5849
  • IMYke2.0.0.0
    #5609
    Íme, a Kézikönyv(em)ből:


  • Bafynger
    #5608
    Köszi! Bár angolul sajnos nem sokra megyek vele (persze ez nem a ti hibátok).
  • Wreck86
    #5607
    #16: Finala's Contempt
    ========================
    * Intended level: 22
    * Explore the hidden Morden intelligence camp
    * Find and burn down the first hidden Morden tower
    * Find and burn down the second hidden Morden tower
    * Find and burn down the third hidden Morden tower
    * Find and burn down the fourth hidden Morden tower
    * Locate and destroy the hidden Durvla hatchery
    * Find and explore the second Morden intelligence camp

    Initiate this quest by taking Finala to the broken elevator in the Upper
    Kithraya Caverns. With Finala as the active character, click the broken
    mechanism and ride the elevator down into a Morden intelligence camp. Have
    Finala open the treasure chest to get a map to four hidden Morden towers.

    Teleport to the Southern Greilyn Jungle and head west to the Abandoned Ruins.
    Finala will find a secret door inside the ruins and you can follow the path
    to an elevator that takes you up to a plateau with the first Morden tower.
    Destroy it as you did the towers in Act I.

    Teleport to the Northern Greilyn Jungle and go to the impassable wall just
    north of the teleporter. Finala will find the secret entrance. Pass through
    and destroy three Morden towers. After the final tower is destroyed, Finala
    finds another map and an elevator gear.

    When you reach the Morden city of Darthrul in Act III, Chapter 2, take Finala
    down the east path from the town square. She'll find the hidden entrance to
    the Durvla Hatchery. Clear out the mobs, then blow open the cage by shooting
    the explosive, spiked container next to it. Finala can loot the chest to find
    a Morden Wrench, which will come in handy for fixing elevators.

    When you reach the Southern Desert of Kaderak (Act III, Chapter 4), take the
    north path past the entrance to the mines and follow it until you find an
    elevator on a small hill. Finala will fix the elevator, and you can clear out
    the intelligence camp and loot the chest to end the quest.


  • Bafynger
    #5606
    A felvonós rész.
  • Wreck86
    #5605
    Melyik rész ez?
    Amikor a hidat kell megjavítani,vagy valami törött felvonót?
  • Bafynger
    #5604
    Egy felvonó alkatrész és egy nagy szerszám kell neki. De honnan, hol tudom megszerezni.
  • Bafynger
    #5603
    Még mindig nem tudom megcsinálni a Finalas feladatot pedig már mindenhol végigmentem.
  • Bafynger
    #5602
    Köszi. De ha hiszed ha nem nekem nincs a segédanyagok között kézikönyv. Nem mondhatni ogy én nem élvezem ki a játékot mert tényleg mindent megcsinálok csak egy idő után felbasz hogy nem tudok megcsinálni egy küldetést.
  • IMYke2.0.0.0
    #5601
    Bafynger: A DS2 MAGYAR MOD 2 tartalmazza a Kézikönyvet, és egyúttal fel is telepíti a gépedre, mégpedig ide:
    [...]\Dungeon Siege 2\Segadanyagok\

    A végigjátszás pedig azért nem szájbarágós, mert akkor elveszne a felfedezés öröme - s nem beszélve arról, hogy gyakorlatilag ahány ember olyan tempóban haladnak a küldetésekkel -, és még így is részletesebb a kelleténél.

  • Bafynger
    #5600
    Igazából azt sem tudom hogy hol kezdődik a küldetés. A végigjátszás szerintem nem elég részletes és ezért nem jövök rá. Tök jó lenne ha valaki részletesen leírná mit és hol és hogyan csináljak. Mint modtam jóformán csak ez a küldetés hiányzik azt kész. Légyszíves segítsetek ha tudtok. Igény szerint adok email címet is ha ott egyszeübb.
  • Bafynger
    #5599
    Szerintem i nagyon király magyarosítás, bár nekem nincs meg a kézikönyv (pedig sokszo kéne) ha gondoljátok mmondjátok meg honnan lehet megszerezni. Azt a feladatot nem tudom megcsinálni (már csak az kéne) amikor Finalának kéne valami amivel meg tudja csinálni a liftet, de sehol nem találom. Hol találnám meg hogy végig tudjam csinálni 100%-ig a játékot.
  • bukusz
    #5598
    szia!!
    Feltelepítettem a sima Ds 2-őt, majd a 2.2-es pach-et, és végüla magyar mód 2-őt.Minden rendben is megy addíg amíg legelösször vásárolni akarok egykereskedőnél, ekkor kidob egyhibaüzenetet-minden féle irásjelekkel- és kidob a játékból...
    Segítsetek!!
    valamit nem jól csináltam??mért van ez?
  • Zotya123
    #5597
    Az van igen, nem gondoltam arra, de megnézem :)
  • Nyugis
    #5596
    nagyon jól sikerült ez a magyarítás. csipetnyi humorral átszőve.
    szuper!! és a kézikönyv és nagyon nagy királyság ám! igen érdemes!!
  • IMYke2.0.0.0
    #5595
    Hát a DS2 MAGYAR MOD-ban - konkrétan, a Dungeon Siege 2 könyvtáradban lévő "Segedanyagok" alkönyvtárban. Már ha a végleges magyarítást használod.
  • Zotya123
    #5594
    és hol van ez a kézikönyv?
  • IMYke2.0.0.0
    #5593
    Azt a végigjátszást nagyon felejtsétek el...! Mintha fordítógéppel készült volna, egy angol FAQ-ból.

    Használjátok a magyarítás MOD-hoz készített Kézikönyvbeli végigjátszást, érdemes.
  • Zotya123
    #5592
    Vegijatszas magyar
    Desert map
  • Bafynger
    #5591
    Sziasztok! A Family's Investigation (lvl. 14) - Azunita sivatag Itt tartok most és gyszerüen nem találom a szobrot akihez beszélni kéne (végigjátszás szerint), már vagy 20-szor végigmentem a sivatagon de nem találom sehol. Segitsetek már légyszives.
  • Nyugis
    #5590
    Jól néz ki, nem törődj semmivel! bár csak én találtam volna! ;)
  • Zotya123
    #5589
    Fel kellett volna írnom, hol találtam, na mindegy, így jártunk :)
  • Zotya123
    #5588
    Akkor ügyes vagyok? :D probléma és játékélmény romboló hatása nincs a dolognak, csak nem értettem, de nem gondoltam semmi ilyenre, hogy ez általad keletkezett bug :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5587
    Éppen ő írta korábban :)
  • Noodlee
    #5586
    Valaki régebben írta, hogy tárgyban kapta meg az éneket, gondolom ez is az a probléma.
  • Nyugis
    #5585
    kb 6szor toltam végig, úgy, hogy az ÖSSZES fő és mellék küldit kicsináltam. de szintén nem találkoztam még csak hozzá hasonlóval sem.

    lehet, hogy easter egg?? :DDDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #5584
    Ilyet még nem láttam :)
    Pedig, tényleg, nem nyúltam a kódjához - egy tárgy módosításához elég sok mindent kell ám átírni a forrásban.
  • Zotya123
    #5583
    ének
  • Zotya123
    #5582
    na itt ez nem működik, na nem baj, link jó :)
  • Zotya123
    #5581
    [IMGw]http://kama142.tvn.hu/kep/kaotikus.jpg[/IMGw]

    ez lenne az
  • Zotya123
    #5580
    Csinálok este majd képet róla, hátha csak én hagytam valamit figyelmen kívül :)
  • schger
    #5579
    Köszi szépen! De nem ezzel van bajom. Mikor feltenném a patch-et, elkezd dolgozni ,de hirtelen abbamarad és elindul a játék és marad a régi verzió (próbáltam a 2.1 és a 2.2-t is ,de mindig 2.0 volt a game-ém.. :S)
  • Nyugis
    #5578
    1, alapjáték
    2, 2.1 patch
    2. 2patch
    3, kieg
    4, magyar V2 mod.

    ÉN így csináltam és full magyar.
  • schger
    #5577
    Sziasztok!
    Először is bocs,h nem olvasok vissza száz oldalt. Csak afelől érdeklődnék,h a magyar mod 2-höz kellene a v2.20-as patch. Na én ezt leszedtem, kicsomagoltam, futtattam, mindent csináltam vele. Elkezd update-elni, egy kis idő után a játék elindul magától és ott mégis a 2.0 verziót írja ki.. Valamit rosszul csinálok vagy rossz helyre telepítek??
    Most úgy van kiírva a kezdésnél,h : angol 2.0 magyar 2.2 és csak egy kis része van magyarul. Előre is köszi a segítséget! És ezer hála a magyarításért, még akkor is, ha nekem valamiért nem jönne össze.
  • Nyugis
    #5576
    karácsony van, és ezer dolga. majd válaszol ha tud. addig meg játszunk mással. ;)
  • Teseus2
    #5575
    Hát azt írják az emberek hogy jó meg minden,de én akárhányszor szedem le akármeiket akárhonnan,sehogy sem jó...Singleben nagyjából rendben van,habár néha kidob hibaüzenettel,de multizni nem lehet vele.Amint rámész h multi vagy lan vagy nemtom már pontosan hogyvan kidob 1 hibaüzenettel a játék.De sajna nem válasol rá h mi lehet az oka.
  • Nyugis
    #5574
    Esetleg arról infó, hogy Imikének a munkája (amit nem lehet elégszer megköszönni!!) mennyire stabil így a javításokkal? élmények, észrevételek?
  • Flocky
    #5573
    Jó rendben csak gondoltam megkérdezem. Sok szerencsét a munkáidhoz
  • IMYke2.0.0.0
    #5572
    Köszönöm szépen :)
  • Wreck86
    #5571
    Jó az új logód
  • IMYke2.0.0.0
    #5570
    Tervezek - sőt! Csak jelenleg még "élni" sincs időm... szó szerint rengeteg munkám van, mindenhol.