10699
  • The Garrett
    #1373
    jah és hogy 1 kis bugreport legyen .. minden tárgy 5 centivel az alatta lévő felület felett lebeg értsd poharak tányérok könyvek a polcon stb :/
    de belefér:D
  • The Garrett
    #1372
    DE 1 rövid rivjú: hhákurrvajó na mentem is vissza játszani ;)

    Meg most fedeztem fel ilyen kis apróságokat, hogy ha eldobsz sajtot, akkor a patkány megy utánna... és el lehet terelni vele a szakács meg szobalány figyelmét. Az őröket nemérdekli holmi rágcsáló!

    Az ilyen apróságok miatt lesz JÓ! a játék.
  • The Garrett
    #1371
    vazz én fél órája bojongok körbe körbe a szobában és nemtalálom a secret gombot. végignyomogattam az összes festményt, konyvet ládát amit csak találtam :/ nembaj van idő reggelig :D
  • FREAK
    #1370
    na azt kell mondjam, álmodni sem mertem volna, hogy ilyen jó lesz, de ezek szerint Spector mégis valami félisten lehet :)

    ez a graf bug zavar egy kicsit, ha más is tapasztalja, szóljon
  • shaba23 #1369
    na én meguntam a várakozást...még 8 file kellene, de már csak holnap :)
    jóéjt jó játékot :)
  • Corey
    #1368
    uff már annyira felcsigáztatok.. 1-2 óra és én is belevetem magam, vagyis majd csak reggel;) Amúgy én nem voltam anyg Thief-es, 1 és 2 demójával nyomtam, valamint az 1 fullt kicsit miután PCG-hez adták, de nemsokat. szal én nem fogok "olyan" rivjut adni mint más nagy Thief-es. (Viszont a másik Ion Storm cuccról, a Deus Ex 2-ről olyat tudnék leosztani.. lévén hogy mighty DeusEx1 fan vagyok)
  • FREAK
    #1367
    amitől még fosok, az a missionök felépítése, remélem, nem a konzolosokhoz szabták, és minden tök lineáris

    bár állítólag a játék ezen része jól sikerült, na megyek csekkolni


    ja és kibaszott jó a falhoz lapulás!


    ja még valami, a régen emlegett "combat skill" nem más, mint a nehézségi szintekkel változó AI paraméter, vagyis ez a viharfelhő is tovaszállt :)
  • FREAK
    #1366
    na kiszálltam folytatni a rivjúzást :)

    szóval... a crouch mód egyszerre stealth mód is, vagyis elég egyszer megnyomni egy gombot, és nem kell tartani, egy probléma kilőve

    hangulat... második pályán már nem kicsit dereng fel a régi feeling, ez is megoldódott

    száj szinkron... én nem tudom, mit nézett a gamespotos arc, mert "kukkerrel" figyeltem két őrt, ahogy beszélgettek, és esküszöm kis túlzással lehet a szájukról olvasni! szóval ez is kacsa volt

    AI... a training missionben elég érdekesen reagálnak a tüzek eloltására, de többet nem mondok, mert spoiler, még ha kicsi is... mondjuk semmi új nincs benne, eddig is így ment, csak mondom, hogy pár apróságot nem változtattak meg, tehát messze vagyunk még a mesterséges intelligenciától :)

    graf... összvissz annyi hézag van vele, hogy pár textúránál nehezen dönti el, hogy sötét legyen vagy világos, és néha egész falak villannak fel, de lehet hogy ezt ki lehet küszöbölni valami VGA beállítással (windowsban, nem a játékban)


    és a hangok.......... BESZARÁS!!!!!!!!!!!!!!!
  • shaba23 #1365
    ez így van :)

    milyen csend lett :) mindenkinek lejött :)
  • davos80
    #1364
    Színház, az jó dolog.
  • shaba23 #1363
    értem :) nekem 49k-val jön, de elmentem a színházba és megszakadt :) így most van mit behozni :)
  • Kandurex
    #1362
    Hmm...nem tűnik rossznak. Meglássuk. Bandew az ilyen review érnek valamit, nem pedig a rövidke megjegyzés szintűek. Meglássuk, elkezdtem tölteni. Holnap este már én fogok reviewolni :)
  • davos80
    #1361
    Ingyenes - (10k) - g-box.tx.hu
    Ráérek, úgy is tanulni kell.
  • shaba23 #1360
    mitől 20 óra??
  • Bandew
    #1359
    Hüpp...hüpp..
    NEM JÓ!!!
  • Kandurex
    #1358
    csak gyorsan kipörgettem az oldalt és büszke vagyok rátok! :D egy halom rívjut látok itt: Bandew, Freak stb. stb....na lemegyek egy pohár kávéért és fórum olvasásba mélyedek :)
  • davos80
    #1357
    Már csak 20 óra...
  • shaba23 #1356
    már csak 20*15 mega :(
  • FREAK
    #1355
    de miért akarsz kicsit meg/vagy nagyot ütni? akkorát ücc, amekkorát kell, nem jó így?

    na megyek vissza bámészkodni!!
  • FREAK
    #1354
    bazz még az arckifejezéseknek is külön ini van :)
  • Bandew
    #1353
    De hát ez az, hogy nem lehet nagyot ütni, csak egyfélét, ha meg nyomvatartod, akkor meg sitty-sutty hangokkal kisérve bököd. EZ az ami gázos nekem, meg a billentyűhiányosságok, amúgy a többi zsiradék.
  • FREAK
    #1352
    ja még valami, ahogy elnézem, az ini fájlokat anyjukig lehet editálni, fények, hangok, mozgás, kamera minden

    szóval no para, rugalmas engine
  • Bandew
    #1351
    Na de mégis az a kölső nézet!!!
  • FREAK
    #1350
    nem hadonásztam, csak ütöttem egy kurva nagyot és szevasz :D

    ja és külső nézet HÁLISTENNEK játszhatatlan :)

    screenshotolni jó lesz
  • Bandew
    #1349
    De tényleg jó. Elégedett vagyok. SZal most picit szüneteltetve lesz a Morrowind. :-)
  • raziel.
    #1348
    ok vágom akkor jol gondoltam, thx mindenkinek
  • Bandew
    #1347
    Jaja, sztem is az lesz, hogy majd szépen beindul. Na és mit szóltál a bunkósbothoz? Nem idegesítő ahogy hadonászik?
  • hykao #1346
    Elméletileg ja! Nekem speciel 20k-val szokott jönni, és nekem ez tökéletesen meg is felel, tudok mellette rendesen netezni! Hogy 30 óra alatt jön így le 3cd? Nem bánom, mert a kinti gépem, amin töltök, úgyis éjjel-nappal megy.
  • FREAK
    #1345
    na én is az elsőn vagyok, és nagyjából ugyanezt akartam leírni

    amikor meghallottam a tipikus thief "objective complete" hangot, majd behugyoztam az élvezettől, nagy húzás volt

    graf, ahogy én látom: bejön, nem egy UT2K4, de ahogy eddig is, nem fontos, a fényhatások tökéletesek, a modellek jók, a textúrák szvsz részletesebbek voltak a T2-ben, de a mozgás is tetszik meg a rongybaba effekt is (jobb mint a merev hullák az elődökben), nálam folyékonyan megy 80%-ban, durvább helyeken apró késéssel reagál az egérre, de mivel nem akciójáték, ez sem érdekes

    hangok no comment

    irányítás nekem bejön, én amúgy is minden sunnyogós játékban (meg CS-ben) folyamatosan nyomom a shiftet (crouch vagy stealth), szóval rááll a kisujjam :)

    zárnyitás kurva jó, pedig lehúzták, hogy automatikus, de nagy lófaszt, 4 percig pöcsöltem az első zárral :D

    AI-t még nem teszteltem, nem is akarom, mert

    JÁTSZANI AKAROK!!!!!!! :D


    igaz, hogy akinek bejött az 1-2, annak ez is tetszeni fog


    Bandew: én sem éreztem még a Thief feelinget, de ugyanez volt a T2-nél is az első 1-2 pályán, szép lassan indult be az úthenger :)




    na most örülés van geciek! :DDD
  • raziel.
    #1344
    igen néztem azt is de az valami postai utaláson kersztül megy ha jol értelmeztem, és ha nem küldesz oda zsét akkor csak 10kval tölthetsz?
    na meglehet baromságokat irok...
  • davos80
    #1343
    Mondtam, h g-box
  • shaba23 #1342
    egy csók és más semmi
  • raziel.
    #1341
    7wrz-vip.uw.hu

    ez 500 egy hét?
  • Bandew
    #1340
    Ja, és ezt csak az első pálya hozta ki belőlem. :-D
  • Dynamic
    #1339
    Egyáltalán nem baj, hogy hosszú lett.Nekem az ilyen részletes elemzések, jobban tetszenek, mint a párszavas odalökött "há, nem rossz a game" benyögések:)
  • davos80
    #1338
    ingyé
  • davos80
    #1337
    g-box.tx.hu
  • Bandew
    #1336
    Miva? :-)
  • Ams
    #1335


    Thief: Deadly Shadows 1337 db ma 23:58 raziel.
  • Bandew
    #1334
    7wrz-vip.uw.hu