Naval Action
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1 hajó, max 5 perc. Ha jó a szélírány, annyi sincs. De mostanába baszott szar szokott lenni.
A medve nem játék.
Nézd én OSen egy civil Stralsunddal - a mostani hajómmal - leírtok MAX két Capricieux Mastercraft Frigateot egyszerre! Ennél erõsebb nem rate hajó nincs. De idõben nem éri meg. Így marad 1 hajó. Az 350xp, és 1500-3000 dublon közötti loot és dob pár jó cuccot vagy medalt.
Egy Stralsunddal La Fayette L45-ösbõl 4 dbot bármikor (sajna 4 sosem jár együtt és 4 a max), Myrmydonból, Capricieuxbõl, Raaból 3at, Stralsund alattiakból (a nagyok Cerberus, Stralsund akár 4et de még sosem hozott velük össze a sors egyszerre).
Így értettem.
Egy Stralsunddal La Fayette L45-ösbõl 4 dbot bármikor (sajna 4 sosem jár együtt és 4 a max), Myrmydonból, Capricieuxbõl, Raaból 3at, Stralsund alattiakból (a nagyok Cerberus, Stralsund akár 4et de még sosem hozott velük össze a sors egyszerre).
Így értettem.
A medve nem játék.
Azt hiszem a fõvárosban cserélheted ki, és shipwright gyártja ha van neki receptje hozzá. De talán a legjobb hajó low levelen. Ezzel napi 1 szintet meg tudsz lépni és nem tudom mennyi vagy, de a maradék 15 szint két hét MAX!!!
A medve nem játék.
Nem civil. De ha ebbe befektetsz L35ön, akkor L45ig nincs gondod. Figyelj:
609et sebeznek az oldalsóágyúi 38 ágyú!
17.00 a speed
10.00 a fordulás
2200 a vitorla
1706 a hull
1092 az oldalsó armor
542-273 az elsõ/hátsó armor
390 a crew
Hátránya:
200 a raktér
2 durabilityje van. 😊
609et sebeznek az oldalsóágyúi 38 ágyú!
17.00 a speed
10.00 a fordulás
2200 a vitorla
1706 a hull
1092 az oldalsó armor
542-273 az elsõ/hátsó armor
390 a crew
Hátránya:
200 a raktér
2 durabilityje van. 😊
A medve nem játék.
Ezekkel nem értek egyet.
Kérdésedre válaszolva pedig, természetesen Stralsundról beszéltem, amibõl leölök többet egyszerre, mivel Stralsundról volt szó.
Most elõjöttél a nagyobb hajókkal, pedig te azt írtad, hogy bármit leirtasz Stralsunddal. Ezért hozakodtam elõ egy nem sokkal nagyobb fregattal, amivel röhögve lehet aprítani stralsundokat. Most akkor a nagyobb hajókat már nem is érdemes belekeverni a témába.
Kérdésedre válaszolva pedig, természetesen Stralsundról beszéltem, amibõl leölök többet egyszerre, mivel Stralsundról volt szó.
Most elõjöttél a nagyobb hajókkal, pedig te azt írtad, hogy bármit leirtasz Stralsunddal. Ezért hozakodtam elõ egy nem sokkal nagyobb fregattal, amivel röhögve lehet aprítani stralsundokat. Most akkor a nagyobb hajókat már nem is érdemes belekeverni a témába.
[/cserf][/fülünyúl]
#1559
Gallant? az civiles? vagy legyartott hajo?
Nekem az a bajom gyartottakkal hogy rohadt dragak!
Nekem az a bajom gyartottakkal hogy rohadt dragak!
#1558
carkey, megcsak testbed megy ugye?
Ha monjuk navy lennék, akkor Gallant Naval Frigateot szerválnék be. Az nagyon jó kb. L45-ig. És csak L35-ös! 😊
Javaslom minden navysnek, hogy arra hajtson rá és mást ne is vegyen!
Javaslom minden navysnek, hogy arra hajtson rá és mást ne is vegyen!
A medve nem játék.
Igen, de míg egy Stralsund L29 (civil 30) addig egy defiant L37 (civil 41). És nagyon rare drop egy large ship construction, hogy az ember legyártson egyet magának. Venni meg nem lehet. Sõt, ha van is, akkor 70-100k. Minek vegyek 70-100kért egy hajót, ha utána a myrmidon sokkal jobb pár szinttel feljebb?
Amúgy mit irtották 2-4esével? L45+ hajókat vagy a szinteden lévõ hajókat? Mert nem mindegy! 😊
Részemrõl még két Mastercraft Capricieux Frigateot leszedek egyszerre, de 3at már nem. És hármasával járnak vagy csak egy jön. De már kettõnél IS a pénz-idõ-kötszer-lõszer négyes alapján több a "kiadás", mint a "bevétel". Szóval egyesével 350xp/hajó és hajónként 1500-3000 dublon és meg sem kell eröltetni magam, az durván 29-34 hajó szintenként L50ig ha 1 hajó max. 5 perc, és csak golyót kell vennem. Míg ha 3-4 hajó ellen megyek, az több idõ, bár jobb xp/és min 10 perc, viszont veszélyesebb, és lehet hogy pont a végén kell lelépnem ezzel ugrik az eddig megszerzett rakományom. Ráadásul repair kitet is használok ami pénzbe kerül, plusz az új szisztémában más a sebzés, a fordulás, ami egy defiantnál nagyon gáz (10 pont, még turbóza is max. 11.20.) míg egy Stralsund civil 11.70 feletti alapból a turn ratere, és nem rossz a mastercrafnak (12.50 a turn rate alapból) a páncélzat-ágyú aránya sem (ágyú/töltés/sebzés).
Volt Defiantom (L37) és Stralsund Mastercraftom (L34). És sajna az utóbbi bár gyengébb elsõre, mégis jobb hajónak mondanám hosszútávon befektetés/gyártás/szint arányában. Most pl. tuti nem vennék Defiantot. Sõt, freetraderként leginkább L44en egy oliphant indiamant a következõ befektetés, ami ugyan lassan fordul de 627 az oldalsó ágyúk sebzése (és 1000 a raktere! 😊, vagy egy conquistadort L45ön, ami viszont egy ultra brutál hajó. 😊 De a
Egy Defian Mastercraft már mondjuk más tészta, mert az nagyon jó, de akkor inkább egy Capricieux Mastercraft Frigate L50en vagy egy Couronne Galleon, amihez sajna Writ kell (viszont ez tul képp egy first rate hajó, csak kevesebb ágyúval ...).
Kb.
Amúgy mit irtották 2-4esével? L45+ hajókat vagy a szinteden lévõ hajókat? Mert nem mindegy! 😊
Részemrõl még két Mastercraft Capricieux Frigateot leszedek egyszerre, de 3at már nem. És hármasával járnak vagy csak egy jön. De már kettõnél IS a pénz-idõ-kötszer-lõszer négyes alapján több a "kiadás", mint a "bevétel". Szóval egyesével 350xp/hajó és hajónként 1500-3000 dublon és meg sem kell eröltetni magam, az durván 29-34 hajó szintenként L50ig ha 1 hajó max. 5 perc, és csak golyót kell vennem. Míg ha 3-4 hajó ellen megyek, az több idõ, bár jobb xp/és min 10 perc, viszont veszélyesebb, és lehet hogy pont a végén kell lelépnem ezzel ugrik az eddig megszerzett rakományom. Ráadásul repair kitet is használok ami pénzbe kerül, plusz az új szisztémában más a sebzés, a fordulás, ami egy defiantnál nagyon gáz (10 pont, még turbóza is max. 11.20.) míg egy Stralsund civil 11.70 feletti alapból a turn ratere, és nem rossz a mastercrafnak (12.50 a turn rate alapból) a páncélzat-ágyú aránya sem (ágyú/töltés/sebzés).
Volt Defiantom (L37) és Stralsund Mastercraftom (L34). És sajna az utóbbi bár gyengébb elsõre, mégis jobb hajónak mondanám hosszútávon befektetés/gyártás/szint arányában. Most pl. tuti nem vennék Defiantot. Sõt, freetraderként leginkább L44en egy oliphant indiamant a következõ befektetés, ami ugyan lassan fordul de 627 az oldalsó ágyúk sebzése (és 1000 a raktere! 😊, vagy egy conquistadort L45ön, ami viszont egy ultra brutál hajó. 😊 De a
Egy Defian Mastercraft már mondjuk más tészta, mert az nagyon jó, de akkor inkább egy Capricieux Mastercraft Frigate L50en vagy egy Couronne Galleon, amihez sajna Writ kell (viszont ez tul képp egy first rate hajó, csak kevesebb ágyúval ...).
Kb.
A medve nem játék.
#1554
Jah ránk férne már egy sorhajó! Bár nekem elég lenne az is, ha árboc és vitorla nélkül nem forogna úgy egy hajó mint 1 óriáskerék! :-)
Azért a stralsund nem olyan hû de jó hajó (max. a te kedvenced). Defianttal 2-4-esével irtottam õket... 😊
[/cserf][/fülünyúl]
Na ja de azért egy sorhajót szívesen elfogadok😊)
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
Egy stralsunddal akármit ki tudsz lõni OSen, és kb. ua idõ egy 30 ágyús, mint egy 54 vagy nagyobb. (Bár 2nd és 3rd ratehez azért használni kell repair kitet.) Ha egyedül van, nem crashel a game, nem dob le, még ha õ indul hátszéllel, akkor is befellegzett neki.
A medve nem játék.
Mindegy, hogy 40 vagy 104 ágyús a hajó amit támadsz. Ha jó a taktika, neki annyi. Mondjuk most kisség erõsebbek lettek a nagyobb hajók, de a tiéd is ...
A medve nem játék.
Nem, csak a hatótávot növeli. Elõbb látod, ha egy player kalóz rádtámad, mint egyébként. Semmi értelme sincs, mert amíg nem növelik a general slotok számát 3ról 6ra, addig felesleges erre pazarolni egy slotot.
A medve nem játék.
Na szép. Akkor marad a szopás meg az idegeskedés....
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
#1547
Azt mondtak nemcsak bug! ;-) Szal bug is! :-)))
Mondjuk az hogy 30 agyus helyett egy 34 agyus kerul a battleba meg nem gond, de 40 agyus helyett 48 agyus nah az mar sulyod problema :-)))
kicsit nagy kulonbseg van a ket hajo kozott! 😉
Egyebkent olyannal gondolom ti is talalkoztatok, hogy "látcsõ"... Annak a leirasaban mintha remlene, hogy +x% al noveli a hajok azonositasat open sea-n... Vagy valami ilyesmi!
Ilyen skillre nem emlekszem en sem, de lecsekkolhatod gondolom most is be tudsz lepni testbedbe...
Mondjuk az hogy 30 agyus helyett egy 34 agyus kerul a battleba meg nem gond, de 40 agyus helyett 48 agyus nah az mar sulyod problema :-)))
kicsit nagy kulonbseg van a ket hajo kozott! 😉
Egyebkent olyannal gondolom ti is talalkoztatok, hogy "látcsõ"... Annak a leirasaban mintha remlene, hogy +x% al noveli a hajok azonositasat open sea-n... Vagy valami ilyesmi!
Ilyen skillre nem emlekszem en sem, de lecsekkolhatod gondolom most is be tudsz lepni testbedbe...
Elvileg igazad van, gyakorlatilag nincs. (Leellenõriztem testbeden. Lazán számolta a 4 napot is, amíg állt a testbed is a stress test alatt ...) Ha nem rohadnak el, az tök jó, mert nem kell állandó felügyelet a játékhoz, ha nem vagyok mondjuk egy-két hétig (nyaralás). A Roma Victorban, SWGben, stb., kellett a felügyelet, mert nemcsak elrohadt az épületed, bányád, de oda lett a termés is ...
Hajó téves azonosítása? Nos ez nagy kamu, ugyanis egyik bugreportjukban leírták, hogy ez egy bug. Úgy látszik nem tudták kijavítani, és kitalálták hozzá, hogy ez bizony egy skilltõl függ ... A navynél van olyan, hogy intelligence, de ez tök mást csinál, mint amirõl ezek regélnek. Szóvalé ez kamu, ugyanis NINCS ILYEN SKILL, ami erre gyúrna rá!!! Ráadásul ki is javították ... 😊
Hajó téves azonosítása? Nos ez nagy kamu, ugyanis egyik bugreportjukban leírták, hogy ez egy bug. Úgy látszik nem tudták kijavítani, és kitalálták hozzá, hogy ez bizony egy skilltõl függ ... A navynél van olyan, hogy intelligence, de ez tök mást csinál, mint amirõl ezek regélnek. Szóvalé ez kamu, ugyanis NINCS ILYEN SKILL, ami erre gyúrna rá!!! Ráadásul ki is javították ... 😊
A medve nem játék.
#1545
Mondjuk tokmindegy mert azt az allapotot toltik vissza aminel befejezodott blackbeard!
szal... Minden onnan indul!
Plusi: Ez nemcsak bug... Kerdeztem ircen, az is szinttol fugg, hogy milyennek tudsz azonositani egy hajot! Lehet novelni skillel, eszkozokkel stb...
szal... Minden onnan indul!
Plusi: Ez nemcsak bug... Kerdeztem ircen, az is szinttol fugg, hogy milyennek tudsz azonositani egy hajot! Lehet novelni skillel, eszkozokkel stb...
#1544
Nekem is ugy tunt, hogy megmarad epulet! Csak bezar es ahoz hogy termelni tudj ujra ki kell fizetni a fenntartasi koltseget...
Remélem a hajó lvl bugot is kijavítják mert marha idegesítõ amikor a nagytérképen lévõ 40 ágyús hajóról a csatában kiderûl, hogy 48 ágyús....
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
Miért rohadt volna el? Az épületek megmaradnak, csak ha nincs fizetve fenntartási költség, bezár, és nem termel. De ha fizetsz, újra mûködik. Legalábbis eddig így volt.
[/cserf][/fülünyúl]
Na most már szöszölnek csak. Holnap fellövik betara is az updatet. Végre. Még egy nap, és elrohadt volna egy épületem, két nap és 9 ...
A medve nem játék.
Van ugye, hogy kijelölsz egy NPCt, és ha tudsz hozzá beszélni, kiírja, hogy ki az, mi az, milyen szintû. Nos, volt egy olyan bug, hogy ahol vannak csirkék, rá tudtál kattintani, és kiírta, hogy mondjuk L23 Naval Officer. De kiírt mást is ...
A medve nem játék.
#1537
:-))))
Egyebkent anulu milyen L23 rol van szo? 😊
Egyebkent anulu milyen L23 rol van szo? 😊
Van beta ha igen hol lehet rá jelentkezni?
Fizetõs?
Fizetõs?
Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram
Kicsit felhúztam magam egy adag barmon. Az amerikaiaknál nagyobb barom ugyanis kevés van aki még olvasni sem tud, de játszani azt bezzeg akar. Kezdem azt hinni, hogy némelyikben tényleg éhen halna egy agyrák ...
A medve nem játék.
Nekem 7800 és semmi baja nem volt. Leszámítva, hogy Tampa és egy kalózváros az óceán kellõs közepén volt ... 😊
A medve nem játék.
#1529
marmint van! nah 😄
#1528
hat, nekem geforce 7900 asom volt es nekem is 4 fele oszlott a terkep! ;-)
Sebaj. Legalább megnéztem az összes sorozatot ami kimaradt (Heroes, Prison Break, Bionic Woman, stb.), rakat "korabeli" filmet (Alatriste, Õfelsége kapitánya, Kapitány és katona, stb.) és jelenleg várok. De ma este szerintem már lesz szerver.
A medve nem játék.
Sajna nem. De simán mehetne. Jóval nagyobb bugok voltak anno a szerveren, mint amiért most nem indítják (pl. ATI tulajoknál 4 részbõl áll a térkép, kék helyett zöld a chatszöveg egyes esetekben, meg hasonló nagy volumenû dolgok ...)
Azt írják, hogy ezentúl vsz az lesz, hogy ha testbedre kerül vmi, lelövik a szervert. 😊
Azt írják, hogy ezentúl vsz az lesz, hogy ha testbedre kerül vmi, lelövik a szervert. 😊
A medve nem játék.
#1525
es eddigi tapasztalat uj builddel? marmint testbedben! gondolom blackbeard meg nem fut!
#1524
Hogy állunk blackbeard-el?? Remélem estére már menni fog.
#1523
szvsz azert nem lottek fel blackbeardet, mert most meg nem az a lenyeg hogy jatszunk, hanem hogy teszteljunk! ergo minidg a legfrissebb allapottal kell jatszani/tesztelni...
Nem vészes. Tegnap nyomtam pár órát (4), és 1x dobott le. Amúgy nem értem, miért nem lõtték fel a blackbeardet az új build nélkül?
A medve nem játék.
#1521
jaja kozben megtalaltam forumon... meg nagyon ugy tunik ez a build kicsit bugos lett!
Feedback on this build is not overwhelmingly positive and, while most of the problems can be worked around, we're going to fix a few and get out a new patch. More info when I have it...
Feedback on this build is not overwhelmingly positive and, while most of the problems can be worked around, we're going to fix a few and get out a new patch. More info when I have it...
#1519
hmm, a testbedben is benne vannak a karakterek... ugyanazok mint blackbeardben!
Stressen 30k egy fregatt? Ki van csukva. L20ig mehetett a karid. 30kért már egy Cerberust adnak.
Drágább venni, de hajót csak magas szinten érdemes gyártani. Meg ugye míg eljutsz oda, hogy megvannak a receptek ...
OSen valóban így van. Hajó és kiírják mennyien vannak. Ez takarhat csak kereskedelmi hajót, de takarhat kereskedelmi hajók, plusz egy erõsebb kisérõ hajó.
Saját galéria. Alapból van neked is.
Drágább venni, de hajót csak magas szinten érdemes gyártani. Meg ugye míg eljutsz oda, hogy megvannak a receptek ...
OSen valóban így van. Hajó és kiírják mennyien vannak. Ez takarhat csak kereskedelmi hajót, de takarhat kereskedelmi hajók, plusz egy erõsebb kisérõ hajó.
Saját galéria. Alapból van neked is.
A medve nem játék.
#1517
Ok, kösz Carkey, de akkor ha lehet hajót venni is+készíteni is akkor nem egyszerûbb venni?VAgy az drágább? (stressben láttam pl egy fregatt 30K volt, csak persze nem lehet addig a tervet sem megvenni amíg nem érem el azt a szintet)Mégegyszer a konvojról: tehát amikor open sea-n voltam akkor ha NPC-s konvojt láttam az mindig csak egy hajó volt, de ki volt irva fölé zárójelben hogy 2-3-5 -en vannak benne.(lehetett kalóz vagy trader mindegy)
OFF
hogy lehet itt az sg-n a saját képtáradat létrehozni?
OFF
hogy lehet itt az sg-n a saját képtáradat létrehozni?
#1516
a testbed mar fut!