Naval Action
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A medve nem játék.
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Preorder
A medve nem játék.
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
A medve nem játék.
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Betrayal At Krondor: \"the prime example of how a CRPG should be done.\"
Betrayal At Krondor: \"the prime example of how a CRPG should be done.\"
A kalózok nagyon beleerõsítettek ... 😞
A medve nem játék.
Betrayal At Krondor: \"the prime example of how a CRPG should be done.\"
[/cserf][/fülünyúl]
😞
Anno én poénból tettem be pár zászlót és vitorlát, fõleg a magyar vonatkozás miatt, de a SOE átálláskor az összesbõl maradt 1 zászló és 1 vitorla. Írtam vagy 10 bug reportot, de még választ sem kaptam. Illetve 1x jött egy válasz, hogy elolvasták ...
Ha van idõd és kedved, akkor valami jót készíthetnél most is. Én béna vagyok PSban ...
Majd ingame megbeszéljük! 😊
A medve nem játék.
[/cserf][/fülünyúl]
A medve nem játék.
Van valami guild a magyaroknak? Majd vegyetek föl lécci.
Köszi
(Esetleg lehetne egy guildzászlót is gyártani amit mindeki használna, de lehetnének rajta + megkülönböztetések személyenként vagy rangokként)
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
"Significantly reduced the weight of ammo, consumables and permanent outfitting."
És a Build 1.0nál végre kijavítanak minden!!! grafikai bugot ami miatt nem láttuk ami a statisztikánál volt.
A medve nem játék.
"Increased the structure and armor on the Oliphant."
IGEN!!!
Végre lesz 1 db jó FT ship! (Persze ha a MC változatnak is adtak valami jót!)
A medve nem játék.
"Changed starting ships. Privateers and Pirates still get the Halifax. Naval Officers get the La Belle and Freetraders get the Skuda."
Lehet örülni! 😊
A medve nem játék.
Könyvtár:
Ugyanúgy meg tudtad - volna - választani hová akarod az installt.
Amúgy minden pref file a Documentes and Settings/"administrator"/My Documents részben/Pirates of the Burning Sea részben van ...
A medve nem játék.
Végre elindítanám erre meg ez van.:
" The MSS DLL file is installed in the Windows or Windows system directory - it must be installed in the application directory. "
Mondjuk azt sem értem hogy a potbs installer miért a windowsba installálja a játékot direktbe, ráadásul nincs is subfolderje....nem láttam sehol hogy lehetne megválasztani hogy hova rakja be magát...ezt a szíívást :-((((
Ha freetraderként lépegetek szinteket, akkor is lehet bármelyik (a szintemnek megfelelõ)hajót venni?Gondolok itt mondjuk a kutterre ami navy hajótípus.Van esetleg valami tipped hogy milyen áruval érdemes elõször kereskedni.Vagy itt is a lényeg a missionok felvételén és teljesítésén van?
(úgy néz ki talán éjjel 2-re kész lesz az update...)
A medve nem játék.
Huhh..kissé bonyolítom, de nagyon izgatott vagyok,bocsi
A medve nem játék.
Hátha ez frissebb verzió és így talán kevesebbet fog updatelni a game ??
kössz
Nekem is ma jött meg az invitációóóó :-))))
Francesco Zappa kapitány készülõdik a tengerre!
(már egyszer letöltöttem a clienst amikor a stresstest ment, ezt lehet használni mint alapjáték? )
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
A medve nem játék.
A medve nem játék.
[/cserf][/fülünyúl]