Naval Action
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
És természetesen ki tudsz hajózni a városból, átmehetsz ugye másik városba, stb, bár nem tudom mit értettél azon, hogy nem tudsz kimenni.
Van lõfegyver használat is harcban, sõt a Dirty Fighting ágban duplán is tudsz lõni, csak venni kell egy pisztolyt.
Itt is vannak guildek, ahol van poszt, össze lehetne fogni a craftért, de jelenleg nincs sem kereslet, sem igazán kínálat (kínálat van, csak idiótáék eléggé elszálltak az árakkal ...) A bétában a guild (company) jelenleg fõleg a magyarokat összefogó erõként mûködik. Amint kijön a B1.00.00.00 (kedd?) átalakul az egész, mert végre group alapú lesz a fejlõdés, más lesz az xp, stb. Most az van, hogy jobban jársz ha nem fejlõdsz highlevel playerrel, mert csak lehúz, lelassít, stb ... 😞 Az elsõ akadály jelenleg ott kezdõdik, hogy valaki New Spainben van, és van aki már San Junannál. 1000 mérföld kb. 15-20 perc hátszélben, szembeszélben még több. És igazán jó hajók csak a fõvárosok körül vannak.
Mondanám azt, hogy a kicsiknek kéne jelenleg összefogniuk, de sajna össze-vissza estek be a playerek, ráadásul kevés van aki huzamosabb ideig nyomja. 😞 Lehetetlen kontrolálni, hogy pl. én amikor tudok, vagyok, de pl. este már keveset, míg más este esik be, és akkor fejlõdne. Nagyon nehéz. Mert áthúzom az illetõt San Juanhoz, ahol van xp, és hajó, de pl. ráérek 1 órát, aztán a másiknak vissza kell mennie a low levelebb hajókhoz, stb. Nem tudom mennyire érthetõ, de bent kell lenni és látni kell a dolgot.
A PvP itt is jó, sõt, szerintem minél magasabb a szinted, annál jobb.
Itt sem megvenni kell a skillt, hanem fejleszteni a karid, és választhatsz hozzá egy-egy skillt, pontokért. Ne mondd már, hogy a VCOban lighter, light, medium, big, bigger, best névenvannak a skillfejlõdések. Pontalapú ez mindenhol, csak itt így mûködik ...
A VCO ha jól tudom anno ingyenes volt, így több a player. Ez még csak béta. A B1.00.00.00val meg úgyis átalakul az egész game. Irtó faszság, de ez van. Kb. akkora hátralépés lesz a build, mint az NGE volt az SWGben.
De pont ezért nem javaslom. Nagyon el fogják cseszni sok irányban. De az is lehet, hogy pl. ez fog bejönni az újaknak/sokaknak, mint anno az NGE.
Ha neked a VCO jobban bejön, maradj annál, de nem 10nél kezdõdik a PoftheBS. Érj el L50t, vegyél egy nagyhajót, és kezdj el komolyan pvpzni!
A medve nem játék.
Kérdés: jól látom, hogy ez inkább amcsi hülyegyerekeknek készül egyszerû szabályrendszerrel? Kereskedés gyk nulla, város, guildmenedzsment kb szintén. 2 dolog testszik - a kéziharc szabálya (egyensúly, kezdeményezés, életerõ - mindháromra figyelni taktikát építeni, sok variációs lehetõség - mondjuk francért nincs normális lõfegyver használat?) és a sok fajta hajó. Valamint grafikailag szebb. Ami még nem tetszi az a bezártság érzés. Nem tudok pl kimenni a városból a szárazföldre, csak küldik erejéig.
Voyage century-ban ugyebár kereskedés, guildok, városmenedzsment, pvp nagyon ki van dolgozva. Ellenben kevés a hajófajta (gyk minden hajó erõsségbõl 3 van) ellenben a fejlõdés használat alapú, nem megveszem a skillt, hanem fejleszteni kell... Szóval egy szónak is száz a vége: egyiket ki akarom választani amivel nyomom, és várnék véleményeket pro és kontra....
A medve nem játék.
"Selling SOLs to rats"
A paraszt még árakat is ír:
"You get to capture it from me.
Invincible -- TBA
Valiants - 300k per dura
Reason - 150k per dura
Mourdant -- 75k per dura
Can sell any other class only ship on request."
Szép!
A medve nem játék.
Sima trade. Jobbgomb az emberen a városban és trade. Tengeren is lehet tradelni.
A medve nem játék.
Király, hogy lelõtték a szervereket, mert éppen csata volt. Persze a héten meglett volna a 3. spanyol gyõzelem. Na mindegy. Balfaszok, azok is maradnak!
A medve nem játék.
A medve nem játék.
[/cserf][/fülünyúl]
Elsüllyeszteni azzal a 3 valamivel ami inkább durva vicceket szór rá meg elég esélytelen..
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
[/cserf][/fülünyúl]
Debob - Lvl 2 Wizard
Na ok. Francesco, gyere majd Havana felé. Ott tali, ha normális idõpontban fellövik még ma a szervert. Ha nem lövök fel, akkor gyúrd ki magad L17ig, és reggel odaadom!
A medve nem játék.
Amint kijöttem, nekem esett egy Level 15-ös kalóz egy Xebeccel, az egy ritka mocsok hajó, gyors, pörög a tengelye körül, a méretéhez képest rengeteg ágyú.. mondani sem kell, alázott rendesen. Most bontott a server...
Kérdés : Ha PvP flag-et bekapcsoltam, bárhol megtámadhatnak (mert Port Royal elõtt nem volt PvP)? Ha lekapcsolom, csak a PvP zónákban, de én sem eshetek neki másnak vagy hogy mûködik?
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
Annyira nevetséges az egész.
Más.
"Doubled the unrest/contention gains for PvP." 😊 Nevetséges!
A medve nem játék.
Snipa! Ha meg tudod venni a Invincible-t, vedd meg, ha még nem gyúrj csak royalra, mert balfaszék mindent megváltoztatnak hétfõtõl ...
A medve nem játék.
"You can no longer surrender to NPCs. Surrender is now called PvP Surrender to help make this clear."
Balfaszok ... Én végeztem ezzel a szarral ...
A medve nem játék.
Volna értelme amit mondasz, de ahhoz nem 5 egység kéne, hanem 500 ...
Ahhoz viszont már szállítóhajó kell, hogy ennyi mozgass.
Havana, Cayo, Matthew Town ami a közelben van, az hajóépítõ hely. Oda amibõl kevés van, és a hajókhoz kell, minden jöhet. A megvételre persze nincs garancia, de mint írtam ingame:
bor, szõlõ, sajt, nem túl drágán termelhetõ és kurva drágán megy el.
Szõlõt ugyan kalóz v. francia városban tudsz termelni, de megéri még így is.
Alacsony szinten maradnak az ingotok a forgeban vagy az OSen hajótámadás a pénzért.
A medve nem játék.
Carkey@
Kérdezném mikor jössz fel ? Lenne pár kérdésem a kereskedelemmel kapcsolatban.Pl.: vettem 5 egység gránitot( 80 arany /egység ) a bahamákon.Elvittem Grenvillbe ( florida, France) erre a tradernél ez csak 1 !!! arany/egységet ér ??!! hogy a fenébe megy ez?? Az aukcios házban persze feltehetem de gondolom a kutya nem veszi( van már pár cuccom az aukción de semmi értesítés nincs hogy valaki venne tõlem..) BAromira unom már a kõjaguár, kõsas,kõmaszkok eladogatását gombokért, amikor egy mediator kutterért kérnek 10k pénzt a deeds-en !! Én azt hittem hogy azért itt menni fog a klasszikus (és reális)kereskedés: megpakolom a hajómat áruval, elhajózom más kikötõkbe és eladom az árúmat jópénzért..:-((
Esetleg van valami tipped hogyan lehet megtudni hogy melyik kikötõben mit érdemes venni(mert olcsó) vagy eladni(mert kevés van ezért drága)
Eddig az aukciós házban próbáltam kisilabizálni(pl ezért vettem a gránitot, mert drága és ritka volt mondjuk floridában 100 arany/egység..erre meg mikor viszek oda akkor meg adna a kereskedõ 1 azaz egy aranyat??? )
Köszi
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
Mindegy. Invite meg volt, Gold vagy Silver Martin meg majd beveszi a többieket, aki jön.
A medve nem játék.
Aki jön, és spanyol lesz, legalább egyikõtök írja be a nevét ide. Õ guildtag lesz, és be tud majd venni másokat. Az újak õt keressék.
Ma olvastam a legjobb buogot eddig. Patcheléskor kiírta vkinek:
Insert DVD 2!
😊
A medve nem játék.
http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB
"We were going to take down Rackham and bring up Blackbeard about 10a. With the decision to allow Stress Testers who reached level 5 into the Beta, we've got some additional work to do. Rackham will remain up and Blackbeard down until later today. More news when I have it."
A medve nem játék.
Van már Blackbeard?Az mitõl lehet hogy kilépek a játékból és remeg a képernyõ.De csak ennél a játéknál.
Üdv all
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Debob - Lvl 2 Wizard
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
A medve nem játék.
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Az aranyok nem szamitanak :-) spanyolok lenyomnak mindenkit!
Eddig is 2-3szor tobben voltak kalozok is meg britek is megis nyertunk egymas utan csomoszor! ;-)
Akkor sincs gaz ha vesztunk, majd jobban osszefogunk es kovetkezot megnyerjuk!