Naval Action

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1815
Megy vlkinek a Blackbeard,nekem nem müxik?!

#1814
kb 10 tol ejfelig, Cepivel meg Plusikaval!
MT nel es FdF nel is nagy volt a nyuzsi!
#1813
Mikor voltál fenn tegnap?

#1812
lol!

rossz az, aki rosszra gondol! :-))))

Tegnap ejjel annyian nyomultak neha nem talaltam meg a sajat csoporttarsaim!
Nagy nyuzsi volt vazeg! ;-)
#1811
A küldikre gondoltam!

#1810
<#nevetes1> Mikor jössz játszani,mert jó lenne duoban csinálni!😊

Üdv

a.carkey
#1809
Ki.

A medve nem játék.

Kata
#1808
Kedvenc frizum bugját kijavították már? 😊

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1807
Snipa!

Ma minden egyes instancenál kivágott desktopra testbeden ...

Ma este akarják livera tenni ...

A medve nem játék.

a.carkey
#1806
Majd nezd meg a navyd, aztan irany a pvp domb! 😊

+00% a speedre
+00% a damagere
+00% az accelerationra
+00% a reloadra, stb ... 😊

😊

A medve nem játék.

#1805
Na es? ;-)

No para ez beta! Majd releasnel mar jobb lesz minden!
a.carkey
#1804
Ha ezt így felteszik blackbeardre, ez lesz minden idõk legértelmetlenebb és legszarabb fixe!

A medve nem játék.

a.carkey
#1803
Közben megoldódott. Roppant hülye bug volt.

Készüljetek fel rá, hogy újra kell tervezni az összes karit. A sötét színû ruhák mint fehérek. 😊

A navy skillekhez hozzá sem nyúltak, mégis, rakat bugos lett ... 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#1802
Betasok közül fel tud vki menni testbedre?

A medve nem játék.

a.carkey
#1801
A SONY-val nincs gond ezen a téren.

Viszont érdekesség, de lehet, hogy csúszik a megjelenés. Sõt (de nem akarom elkiabálni) ... 😞

(Jelenleg IS rohadt sok gond van a patcheléssel, a patchekkel, a megfeszített tempóval - 2 hónap alatt akarnak eljutni az 01.00.00-ig, mikor még 32 stepes buildben gondolkoznak. Holnap megy fel a B28 ...)

Egy dev csaj szerint is megfeszített a tempo. Kiváncsi leszek, hogy menni fog-e nekik.

A medve nem játék.

#1800
ma már nem drága a mastercard/visa/american express (még itt ebben a lyukban sem), attól meg nem kell tartani, hogy lenyúlnak pénzt - egyszerûen nem történhet meg
a.carkey
#1799
Nem kell félni. Ha nem akarod, hogy a számládról vonjanak, WEB kártya bármelyik banknál. Ott van egy számlaszám, ami webes mûveletekre/vásárlásokra lett kitalálva. Erre átutalod fizetéskor a lóvét, és mást nem szedhetnek le, mert a megtakarítási és a normál számlaszámodon van a zsozsó. Tök biztos.

Nethez én pl. ezt használom.

A medve nem játék.

#1798
Hmmm...Vagy akkor esetleg nyissak egy külön kis számlát valahol direkt csak erre a havidíjas dologra ??
#1797
a másik népszerû lehetõség a gamecard. sajnos azonban soe játékokhoz gamecardot nem lehet kapni magyarországon. =(
esetleg rendelkezésedre áll a két megoldás keveréke, azaz vehetsz interneten gamecardot. =)

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#1796
Hi.

Nah csak csak közeleg az idõ...
Lehet hogy láma kérdés de hogy lehet majd technikailag lebonyolítani a havi díjat? Én ugyanis nem akarom megadni a számlaszámomat...ez lenne az elsõ MMO-m, még nincs tapasztalatom a fizetési módokról.
Köszi
a.carkey
#1795
2008. január.

A medve nem játék.

#1794
Sziasztok!

Lehet tudni, hogy mikor jön ki a játék?

a.carkey
#1793
Talán ez a legjobb része az új patchnek:

"PvP Dueling Practice! This is just for PvP testing purposes so please use it to test out swashbuckling PvP."

😊

A medve nem játék.

a.carkey
#1792
Hivatalosan ugye lehet szerezni 25 captain és 25 swashbuckling skill pontot mindenkinek. Nos, kurvára megéri megnyerni a térképet. Ugyanis 3 jár egy gyõzelemért. Most durván másfél hónap volt a victory. Eddig nem tudtam, de kéremszépen 5 gyõzelem, és lehet tovább tanulni a skilleket. Ugyanis 15 CofC-t be lehet váltani akár 1 skillpontra kapitány v. kard skillre!!! 😊 Ez alatt is szép rewardok vannak (aranyrudak, writek, felszerelés, stb.).

Úgyhogy hajrá!

A medve nem játék.

Kata
#1791
hurrá... <#sniffles>

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1790
És átalakulnak JÓ IRÁNYBA a port battlek is. 😊
Pl hamarosan bonus is jár attól függõen, hogy mennyi pont van összegyûjtve.

Növelték a royal dropokat, de mielõtt váltsa be minden navy player a trinityért járó royal, mert a patchtõl az már csak egy Wendent vagy Valiantot fog érni ... 😞

Akit SÛRÛN kinyaffantanak PvPben, és megkapja a maga kis iconját, az ezentúl 30 percig nem szerez sem XPt, sem lootot ... (Kb)

Ezentúl látható lesz egy igazi elsüllyedés, robbanással, stb. 😊

Csak nagyon közelrõl lesz látható a sok csatahely az OSen. Ezzel IS növelve a játszhatóságot. Megszûnik az auto group join battle, vagyis mostantól szépen be kell szállni minden csatába manuálisan. 😊 És növelik a Ad-Hoc Invisibilityt is. 😊

Viszont sajna újra kell konfigolni az egész irányítást, beállításokat. Ha nem teszed meg, crashre számíthatsz mert sok funkció kimarad vagy változik.

Mozognak majd a fák és új hangok kerülnek be. Hajrá! 😊 Végre lehet majd hallani az utcai muzsikuskoldust és a kikötõ hangjait. Plusz új kikötõátrajzolások is várhatóak.

A medve nem játék.

a.carkey
#1789
Lesz looking for a group icon ha bekapcsolod.

A medve nem játék.

a.carkey
#1788
Viszont lesz szárazföldi PvP 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#1787
Nézegetve a hamarosan beköszönõ új build notejait, most basszák el a Freetrader Classt ...

A medve nem játék.

#1786
Navy kaszttal játszom és van egy támádás meg védekezési képességem ami csökkenti a morált, így a 3. képességre nincs elég morálom. Csak úgy tudom megoldani, ha lekapcsolom az egyiket :-)

a.carkey
#1785
Te is tudod, ott voltál. Én eddig 1x vesztettem el hajót az új buildben, egy Dolphin Ketch-t, kb 1 órával azután, hogy megvettem, amikor egy laza szerver crash volt éppen csata közben, ráadásul nem 1 enemy volt, hanem 5 ...

😊

Azóta ez elkerült.

A medve nem játék.

a.carkey
#1784
Ilyenkor ahol voltál, ott lesz az a hajód is, ahová transportáltál. 😊

Örülj neki. 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#1783
Passz. Melózom.

A medve nem játék.

#1782
Anulu szerver fut?
a.carkey
#1781
Mondjuk azért simán elég kéne hogy legyen a 100. Különösen kezdõ hajón. 😊

Amúgy meg rakat skillt úgy kell használni, hogy 1x katt rá és úgymarad. "Toggle"

😊

A medve nem játék.

a.carkey
#1780
Nekem van egy cucc. +15 morált ad. Megnézem hogy tradeable e, ha nem, odaadom, de azt hiszem L45ös, szóval még nem tudod gyártani. De van ilyen. Azt hiszem hordó.

A medve nem játék.

#1779
Morál növelése hajón? Lehet hogy van hozzá valami cucc én még nem találkoztam vele!


Tegnap tenyleg necces volt a dolog! :-) Majreztam mikor pont ship transport kozbe fagyott ki!
Pluskast
#1778
Na ja tegnap mi is majdnem elvesztettük a hajónkat Kemával (Snipa). Pont ki akartunk hajózni amikor becsukták a szervert.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#1777
Nemtudjátok hogy lehet növelni a morálomat? Kezdõ hajóm van, max 100 a morálom de sajnos több kéne hogy az összes speciális képességet ki tudjam használni :-)

Kata
#1776
Jah, levágták a szervert. Jóéjt

[/cserf][/fülünyúl]

#1775
Mentem aludni,thx a gamet!

Üdv

Kata
#1774
Engem sem akart nagyon beengedni. Most ott ácsorgok Sisal dockon. Szerintem levágták a szervert, mert alig volt npc és játékos is OS-en, azért jutottam át Sisalba.

[/cserf][/fülünyúl]

#1773
Rendben,egyenlõre nincs Blackbeard szerver,vagyis én nem tudok belépni.

Kata
#1772
Átvergõdtem Sisalba, ha online leszel...

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#1771
Most már ment azóta.

Ellenben a szerverrel maszatolnak valamit, úgyhogy az összes hajóm sikeresen elvesztettem (nyílt tengeren megtámadtak, és elõször memory leak, másodjára levágott a szerver). Egyre fosabb ez a játék, ahogy "javítgatják".

[/cserf][/fülünyúl]

Pluskast
#1770
Nállam is ugyan ez volt. Nekem csak egy reinstall segített. Sajna a készítõk sem tudtak megoldással szolgálni.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Kata
#1769
Illetve csak néznék, mert azóta próbálom és nem tudom elindítani a játékot. Már mindent csináltam, gép restartot, full file scant, de indítás után egyszerûen leáll.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1768
5 db armor, raider stb volt, abból 3nak kell még lennie. 😊

A medve nem játék.

Kata
#1767
ööö, ennek utánanézek, mert darabszámot sehol nem írt. Akkor lehet hogy az a bug.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1766
5 darabot kaptál mindegyikbõl. Szerintem 3-3-3 maradt. 😊

A medve nem játék.