade azért 2004 félévében már szögeletes texturák nem a legfrankobbak....monsjuk az árnyék effektek biztos profik lesznke, hisz az elengedhetetlen része a lopakodásnak nameg persze a hangok....huhh remélem azért a graffot nem annyira cseszték el amennyire gondolom...
  • Bandew
    #791
    Bár úgy is írhattam volna, hogy a HANGulat, mert még a hangok is fontosak. :-)
  • Bandew
    #790
    Szard le magasról! A lényeg a hangulat! Semmi más!
  • Sil3nt
    #789
    neeeeeee: nemhiszem el hogy a texturákat és a főő karaktert nem tudják megcsinálni 2004 félévében....ha megin szögeletes lesz a keze akkor falnak megyek....
  • Corey
    #788
    gamespy revjújában volt, hogy a grafó szar (textúrák, karakterek), csak a lightning effectek, meg az árnyékok a profik
  • Sil3nt
    #787
    természetesen...csak gondolkodok ...pffujjj illegalitás ppffujjj :D :D
  • Bandew
    #786
    Ha jó lesz, akkor mindenkinek tessék megvenni eredetiben!
  • Sil3nt
    #785
    kiváncsi leszek hogy a Razor vagy a Deviance Team fogja hamarabb és működőképesen feltörni,,,,én Deviancera szavazok, de a Razornak jobban örülnék...nameg hogy mikor jön hozzá patch ( szerintem max. 1-2 fog kijönni--az sem most)
  • Sil3nt
    #784
    nem securom van alatta?
  • pinehead
    #783
    Főleg ha Starforce3-as a védelme.
  • Sil3nt
    #782
    ehhh--lol---- hát....igen jó kifejezés: vannak fenntartásaim...de a story jó lesz és graffot is csiszolgatták keményen a 2-höz képest, nameg a jó kis hangok..akkor felejthetetlen thief feeling lesz....
  • Bandew
    #781
    Tudtommal Unreal engine.
  • Sil3nt
    #780
    2-is az futattta?
  • Sil3nt
    #779
    pontosan milyen is az?
  • Seth
    #778
    a deus ex 2 -es motor zörög alatta...vannak fenntartásaim :(
  • Sil3nt
    #777
    akkor tuti hogy hétvégén thief 3-mazni fogok....micsoda öröm és boldogság...remélem storyt nem cseszték el...nameg a graffo....uj motor fog zörögni alatta? vagy a thief 2 felvarrás?
  • Seth
    #776
    ? cd
  • Corey
    #775
    már a boltokban van
  • Sil3nt
    #774
    szerintem hétvégére már tuti hogy kint lesz...