5849
  • csapoi
    #5689
    Nekem a játékmenettel van egy kis gondom.A III.fejezet 5.rész kaderak bánya.Kinyírtam mind a három sötét varázslót felvettem a pajzs negyedik
    darabját és semmi.A játék ezt nem veszi tudomásul továbbra is azt akarja,
    hogy öljem meg a varázslókat,de nincs kit.Ilyenkor mi van?Tud valaki segíteni?Köszönöm!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #5688
    Most már ne erőlködj a Patch-ekkel, hanem az ajánlott programmal indítsd a Broken World-öt, importáld az 1.0-s mentésed a kiegészítőbe, és innen már nem lesz gondod.

    Ne feledd: az importált karaktered a továbbiakban nem lesz játszható az alapjátékon keresztül, csakis a Broken World-ből indítva játszhatsz vele (de így az alaptörténeti szálat is)!
  • majdtegnap
    #5687
    Hopp!!!!! az előző válaszom ne vedd figyelembe.Most tudatosult bennem, hogy én 1.0 játszottam végig 3x az alapot vagyis hiába patchelem fel 2.2 re az nemlátja az 1.0 mentést vagyis ahoz is kell 1 ilyen program ? mert akkor most nemfogja látni ezse mert 1.0. bocs a zavaros fogalmazásért csak tök izgatott vagyok hátha sikerül :)
  • majdtegnap
    #5686
    A működését elmagyaráznád mert nekem összetettnek tűnik :( Bár ha belegondolok nekem a diablo 2 hero editorja is azvolt pedig jövőre végzek informatika szakon :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5685
    Az alapjáték javításai: v2.1 és v2.2
    A v2.2-es javítással ellátott verzióban mentésre került karaktered importálható a v2.3-as "Broken World" kiegészítőbe.
    Fontos tehát, hogy az alapjáték fel legyen javítva 2.2-re, mert a Broken World nem nyúl hozzá az alapjátékhoz, ha az 1.0-s volt, akkor úgy is maradt.

    Alapértelmezetten, az alapjáték mentése nem olvasható a 'Broken World' által.
    Mindenképp importálni kell a karaktert (karakter kiválasztó menü, importálás) a IV. fejezet (maga a kiegészítő) megkezdéséhez.

    Ha nem látja a mentésed (joggal, hiszen nincs feljavítva sem), akkor használd ezt a programot: DS2BW All*Saves for Dungeon Siege II: Broken World v2.30 - Közvetlen letöltés, klikk rám!

    Telepítés és használat
    ******************
    * telepítsd a letöltött programocskát!
    * A játékot a "DS2 Broken World AllSaves" asztali parancsikonnal indítsd el! (Csak így fogod látni az alapjátékod mentését!)

    Nem mellesleg, a Magyarítás MOD fel is teszi - többek között - ezt a programot a játékod könyvtárába, ahonnan már el tudod indítani a telepítését.
  • majdtegnap
    #5684
    Vagy 1 linket adnátok ahonnan ti töltöttétek le a programot azt megköszönném.
  • majdtegnap
    #5683
    Hát nemtudom. Ugyanaz a gond mint a kiegben található konvertálóval. Nemlátja a karimat :S 1.0 az alapom a kieg 2.3 ez lehet a bibi? Keresgéltem de nemtaláltam 2.3 as patchet az alaphoz a legnagyobb a 2.2. Mit tegyek ?
  • majdtegnap
    #5682
    Nemtudum. De akk megpróbálom. És köszönöm a gyors választ :D
  • Noodlee
    #5681
    Van hozzá valami konvertáló/átmentő program.
  • majdtegnap
    #5680
    Sziasztok!


    Az lenne a problémám, hogy az alap ds2-ből nemtudom áthelyezni a karakterem a kiegészítőbe. Tudnátok javasolni valamit ? ? Nemakarom magárahagyni mert szerintem jó kari és sokat játszottam vele. Nagyon hozzámnőtt:) Válaszotokat előre is köszönöm.
  • tibor16
    #5679
    Ez az első játék, ami nem megy a kártya miatt - persze, azok közül, amit elbír a gépem...
    Vennék én gépet, kártyát, de másban is szűkös a helyzet, van ami fontosabb, és arra sem jut - ez van...
  • Noodlee
    #5678
    Most mondanám, hogy vegyél egy normális NVidia kártyát :P

    Atinál nem tudom hogy megy a driver frissítés, de NVidiánál működik néha, hogy egy régebbi driverrel jobban néz ki a régi játék...
    Okosabb ötletem nincs sajnos, a guglit már biztos nézted.
  • tibor16
    #5677
    sziasztok
    ATI 2600 pro-m van, és bár elindul vele az alapjáték, de borzalmas a képminőség. Ha pl megnövelem a felbontást, a kép 800x600 pixelnyi részét mutatja. Nem ismeri fel a kártyát - van itt olyan játékos, aki hasonló problémával küzd? - van erre valamilyen megoldás?
    A kieg megy ugyan, de az is, még a korhoz képest is eléggé gagyi ...
  • fawcet
    #5676
    Alap könyvtárra telepitem a Brokent akkor felülíródik az alap exe mert ugyanaz az exe mindkettőnek.
  • Noodlee
    #5675
    Ha jól emlékszem (nem ma volt), akkor kezdésnél lehet térképet választani, bár lehet, hogy az csak a multiban van...
    Amúgy az alap játék exe fileja is biztos megvan, indítsd el azzal.
  • fawcet
    #5674
    Az a kérdésem hogy mikor alapra telepítem a broken kieget, akkor onnantól csak a broken indul el. Hogy kell felrakni hogy magyarosítással menjen az alap és kieg is, ne csak kieg önmagában? Vagy ez olyan mint diablo2 és kiegje? Kiegben elérhető mindkét sztori?
  • Qre
    #5673
    Sziasztok. Nekem olyan apró gondom van a játékkal hogy nem igazán tiszta a kiegban a multiclass fejlődés :D Tudna nekem ebben valaki segíteni?:D Előre is köszi
  • Noodlee
    #5672
    Mi még a kezdetekkor próbáltuk haverral, de akkor még gagyi volt a netünk, és szaggatott. Emlékeim szerint semmi extrát nem kellett feltenni.
    Szerintem, ha mindketten ugyan azzal a patchel játszotok, akkor mennie kell.
  • Piko888
    #5671
    Van valami leírás hogy milyen patchet kell felrakni?
  • Noodlee
    #5670
    Megy
  • Piko888
    #5669
    Srácok a multi megy tört játékkal?
  • Hunter of Deer
    #5668
    Nah radobtam a Broken Worldot igy mar muxik a magyaritas rendesen. a kezikonyvet is sikerult mukodesre birni. annyi hoyg elinditom es ha nincs menu vagy epp kapcsolodni akar akkor alt+f4 :) nah ezt eljaccom vagy 10 szer es neha bejon a menu is :)

    szoval mostmar csak 1-2 tippet varnek tapasztaltabb kollegaktol :) köszike!
  • Hunter of Deer
    #5667
    Nem a jatekkal van a gond hanem a kezikonyvvel. és ugye a kezikonyv a magyaritassal egyutt telepul. a jatekkal annyi gondom van csak ha csak a sima DS 2 van fent + a v.2.2 pacth es erre felteszem a magyaritast v2-t akkor nem lesz magyar a jatek. par szo a beallitasoknal magyar de tobbnyire angol. ugy olvastam hoyg elvileg ennek a magyaritasnak mar mennie kellene a csak a DS2vel. de lehet felteszem a broken worldot is es akkor megnezem azzal egyutt hatha megy normalisan. jah es meg annyit hogy vegigjatszasnal eloszor kell vegigtolni a sima DS-t es aztan a Broken worldot? esetleg valaki tudna irni egy jo csapatosszeallitas amivel jol lehetne haladni? en combat magere gondoltam hogy azzal kezdek, lotharbol tankot csinalnek + lenne egy termeszet magus aki leginkabb eletet tolt + meg valami. regen altalaban ijaszt kezdtem lothar dualos volt + jott meg egy termeszet magus aki healelt is de azert lott is+ egy combat vari aki meg villamos volt. de mar nemigen emlexem a jatekra rendesen ugyhogy johet 1-2 tipp ha valaki raer :) (pl a combat varibol melyik jobb a villamos vagy inkabb a halal magus vagy mi).

    bocsi a hosszu szovegert remelem valaki tud segiteni. tovabbi szep napot.
  • Wreck86
    #5666
    Szia!
    Ymyke az illetékes,bár ő mostanság elfoglalt,szóval nem tudjuk mikor jár erre.
    Ha angolul játszol vele,akkor működika játék?
  • Hunter of Deer
    #5665
    helloka!
    eloszedtem megint a jatekot, es leszedtem hozza a magyaritast is. viszont a kezikonyvvel lenne egy kis gondom, megpedig hogy a menu nem jelenik meg, illetve csatlakozasi hibat is ir neha, jah es egyszer elindult menuvel egyutt akkor elkezdtem nezegetni de jopar kep helyen csak egy x volt, aztan hibat eszlelt es leallt. azota nemtudom elinditani hogy menu is legyen. win7 32bit.
    remelem valaki tud ra megoldast thx!
  • Titinke
    #5664
    heh akk ne haljunk má kiii:D:D:D:D:D
  • Wreck86
    #5663
    Rég:)
  • Titinke
    #5662
    Kihaltunk?
  • Titinke
    #5661
    a lépjetek be az már nem tartozik a pass hoz:D
  • Titinke
    #5660
    és megidéző sztem
  • Titinke
    #5659
    Hi all akarnák vkivel multiba jáccani! Hamachin lehet? csinálok egy hálózatot a neve:

    neve:ds2-bw123
    pass:ds2-bw123 lépjetek be
  • Wreck86
    #5658
    1 kérdés:
    szerintetek Deru-t mivé érdemes fejleszteni: gyógyító,vagy megidéző mágus? Újraraktam a játékot,de nem emlékszem,melyik a jobb.:)
  • Wreck86
    #5657
    Lehet legutóbbi patch kéne rá,de csak tipp.
  • Majesty
    #5656
    Sziasztok!

    Szeretnék multiban játszani de az a baj hogy mikor csatlakozni akarok vagy hozzám akarnak csatlakozni akkor hiba üzenet elküld a support helyre és nem sikerül egyiknek sem csatlakozni.Mi lehet a baj?
  • Flocky
    #5655
    No mi az kihalt a fórum?
  • Flocky
    #5654
    Na mi a helyzet IMYke? Megtaláltad már hogy mi a probléma a varázslós résznél meg a nem lejátszott videóknál?
  • tigeroo
    #5653
    ja, gondolom azért mert a cd-n lévő manual cirillbetűs :(

  • tigeroo
    #5652
    telepítő bejön a CD1 behelyezése után az opciók csupa ??????? jellel vannak megjelenítve. mi lehet a baja?
  • Xwhyzed
    #5651
    Sehogy nem lehet kiszedni azokat a hülye számokat?
    Hihetetlen, hogy ilyet beraknak egy játékba off funkció nélkül.
  • balazs30k
    #5650
    Meg egy tanancsot kerek ha lehet, nem mentettem a harom varazslo elott illetve nem vettem le a magyaritast. Hogyan tudom tovabb jatszani? Kaptam egy kozos ismerosunktul egy lehetoseget csak az nem valt be. Koszi.