10699
  • shaba23 #1413
    kösz az együttműködésti hajlamot...gondoltam én naívan valami konfigonkénti más-más screenshotra...de sebaj :)
  • toMpEr
    #1412
    De abban igazad van, hogy rosszul mondtam es audigy1-el is mukodik a 3. opcio abban is bennevolt mar az AdvancedHD
  • toMpEr
    #1411
    Hat nemeppen mert audigy2 az 24 bit-es, bar teny hogy egy 10ezer forintos hangfalszetten nem jon ki a kulonbseg
  • insp
    #1410
    Ez egyértelmű. Nem azon volt a lényeg, hanem azon, hogy Audigy 1-el is műkszik az összes hangextra, nem kell Audigy2. Az Advanced HD "ugyanaz".
  • Corey
    #1409
    valaki nemtud erre valamit, mert már semmit nem tudok csinálni.....
  • toMpEr
    #1408
    www.thief3.com, ott van par screenshot, ugy nez ki a jatek.
  • toMpEr
    #1407
    Enis felrakhatok livera is audigy 2 drivert megse lesz belole audigy 2, meg ha a programok azt is hiszik...
  • shaba23 #1406
    milyen konfiggal nyomjátok, és mit tudtok kihozni a grafikából?
    Rakhatnátok be képeket :)
  • insp
    #1405
    Audigy1-em van (Audigy2 driverrel) és mind a három pipa OK.
  • The Garrett
    #1404
    nekem akkor "villognak" a tekxtúrák, mikor mondjuk van 1 mozgó fény: plafonról lógó gyertyák. és azon lengedeznek. Akkor körülöttük a tetőn a fény nem dinamikusan változik, hanem 2 frameben sötét/világos.

    Jah tényleg és erről jut eszembe, a fáklyás őr! Elbujok a legelső pálya legelején a szekér mögé... na mondom akkor csapjunk zajt. ELbasztam a lövést a noise arrowal (belement a szekérbe :D ) az őr meg közeledik... á mondom itt sötét van. Aztán hirtelen a fáklyával bevilágított mindent. KOmolyan mondom lesápadtam. :D
  • The Garrett
    #1403
    a hiba nálad van :D
  • The Garrett
    #1402
    a 3 eax pipát nekem se engedi szintén sb live al...
    Nemtudom, nekem nagyobb bejött a rongybaba fizika.
    Az első pályán a toronyba menet leütöttem az őrt erre évgiggurult lépcsőn pont a szegény szolgállójány elé. :DD az megijedt és elkezdett rohanni!!!!!!

    4, fél5 körül ugy zuhantam az ágyba... Ez már játék. Megérte a 4 év!

    Pessszimizum rili off!
  • toMpEr
    #1401
    vedelemmel = velemennyel...koran van meg :)
  • Takimate
    #1400
    Nagyon jók az őrök dumái !
  • toMpEr
    #1399
    Amugy az AIrol nemvagyok tul jo vedelemmel, meg az is elofrdult mar velem, hogy egy or beragadt az egyik sarokba es folyamatosan setalt a fal fele
  • toMpEr
    #1398
    Nalam engedte liveal a felso ketto az also csak Audigy2-vel megy.
  • hiba
    #1397
    Nem dumalnak az orok, tok kussba vannak? :(
  • Corey
    #1396
    emberek, csak nálam van olyan, hogy a menü le-lefagyogat folyton? nagyban ügyködök a menüben, és hirtelen hang és kép kiakad, majd fél perc mulva tovább megy, és igy tovább..
  • FREAK
    #1395
    ja és újabb lol a gamespot reviewernek:

    van olyan DIR, hogy "LipsincData", szóval mostmár végképp nem értem, miért nem látott mozgó ajkakat :)
  • FREAK
    #1394
    hehe asszem, ha végignyomtam, jön a modolás :D

    gravity-t is lehet állítani (akár mindhárom tengelyen) meg MINDENT
  • FREAK
    #1393
    más

    a default.ini-ben van ilyen

    HighlightMinLevel=0.5
    HighlightMaxLevel=0.76

    lehet kipróbálom lejjebb venni, talán ez a felvehető tárgyak "aurája"
  • FREAK
    #1392
    nézegesd az ini-ket, van belőle egy pár
  • Andie
    #1391
    Én még a mixinget sem tudom bekapcsolni!!!
    Pedig mint mondtam, SB Live 5.1-em van, rendes hangkártya, semmi integrált geca.
    Szerintem kéne neki valami autofelismerés, vagy ilyesmi, mint anno diablo2-nél. Ott sem engedte állitgatni a 3d biast, meg a perspektivát, amig nem inditottad el a "felismerö" proggiját.
    5let??
  • Deajka
    #1390
    Na, egy méltó folytatás , nemes elődöktől ?
    Keraly !





    (Hogy a fa..ba tudták elk..ni a deusexet!)
  • FREAK
    #1389
    ja még annyi, hogy ha bekapcsolom a HW Audio Mixinget, akkor elmegy a hang

    a maradék 2 opciót nem tudom bepipálni, mondjuk integrált hangom van, pedig jó lenne, mer sima stereoban nem túl komoly a térhatás...
  • FREAK
    #1388
    bocs ez nem "bug"
  • FREAK
    #1387
    rongybaba bug nem bassza a csőrömet, eddig egy embert ütöttem le, az is aludt :DDD
  • FREAK
    #1386
    az egy macska szvsz :)


    villogó textúra hiba csak nálam van?
  • Tumor
    #1385
    ejj-ejj, nem tudom ti miről beszéltek, hogy dc-n csomó embernek megvan, mert én össz-vissz 2 T1/3-asnak látom hogy megvan meg még kb 2 DSL, amivel nagyon sokra megyek.... akkor most hol van az a "legalább 20 ember" ? Amúgy meg bent vagyokrakat hub-on, össz share eléri az 1000TB-ot......
  • Andie
    #1384
    El tom képzelni, mit alkotsz ma össze "munka" cimszó alatt :)

    Kifelejtettem tegnap, hogy nagyon teccett még a kandalló elött körözö kutya (igaz, hogy kicsit elmebajosnak tünt a folyamatos körbe-körbe járkálás miatt, de sebaj).
    Ilyen "patkány a föld felett 2 centivel" dolgot nem láttam, bár bevallom, nem is erre figyeltem.

    Ami legjobban zavar, az az, hogy nem tudom megváltoztatni a billentyü beállitásokat (merhogy azonnal kidob windózba). Hogy mi lehet?? :(

    Arsenal : ha tényleg hetente kell újra pakolnod az XP-det, akkor ott komoly gond lehet. Meg kéne vizsgálni sorban, hogy miket rax fel. XP rendben van? Próbálj esetleg egy másikat (még ha láccólag ugyanaz a verzió is) Keress új drivereket a hw-ereidhez. Alaplapi driverek? (via, agp, stb). Miket rax még fel "bónuszban"? Virusirtó? tüzfal, ilyesmi? Nemmondom, hogy felesleges, de kipróbálnám pl 1 hétig nélkülük.
    A hardware-ed az aláirásodból itélve rendben van, kivéve, hogy nem nvidia van ott a végén
  • Shan
    #1383
    Jaj-jaj-jaj...reggelre lejött a melóhelyen, már csak ki kell várnom ezt a 8 órát, amit munkaidőnek csúfolnak. Sajna az itteni gépemen a legjobb játék ami fut a VP3, meg a supermario...:((((
  • grebber
    #1382
    Irigyellek benneteket!!!
    Reggel bekapcsolta, a gépemet hogy nyomom vele egy kicsit erre az a fasszopo gép nem tölti be a windows-t még csökkentett modban sem állandoan resetel töltésnél.Tegnap este még jó volt.
    Nem tom mi lehet a gond de ha hazaérek innen a suliból megnézem de nagyon idegesít már hogy hetente kell új rendszert huznom.Csak azt nem értem mér pont én szopat a windows mint az állat.
  • insp
    #1381
    ELső benyomás:

    Pozitívumok:
    hangulat a régi, hangok szintén űber (főleg 5.1-ben), grafika is nagyon hangulatos, nem szenved a DX2 féle lassúságban.

    Negatívum:
    a 3rd person perspektíva jól néz ki, stb DE: ha egyszer is átváltasz rá játék közben, rögtön oda a Thief érzés, az "ott vagyok és parázok" hangulat -onnantól Splinter Cellezel. Aki hardcore Thief-es, annak nagyon nem ajánlott a használata.
  • Bandew
    #1380
    Na kb engem is azok zavarnak mint Andiet.

    Az aura, a rongybaba, a gombok.

    Na mindegy ma jókat jáccom az biztos.
  • Takimate
    #1379
    Nah, sikerült a training mission, + picit belenéztem a 2. pályába. Nekem NAGYON bejövős. Nem is gondoltam volna. Görcsös akarást érzek a fejlesztők munkájában, hogy a hangulat hű maradjon az előző részekhez. Az ajtó nyílás hasonló effektje nagyon tetszett, a HANGOK nagyon ott vannak.
    A grafikát gyengusnak mondanám, de ennek örültem szinte a legjobban :)))) A sztori egyelőre ilyen light-os, de bele fog csapni a lecsóba idővel biztosan.
    Ja ! Megöltem egy patkányt... Itt egy bug is gyorsan: Patkány koma folyamatosan fut bele a falba pár centivel a föld felett, úgy hogy közben a feje belelóg a falba.
    Fusson!
    Lógjon!
    Nem ez a lényeg. Nyávogott a macska a kandalló előtt. hihihi.
    Opjective complete hang iszonyat nagy FLASH !
    És még1X a hangok.... Nagyon ott van.
    Csak sajna be kell fejezzem itt a játékot, meg államvizsga, addigra meg már mindenki rongyosra fogja játszani. :((
    Báár államvizsga helyett lehet, hogy jövedelmezőbb lenne lopkodni.
  • Andie
    #1378
    Ja igen, még 1 zavaró dolog : amikor ráfókuszálok egy ojjektumra, vagy ajtóra, vagy leütött örre, akkor ilyen neonkék szinben kezd pompázni, csak úgy világit. Ez elég zavaró számomra. T1-2-ben csak a gammája lett világosabb, mindenki tudta, hogy ezzel lehet valamit kezdeni. De itt, ezek a bilikéken világitó ajtók?...
  • Andie
    #1377
    No itt vagyok urak, trainig és elsö pályába belekóstolás után a következöket irnám :

    - Graf : 800*600-ra tettem fel, közepes beállitásokkal. Ég és föld az elözö thiefekhez képest. Azok is jók voltak a maguk idejében, bár szinte senkit nem érdekelt, a feeling a lényeg. De itt egyenesen lélegzet elállitó. Mozgó objektumok (cégér), árnyékok (mondjuk amikor egy egész rács ugrál a szemközti falon, egy kicsit mü hatása van), szép szinek, árnyalt textúrák.. és mind közepesen. Holnap megnézem mit tud maxon, ill 1024-ben. Nemtom birja e a hw-em (1.6os AMD, gef3 ti200, 256 ram). A fenti beállitásokkal akadás mentesen ment.

    - hangok : valamiért nem engedi a 3 checkboxot beixelni. Se 3d, se EAX, se az utolsó, nemis emléxem mi. Vajon miért? Sb live 5.1-em van, más viszi az eax-et (nfs pl). A menü alatt recseg valami erösen, de a játékban hálistennek nem. Fantasztikusak a hanghatások, bár most jut eszembe, hogy bekapcsolva hagytam a music-ot, amit T1 és 2-ben levettem 0-ra, naná.

    - irányithatóság : na igen, mint itt több kedves thief kollega is mondta : eléggé felforgatták. Eleve WASD bill.kön van a mozgás, shift-et nyomva sétál, ctrl-t nyomva oson. I betü a USE, kurzor vezérlök fel-le a müszem zoom. Megpróbáltam átkonfigurálni, de ahogy a USE-nál az I-betüre kattintok az egérrel, kidob windowsba a játék. Nálatok?
    Jó lenne áttenni a lopakodást a jólmegszokott DELETE-re, vagy num0 -ra, a use-t enterre, és az ugrást jobbegérre, stb. Egyébként jól irányitható, nincs gond.

    - feeling : hát az megvan. a fényeffektek, a hangok, tágas terep, lobogó fáklyák, az örök mostmár valóban sokoldalúbbak, változatos dumát nyomnak, és nem mindjárt abba az irányba mennek, ahol vagy. Node ez igy hirtelen, 1 óra game után. (ebböl fél óra konfigolás volt)

    - egyéb : lockpick : hát nemondjam, mit izzadtam, mire rájöttem féligmeddig, hogy kell. Odáig oké, hogy körben karikák vannak. Középen a biliárd dákót (régi c64 game feeling:) addig kell körbe forgatni, mig egy pozicióban a legerösebben mozog az adott gyürü. Itt tartani, amig meg nem jelenik a gyürün egy rés, és befordul jobbra. Aztán jöhet a következö gyürü, befele haladva. NODE : lehet azt a középsö pálcát nyújtani is, túl a gyürükön, meg zsugoritani is! Az mire jó? Próbáltam egész hosszúra húzni, vagy kicsire, de nemigazán fedeztem fel a jelentöségét...
    - Mikor beszüremlik a holdfény egy ablakon, ott a fénypászmában ilyen apró kék "szentjánosbogarak" úszkálnak. Ez mi akar lenni? Porszemek? De legalább mozognának. Vagy mozognak? -késö van már.
    - A pályák betöltése (training és elsö mission) gyors, olyan thief2-ös. (kb 10-15 mp)
    - Felszerelés : hát igen. hiányzik a jó öreg kard. A trainingben megbökdöstem egy ört, három szúrásra pusztult. Közben felvillant valami "életerö" a bal alsó részben, de nem tudtam kivenni, mik azok, és föleg utólag megnézni, hogy mennyin is állok. Majd legközelebb szemügyre veszem.
    Nyilvesszök elég furcsán repülnek el, kicsit zajosan, de hosszabb távra még nem löttem, csak fáklyára. Ezt még tesztelem.

    Hát "röviden" ennyi az elsö nekifutásra, holnap még szeretném este tesztelni, de hétvégén nem leszek, mert autós tali, meg búvárkodás. Jövöhéten viszont sejtem, hogy mit fogok éjszakánként csinálni :)
    No megpróbálok aludni, bár alighanem még fél óráig árnyékok között fogok lopakodni képzeletben :)

    A fenti hibákra ha van ötletetek, irjatok pls! (hang, billentyü beállitás)

    Don't be afraid of the Dark...
    Be afraid of what it hides!
  • ronhaven
    #1376
    En imadtam mindig is a thiefet, 1-2-t vegigjatszottam csomoszor oda-vissza, es en aszondom ez a resz is szuperre sikerult.
    Eddig ami zavaro, az a firstperson iranyitas, az valahogy nagyon nyogvenyelos a third person miatt, pontosabban amiatt ,hogy first personban is magat a Garrett modellt mozgatja, csak a kamera ra van szerelve a fejere. Mintha valami dulongelo zombival probalnek meg vegigszlalomozni a sikatorokban.(+nekem meg szaggat is neha)
    A masik a rongybaba modell,amit mondjuk eddig halistennek nem sokszor kellett latnom,mer alig 3-4 embert utottem le,de az gaz volt hogy mindegyik akit meglegyintettem egybol osszerogyott es a leheto legidiotabb pozban vagta foldhoz magat, nagyon illuziorombolo tud lenni.
    Ezeken kivul nekem semmi mas nem volt emlitesre meltoan zavaro, meg ha nehany dolgot meg is valtoztattak igy vagy ugy.Az hogy mi minden tetszett nem reszletezem,tul hosszu lenne.A jatek 90%ban megmaradt a regi thief, es jo ugy ahogy van.
  • The Garrett
    #1375
    Jah és ami nagyon hiányzott: az őrök poénkodása meg a beszólásaik.
    ++
    Az első pályán a félig ködös torony körül kígyózó faágak... megláttam és vagy 2 percig csak bámultam milyn szép


    bocsi de csak íy törnek belőlem elő az "élmények"
  • The Garrett
    #1374
    ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS MEGVAN A MADAFAKIN gomb is!!!!!!!