10699
  • The Garrett
    #1613
    nekem val walk... be lehet bindelni menüben. Az használható is volt.. halkabb mintha futnék... és gyorsabb mint gugolva.
  • FREAK
    #1612
    savegame-nél

    ha már állítod, akkor szvsz a strafe sebességét is vedd lejjebb, mert hülye érzés, hogy előre nyugisan, oldalra meg rohanva mész :D
  • Bandew
    #1611
    Ez most akkor a default.ini-ben van, vagy a savegame-nél?
  • Bandew
    #1610
    Zsiradék! Köszi szépen!
  • CUCLI
    #1609
    hány gigát foglal?
  • Takimate
    #1608
    THNXX..
  • CUCLI
    #1607
    nah fent van FTPn is csak én láma nem láttam ,mert The Deadly Shadows néven rakták be... én meg Thief 3:The Deadly Shadows néven kerestem! és már nem is kell a flesget! juhéé
  • FREAK
    #1606
    [Flesh]
    ; TTP 26348 - set light and shadow intensity tolerances to zero will impede performance,
    ; but it will fix this bug. They were 10 & 30, respectively. Ian and John Talley will attempt
    ; some optimizations later.
    LightIntensityTolerance=0
    ShadowIntensityTolerance=0


    default.ini

    10-30-ra állítva sokszorosára gyorsul a játék, akinél akad, próbálja ki!
  • rorr
    #1605
    sajnos ez van én is visszasírom az AMIGÁMAT!azóta sem játszottam olyan jókat semmivel, kivéve jagged alliance1 2!
  • hykao #1604
    A Deus Ex 1 esetében lehet, de az, abban az időben igen jól mutatott!!!
    Most viszont más a helyzet: MULTPLATFORM!!!
    ...sajnos, ezek a mostaniak úgy lassúak, hogy láttunk már szebbeket, vagy ugyanilyen szépeket, de gyorsabbakat...
  • rorr
    #1603
    most mi ez a hiba kérlek részletezd!érdekelne...
  • rorr
    #1602
    már megint ez a nvidia kontra ati genyózás!értsétek meg nincs idő optimalizálni a játékokat főleg nem az eidos híres erröl pl dx2,dx1! tomb raider6 ,hitman3 stb!ha jól emlékeztek annak idején nem volt olyan gép amin jól ment volna a deus ex1 várni kellett a patchra és akkor még a voodoo3 volt a menő jobban ment rajta mint geforce-on mivel arra optimalizálták az unreal engine-t!egyébként leírják a dokumentumban ,hogy high beállításokkal a félévvel ezelötti CSÚCSKÁRTYÁKON MEGY JÓL!programozni meg nem tudnak akarnak mert akkor csúszik a határidő kevés volt a 4!év az optimalizálásokra EAX-et is csak az új creative hangkártyák tudnak az sblive! már nem menő!
  • FREAK
    #1601
    megnéztem, műxik, faszán igazítja az animot a sebességhez, próbáld ki
  • mukika
    #1600
    jee! nagyon fasza game! nagyon ott va, ha elkezded tuti nem hagyod abba! iszonyat jó fojtatás! én most kezdtem el.

    legjobb ha lefele nézel hála az istennek már van a testednek alsó rész. Látod a derakadtól lefele.... :O)))))))))))))

  • Corey
    #1599
    és igen igazuk van:) most ellenőriztem, szinte izzik a kártya, leállt a hűtése.. ennek annyi..
  • FREAK
    #1598
    ja és itt kell nézni


    C:My Documents\Thief - Deadly Shadows\SaveGames\User Options\options.ini
  • Bandew
    #1597
    De rossz, az előbb elkezdtem játszani, de rájöttem, hogy inkább este. :-)
    Addig nyomom a Potter Gamet. :-D
  • FREAK
    #1596
    na kipróbálom MOST :D
  • Corey
    #1595
    hát ez sem segitett.. de van 1 gyanúm, másik fórumokon olvastam. akiknek Gefo4TI4600-osuk van, azoknak jött elő ugyanez mint nálam, csak épp a játék közben, és mind vga túlhevülésre gyanakszanak.. szal ezt jól beszivtuk..
  • FREAK
    #1594
    olyan tuti nem lesz, nem hülye ez az engine (bár még mindig kétlem, hogy a lábaidat nézegeted séta közben) :D
  • Bandew
    #1593
    Hát nem biztos, elvégre is látszik a lábam. :-)
    Nem akarok szapora lábakkal lassan menni. :-D
  • FREAK
    #1592
    nem próbáltam, de szerintem nem

    ha valamiért mégis, akkor akkor az anim iniben tuti lehet azt is állítani

    próbáld ki, és kiderür (bár belső nézetben szvsz tökmindegy, milyen animációval mozogsz)
  • Bandew
    #1591
    De akkor az animációja attól még futás lesz nem?
  • Bandew
    #1590
    Amúgy tényleg idegesít, hogy nem lehet simán egy billentyűvel gyalogolni.
    Mindig is szerettem sétálgatni ebben a furcsa világban, nem pedig átfutni rajta.
  • FREAK
    #1589
    igen, és ezt hívják gyaloglásnak :) just like IRL :)
  • FREAK
    #1588
    :((
  • Bandew
    #1587
    Na jó, de akkor csak a sebességét csökkentem a futásnak nem?
  • antijedi
    #1586
    gratulálok az eszedhez, azért mert te faszvagy az ugyis van szeritned ahogy elképzeled, grat...
    azt meg egy szóval sem montam hogy mi a jobb mert nem ide tartozik de amit te irsz az egyszerűen BAROMSÁG...
    erről enyit, téma lezárva, tőlem aztán oylan tévhitekben élsz amiben akarsz, ismételten cask gratulálni tudok hozzá...
  • FREAK
    #1585
    ja, nemtom kinek volt már baja (Bandew, Garrett??) hogy nincs sima gyaloglás, erre is van megoldás a default.ini-ben (asszem)

    [előre billentyű]=MoveForwardBackward 0.500000 ezt kell beállítani '1.000000' helyett

    egy másik (futás) gombra meg ugyanezt csak 1.000000 értékkel
  • The Garrett
    #1584
    Bazdmeg menjetek már fps-t mérni a 3dmark topikba na.
  • grebber
    #1583
    HIHETETLEN végre sikerült kiprobálnom.
    A training-et megcsináltam.
    Nem játszottam se a Thief 1-el se a 2-vel de nekem ez nagyon bejövös!
    Eddig nincs semmivel gondom.KIRA.
  • donneck
    #1582
    Bocs.
    Nagyon szép és jó a játék.
  • FREAK
    #1581
    ez

    1. kurva mindegy
    2. lófaszt se érdekel
    3. unalmas


    ha a játékról nincs mondanivalód, akkor plz távozz
  • donneck
    #1580
    Antijedi nem kell ez a stílus ide szvsz.
    Neked lehet, hogy elég a Radeon 9800 proval a fél grafika aa és af nélkül, de engedd meg, hogy nekem ne legyen elég.
    Márpedig ennél a gaménál rápakolok 1024*768-ra full grafikán 4*aa-t és 8* af-t akkor diavetítés lesz belőle. A Far Crynál meg nem, pedig ez utóbbi grafikailag jóval magasabb szinten van, mint a Thief. Hát ez meg hogy lehet? Hát úgy lehet,hogy az Nvidia kareszok az aa-t és az af-t másképp oldják meg, mint az Ati. No ezért nem mindegy, hogy mire optimalizálnak a fejlesztők.
  • FREAK
    #1579
    meg fogom próbálni az iniben átállítani a highlightot, kiderül, az-e az aura effekt
  • davos80
    #1578
    5 gigát foglal?
  • PAYNE
    #1577
    szerintem menjetek a hitman topikba!
  • hiba
    #1576
    Hehehe
  • Smuggler
    #1575
    nah én is kiprobaltam de nagyon nem tetszett. Túl unalmasnak találtam, le is töröltem. Felszabadult 5 gigam ;)
  • hiba
    #1574
    Reged Delux