11900
  • kisficege
    #690
    nem lehet.azt mondták.én a sunderlanddel vagyok
  • Takezó
    #689
    viszont csomó div1-es van. Sztem lehet Premiereset választani, csak nem tette még senki
  • zaki
    #688
    csak alacsonyabb osztályú csapatokat lehet választani? mert ahogy láttam, senki nincs eddig premier ligás csapattal
  • Takezó
    #687
    szívesen... ;)
  • kisficege
    #686
    ok.köszi
  • Takezó
    #685
    [email protected]
  • Takezó
    #684
    KisFicege: írj egy emilt Vulcanius tvnetes emiljére! Írd bele, hogy melyik caspattal szeretnél lenni (most angol liga lesz), mi lesz menedzserneved és mi lesz a jelszavad. Ennnnnnnyiiiiiii
  • zaki
    #683
    akkor várj, amíg válaszolnak
  • kisficege
    #682
    gyere oda azt mondd meg hogy hogyan lehet?
  • kisficege
    #681
    igen,ott vagyok az ircen abban a szobában,csak basznak válaszolni.
  • kisficege
    #680
    faszom zaki mond már meghogy hol lehet!!!!!!!!!
  • zaki
    #679
    látom már írtál oda is, a feletted lévő üzenetet kellene csak elolvasnod...
  • kisficege
    #678
    és a fórumba hol?
  • zaki
    #677
    nézegesd a fórumot
  • kisficege
    #676
    Légyszi zaki mondd el hogy mit kell!Please!!!!!!!!
  • kisficege
    #675
    ebből nem jövök rá
  • kisficege
    #674
    Ez van:
    Az online játék szerverének IP-je: TITOK! :D

    FONTOS SZABÁLYOK, MELYEKET KÉRÜNK BETARTANI:

    Az itt felsorolt dolgokra figyeljetek nagyon oda! Ha valaki megsérti ezeket, akkor kénytelenek leszünk "szankciókat" bevezetni!

    Mindenkinek kötelező a jelszóval védett manager használata!

    Ha valaki mindkét játékban játszik, akkor ugyanaz legyen a managerneve és jelszava!

    A jelszavakat CMHungarys fórumnickkel, leendő managernévvel, csapattal és a CM4 játék típusával (origi, RIP, ISO (IMMERSION vagy BLINDWRITE?)) együtt a [email protected] e-mail címre kérem elküldeni! Ellenkező esetben a játékos NEM játszhat az online versenyen!

    Egy gépről (IP-ről) 1 csapat legyen irányítva (Nem érdekel, hogy tesó is annál a gépnél szeretne játszani, meg hasonló kifogások!), ugyanis előfordult, hogy 1 gépről 2-en játszottak és egymás csapataiba elég érdekes transzfereket óhajtottak megoldani (bennfentes kereskedés!). Ha valakit ilyenen kapunk, azonnali kizárás jár! A játék öröméért játszunk! Semmi helye a csalásnak semmilyen formában!

    A minimum gépkonfiguráció nem lehet rosszabb ennél:
    - Pentium III 850 vagy AMD hasonló proci
    - 256 MB SD/DDR/Rambusz.
    - ADSL kapcsolat.

    Az éppen aktuális Enhancement Pack-ból ha van, akkor feltétlenül a full datás pack legyen feltéve mindenkinél, aki csatlakozni akar!

    Csak editálatlan adatbázisú játékkal csatlakozzatok! Aki valamely editor használatával módosította már az adatokat, az csak egy reinstall után jöhet!

    Próbáljuk meg reálisan irányítani a csapatunkat! Ha van 60 játékosunk, ebből 30 világsztár, akkor ne jelentkezünk be további 20 játékosért (ráadásul olyanokért, akiket a másik manager úgysem fog eladni, hiszen a csapata legjobb játékosa)! Ez egy idő után már zaklatásnak minősül! Itt írok is rögtön egy példát (akinek nem inge ne vegye magára!):
    A Newcastle United managereként már rögtön a játék elején kijelentettem, Gavilán kivételével nem vagyok hajlandó senkit eladni. Ennek ellenére az egyik csapat managere egyfolytában ostromolt a gagyibbnál - gagyibb ajánlatokkal (Ne nézzük már hülyének egymást könyörgöm)!!! Szerintetek mikor adnám el Dyert (3,1 milla+Hamannért), Jenast (2,6 milláért), a fiatal Ambrose-t (1,2 milláért) és kölcsön Viana-t?! Ráadásul egy olyan klubnak, aki velem van egy bajnokságban!? Hasonló "élményre" panaszkodott még több manager is! Ezután ilyenek semmiképpen ne forduljanak elő!!

    A "tökölést" hagyjuk olyan időszakra, amikor a másiknak éppen meccse van és úgyis áll a játék (be kell vallanom, ez a legidegesítőbb az egészben: mi a francot tudnak egyesek óránként állítgatni?! Haladjunk és úgy jobb lesz mindenkinek - chop)! Eléggé idegesítő, ha játékbeli 1 napot 1 óra alatt teszünk meg egyes managerek lassúsága miatt! Ezentúl ha úgy látom, hogy többség menne tovább, akkor beavatkozom és továbblépésre kényszerítem a játékmenetet lassító játékosokat! Tényleg amikor meccsmentes időszak van, akkor próbáljuk meg csak a legszükségesebbeket elintézni, a többit hagyjuk akkorra, ha áll a játék!

    Teljesen kezdő managerek, akik még nincsenek igazán otthon a játékban ne jöjjenek egyből online játszani, mert csak a tapasztalt játékosoknak okoznak egyre több bosszúságot azzal, hogy folyamatosan lassítják a játékmenetet!

    A meccsek lejátszásánál a speed VERY FAST, a highlight pedig KEY vagy ONLY COMENTATORY beállítással legyenek!

    Higgyétek el, ezek a dolgok nem azért kellenek, mert mi vagyunk túl rigolyásak és szeretünk szabályokat kreálgatni, hanem egyszerűen csak azért, hogy a játék ne bosszúságot okozzon, hanem szórakoztasson!


    --------------------------------------------------------------------------------


    A következő játékot játszuk mostanság:


    Egy kelet-középeurópai (KKEU) bajnokságokat futtató game (MAGYAR, orosz, ukrán, jugó, horvát, szlovák, cseh bajnokságok). A játéknak nincsen fix időpontja. Mindig akkor játszuk, ha a csapatfoglalók közül páran (főleg én) ráérnek.

    Csak magyar csapatokat válasszatok, a többi bajnokság igazán csak azért van betöltve, hogy nagyobb legyen igazolásoknál a választék.

    Az eddig aktív csapatok (elöl a fórumnicknév, utána a játékban használt managernév, végül a csapat):

    Vulcanius - Vulcanius - Újpest/Nigéria
    syxtus - Péter Szikora - ZTE
    Dodd - Dodo - Békéscsaba
    Guba - DON GUBA - Sopron
    Harcilégy - Szalamie Gergely - Balassagyarmat
    Mr. Csopi - Csaba Faragó - Fót
    Wuki(Sala) - Salánki József - Szolnok
    Ramon Vega - Ramon Vega - Győr
    robotnyk - Illés Szabolcs - Pápa
    Deany - Deany - Diósgyőr
    Diego - Ócsai Gábor - Vasas ?????
    cézé - cz papa - Videoton ?????
    Bdany - Bdany - MTK


    A kérdőjellel jelölt managerek feltétlenül írjanak nekem emilt, hogy akarnak-e továbbra is játszani vagy visszavonulnak. Ha visszavonulnak, akkor adják meg a jelszavukat!!!

    --------------------------------------------------------------------------------


    A játékra folyamatosan lehet jelentkezni!!!
    Jó játékot! ;-)
  • zaki
    #673
    olvasgasd
  • zaki
    #672
    elvasgasd a honlapot, rá fogsz jönni
  • kisficege
    #671
    ja,nem.De hol lehet jelentkezni?nem vágom,valaki segítsen
  • zaki
    #670
    nem, most már az új cm-mel lesz online verseny
  • kisficege
    #669
    de csak a cm4 verseny van..nem?
  • Takezó
    #668
    jah :) hmmm én mégnem próbáltam, de majd meglátom, mert érdekes lehet más emberkéket alázni :) vagy megalázódni ;)
  • zaki
    #667
    persze, hogy nem láttad, mivelhogy még nem jelentkeztem :)
  • zaki
    #666
    én már játszottam, igaz nem olyan sokat, de ez nem egy nba, vagy egy fifa, hogy lenyomok 1 meccset, osztjóvan, hanem ezzel hetekig (sőt hónapokig) kell játszani
  • Takezó
    #665
    Zaki: nem látom a nevedet ott... mondjuk én is már jelentkeztem és a nevem még elfelejtették kirakni
  • zaki
    #664
    ja, jó reggelt :P
  • zaki
    #663
    dec. 1-jétől indul az online játék, jelentkezz a cm hungary-n, ha tényleg komolyan gondolod
  • Takezó
    #662
    hmmm ez egyszerre volt Zaki
  • Takezó
    #661
    KisFicege: cmhungaryKisFicege én is mennék hálózni, de én sem tom hogy kell
  • zaki
    #660
    ez
  • kisficege
    #659
    mi a címe a magyar manager oldalnak?nem a ahonnét a magyarosításokat lehet letölteni,hanem a másiknak.
  • kisficege
    #658
    aki ért hozzá hogy hogyan kell.....
  • kisficege
    #657
    nem jön vki hálozni?
  • Takezó
    #656
    hát az igaz, hogy idegesítő az ilyen eset... ha nem tucc rájönni, mi a hiba.
    Amúgy az AI előbb-utóbb kidolgoz egy ellentaktikát a sajátod ellen!
  • zaki
    #655
    ne félts engem, majdcsak belejövök
  • laczoo
    #654
    pfff.ilyenért abbahagyni.ebbe a játékba az az élvezet,hogy egy taktikával nem lehet mindenkit lealázni minden játékodban...probalj ki több taktikat,probald a csapathoz igazitani.
  • zaki
    #653
    ki is lépek a geccbe, ez így kiba élvezhetetlen
  • zaki
    #652
    lol vazze, utolsó 5 meccsemen 3X kaptam ki, gólt se rúgtam, 16. vagyok a bajnokságban 7 ponttal, pedig a taktika ua, mint az előző játékomban, akkor a 25. forduló körül 3. voltam holtversenyben 6 ponntal lemaradva az 1. helyezettől
  • zaki
    #651
    bazzeg, 7 meccs 7 ponttal kezdtem a bajnokságot