Naval Action

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

a.carkey
#1765
Red Tide. Groupban könnyû, de egyszerûbb, ha egy freetrader is felveszi. Õ a group leader és így egyszerûbb a küldi, mert neki nem unbalanced a küldi.
A freetrader részt simán meg lehet csinálni. A navy eléggé unbalanced. A privatert nem tudom.

A medve nem játék.

#1764
No közben elkezdtem játszadozni a navys karimmal, és lenne egy két kérdésem. Van a Red Tide nevezetû küldetést amit egyszerûen nemtudok megcsinálni...Röviden úgy szól a küldetés, hogy el kell hajókázni az egyik fortra és szólni a kapitánynak hogy megakarják támadni a kalózok. Utána vissza kell menni a vízre és összesen 9 hajót kell likvidálnom ami így elsõre nemigazán ment, mert level 6-7es hajók vannak (én is 7es vagyok. Lehet hogy ezt partyban kéne megcsinálni?
A másik kérdésem meg a skillekre irányul. Van 3 képességem, amit egyszerre nemtudok használni mert kevés a morálom. Az egyik plusz defense, a másik plust sebzés, a harmadik az meg egy instant skill amivel plusz sebzést érek el egy lövéssel. Ehhez plusz accuracy is társul. Ez a skill 40 morálba kerül, de csak 30 morálom marad ha az elsõ 2 skillt aktiválom. Ilyenkor mi a teendõ? Ahogy láttam összesen a hajó 100 morált mutat, gondolom ezt nem lehet feltornászni csak ha veszek egy másik hajót. Köszi a segítséget!

#1763
report ment róla?

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

a.carkey
#1762
Korábban kijelentették, hogy új buildnél (most jön a 28as) a testbed lesz csak fellõve, a blackbeard nem. Hogy ez most változott-e, na ezt nem tudom.

A medve nem játék.

#1761
Mi az a testbed patch?Akkor most nem lehet belépni?!

Kata
#1760
remek

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1759
Holnap testbed patch, úgyhogy lehet, hogy megint lelövik a blackbearet egy idõre.

A medve nem játék.

a.carkey
#1758
A világoskék szín az az "adminblue", vagyis van szerver, de nem tudsz belépni, mert a devek dolgoznak rajta.
Jelenleg világoskék ...

A medve nem játék.

#1757
Sziasztok!

Honnan lehet tudni hogy nem mûködik a blackbeard server?

Üdv Mindenkinek!

Kata
#1756
Képzeld, lehet duplikálni cuccokat! Amiket ma adtál permanent upgradeket, felraktam a hajóra, de úgy, hogy a harbor masternél, és nem az volt az éppen aktuális hajó. A rakterébe pakoltam az upgradeket, mert ugye csak úgy lehet felrakni õket. Ellenben felrakás után nem tûntek el a raktérbõl az upgradek, sõt ki tudtam pakolni vissza az aktuális hajóm rakterébe is, miközben a másik hajón minden be volt szerelve. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#1755
Eleinte a Defense meg a Gunnery skillekre, azok hasznosak low lvl-en is.

[/cserf][/fülünyúl]

#1754
Közben indítottam egy navy karaktert. Mire érdemes rakni a skill pontokat?

#1753
ne itt offoljunk, ezért csak annyit, hogy ha az leendõ játékosok nem kapják meg az eddigi kiegeket, akkor egyáltalán nem lesznek új játékosok. 40 usdnél meg nem fogják olcsóbban adni az új contentet.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Fritz Von...
#1752
Azt még nem tudom, de sacc/kb ez is olyan 40-50 USD lesz majd gondolom.

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

Fritz Von...
#1751
Nincs is ezzel bajom, mert így új játékosok inkább jönnek. Csak akinek már megvan minden kieg meg adventure pack, annak legyen egy olyan opció, hogy olcsóbb. Ha utánaszámolsz, akkor így lenne fair, mert megvettem az alapjátékot, minden kieget stb, ami kb. így most 200 USD. Ha meg valaki most indulna, ugyanezt megkapja 40 USDért... 😛
De mindegy, bocs az OFFért 😊

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

Torzonborz
#1750
no lám mik történnek 😄 mennyi is az annyi ?

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#1749
mármint ha azt hiszed, hogy jobban járnál... ez kimaradt, sry =)

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#1748
ha azt hiszed, hogy ha csak a RoK-ot vennéd meg megjelenéskor, akkor nagyon tévedsz. az elõzõ kiegészítõ is ennyibe került (40$), és azzal nem kaptad meg az elõtte megjelenteket. végre rájöttek, hogy nem csak a dobozoshoz kéne hozzácsapni az összes kieget, hanem a digital downloadhoz is.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Fritz Von...
#1747
Na igen, de mivel a SOE megint volt szíves olyan kegyes lenni, hogy megveteti velem az Eq2 eddig megjelent összes kiegészítõjét (így az alapjáték már 4x lesz megvéve) 40 USD-ért (+ÁFA), ezért nem mindegy, hogy mire adom most ki ezt a manit.
De igazad van, végülis van még rá egy kis idõ. Úgyhogy akkor Rise of Kunark elõbb. 😊

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

#1746
nem látok logikát a kettõ között... a preorder tényleg akkortól kezdõdik, de a játék csak január végéig jelenik meg, addig bármikor elõrendelheted.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Fritz Von...
#1745
Szasztok srácok! Jól olvastam ugye, hogy a hivatalos pre-order november 13? 😊 Ebben az esetben azt hiszem, hogy be fogom áldozni az Everquest2 új expansion packját erre. 😊

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

#1744
Sziasztok!

Kipróbáltam!Tetszik!Privateer vagyok és spanyol.A nevem Gold Marten.Vasárnap leszek.


Üdv

#1743
Sziasztok!

Mekkora hely kell a gamenek?Már letöltött 4.32 Gb-ot sok van még hátra?

Üdv

#1742
rollback?

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

a.carkey
#1741
LOL!

Ma éjjel ki akartam lépni Havanából a másik hajómra ami Santo Domingoban volt. Kilépés közben kaptam egy idle server crasht. Reggel lépek be, és látom, hogy a másik hajómban vagyok, de már Havanában.
Köszi FLS! Jobbak vagytok mint a DHL.

😊

A medve nem játék.

a.carkey
#1740
Spanish Town még spanyol ... 😊

A medve nem játék.

Pluskast
#1739
Látod mondtam én hogy csak ma lesz ebbõl hajó😊)

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

a.carkey
#1738
Ok, de én sem léptem ma még be. 😊

A medve nem játék.

#1737
anulu: ejfeli csataban ott voltam es ott volt a hajoacsunk is! ;-) Elsullyedtem aztan tipliztem! Igy nem tudom spanish townt megvedtuk vagy sem? Egyebkent a hajoacsot is elkaptak, lattam mikor boardingban vesztett egy erosebb kaloz ellen!

Kicsit kaotikus volt a csata, kevesebben voltak kalozok es elbasztuk a taktikat mert tulbecsultuk magunkat! 😞 Ennek ellenere szerintem gyoztunk mert erosebbek voltunk, de nem vagyok kepben! pls informalj ! 😊))
a.carkey
#1736
Tegnap éjjel 1.30ig voltam fent. A hajóács srác szólt, hogy elugrik egy csatába. Ez volt éjfélkor. Erre várom, és másfél óra múlva ír, hogy még egy csata. 😊 Na ekkor léptem le.

Since! Lejött a Patch?

A medve nem játék.

#1735
Nero!!! zsíír!

Turul ventrire majd gyere! Ott vagyunk fenn plusiekkal mikor gamelunk aztan segitunk! ;-)
Pluskast
#1734
nagyszerûûû!!!!😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#1733
Plusika, Kema!

Apu kapott egy béta meghívót...<#vigyor2>
Dolgozgatok aztán majd, ha végeztem megyek befele...

Kata
#1732
Gracca! Lépek befele éppen.

[/cserf][/fülünyúl]

a.carkey
#1731
Megvan az L50. 😊

A medve nem játék.

Kata
#1730
Én is minnyá visszamegyek.

[/cserf][/fülünyúl]

#1729
Mintha régebben írtátok volna hogy a cuccokat amiket lootolok belehet rakni raktárba. Ezt hogyan tehetem meg? Gondolom ha csatázom és ha bekapok némi sebzést a rakományból is elvesz és egyébként se fér el annyi a kis ladikomba 😊

a.carkey
#1728
Oki. Beírlak, meghívlak.

A medve nem játék.

a.carkey
#1727
Ajaj!

A medve nem játék.

#1726
Nicolás Laguna a karim neve.

#1725
Basszus,ha csak 20 óra lenne,az nem gáz de 57 az már igen.<#rinya>

a.carkey
#1724
Le kell tölteni. Ha 20 óra, akkor annyi. Sajnos szept. 11. óta szar a launcher. Ez van.

A medve nem játék.

#1723
Van ventri serveretek?

Kata
#1722
Megy nálatok? Nálam órák óta nincs kapcsolat a szervereikkel.

[/cserf][/fülünyúl]

#1721
Én is mailben kaptam.

#1720
Mailben kaptam. a.carkey:mit lehet akkor most csinálni?

a.carkey
#1719
Szept 11. óta szar a letöltés ...

A medve nem játék.

#1718
Hi
Gratulálok a két új Potbs bétásnak.
Ti hogy kaptátok a meghívást??? Mailban, vagy a hivatalos oldalon priviben..??
Köszi
#1717
Vlki nem tudja elküldeni ezt a filet?:audio_s.pig.Egyáltalán mekkora?

#1716
Ettõl nem lesz gyorsabb...Magyarul azt kérik hogy küld el a log filet sonynak hogy kiderítsék mitõl lassúé be a letöltés szerintem. De javítsatok ki ha nem így van...