10699
  • grebber
    #533
    Egy új rész multival? Hmm remélem lesz de elöbb ez jöjjön.
  • Bandew
    #532
    A 3-as pont nagyon király, az utolsó meg egy nagy kalap...
  • Bandew
    #531
    Hardwired:

    A legfrissebb Thief: Deadly Shadows interjút a Homelan követte el Paul Weaverrel, az Ion Storm (és a Thief 3) szenior producerével. Barny néhány bögre nyuszis kakaó elfgyasztása közben összefoglalta számunkra a lényeges elenmeket:

    - a TPS nézetet Warren Spector ellenezte, viszont a designerek szerint ez néhol megkönnyíti a játékmenetet

    - a sorozat 3. részében a Pagan és Hammerite frakciók után most a "Keepers" nevü társaság körül bonyolódik a sztori, melynek régen Garrett is tagja volt

    - a designerek egy "élő" várost terveztek, melyben szabadon lehet kószálni (Weaver a Zelda sorozat városainak összetettségéhez, és a GTA3 városának életteliségéhez hasonlította). Garrett búvóhelye azonban biztonságos, ahol lehetőség van gyakorlásra.

    - FPS nézetben látszódnak Garrett lábai, illetve a keze miközben használja a lockpickket, stb.

    - az XBox változat kb. 30 fps-t fog produkálni átlagosan, és nem támogatja a HDTV szabványt

    - PC-n a max felbontás 1600x1200

    - egy következő, multiplayer lehetőséget nyújtó Thief rész "megfontolás alatt áll"...
  • _Vegeta_
    #530
    Igy VAN!
  • Takimate
    #529
  • Takimate
    #528
    nem is szabad warezolni
  • _Vegeta_
    #527
    jah, de en csak akkor fogok vele jaccani ha meglessz eredetiben, szal 1,1.5ev mulva! Nem warezolok....
    ;DDDD
  • Takimate
    #526
    Sziasztok !
    M é g e g y h ó n a p !!!
    Csak beköszöntem.

  • FREAK
    #525
    amikor a Kyro-t vettem, csak a Sowah foglalkozott Herculessel, de nem sokkal később már ők sem importáltak

    persze jó másfél éve nincs infóm a dologról, remélem, azóta valaki újra elkezdte árulni
  • K.András
    #524
    Valahol láttam anno ilyet,tehát biztos lehetett kapni, a kérdés az ,hogy még mindig van e és az hogy hol..
  • FREAK
    #523
    Szívem szerint ezt venném



    de ebben a kibaszott országban tudtommal már nem árulnak Hercules termékeket... Pedig milyen király volt a Kyro II, imádtam :) Csak aztán jött a Morrowind :)
  • FREAK
    #522
    ettől nem tartok, nem én magam fogom beszerezni
  • K.András
    #521
    Ha lesz,én amikor fx-et vettem a fél várost bejártam mire találtam,mindenhol ki volt irva ennyi meg annyi,mikor kértem meg hát most nincsen stbstb...
  • FREAK
    #520
    na nézegettem egy árlistát, szerintem ATi 9600 lesz, 20 rongy nagykerben
  • The Garrett
    #519
    na ja csak használtat találni nagy szerencse kell itt falun :D
  • K.András
    #518
    20k-s kategoriában meg kell keresni GF3-at vagy 4-et nem mx-et,AA nélkül böven elvisz mindent játékot 1024-ben...Speciel én 20 ért adtam oda asus GF3-at,és nem szaggatott rajta semmi,pedig majdnem mindent full-ban nyomtam vele!
  • The Garrett
    #517
    jah azért írtam hogy ez a 20k s kategóriára igaz.
  • K.András
    #516
    59-töl jok az fx-ek,gépem teljesen hangtalan,bár ebben szerepe van a háznak is ami magában 50 rongy...
    Na de mind1
    ON
  • The Garrett
    #515
    Jah énse tudom most melyik a jobb SE PRO MX FX TI :D minden van...de a legjobb hogy a számozásban se lehet bízni. mer a 9200 jobb mint a 9500 meg ilyenek :D
  • The Garrett
    #514
    Én tuti nemfogom megvenni a legujabb karit ha kijön. Annyira nemvagyok teljesítménybuzi, (cs-t is 640x480 ba nyomom szofteare renderben :) ) hogy meg is érje kiadni 50-60k-t 1 videókártyára. Van ami sokkal fontosabb az életben és amire akire szivesebben áldozok. Igaz arra sem ilyen összegeket. :)
    Tehát nekem ilyen max 25k ig jöhet szóba bármilyen kártya.
    FX eket aztmondták messze kerüljem el. Mert zajosk és az 20ks árkategóriában lévőkkel mindent lehet csinálni csak játszani nem.
  • FREAK
    #513
    nekem 20 rongy+MX440, ennél többet nem adok érte, akkor inkább leveszem 640x480-ra a felbontást, vagy majd köv karácsonykor megint veszek egy XBOX-ot :)
  • K.András
    #512
    Pedig milyen sok köze van a teljesitményhez...Ha nem akarod majd a legujabb kareszt akkor nehéz lesz választani,én pont jokor vettem az FX59XT-t ráadásul 51 ezerért és nagyon jo,akárki akármit mond!Persze a 98-as ati jobb(nem az SE), de még mindig aranyáron adják...
  • FREAK
    #511
    ez az egész engem hidegen hagy, nekem a pipe csövet vagy pipát jelent, aminek semmi köze a videóhoz, a lényeg, hogy adott összegig a legjobb ATi kártyát akarom, mire kijön a T3 :)
  • _Vegeta_
    #510
    Jogos! Mind2 egy szemet mocsok ceg, lett. Az atit regen baromira birtam. (a rage kartyakat) De ezektol a radeonoktol a hanyinger kerulget. En tuti nVIDIA-t fogok venni...sztem olyan 1ev mulva fogok kartyat venni. :P
    Addigra megveszem a Thief3at is. :))))
  • K.András
    #509
    Mostanában ne vegyél karit,várd meg az uj kiadásokat,most jön uj ati meg nvidia ami nagyon zoral lesz,azért az mond valamit, hogy uj atit 12 pipe-al akarták kiadni,jött nvidia és azt mondta ö 16-al, erre ati gyorsan megváltoztatta a menüt és azt mondja aktiválja a kártyában ö is igy neki is 16 renderelö futoszalag lesz,a kérdés az, alapbol miért nem akarták?Azért mert át akarták verni az embereket ugyanazt a kártyát többször akarták eladni,elöször ki akartak adni egy 12 pipe-osat majd utána aktiválva a többit ugy is el akarták adni,elég gusztustalan huzás ati részéröl de szerencsére nvidia keresztbetett...
  • FREAK
    #508
    én végeztem az nVidia-val, nálam már csak ATi jöhet szóba
  • _Vegeta_
    #507
    Hat, sztem most nem eri meg vidkartyat venni.. Max 1 occso fx5600ast. Radeonokat kerulni jo messzirol. ;)
  • FREAK
    #506
    én se tudom, mire kéne cserélni, mert 20 rongynál sokkal többet nem óhajtok rááldozni

    de már elvesztettem a fonalat a sok FX, MX, SE meg Pro közöt :D
  • The Garrett
    #505
    hát jobb mint a mostani :/
    de mind1 jó vagy sem más nincs, és egyhamar nem is lesz :/
  • FREAK
    #504
    gondolod az jó lesz? haveromnál a CS 1.6 is akad rajta :/
  • The Garrett
    #503
    a vid kari már megvan :D kaptam 1 ati8500 at 1 rekesz gösser ice ért :)
  • _Vegeta_
    #502
    Azert a szep csomagolast ne tedd tonkre. :>
  • FREAK
    #501
    én is megajándékozom magam egy videokártyával :) de a játékot is eredetiben akarom, szóval szép kis kiadás lesz, de már leírtam, mi fog történni, ha szar a game :)
  • Trespasser
    #500
    500
  • Trespasser
    #499
    meg 1 es enyem az 500!
  • _Vegeta_
    #498
    Hehh.. lehet nekem is fejleszteni kellessz. :D
  • The Garrett
    #497
    ez olyan gyönyrű hogy mindjárt elsírom magam,... ha belegondolok hogy emiatt kellesz gépetcserélnem :/
  • _Vegeta_
    #496
    hamarabb ittlesz a thief minthogy eljon az ereccsegi ideje...
  • FREAK
    #495
    ja, még egy kemény hónap :)
  • tep
    #494
    Nagyon messze van még a megjelenési időpont , sajnos :(