11900
  • AdaKiller
    #513
    A teljeshez is jó írtam már:
    "DE jó a demo magyarítása a 4.11-hez is, meg a 4.12-hez is"
  • kisficege
    #512
    bazz,azt hittem a teljeshez van...:(de a kommentátor az jó..
  • AdaKiller
    #511
    Töltsd le innen :
    http://huncm.freeweb.hu/
  • D.
    #510
    Hello. Letöltöttem a hucm.fw.hu-ról a magyarosítást, de csak 2 fájlt kaptam /Events.cfg , German.ltf / a Lang_db.dat -ot miért nem tartalmazza ? Valaki mondja már el nekem, hogy kell megcsinálni, eddig csak a kommentárok működnek. Köszi. D.
  • AdaKiller
    #509
    Na majdnem letöröltem a cm0304-et, ekkora geci nem lehet ez a progi.
    CM03/04 4.12-es verzió.
    2006/2007-es idény Lazio-val vagyok. Albertinit edzőként alkalmaztam kb 2éve. Erre nyáron minden ok nélkül kitörlődött az összes edzői stats-om(hány napja vagyok ott, hány játékost vettem, mennyiért, stb.) Na ez még belefér.December vége Cagliari kinevezi Albertinit mendzsernek. De, ahogy kinevezték én eltűntem a Lazio menedzseri posztjáról.Olyan mintha kirúgtak volna, de nem rúgtak ki, mert elégedettek velem, mert azt megtudom nézni, hogy a mi a célkitűzés stb... De taktikát már nem enged változtatni.
    Na mivel havonta van auto mentés, viiszatöltöm, az eset előtt 1 héttel mentett, megpróbálom mkirúgni az Albertinit, de nem engedte. Ezzel kész meghalt az adott játék. Nem tudok mit csinálni. Jelenzkezni jelenkezhetek, de mire felvennének addigra, eladják a kiegészítő embereimet. Remélem ez enm fog senkivel sem, megtörténni még1xer. Mentést eltettem emlékbe.


    DE jó a demo magyarítása a 4.11-hez is, meg a 4.12-hez is
  • cenobite
    #505
    Sziasztok! Az edzésekkel kapcsolatban lenne szükségem egy kis info-ra.
    Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy a kiadott edzésterv ne az egész csapatra vonatkozzon, hanem teszem azt külön a védőkre,középpályásokra, stb...?
    Individual training van a játékban? Mert én még nem fedeztem fel.

    előre is tenkjú a választ!
  • Takezó
    #504
    KisFicege: nem tom nekem pont fordítbva szokott lenni... pl most szuperkupában Fradi - MTK: 8 perc alatt rúgtam két gólt, a csapat is jól jáccik... erre második félidő első 4 percébn kaptam kettőt és a végén még eyget...
  • kisficege
    #503
    hát nem is a buzi fradival..:)
  • zaki
    #501
    fúúúj, te az mtk-val játszol?! mingyá hányok :P
  • kisficege
    #500
    az MTK-val nagyon durván jutottam be a bl-be..először megkaptam a Tiranat,ott idegenben 2-2,azt hazai pályán 3-0,ez még könnyű volt de jött a Paok,hazai pályán a 93. percben Torghelle bombájával 1-0-ra nyertem.Azt idegenben már az első 10-percben vezettek...majd kiállították Véghet és Ferenczit állítottam a kapuba(nem volt cserekapusom)és a 94.percben kaptam egy gólt,HÚ de ideges voltam már lökte a kommentátor hogy itt a győztes gól...stb.De ugyanebben a percben Füzi a 16-os sarokból akkor PIPÁT lőtt,hogy csak na...bejutottam azt kaptam 1000 000 000-ft-ot.
  • kisficege
    #499
    ha valakinek nem sikerült letölteni a patchet,innét letöltheti
  • kisficege
    #498
    letöltöm a sigamesről..
  • kisficege
    #497
    nem tölti nekem le a patchet,ezt írja ki:Access Denied

    Details: Invalid Key -> The download you were looking for has expired or
    is invalid. Please return to FileFront to resume or restart the download.

  • AdaKiller
    #496
    úgyanúgy, ahogy a cm4be, én a dán logopacket-et simán kitömörítettem, a cm0304 főkönyvtárába, és jó lett 1ből
  • donpedro
    #493
    Na, a harmadikról lejött. :)
  • donpedro
    #492
    Moszmár az egyik amerikai is online, de onnan se jön.
  • donpedro
    #491
    illetve az Ázsai online, de onnan nem tudtam leszedni.
  • donpedro
    #490
    Mindegyik mirror offline, jó lenne valami más cím.
  • Rudee
    #489
    Crack
  • kisficege
    #488
    faszom,vmi match events hibát ír ki...:(
  • kisficege
    #487
    nekem a magyarításnál kiír egy hibát
  • donpedro
    #486
    Nem, ott még nincs, csak az 1.0-hoz van crack, a patch-re még várni kell.
  • zaki
    #485
    és ha kb fél oldalt visszaolvasnál, megtudnád azt is, mi a helyzet a magyarítással
  • zaki
    #484
    gamecopyworld.com
  • D.
    #483
    Hello. Nem tudnátok mondani egy címet, ahonnan le lehetne szedni, az új patch-ez cracket? Köszi: D.
    És valaki nem tudja, magyarosítás már készül a játékhoz ?
  • Takezó
    #481
    Nálatok nem lett iszonyat szar a helyzetkihasználás? Nem tom nálam ManU-ban Van Nistelrooy, Ronaldo meg Scholes jó ha 5 ziccerből egyet belőnek :S
  • zaki
    #480
    jaaaaaaaaa... a keretben nem lehet 4 eu játékosnál több? :)érdekes... talán mintha az olaszoknál ez így lenne, de nem biztos
  • zaki
    #478
    ez nem probléma, hanem ez a szabály...
  • donpedro
    #476
    Nem tévedsz, kell hozzá.
  • Rudee
    #474
    Nem néztem még, szerintem majd kell vmi crack is hozzá, aztán lehet hogy tévedek.
  • AdaKiller
    #472
    Pont ezt akartam én is beírni, de megelőztél.:)
  • Rudee
    #471
    CM 2003-04 Patch 4.1.2
  • donpedro
    #470
    Azt is kétszer. :)
  • zaki
    #469
    ja + bejutattada BL-be a csapatot :)
  • donpedro
    #468
    Miért fejlődtem volna a CM4-ben? Ott nem lehetett fejlődni, ahogy ezt nyilván te is tudod. Itt viszont lehet, amin én is meglepődtem, bár logikus, elvégre mégiscsak kétszeres bajnok, szuperkupa-győztes csapatot csináltam a REAC-ból.
  • laczoo
    #467
    bocs,reklam:/
  • laczoo
    #466
    van magyaritas.
    huncm.freeweb.hu
    www.cmhungary.tk
    és az indexen van egy forum,ami már lassan 40.000 hozzaszolasnal tart.
  • zaki
    #465
    ne má, már te is kezded? :P
  • kisficege
    #464
    magyarítás nem készül???
  • kisficege
    #463
    te nekem pofáztál?mert ha igen,akkor megnéznélek multiba...és utána köhöghetnél nekem..