10699
  • gergou
    #1453
    nekem folos lenne, ugyanis max 69 KB -al tok tolteni:)
  • mukika
    #1452
    :DD csaknem... bár akkor átállnék rá!
  • shaba23 #1451
    sőt, (bár olyan szerencsénk nincs) esetleg észbekapnak és kinyomják szinkronosan :)
  • gergou
    #1450
    igy van, ez a game megeri az arat!
  • mike369
    #1449
    a következő meg biztos az lesz, hogy fizetnek érte, hogy letöltsd és jön 800k-val
  • gergou
    #1448
    Nekem a menu is nagyon tetszik, hangulatos lett... Bar nincs olyan kirra, mint az elodoke, de franko:)
  • FREAK
    #1447
    hát akkor ezt meg kell venni, nincs mese

    ha szerencsénk van, és mások is fizetnek érte, akkor lesz még részünk Garrett kalandjaiban :)
  • mike369
    #1446
    hmmmmmmmmmmmmmmmm........................................
  • mukika
    #1445
    tök ingyé és jön 100k-val! :D
  • gergou
    #1444
    egyet ertek, szerintemis nagyon kirra lett, pedig ha valamire gondoltam, hogy bukni fog, az ez volt, es pont az ellenkezoje torten, kiraly a game:)
  • donneck
    #1443
    160 huf és jön 66 k-val. Nem igaz, hogy nincs ennyi.
  • FREAK
    #1442
    azaz

    csak elég gáz, amikor egy-egy másodpercig tök világos az egész fal, aztán elfordulok, és sötétbe borul

    ha oda megyek, fekete a kristály, vagyis valójában sötét van, csak a fal világít :) néha kurva zavaró, hátha lesz rá patch vagy valami...



    2. mission után azt mondom, ez pont olyan, amilyennek lennie kell, tökéletes folytatás, ritka a jó trilógia, de ez hibátlan... a hangulat a régi, és a sok rémhír nem bizonyult igaznak, happy vagyok :)
  • gergou
    #1441
    Na kiprobalva a game, es egesz kellemes, a grafik nekem nagyon tetszik, meg egy oreg gef 3 ti 200 on is...:) Es a hangulat megvan:)
  • Corey
    #1440
    nem, tökéletes volt minden, nem volt 1 hajszálnyi gond sem
  • mike369
    #1439
    és kiírásnál/telepítésnél nem volt semmi gebasz? mert ha megnézed lejjebb az én konfigomat azon semmi gond nincs. nem lehet, hogy az isoval volt v.mi?
  • Corey
    #1438
    swap sztem jól be van állítva..és 1gb ram
  • Kandurex
    #1437
    Tegnap éjfél körül szabad slotok voltak, sőt volt egy bejelentés is miszerint egy LANost csak a Thiefre állítottak rá :D 30+slot 80k stb. stb. voltunk vagy 40 -nen akik leszedték a játékot
  • Andie
    #1436
    Nem te vagy az 1-etlen, a bill. konfigolási gondommal énis egyedülálló vagyok a magam nemében :)
  • mike369
    #1435
    swap file (lapozófájl) rendesen be van állítva?
    mennyi RAMod van?
  • Corey
    #1434
    ha vki erre tudna egy tippet plz segitsen, ugyláccik én vagyok itt az egyetlen ien..
  • M@TriX
    #1433
    az eddigi reakciók alapján nem nagyon. ;) d emajd még meglátjuk...
  • Corey
    #1432
    hat nemigaz most sem megy.... valami nagyon nincs itt rendben..
  • Tumor
    #1431
    De hogy a rákba?!?!?!?!?! "rzr-tdsa/b/c" néven rákeresek és megvan 2 db T1-esenek meg 4-5 DSL-nek, persze 0 slot ....
  • mukika
    #1430
    10k körül gondolom...
  • Andie
    #1429
    1ébként mennyi a boltban?
    Mer ez, és a diablo2 azok a játékok, amiket megvettem/megveszek. Thief 1, 2 és Diablo2 +exp megvan eredetiben, erre nem sajnálom.
    Úgyhogy T3 is ott figyel majd eredeti dobozban, amint lehet kapni. Megérdemli szerintem...
  • mike369
    #1428
    Már rengeteg helyen "kapható".
  • Kandurex
    #1427
    De a skorpión megtalálod.
  • Kandurex
    #1426
    DC++ :)
  • Voltan
    #1425
    Honnan "vásároltátok meg" a gamét?
  • Corey
    #1424
    hat ha ez nem megy, akkor tényleg nemtudom mi a gond nálam.. szinte ugyanolyan gépünk van tomper
  • Corey
    #1423
    jah okes mar megvan csak rakerestem nvidia.com-on
  • toMpEr
    #1422
    www.nvidia.com
  • Corey
    #1421
    nem tudod honnan tudok régebbi, tehát a legfrissebb előtti drivereket tölteni?
  • mike369
    #1420
    Hi!
    Én AMD2400+ 512DDR(333) ATI9600XT -al nyomom mindenféle tuning nélkül és minden high-on van. Megy rendesen...
  • toMpEr
    #1419
    5.2.1.6
  • Corey
    #1418
    nem nagyon találok megoldást itt sem.. nem értem pedig mi lehet, minden rendbe van, és a menüben folyton le-lefagy, nemtok továbbmenni..
  • Corey
    #1417
    Tomper, te milyen nvidia driverrel jaccol?
  • toMpEr
    #1416
    SPOILER

    Fent nyitja ki, baloldalt van a letra, ott kell felmaszni a karzatra
  • toMpEr
    #1415
    Lentebb irtam,hogy nemmukodnek a grafikai beallitasok (legalabbis nalam)
  • Andie
    #1414
    Corey (és akinek mindenféle hw gondja van) : érdemes szétnézni a TTLG fórumán, néhány dologra már megtalálták a választ.
    Sajna az én bajomra még nem, konkrétan : miért nem enabled az a 3 advenced sound checkbox (holott más játékban, igy pl thief2-ben nyomtam az EAX-ot rendesen), és miért nem tudom átkonfigolni a billentyüket (azonnali windowsba dobás). Bár erre az utóbbira kaptam egy tippet : options.ini (bár nem emléxem ilyen file-ra, de azért megnézem majd)

    Garrett : ezt a fáklyás dolgot kipróbálom ! ott mentettem el tegnap :)
    (eloltottam az oroszlán fejnél a fáklyát, de mi nyilik ki ilyenkor, és hol??)