10699
  • antijedi
    #1533
    megsugom hogy nekem se ez se a hitman nem akad és akinek meg akadt annak ugyanugy akadt nvidiával is mint atival, legalább oylanról ne tarts kiselőadást amiről gőzöd sincs :)
  • grebber
    #1532
    Feltettem új rendszert azt asszem a VGA-m elszálni készül mert feltettem a legujabb drivert azt nagyon látható pixelhobák vannak nem a játékokban ott még nem probáltam hanem az ikonoknál látszik a hiba.
    Na mindegy kiprobálom igy az összes gamet ha ott is vannak ilyen hibák akkor sajna egy darabig nem gépezek.

    Szegény embert az ág is huzza :(

    Pedi annyira akarok már ezzel játszani.
  • antijedi
    #1531
    nekem 9800pro és egyátalán nem akad, aki beveszi ezt a dumát hogy arra van optimalizálva az egy... :)
    egyetlen iylen game volt a bridge it, be is bukot rendesen az only nvidia dologgal :)
  • hiba
    #1530
    ja bocs ugylatik a kep masik forumba van:)
    es nem thief2 hanem 3.
  • donneck
    #1529
    Az utolsó jó, és megfizethető karesz a gef 1i 4200 volt.
    Az az idő remélem sosem jön el amikor mindeki nvidiával fejleszt. Nincs köze? Ennyit tudnak? Persze a Far Cry arról volt híres, hogy olyan minimális a hardwer igénye. Ráadásul annyira nem is szép graf se ez, se a hitman, hogy ennyi hardwert kelljen zabálnia.
  • hiba
    #1528
    hat igen a mai gepek mar kevesek az uj gamekhoz akarmilyen eromuvek is :)
    far cry, deus2, thief2 1280x1024be fullba olyan 10fps mind foleg ha filterek is vannak dehat enelkul meg mar gany. bar igy elso ranezesre semmi extrat nem latok a thief3 gfxen, foleg az itt lentebb beszurt kepen ahol elig 20fpst produkalt. az egy dolgog hogy vannak feny arnyek hatasok de volt mar par ilyen game bar most egyse jut acembe :)
  • gergou
    #1527
    En pl 2 eve nem fejlesztettem gepet, es a mai gamek is szebben futnak, mint boxon, a vidkartyam 2 es fel eves, es meg mindig allja a sarat:) mar a ventillator sem forog rajt, de egyszeruen nem lehet elsutni... jojezagef3ti200innovision:)
  • shaba23 #1526
    nekem 9700pro van, de nincsen baja
  • insp
    #1525
    Semmi köze nincs Nvidia optimalizációhoz...
    Az csak egy logo.
    Egyszerűen EZ az Engine EZEKEN a gépeken ENNYIT tud.
  • Takimate
    #1524
    Atyavilág, hogy én hogy szoptam az Nvidia kártyáimmal, amennyi, és amilyenek voltak. Egyedül a Gef 3 Ti-vel nem. Az egy jó kártya volt.
    FREAK: Nem vagyok egy nagy .ini varázsló, de azért majd megpróba cseresznye... azért konkrétumot ezzel kapcs, szívesen vennék :D
  • gergou
    #1523
    a jatekok szemszogebol kell nezni, hogy mi a jobb, ha erre omptimalizalnak majd mindent, akkor ilyet kell vgenni, ebbol a szemszogbol ati suxxx, hiaba jobb a kartya...:)
  • gergou
    #1522
    naja, de a thief kulso nezetbol sztem szar, nekem ugy nem az igazi, xboxon meg fps nezetbol lehetetlenseg jatszani, de ha lehet, nem sok orom van bent... Volt xboxom 2 honapig, aztan eladtam, mert kellett az uj gitarom araba meg love, es nem bantam meg... X-box SUXXX :)
  • hiba
    #1521
    Na ne mond azt hogy 5900assal oylan vadul szaguldozna?
  • donneck
    #1520
    Emlékszel az elején a nagy Nvidia logóra? Nos a radeonod a gyenge láncszem, ugyanis a game geforce-ra van optimalizálva. Nekem is beszaggat 1024*768 no aa, af, pedig erőmű van alatta egy 9800 proval. Hitman contracts ugyanez. Érdekes a Far Cry full grafikával 4*aa, 8*af röccenésmentesen futott. Szal elmehet az Edios a pitsába az Nvidiával együtt. Azért, mert egy-két szaros kiadó megvehető még nem fogok Geforce-t venni, ha egyszer szarabb.
  • CUCLI
    #1519
    ki szedi a W.C.O-ról?
    mert onnan akarom.. de nincs fent FTPn de az oldalon azt írják hogy már van...
  • hykao #1518
    Ahogy elnézem ebbe a játékba is elkélne egy rajongói részletesebb textúra patch.
  • The Garrett
    #1517
    hehe de gagyi a Xboxos hud...
    Ami most van ez a fogaskerekes ennél jobbat kitalálni se lehetne. Fantasztis.
  • davos80
    #1516
    Köszi.
  • shaba23 #1515

    :D
  • davos80
    #1514
    Nekem 2.
  • davos80
    #1513
    Nincs valakinek CD-Cover?
  • Lacc
    #1512
    Argh, még mindig hátra van egy cd...
  • shaba23 #1511
    ezexerint a esc/save-t csak nem vettem észre :) pedig néztem...az F10et meg megnyomtam, de nem jelezte, hogy mentett volna .)
  • The Garrett
    #1510
    én kezdek megbarátkozni a "darabos" mozgással is. Egyátalán nem zavaró így a 4. pálya körül. :)

    A Hammer templom még mindig gyönyerűűű :_)))
  • FREAK
    #1509
    ok
  • FREAK
    #1508
    megmeg
  • rorr
    #1507
    valamilyen szinten talán értek ehhez! lassan 20 éve van gépem mindig más!szoktam beherálni a konfigokat és azért meg tudom különböztetni a dolgokat! meg ha egy konfigban látom azt ,hogy t3 vagy dx2 akkor nem nehéz rájönni ,hogy mizújs ez olyan mint a prince of persia sand of time vagy a beyond good and evil motorja ugyanaz a jasmine motor!mondjuk a dx2 ben tapasztaltakat már beletették a t3-ba mert a nagyobb területeken sem szaggat!szerencsére az ajánlott gépen!
  • bazza
    #1506
    Megéri megvenni?
  • FREAK
    #1505
    zárnyitás mégsem bonyi, csak az előre/hátra/jobbra/balra irányt nyomd meg, az a jó, amikor "remeg" a gyűrű

    hagyd úgy pár másodpercig
  • FREAK
    #1504
    ESC/save

    quicksave F10
  • shaba23 #1503
    hmm...hol lehet menteni? az első pálya uccsó őre levert :) és nem találtam a mentést :)
    egyébként a zárnyitásban mi a titok? Volt amit gyorsan, volt amit vagy 2 perc alatt nyitottam ki :)
    Kár, hogy a levert őrt nem lehet belerakni ládába :(
    már minden számomra jó helyre nemleges választ kapok...bárhova rakom az őrt...
  • Bucser
    #1502
    Ja csak rohadtul nem osztotta vissza szinte senki.....
  • rorr
    #1501
    mediumra elég olvasd el a readme-t!elég érthetően leírták mi mire jó vagy elég!
  • FREAK
    #1500
    a camera.ini-ben nézelődj, és próbáld meg a külső nézet paramétereit belekölteni a belső nézetbe

    én is megpróbálom, mert engem is zavar az enyhe darabosság
  • rorr
    #1499
    sajnos a mostani gépem jővőre csak chatelni lesz jó!
    sebaj majd veszek egy 64bites gépet (athlont) karácsony elött sulinetes verziót az ingyért van nekünk!mindenki pedagógus a családban!meg teszek bele valami gyorsan elavuló videókártyát is!
  • Takimate
    #1498
    Zavaró, hogy akadozó Garrett mozgása. Olyan nem is tudom. Darabos? 3rd ben egész folyamatos, de 1st-ben gáz. Más tapasztalt ilyet ?
    Megpróbálok levenni a detail-ból. Lehet, hogy a 2Gz, 512 DDR, radeon_9600 -nem elég a full mindenhez... :((
  • FREAK
    #1497
    te mégis miből tudod megkülönböztetni, hogy két hasonló de különböző engine ugyanannak a két külön változata, vagy egyik a másik módosítása?

    nyilván tök hasonló, mivel ugyanaz a csapat csinálta ugyanabból a kódból, de NEM ugyanaz a vége
  • Corey
    #1496
    nah én L windowst pakolni
  • rorr
    #1495
    szerinted miért van benne külső nézet?a splinter cellt is konzolokra írták elsősorban sajnos ezt is....
  • rorr
    #1494
    látod ,hogy nem vbolt igazad!egyébként nem volt itt kettéágaztatott unreal2 motor! egy az egyben dx2-es módosított motor van ez alatt is nézz csak bele a dx2 config fileibe már találsz ott thief3-as beállításokat is! bár ezt már leírtam pár hónapja! akinek az jól ment ez is jól fog menni a gépén!várni kell egykét patchot és lesz eax sblive! alatt is!