Naval Action
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A freetrader részt simán meg lehet csinálni. A navy eléggé unbalanced. A privatert nem tudom.
A medve nem játék.
A másik kérdésem meg a skillekre irányul. Van 3 képességem, amit egyszerre nemtudok használni mert kevés a morálom. Az egyik plusz defense, a másik plust sebzés, a harmadik az meg egy instant skill amivel plusz sebzést érek el egy lövéssel. Ehhez plusz accuracy is társul. Ez a skill 40 morálba kerül, de csak 30 morálom marad ha az elsõ 2 skillt aktiválom. Ilyenkor mi a teendõ? Ahogy láttam összesen a hajó 100 morált mutat, gondolom ezt nem lehet feltornászni csak ha veszek egy másik hajót. Köszi a segítséget!
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
A medve nem játék.
A medve nem játék.
Jelenleg világoskék ...
A medve nem játék.
Honnan lehet tudni hogy nem mûködik a blackbeard server?
Üdv Mindenkinek!
[/cserf][/fülünyúl]
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar
De mindegy, bocs az OFFért 😊
Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
De igazad van, végülis van még rá egy kis idõ. Úgyhogy akkor Rise of Kunark elõbb. 😊
Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar
Kipróbáltam!Tetszik!Privateer vagyok és spanyol.A nevem Gold Marten.Vasárnap leszek.
Üdv
Mekkora hely kell a gamenek?Már letöltött 4.32 Gb-ot sok van még hátra?
Üdv
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Ma éjjel ki akartam lépni Havanából a másik hajómra ami Santo Domingoban volt. Kilépés közben kaptam egy idle server crasht. Reggel lépek be, és látom, hogy a másik hajómban vagyok, de már Havanában.
Köszi FLS! Jobbak vagytok mint a DHL.
😊
A medve nem játék.
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
Kicsit kaotikus volt a csata, kevesebben voltak kalozok es elbasztuk a taktikat mert tulbecsultuk magunkat! 😞 Ennek ellenere szerintem gyoztunk mert erosebbek voltunk, de nem vagyok kepben! pls informalj ! 😊))
Since! Lejött a Patch?
A medve nem játék.
Turul ventrire majd gyere! Ott vagyunk fenn plusiekkal mikor gamelunk aztan segitunk! ;-)
Apu kapott egy béta meghívót...<#vigyor2>#vigyor2>
Dolgozgatok aztán majd, ha végeztem megyek befele...
A medve nem játék.
Gratulálok a két új Potbs bétásnak.
Ti hogy kaptátok a meghívást??? Mailban, vagy a hivatalos oldalon priviben..??
Köszi