5849
  • Flocky
    #5569
    Tervezel még javítást a MOD-odhoz Imyke?
  • Teseus2
    #5568
    Hmm, ezek szerint nem tudsz segiteni imy?
  • IMYke2.0.0.0
    #5567
    És jól is teszed. :)
  • Szuni
    #5566
    Kérdezném, egyben jelezném, hogy a Magyarítások Portálon a honosításnál a nagy csomagon felül van két javítás linkje is, Ebből a kettes számú nem működik, gondolom pedig kellene a teljes élvezethez.
    A készítő saját honlapjáról, illetve a feltöltött darabolt csomagokat kezdtem inkább letölteni, kérdezném, hogy a kettő között mi a különbség? A Portálon 2008. decemberi a publikálás, a második javítás linkje nem is jó, a készítő saját oldaláról mutató linkek pedig 2009. augusztusi csomagra engednek következtetni. Sorry ha nekem nem egyértelmű, inkább az utóbbit töltöm.
  • Teseus2
    #5565
    Sziasztok!

    Van egy kis gondom a magyar modv2-vel. ha belépek a multiplayer menube és rámegyek, hogy lan a következö menü elcsuszik, értsd nem látszik a kép jobb fele és igy kicsit nehéz karaktert alkotni..de ezt még megoldottam... de ha rámegyek h hostoljak szerot kidob egy gathering exception data feliratu hibaüzenetet és meghal a játék..mind a két gépen ez a hiba...egyjátékosban elindul. Kiegészítő nélkül van fent a DS2 v2.2 patchel. megvan a broken world is de arab nyelvü és ha magyarosítom magyar lesz de arab betükészlet..szal olvashatatlan... ha valaki tud megoldast irjon plz
  • IMYke2.0.0.0
    #5564
    Szerintem is.
  • Noodlee
    #5563
    Szerintem te egészen másról beszélsz, mint ő.
  • Flocky
    #5562
    Én viszont találkoztam. És ez természetes mivel sok olyan ének van ami tárgyat ad. Tanulmányozd a Kézikönyv/Énekek részlegét. Ott leírja hogy melyik ének mit csinál. Tárgyat dob pl.: 5, 29, 55....
  • MrTwister
    #5561
    off WOLFENSTEIN HUN [kész] kiadás: MA! - Ez igen! Várom már nagyon! Király vagy! off vége
  • IMYke2.0.0.0
    #5560
    Na, ilyennel sem találkoztam még.
  • Zotya123
    #5559
    Nem tudom, nekem 2 patch van fenn a magyarításhoz, sehol semmi bug nem jött elő a játékban, vagyis de, néha az énekek nem jelennek meg, hanem megkapom tárgyként őket :)
  • Flocky
    #5558
    Ez érdekes. Én többször megpróbáltam de nem ment. Megöltem a varázslókat de nem tnt el a csillag, nem számította teljesítettnek a küldetést. Pedig eredeti meg minden
  • Zotya123
    #5557
    Nekem semmi gondom nem volt a sötét varázslókkal, a magyarítás természetesen fenn volt, magát a hibát sem tudom, minek kellett volna előjönnie, szépen megöltem mind a 3at, aztán vissza a városba majd le a város alá, szóval megy.
  • wdark
    #5556
    köszönöm,de ezzel nem jutottam előrébb...gugliban már kerestem
  • Noodlee
    #5555
    Ezer éves bug.
    Keress rá a gugliban, már nem emlékszem mi orvosolja a problémát.
  • wdark
    #5554
    Sziasztok!

    Nekem lenne egy olyan problémám h actII 8. küldetésében előszőr előjött a sárkány,de megölt... de másodszorra mit csináljak h előjöjjön ,mert másodjára nem igazán kíván mutatkozni:( segítsetek pls .. köszönöm
  • Zotya123
    #5553
    köszönöm a választ és a leendő válaszokat, a magyarítást meg főleg, hatalmasat dobott a játékélményen, angolul ugyan beszélek, de így komplett sztorit nem tudok megérteni, lefordítani, nekem nagy segítség, könnyebség :)
  • Zotya123
    #5552
    vagyis addig míg a 3 varázslót kipurcantatom, vegyem le a magyarítást, vagy az egészet újra kell telepíteni érte? most jutottam el hozzájuk, de ma már nem birkózom velük meg :)

    de nem lehet megölni őket? vagy egyszerűen nem adja meg a questet? mi a hiba, mert akkor kipróbálom, mit csinál, időm mint a tenger :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5551
    Konkrétan én nem tapasztaltam, de a többieknek hiszek, és a magyarítással nem teljesíthető a küldetés.
  • Zotya123
    #5550
    Beszélni beszéltem én vele, de nem vettem fel, mert már volt 4 tagom, most viszont nem találtam, de megnézem akkor ott, ahol mondod!
    köszönöm

    @mindenki: mi a baj a sötét varázslós résszel, ha fenn van a magyarítás?
  • Wreck86
    #5549
    Ott beszélni kellett volna vele,aztán szerintem az első résznél a kocsmában megtalálod a többiekkel együtt.
  • Zotya123
    #5548
    Sziasztok, ha az elején nem vettem be a csapatba Sartant (félóriás) Erődnél volt gy lukba bezárva, akkor később hol találom meg? Mert Act III-ban van egy olyan küldetés, amihez kellene, köszönöm!
  • methosz01
    #5547
    Valakinek otlet??
  • methosz01
    #5546
    Igen, de nem annyira legalis :(, ezt elfelejtettem mondani
  • IMYke2.0.0.0
    #5545
    Minden játékos félnek azonos játékverziója van?
  • methosz01
    #5544
    Sziasztok

    Lehet kezdő kérdés, de csak egy két oldalt olvastam vissza a fórumon, a problémám: nem megy a LAN-on a játék.
    A magyarítás remek, működik a DS-BW párossal, de nem látjuk egymást, hiába indítjuk a segédlet alapján a játékot.
    AMikor csak a sima angol BW nélküli játék volt fent ment. Van rá megoldás??

    üdv
  • Flocky
    #5543
    Na megtaláltad már a Sötét Varázslós hiba forrását IMYke?
  • bgytito
    #5542
    köszönöm a segítséget már sikerült letöltenem (3.nekifutásra)és megy is a game (olyan 4 perce el indult): )
  • tomcsa4
    #5541
    Innen töltötted le? Most az előbb próbáltam ki és lejött a CD-nyi anyag.
  • bgytito
    #5540
    A magyarmod zip-nél vagyok elakadva, mert nem tudom letölteni, csak a felét az-az 344Mb-ot.és megszakad a letöltés.
  • bgytito
    #5539
    Sziasztok
    Hozzátok képest én még le vagyok maradva,csak most telepítettem fel a DS-2-őt,de nem bírok a magyarítással.
    Valaki tudna segíteni ebben?
    Mehet priviben,hogy ne fárasszuk a többieket ezzel.
    Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek.
    További jó játékot kívánok mindenkinek!
  • tomcsa4
    #5538
    Ja még annyit akartam, hogy IMYke rendesen supportolt. Elég sokáig csinálta a hibajavításokat, foglalkozott a sóhajokkal.

    Mert azt is megtehette volna, hogy tessék, aztán akinél megy, megy, akinél nem, nem. És nem több ,mint 1 éven át (ha jól emlékszem) supportolni.
  • tomcsa4
    #5537
    Igazad van. És nyugodtan lehet mindenkinek az inge, hogy legközelebb megkíméljük egymás sértegetését. Ha valaki nagyon sértegetni akar, ott az Ati, NV hír, AMD, Intel hír, stb. Bár ott sem illene, de néha elszalad az emberrel a ló.

    De az ,hogy valaki önerőből lefordít egy játékot és fikázások tömbkellegét kapja, az szégyen.
  • Noodlee
    #5536

    Maximális egyetértés!
    Én már nem is reagáltam a sok barom követelőző, és lebecsmérelő kommentjeire!
  • IMYke2.0.0.0
    #5535
  • Morlan
    #5534
    Sziasztok!

    Végig olvastam az utolsó 10 oldalnyi hozzászólást és .... elképesztő milyen emberek vannak! És itt elsősorban az IMYke-t ért támadásokra gondolok. Azon az összes kedves kritizáló elmerenghetne, hogy egy teljesen INGYENES "szolgáltatásnál-ajándéknál" milyen jogon kér bárki, bármit is? És hogy azt mondta az IMYke, hogy ekkor és ekkor meg lesz? ÉS? Írt bárki bármilyen szerződést? Vagy fizetett bárki egy r.hadt forintot Neki? NEM! Legtöbben arra sem voltatok képesek, hogy megvegyétek a játékot eredetiben! És ha mégis, megvettétek, de csak az alapot, gondolom nem adott senki garanciát, hogy működni fog magyarul! Egy angol nyelvű játékot vettetek, amihez ha sikerül a Magyarítást feltenni, örüljetek, ha nem, hát akár dobjátok ki... úgyis a tiétek.
    Bocsánat a kirohanásért, és lehet, senki sem olvassa, de én úgy éreztem, tartozom ennyivel az IMYke-nek - és nem csak a Magyarításba fektetett munkájáért...

    Akinek nem inge, az pedig ne vegye magára... mert még rátok melegszik...
    Aki normális, segítőszándékú hozzászólást és kritikát írt, azért is köszönet!

    És leginkább : KÖSZÖNJÜK IMYke! !
  • Zotya123
    #5533
    DS magyarítás v1 és v2 patch

    itt 2 javítás van, én ezt raktam fel.
  • kutyu007
    #5532
    És valami saved games helyet, mert már legalbb harnadszor kezdek neki teljesen elölről, mert mindig elszál a gépem a mentésekkel.
  • kutyu007
    #5531
    Sziasztok!
    Tudnátok jó kis mod-okat ajánlani a gémhez?
  • Rash87
    #5530
    Egy javítás van,vagyis a magyarítás legújabb verziójához.
    Amúgy igen,valószínű a másodlagos küldetés lesz,de a magyarítás tartalmazza a kézikönyvet,utána tudsz ott olvasni.