10699
  • raziel.
    #1333
    Valaki ha megmondaná hogy honnét szeditek vagy esetleg valami warezt, vagy ftp-t mert nagyon kéne a game.

    thx
  • Bandew
    #1332
    Na szal akkor itt a véleményem az első pálya alapján (training):

    Grafika - Teljesen rendben van, bár nekem őszintén szólva akad egy kicsit. Majd megpróbálom lebutítani úgy, hogy jól menjen, elvégre is nálam ennél a játéknál nem számít hogy néz ki.
    Az árnyákok hihetetlen jók, bár már néhol kicsit túl "sok" van belőlük, ami picit zavaró. Főleg az a rossz ebben, hogy a mozgo árnyékoknál nincs különbség, úgy értem mindegyik ugyanolyan fekete, és nincsenek árnyalatok, ezért néz ki picit hülyén, de ezt én simán lenyelem.

    Irányítás - Hát nekem nem annyira jön be, bár sztem csak szokatlan még, hisz először a sima Thief irányítása is az volt. Ott az tetszett, hogy el lehetett sajátítani az irányítást, így tényleg egyre jobb lettél, anélkül, hogy a játékban XP-t gyűjtögettél volna, mert ott te magad fejlődtél. Remélem itt is ez lesz. Freak nyugtatására: nem késik. Legalábbis én nem tapasztaltam semmi ilyet.
    Viszont jöjjön pár negatívum, ami sztem a legdühítőbb:
    Nincs ilyen, hogy gyaloglás!!! Ezen nagyon kiakadtam! Az előző részekben külön gomb volt mindenfajta sebességhez. Ne értsetek félre lehet benne gyalogolni, meg osonni, de ezek nem olyan gombok, hogy azzal megy előre, hanem folyamatosan nyomva kell tartani, ahhoz, hogy érvényesüljön. Legalább a jó öreg Caps Lock verziót megcsinálhatták volna, de nem!!! Az alap sebesség a futás. Nincs más, csak akkor ha közben nyomvatartasz valami mást. SZal kész vagyok! :-( Legalább a guggolás toggle féle.
    Más. A fegyverek. SZAR! Nincs ilyen, hogy erős ütés, meg akkor ütök pont amikor én akarok. Ha nyomvatartod a gombot nem készül föl az erősebb támadásra, hanem folyamatosan hadonászik, mint valami részeg cigány a bökőjével. :-(
    A nyilazás nem rossz, de az is újkeletű, szal szokni kell. Meg tudom, hogy a kard nem éppen tolvajfegyver, de azért sajnálom, hogy nincs. Bár lehet, hogy van, csak nem az alap közt. Én az 1-et 2-t mindig profin játszottam (apropó én nem tudtam nehézséget állítani, nem tom miért), szal nem lehetett ölni, de mindig kipróbáltam egy kis vívást, ami nagyon jól megvolt csinálnva. Nem az volt a lényege, hogy látványos, hanem tényleg úgy kellett mozdítani a kardot, hogy kivédje a másik támadását, szal sztem az nagyon jó volt. Összegezve komoly hiányosságok vannak az irányítás terén.

    Hangok - Itt van a szuperbónusz! Hihetetlenül jó!!! Nagyon tetszik, hogy sok hangot átvettek az előző részekből. Azzal, hogy jók a hangok, már meg is van a hamisítatlan Thief hangulat 60%-a! Bár e téren nem féltem, látva a hivatalos honlapot. :-D

    Megjelenítés - A menü nem a legjobb (sajna nem adja a mechanikus feelinget:-D), de ez nem is lényeges. Tetszik, hogy lehet használni Garrett mechanikus szemét zoomolásra. Sztem ez jó ötlet volt. A külső nézetet még csak ki se próbáljátok, ha nem akartok szétverni minden konzolt, amiért ezt teszik a PC-s játékokkal. Úgy képzeljétek el, hogy olyan mint pl a Return of the king-ben. A zárnyitás nekem bejön. Jobb mint az előző részekben. Aztán sztem szar az, hogy ha ránézel egy használható tárgyra, akkor azt olyan aura veszi körbe, mint a Morrowindben a varázstárgyakat. A szimpla kivilágosodás teljesen megfelelt volna. Aztán mi van még? Ronybaba effektus. Hát ez elég gyatra. Elég szarul néz ki, hogy lerakom az eszméletlen őrt, aki erre olyan pózba vágja magát, mintha a csontjai helyén gumi lenne. Kicsit merevebbé tehették volna. Komoly hiányosság volt nekem (ne feledjétek ez még csak az első páyla), hogy valahogy nem érzékeltem a Thief világot. Mintha nem is az lett volna. De sztem ezt a későbbi pályák megteszik.

    Összegzés - Azért nem raktam ki külön hangulat részt, mert az az összegzés :-). Nos, ha figyelembe veszzük, hogy még csak a training pályát próbáltam ki (ahol már rohadtul bosszantott az a sok kis hülye megnyíló ablak), akkor igen jóra számíthatunk. Ha az irányítást megszokjuk, és majd a patchek orvosolják (remélem) ezeket a billentyűs hiányosságokat, akkor újra lehet THIEFEZNI a szó szoros értelmében.

    Bocsika mindenkitől, hogy ilyen hosszú lett. A helyesírási hibáktól is elnézést kérek, de már rohadtul ég a szemem, meg fáradt vagyok meg minden. :-D
  • The Garrett
    #1331
    kitépték :D
  • The Garrett
    #1330
    ím lejött.
  • _Vegeta_
    #1329
    Ehehe, latom mar mindenki ellepte a topicot..
    Latom Gef2 vel mar nemmegy a gém, szal en kb 2-3ev mulva jaccok vele, dejo is lesz. :)
  • insp
    #1328
    Akkor tanulj, mert érettségi nélkül mehetsz mestertolvajnak.
  • pinehead
    #1327
    megéri vagy sem???
    Mármint letölteni, nna.
  • Seth
    #1326
    De be fogom pótolni
  • Seth
    #1325
    Aha..melyik részbe?Ebbe? Mert az előző részekkel nem játszottam sokat. Nem azért mert nem tetszett, hanem mert más játékok érdekeltek akkoriban
  • KM
    #1324
    Minek?
  • grebber
    #1323
    Már azt hittem hogy van hozzá magyarósitás :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1322
    És ez nem vicc!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1321
    Mert kivágták neki, és "gépi" szeme van.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • davos80
    #1320
    Dejó nekem, érecccségi szünet!
  • Kandurex
    #1319
    mire mentél?
  • shaba23 #1318
    elmentem színházba és leállt a letöltés...
  • grebber
    #1317
    Mi a rákért van reggel iskola ?
    JÁTSZANI AKAROK VELE!!!!!!!!!!!!!!
    De csak holnap délután adatik meg ez a lehetőség :(
    Addigra mindenki kipörgeti :)
  • ati2002
    #1316
    Sajnos ez van. Aki a csúcsjátékokkal akar játszani, annak nem elég már az mx széria. Én is így voltam nemrég, pénz hílyán gyorsan lecseréltem egy fx5200-esre, szar kártya, de legalább addígis tudok gémelni, amíg nem futtya egy jobbra.
  • Seth
    #1315
    Miért világít zölden Garret jobb szeme?
  • ati2002
    #1314
    nem árt beállítani a securomot az alcoholban.
  • Stranger
    #1313
  • davos80
    #1312
    Razor
  • grebber
    #1311
    Ezt a 3 cd-t ki lehet majd irni sima neroval????Vagy le van védve és be kell állitani valamit?
  • Hmuda
    #1310
    Kicsit nyugodtabb vagyok. Én se vagyok Thief-buzi, csak játszogattam a korábbi részekkel és azok tetszettek de egyiket se toltam végig.
  • Kandurex
    #1309
    Íme pár review eredmény:

    IGN 86%

    Presentation 8.4 - A short training mission introduces gameplay, but it takes a while for the game to completely unfurl.

    Graphics 8.8 - Flickering shadows, rays of moonlight, dank spookiness, and some haunting scenery.

    Sound 9.5 - The aural environment doesn't get much better than this.

    Gameplay 8.4 - The actual thieving part gets repetitive...

    Lasting Appeal 8.8 - ...But the game gets very cool once you've dug deep enough, thanks largely to a juicy story and soundscape.
  • ati2002
    #1308
    SUPPORTED GRAPHICS CHIPSETS:
    ATI RADEON 8500
    ATI RADEON 9 SERIES (9000,9200,9600,9800)
    NVIDIA GEFORCE 3TI SERIES
    NVIDIA GEFORCE 4TI SERIES
    NVIDIA GEFORCE FX SERIES
    NVIDIA GEFORCE 6 SERIES
    GRAPHICS CARD MUST SUPPORT PIXEL SHADER 1.1!

    UNSUPPORTED GRAPHICS CHIPSETS:
    NVIDIA GEFORCE 4MX (460, 440 & 420)
    NVIDIA GEFORCE 4 GO
    NVIDIA QUADRO FX GO
    NVIDIA GEFORCE NFORCE2 & NFORCE3

  • Kandurex
    #1307
    Nem, pont a tied kell, nem érdekel a túlzott szubjektív vélemény. A tied pont megfelelő lesz, pláne ha majd pár képpel is megtámogatod az érveléseidet.
  • toMpEr
    #1306
    bar az en velemenyem nem tul szignifikans, mert nemvoltam hardcore thief rajongo, valami fan biztos korrektebb kepet tud alkotni.
  • toMpEr
    #1305
    Sajna most nemtudok jatszani vele, mert melozni kell, de amit lattam belole, nekem bejott, alig varom, hogy megint legyen legyen idom elinditani.
  • Bandew
    #1304
    LEJÖTT!!!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1303
    Jah szép kis grafkója van azt meg kell hagyni
  • KM
    #1302
    Szerintem nagyon hangulatos lett!
  • davos80
    #1301
    Kéne FTP!
    Köszi.
    Nem törlöm le mint múltkor...
  • The Garrett
    #1300
    pl 1196.
  • The Garrett
    #1299
    de ha még mindig nem hiszel nekem olvass vissza kb 1 oldalt :)
  • The Garrett
    #1298
    ez nemfog. a dx2 se ment .
  • Hmuda
    #1297
    Ajjaj. Kár hogy az IONStorm nemm tanul a hibáiból. Ismét elb*sztak egy nagy nevet???
  • Kandurex
    #1296
    DX2 f*szságoktól szenved, ez már biztos.
  • Bandew
    #1295
    Most mindenki játszik vele. Majd két nap múlva jönnek a vélemények. :-D
  • Stranger
    #1294
    Basszák meg a pixel shadert