11900
  • kisficege
    #367
    nincs helyem?Pénteken vettem a 120-as winyót..
  • zaki
    #366
    vazze, most nézem, hogy már alapból benne van a magyar bajnokság
  • zaki
    #365
    most komolyan, lemezolvasási hiba? ezt pl akkor szokta írni, ha nincs több helyed
  • kisficege
    #364
    FUCK OFF!!!!!!!!!!!!!
  • zaki
    #363
  • zaki
    #362
    ja, és a lényeg az, hogy amelyik bajnokságban indulsz, csak annál jelöld be a full detail-t, mert ha pl kijelölöd minden kiválaszott ligánál, qrva hosszasan fog tölteni a forulók alatt
  • kisficege
    #361
    bazz 100%-nál kiírja,lemezolvasási hiba
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • zaki
    #360
    én ezeket szoktam, és most is ezeket fogom: spanyol, olasz 1. és 2. osztály, angol premier liga, 1. és 2. osztály, argentín, brazil, francia, német, holland, portugál (talán asz orosz is), skót török 1. osztály
  • ceas
    #359
    ok, már beláttam, azért kérdezem, hogy miket érdemes vagy mi a jelentősége
  • ceas
    #357
    annyira azért nem volt lassú eddig. Akkor miket érdemes kijelölni?
  • zaki
    #356
    az igen... mondjuk én olyan 15 ország bajnokságot fogok kijelölni kb 20 osztállyal
  • zaki
    #355
    baj nem, de csiga lassúság igen :)
  • ceas
    #354
    de játszottam, majd minddel, de sose volt teljesen tiszta ez a része, így nem is foglalkoztam vele különösebben, inkább kijelöltem mind, gondoltam abból baj nem lehet:)
  • donpedro
    #353
    PL. Vulcaniusnál: tegnap este 21 divisions from 8 nations maximum database-zel 34 percet vett igénybe. (P4 2,6 GHz, 1 GB DDR RAM)
  • donpedro
    #352
    Ez a konfigodtól is függ, de nálam a főbb ligák mentek (kb. 8-10), és egész gyors volt. Mondjuk nincs pontos összehasonlítási alapom a CM4-el, mert azt még 256 megával nyomtam.
  • zaki
    #351
    hááát, ez kicsit hosszú :) nem nagyon játszottál a régebbi managerekkel, igaz? :)
  • donpedro
    #350
    Hidd el, hogy ez a probléma, nálam 1 bajnokság mellett kb. 6-7 perc, 10 ligánál kb. 25-30 perc volt a teljes idő, ha utánaszámolsz, akkor te is láthatod, hogy kb. 100 ligánál több, mint 3 óra jön ki.

    (Mellesleg a gépem AthlonXP 2000, 512 MB Ram)
  • Coco
    #349
    jaja köszi én is most szedem onnan :)
  • ceas
    #348
    tudok róla és korrigálok is egy országnál valóban elindult egy kis idő után. Viszont hány divíziót érdemes kijelölni? Mi a jelentősége, hogy mennyi divizió van kijelölve?
  • zaki
    #347
    jeee, leért a game
  • zaki
    #346
    hát, az új szezon kezdésné azért várni kell jó pár percet, vmikor tényleg meg se moccan a csík alul, de ez mindig így volt
  • ceas
    #345
    amikor az összes diviziót probáltam indítani, akkor állt vagy 3 órát, ennyi idő alatt már csak be kellett volna, hogy töltse
  • ceas
    #344
    a quick game viszont elindul, de ilyenkor csak betölt egy játékot és nincs shortlist kreálás. A bibi tehát a creating shortlist-nél lehet, de mi?
  • donpedro
    #343
    Először én is kiléptem, mert azt hittem leakad, de nem, csak k***a hosszú ideig vacakol. Legalább 7-8 percig meg se moccan annál a pontnál, amit te is írsz. Igaz, utána egész gyors.
  • ceas
    #342
    De ez most el se indul, volt ilyen gond másnál is?
  • kisficege
    #341
    Nincs még magyarosítás???
  • ceas
    #340
    Ezzel eddig sose volt probléma, csak a játék menet volt picit lassabb.
  • ceas
    #339
    Sőt ha csak egy országot jelölök meg, akkor is elakad a shortlist-nál. Nem igaz, mi a picsa van?
  • zaki
    #338
    hááát, ha az összes divíziót fullon kijelölted, akkor ne is csodálkozz ezen :P
  • ceas
    #337
    mi a franc van ezzel a game-val? Kijelöltem az összes divíziót, full detail-en, erre vagy 30 perc indítás után a shortlist kreálásának felénél leáll és úgy marad. A CM4-el nem volt ilyen probléma. Milyen beállítást használtok?
  • zaki
    #336
    kell egy 1 hetes account a Push-ra?
  • zaki
    #335
    vazze, én meg elküldtem 400+áfáért az sms-t, hogy le tudjam tölteni a game-t, most meg itt az ingyér link :P
  • donpedro
    #334
    Úgy néz ki, hogy nem lesz rá szükség, mivel kb. 1 órán belül lejön a full máshonnan.

    Ha esetleg ez se lesz jó verzió, akkor szólok, és persze KÖSZ!

    (PS: chat-elni nem szoktam, nincs rá időm, max ICQ-t használok, de reméljük most nem lesz rá szükség.)
  • zaki
    #332
    kösz a linket
  • donpedro
    #330
    Szerinted beszóltam? Komolyan kérdezem, mert nekem csak úgy tűnik, hogy megkértelek, ne rongáld a topicot, ha nem muszáj, Capiche?
  • donpedro
    #329
    A nevekkel kapcsolatos problémámat orvosolandó, óriási segítség lenne, ha valaki fel tudná tenni valahova a fontosabb db fájljait, ahonnan gyorsan le tudnám kapni.


    Tud valaki ebben segíteni?
  • donpedro
    #327
    Ez már off-topic, állj le vele.
  • Csacsi
    #325
    akinek meg ingyen cím kell, azoknak meg ezt ajánlom : http://syxtus.banki.hu/cm
  • Csacsi
    #323
    akinek jó az smswebes megoldás is, annak itt van cím : http://push.uw.hu/
  • zaki
    #321
    még sehonnan