11900
  • donpedro
    #273
    Basszus, egy csomó válogatott csapat teljes névsora rossz, nemcsak a magyar légiósoké: olasz, spanyol (Xavier Casillas), holland (Henk Kluivert), román (Florin Chivu), svéd és még biztos van néhány, viszont pl a német vagy francia csapat teljesen jó. Akkor most mi van? Egyenként kijavítani ezeket rohadt nagy meló lenne...
  • donpedro
    #272
    Sőt, más nevek is rosszak, pl. Kim Kallstrom, helyett Nils Kallstrom van... Ez nagyon gáz, és nem értem, hogy miért volt erre szükség.
  • donpedro
    #271
    Újabb kérdés: a magyar bajnokságban szereplő légiósok keresztnevei csak nálam nem stimmelnek? PL. Pavol Penksa, Ninoslav Kapic, stb. Ez elég érdekes, mivel a CM4-ben semmi ilyen gond nem volt, ráadásul a többi név általában rendben van.
  • donpedro
    #270
    Hmmm, az editorból kispórolták a filter-t, vagy csak én nem találom?
  • donpedro
    #269
    Egyébként nekem a cue nem jött le az emule-ról, úgyhogy csináltam magamnak egyet.
  • Csacsi
    #268
    Olvasgatva a fórumot, volt Felém egy beszőlás, most nem keresem vissza melyik.

    Nah azért nem adom meg a linket, ahonnan én töltöttem, mert te sem hiszem, hogy kiadnád a tuti ftp címedet, azt kockáztatatván, hogy a te lehetőséged így romlik, meg ha meg is adom a címet, pass-t, meg logint nem tudok adni, csak a sajátomat, azt meg gondolhatod hogy nem adom oda.

    Szóval, én nem szívatni akarok bárkit is, csak annyit elmondani, hogy Nekem szerencsém van, hogy ingyen privát ftp-hez juthatok, de ezzel nem akarok felvágni, és nem is fogom kiadni, és ezt egyáltalán nem érzem bunkónak.

    Zaki: Nincs harag, csak kicist nyűgös vagyok mostanában, és ezért éreztem azt, hogy hülyének nézel, én is elnézést kérek.

    Egyébként jó a játék, én már egy szezont lenyomtam a játékkal a fiorentinával, úgyhogy most már megint ott van a helye, ahol lenni kell a Seria A-ban. Jövőre az uefa elérése a cél, és utána már csak a bajnoki cím lehet. :)

    Jó játékot mindenkinek, én most mentem bulizni.
  • donpedro
    #267
    Elvileg fenn vagyok a matrix-hubon, de tőlem most kb. 1-1.5 kb.-al tudnád szedni, amivel kb. egy hétig tartana.
  • zaki
    #266
    ne bántsátok már...
  • kisficege
    #265
    dc++-on fenn van
  • wizso
    #264
    donpedro : DC-n ide tudnád adni a játékot mert nekem az eMule nem muxik.
  • donpedro
    #263
    Na, lent is van, bár sajna csak néhány óra múlva tudom kipróbálni.
  • wizso
    #261
    kisficege : szerintem jobb lenne ha nem kötnél bele mindenkibe hanem kussolnál.
  • donpedro
    #260
    Tanulj meg olvasni. Nem azt írtam, hogy nekem lesz meg először, hanem, hogy előbb lesz meg, mint a LEGTÖBB sms-webesnek. Másrészt ha ismernéd az Edonkey-t, akkor tudnád, hogy olyanoktól töltöm, akiknek csak részletek vannak meg, tehát SZINTE senkinek sincs meg egészben.

    Érthető?
  • zaki
    #259
    faszom, bazzeg a Big Rigs Over The Road Racing-et teszik fel a hdcre a manager helyett, na menjenek a picsába
  • wizso
    #258
    na errol beszelek...
  • wizso
    #257
    nektek bejön a push.uw.hu? nekem nem...
  • kisficege
    #255
    valakitől töltöd,tehát neki van meg először
  • donpedro
    #254
    Valóban nem gyors az emule, de nekem már 94%-nál jár (reggel kezdtem), szóval ha minden jól megy, akkor nemsokára lent lesz. Szóval valszeg előbb lesz meg nekem, mint a legtöbb SMSweb, illetve privát FTP-hívőnek.
  • kisficege
    #253
    asszem ebbe egyetértünk!
  • dikki*yysw
    #252
    Majd privizd vkinek, aztán akinek leért adja tovább.
  • kisficege
    #251
    Leszedted?Ha igen akkor gyere a dc++ra:)
  • kisficege
    #250
    de elfogadom..:)
  • kisficege
    #249
    Szép is lenne....:)
  • dikki*yysw
    #247
    Beep. Rossz válasz.
  • dikki*yysw
    #243
    Igen hülyegyerek. Gondod?
  • kisficege
    #241
    jól vagy?
  • zaki
    #240
    na ja...
  • dikki*yysw
    #236
    "nINCS KEDVEM VISSZAOLVASNI,VKI REGÉLJEN!"

    pf.

    "Akkor még nem lehet letölteni."

    Akkor még nem.
  • zaki
    #235
    faxom ki van ezzel az emulate-vel, nekem ez kínai, uninstalláltam is a francba
  • kisficege
    #233
    Akkor még nem lehet letölteni.
  • zaki
    #232
    hdc-n meg már kértem, de eddig baszt*k feltenni
  • zaki
    #231
    én nem találtam eddig 1 kiba... linket sem
  • kisficege
    #230
    De honnét lehet letölteni a game-t?
  • zaki
    #229
    hát ez az! én is letöltöttem most vmi emule fájlcserélő progit, azzal szenvedek most
  • kisficege
    #228
    és honnét lehet letölteni?a warezcentren nincs még!
  • zaki
    #227
    15 óra alatt? nem lassú az egy kicsit?
  • zaki
    #226
    tegnap este jelent meg
  • kisficege
    #225
    EMBEREK ÉN CSAK MA JÖTTEM,ÉS LÁTOM HOGY NEMSOKÁRA MEGJELENIK VAGY MI??nINCS KEDVEM VISSZAOLVASNI,VKI REGÉLJEN!
  • donpedro
    #224
    Hmmm, lényeg a lényeg... :)))
  • donpedro
    #223
    A lényeg, hogy összesen kb. 15 óra alatt símán leszedi, de ha csak ezt az egyet szeded, vagy a prioritást nagyra állítod, akkor valszeg gyorsabban is fog menni. (Nekem 11 órája megy, és most 71%-nál járok.)