8956
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • CarajoEsp
    #1
    Nah mivel ilye topic még nem volt szeretném tudni ,ki mit tud róla és kb. hány embert érdekel a projekt.
  • Hmuda
    #2
    Címet léci. :)
  • CS@
    #3
    Engem nagyon érdekelne(no persze ez pénz kérdése is mert gondolom nem ingyenes lesz).
    Mondjuk még viszonylag messze a megjelenés.
    Cím : http://www.flyinglab.com/pirates/
  • CarajoEsp
    #4
    www.burningsea.com-ez a hivatalos oldal. Kicsit sterilek a hajók. Seamen keresztül lehet leszedni. Jah 10$ lesz egy hónapban.
  • Hmuda
    #5
    Nem is tudom. Szépnek látszik, majd meglátjuk.
  • Shaman
    #6
    Hmmmm tuti király lesz,de 10 dolcsi havonta.....
  • TopGun
    #7
    Szerintem ez szar! szerintem ezek nem a jatekbol valo kepek es 10 dollar... csak a hajokrol van par kep, semmi a jatekbol, a harcrol, vagy egyebrol!
  • Hmuda
    #8
    10 dollár MMORPG-kben manapság nagyon jó ár, tekintve a 12-15 dolcsis árakat, a hajók szvsz szépek (szebbek mint a PotC-ben) és különben is őszig még van egy hónap, addig még kaphatunk képeket.
  • TopGun
    #9
    Te kifogod fizetni a 10-est erte? hogy jatszhass?
  • Shaman
    #10
    Ez aztat jelenti,hogy olyan havi 2500-2700 forint. Hmmmm talán meg is érheti......
  • Hmuda
    #11
    Dehogy is. Csak mondom, hogy manpság ez egyáltalán nem nangy ár ilyenért. Inkább az SWG-re költenék, ha lenne pénzem, de nekem az megérné a havi 15 dolcsit is.
  • CarajoEsp
    #12
    Remélem lesz valamikor Béta teszt ,mert ez engem kezd egyre jobban érdekelni.
  • Lacc
    #14
    Ejha... Ha tényleg ilyen fasza lesz a grafix, meg lesz szárazfoldö része + jó kis csaták + kereskedés stb. akkor tuti kipróbálom, 10 dolcsi igen jó ár...
  • BadGuy
    #16
    "Szerintem ez szar! szerintem ezek nem a jatekbol valo kepek es 10 dollar... csak a hajokrol van par kep, semmi a jatekbol, a harcrol, vagy egyebrol!"

    Szerintem ez a velemeny szar! \o/\o/\o/\o/\o/
  • grebber
    #17
    Több kép itt:

    ITT.
  • Gyadi
    #18
  • a
    #19
    Gondoltam felhozom a topicot mert én is várom a játékot, valószínüleg október-novemberben jelenik meg, és nem utolsó sorban a sound designer Oscar díjas lett


  • a
    #20
    sztem olyan lesz mint az EVE-online csak real-world köntösben
  • Johnyy
    #21
    Csak nem lehet partraszállni,, SZivacs.
  • a
    #22
    nem?
  • a
    #23
    bár az EVE-ben se lehet a kiszállni az űrhajóból...
    FAQ-ban azt olvastam, hogy viszonylag nagy lesz a gépigénye, kifogja használni a pixel shader 2-t
  • a
    #24
    nah tovább olvasva a FAQ-ot tesznek róla említést, hogy majd egy kiegészítőben kiadhatják a szárazföldi játékot, mint SWG-ben az űrhajózást
  • a
    #25
    "An avatar is your representation in the world (a 3D person) these won't be in the first release, but will be in the second
    (which is free and will be downloaded without you noticing it).

    In the first release you won't be able to walk in the cities. A city will be accessible by a menu where you can do all the stuff you need to do. You won't see any avatars at all in the first release, not even your crew on the ship.

    Once the 2nd release comes, you can walk around on the islands and in the cities and you will see your full crew working on your ship and boarding other ships."


    magyarán egy patchben már benne lesznek az emberek is, addig csak tengeri csaták
  • a
    #26
    FAQ 1

    FAQ 2
  • a
    #27
    lehet meg kéne várni míg benne lesznek az emberek is a game-be mert így lehet, hogy unalmas lesz
    már csak az a kérdés, hogy az a patch mikor jelenik meg (2005)
  • grebber
    #28
    Ez a game nem a karbib tenger kalozai game folytatása???
  • a
    #29
    nem, ez egy MMORPG más fejlesztőtől egyedül a Pirates szó egyezik meg bennük reméljük jobban fog sikerülni mint a PotC
  • Glpetyus
    #30
    Az nagyon jó gém...
  • grebber
    #31
    Szerintem is!
  • Glpetyus
    #32
    Elég jó a víz...
  • a
    #33
    jah és Steam-alapú patchelő rendszer lesz benne (ez lehet sokakat elriaszt majd , de azért előnyei is vannak)
  • Glpetyus
    #34
    az egyetlen szerepjáték amit végignyomtam:P
  • a
    #35
    csak kissé bugos egyedül a kalózos hangulat meg a grafika volt jó a többi sztem rontott az összképen na de ez már OFF
  • Glpetyus
    #36
    hangulat,grafika megvan...mi kell még?
  • a
    #37
    történet + történelmi-háttér + irányítás + egy kis realizmus :P

    Nah Ideje ERRŐL a játékról is beszélni
  • Glpetyus
    #38
    ahogy elnézem rajtad kívűl nem sok mindenkit érdekel:P
  • a
    #39
    pedig kezdetben másoknál is megvolt a lelkesedés
  • Glpetyus
    #40
    valóban szép gémnek tünik egyébként
  • a
    #41
    van videjóÓó is ha vkit érdekel
  • najó
    #42
    http://www.worldofpirates.com
    egy az egybe pirates,de erre mar nem kell varni,open beta