11900
  • zaki
    #462
    nekem szintén. parmával mindent megnyertem + az argentín válogatottal is, és a skilljeim olyanok voltak, mint a kezdéskor :P
  • donpedro
    #460
    *lejjebb
  • donpedro
    #459
    Ment magától, nyilván az eredmények hatására, mindenesetre amikor egymás után 3 embert is dícsértem, akkor pl. lejjeb ment néhány skill. Asszem a bajnoki cím miatt ment fel a legtöbbet.
  • donpedro
    #458
    Hát igen, a #455 még messze van.
  • donpedro
    #455
    Kicsit (?) fellendült a magyar futball.

    Egervári nem viccel!!
  • donpedro
    #454
    Köszi szépen! (Az ilyen elismerés ösztönzi az embert a játékra...)

    Farkas Balázs egyébként egy igazi gyöngyszem, a Flora elleni meccs idején volt egy olyan sorozata, amikor egymást követő 6 vagy 7 meccsen 4 darab 10-est produkált, de 9-esnél rosszabb egy sem volt közte. Nem véletlenül lett 13. a 7.59-es average rating-jével, ami a kapusok között a legjobb.
  • zaki
    #453
    gratula. de tényleg
  • donpedro
    #452
    Ehhez még tedd hozzá, hogy az egyetlen idegenlégiósomat, egy fiatal brazil gyereket, csak a szezon felénél vettem, és sérülések miatt talán 3-4 meccsen játszott, egyébként az egész keret magyar. A Flora Tallin elleni meccsen, amiről beraktam a képet, például 8 olyan játékos volt a kezdőben, akik az eredeti REAC keret játékosai.

    Illetve az sem rossz,, hogy ezzel a csapattal a BL-ben kivertük a Panathinaikos-t, majd a csoportmeccseken otthon legyőztük a Rangers-t, és játszottunk egy döntetlent a Celta Vigóval.

    A szezon végére cirka 10 000 000 euro jött össze a bankszámlán...
  • zaki
    #451
    vazze, azért 18 ponttal bajnokásgot nyerni a Rec-cal. erre ondják, hogy nem semmi :) viszont azt örömmel látom, hogy kiestek lilák, meg a kicsipest
  • zaki
    #450
    vazze meglep, hogy kapus is lehet a meccs legjobbja, és hogy kaphat 10-es osztályzatot. a cm4-ben 1 kezemmel meg tudnám számolni, hogy hányszor fordult ilyen elő a kapusaimmal
  • donpedro
    #449
    Most nincs időm hosszan áradozni az újabb szezonomról, így inkább néhány képet raknék be.

    Menetel a REAC - 2005-2007
  • donpedro
    #448
    Mert nem jó könyvtárat nézel. Amikor az exportra mész, akkor tulajdonképpen egy ugyanolyan ablak jön be, mint pl a wordben, ha megnyitást nyomsz, de ez csak a könyvtárakat, illetve a .tsc-re végződő fájlokat mutatja. Szóval miután megnyomtad az exportot, utána a fájl még nem fog feltétlenül látszani, előbb meg kell keresni.
  • donpedro
    #446
    Ez meglep, nálam állandóan tele van sérülttel az összes csapat, közte az enyém is.

    Mellesleg befejeztem egy újabb szezont, és második nekifutásra sikerült megnyerni a bajnokságot a REAC-cal. A vége felé már csak a Győr tartotta a lépést, ám ők nagyon tapadtak, féltem is az utolsó 3 fordulótól, hiszen sorban a 3. Pécs, a 4. Fradi, és végül az akkor még egy ponttal első. Győr volt az ellenfél.

    Aztán a Győr váratlanul kétszer is kikapott egymás után, mi meg a Pécset, és az FTC-t is meg tudtuk verni, így az utolsó, Győr elleni meccsnek már nem volt tétje, története során először bajnok lett a REAC!!!

    A kupában az elődöntőig jutottunk, ott nagy meglepetésemre kikaptunk 2-1-re a Pápától.

    Az Uefa kupában először a Pobeda csapatát vertük ki, majd az angol Southampton következett, akik ellen óriási meglepetésre kettős győzelemmel léptünk tovább. (Ami azért óriási csoda, mert ekkor még teljes mértékben az eredeti játékoskerettel küzdöttem, nem tudtam egy új játékost sem venni, az egyetlen plusz ember én magam voltam, hiszen beeditáltam magam a játékba, de a többiekhez nem nyúltam.)

    James Beattie-ék legyőzése után az Auxerre ellen már megállt a tudomány. Itthon 0-0, aztán idegenben 5-2 oda, ami azért volt nagyon fájó, mert mind az 5 góljukat szöglet utáni fejessel szerezték.

    Mindegy, jővőre megpróbálunk eljutni a csoportkörökig a BL-ben.

    A válogatott sajnos nem jutott ki a VB-re, ám ennek ellenére Egervári maradt a helyén. Az EB-selejtezőkön a belgákkal illetve a görögökkel kell megküzdeni a kijutásért, szóval nincs sok esély, bár a VB-re a belgák se jutottak ki.
  • donpedro
    #445
    Nem dehogy, csak elírtam. CM03-04-hez van, természetesen.
  • zaki
    #443
    nem akarok csalni, csak mindig átírom a játékosok historí-ját a frankóra, mert annyi hiba van benne, hogy az vmi hihetetlen. én mindig így kezdem a game-t, miután megszereztem
  • kisficege
    #442
    mér?már is csalni akarsz?Végül is lehet mit..az internek 15 millerje van átigazolásokra,azt crespót 26-ért adták el..:)
  • zaki
    #441
    amíg nem jön ki 1 normális editor, addig nem
  • kisficege
    #440
    na,mivan??senki se managerezik?
  • Csacsi
    #439
    Nah a második idényem is elég jól sikerült, leszámítva az elejét. Sajnos, csak a 5. helyet sikerült megcsípnem az a Seria A-ben, de az legalább már uefát jelent, ami nem kis szó, hogy csak idén jöttünk fel a Seria B-ből. Jövőre szeretnék bajnokok ligája helyzést elérni, és erre minden esély megvan, mert a gép generált nekem 1-2 jó ujjoncot, akik bevethetők lesznek.

    Az olasz kupában sajnos a döntőt "sikerült" elbuknom a juventus ellen, nem kis meccsen. 2-0-ra vezettem az első félidőben, majd a második félidő elején kaptam gyorsan 2-őt, majd a 70. percben mégegyet. Majd a 92. percben beállt a 3-3 as eredmény. A hosszabbításban nem esett gól, és a 11-es párbajt a 10. körben nyerte meg a Juventus, úgy, hogy a kapusom kihagyta, és utána nem bírta megfogni az ellenfél lövését.

    Összességében jó évet zártam, és a board is elégedett.
  • AdaKiller
    #436
    Szerintem jövő 7en biztos kiadnak 1 patch-et.
    Pár játéknál már előfordult, hogy a megjelenési napon, vagy rá pár nappal már jött ki a patch.
    Demo alapján még 1 hiba, túl könnyen lehet megszerezni ingyen játékosokat(Bosman), szerintem a sztárcsapatok azért nem hagyják így elengedni az embereit. Kár, hogy nincs benne olyan, hogyha a játékossal nem tudnak megegyezni 1 évvelk a szerződés lejárta előtt, akkor elkezdené olcsóbban beajánlani. De hát időnk mint a tenger, majd lesz ilyen is.
  • donpedro
    #435
    A francba, kiadhatnák már az eredetit, mert amíg nincs kint, addig nem tudok panaszkodni a külföldi fórumon.

    Nagyon-nagyon el van baszva a sérülések, illetve a kiállítások gyakorisága.

    Direkt összeszámoltam: 15 külföldi nagycsapatban összsen 147 sérült játékos volt egyidejűleg. Az átlagban 10 ember csapatonként.

    Nincs olyan hét, hogy edzés vagy meccs közben meg ne sérülne legalább két emberem.

    Már 2005 végén járok, de az első hetet leszámítva, még egyszer sem fordult elő, hogy minden játékosom egészsége lett volna. Már legalább 15 meccset nyomtam sorozatban úgy, hogy nem tudtam kiállítani elegendő számú cserejátékost, pedig 22 fős a keret.

    Ez egy agyrém, jó lenne, ha sürgősen elkezdenék javítgatni.
  • donpedro
    #434
    A kék linken nyomj jobb gombot, ne azon ami bejön a linkre kattintva. :)
  • donpedro
    #433
    Bocs, kifejthettem volna kicsit bővebben is. Szóval miután leszedted, indítsd el a Cm4-et, lépj be a trainingbe, és ott a bal felső sarokban van egy schedule, illetve egy file menü.

    A FILE legördülő menüben találsz egy export gombot, azt megnyomva bejön egy ablak, amiben megkeresheted a tsc fájl-t, amit innen letöltöttél. Ha megvan, akkor már csak ki kell jelölnöd azokat az embereket, akiknél alkalmazni akarod, amihez a nevük melletti rubrikát kell kipipálni, aztán pedig confirm.

    Ennyi az egész. Remélem érthető volt.
  • zaki
    #431
    mire gondoltál?
  • kisficege
    #430
    de nem ilyenekre gondoltam...na most lépek schlafen..
  • zaki
    #429
    ezek mik, ha nem újítások szted?

    * Updated data for the 03/04 season

    * Updated competition structures for the 03/04 season

    * More intuitive training system – now handled on a single,

    clearly designed screen

    * In game printing enabling the player to print off screens from

    the game

    * Improved match engine – more commentary, better AI, weather effects

    and inclusion of visual status indicators

    * Pre-game database editor – full database editor to edit stats enabling

    the player to keep the data updated themselves.

    * Live cup draws

    * B & U21 International caps

    * Improved media – more frequent and informative feedback

    * Four new leagues over and beyond the original CM4

    * Past meetings information screen

    * Player to player relationships (i.e. indication of players and their

    relationships to other players, affects moral)

    * Improved scout reports (both player and team)

    * Improved injury news as well as an updated rehabilitation system

    * Goal of the month and season awards
  • kisficege
    #428
    háát,azért ujjíthattak volna többet,tök olyan mint a 4,csak az uj igazolások jók..
  • zaki
    #427
    komolyan? és a Seria B?
  • zaki
    #424
    nem IE-t használsz?
  • kisficege
    #423
    Nekem csak írások jönnek be,rámegyek jobbb klikkel azt nincs cél mentése másképp...
  • Coco
    #422
  • zaki
    #421
    én tudnék, csak nem adok
  • zaki
    #419
    mi ebben a +lepő?
  • donpedro
    #418
    Már a demo kiadásakor is kész voltak vele, és valakitől kiszivárgott.
  • nandi
    #417
    Az Eidos weboldalan ezt talaltam:

    "Eidos and Sports Interactive announce that Championship Manager: Season 03/04
    has ^Ñgone gold^Ò and will be released on 21st November. For those who can^Òt
    wait
    to feed their addiction the ^Ñhalf-season^Ò playable demo will be available
    today
    from this website"

    akkor most hogy hogy megjelent mar a full??
  • donpedro
    #416
    Ja igen, jobb gomb, cél mentése másképp, így szedjétek le.
  • donpedro
    #415
    Itt van, remélem más is tudja használni.

    allround edzés, ami nekem bevált
  • AdaKiller
    #414
    srácok, a demohoz készített magyarítás jó a fullhoz is?
  • Csacsi
    #413
    Donpedro: Nem akarod közkincsé tnni az edzéstervedet?Az az egy dolog, ami sehogy sem ment a cm4-ben.És itt se nagyon sikerül jól belőnöm.
  • zaki
    #412
    1ébként végre megcsinálták azt, hogy ha megnézed a Club historí-ját, akkor láthatod, hogy ki játszotta a klubban a legtöbb meccset, és ki lőtte a legtöbb gólt. pl a régebbiekben, csak az aktív játékosokat mutatták, most meg a valós adatokat. igaz van 1-2 hiba ebben is: pl az Arsenalban D. O'Leary (az Aton Villa edzője) játszotta a legtöbb bajnokit, vmi 570 kötül ha jól emléxem, nem pedig Tony Adams