5849
  • Zotya123
    #5529
    ja és hogy húzzak el, ez lemaradt :)
  • Zotya123
    #5528
    a 2 javítással együtt sem? az nem jó hír, na nem baj, megoldjuk :) van egy olyan rész a játékban, amikor a védelmező első darabja után hajtok, hogy egy Vai'kesh behúz egy helyre, amikor odamegyek az ajtóhoz, (3 ilyen ajtó van, gondolom mind ua) elsőnél azt mondja, nem én vagyok kiválasztott, másiknál meg barát a válasz, stb, ide majd később lehet visszajönni, vagy majd ez is valami secondary quest lesz :) Csak hogy ne maradjanak elvarratlan szálak :D

    köszönöm újra
  • Rash87
    #5527
    Ha ki játszottad a Merchenary nehézségi szintet,akkor tudod Veteránon kezdeni,s így tovább,ha jól tudom.
    Legelső játékkezdésnél csak 4 csapattagot fogadhatsz fel.
    Vereránon asszem 5,s Elit-en van az,hogy 6-ot.
    Amúgy egy nagyon nagy tipp :)
    Lehet már olvastad,de ne hogy úgy járj,mint egyesek...

    Hogy ha a Sötét Varázslók részhez érsz,előtte mentsd el a játékot,vagy készítsd biztonsági mentést,mert azt a küldetést nem lehet a magyarítással együtt megoldani,mert hibás... Szal majd le kell szedned,s úgy megcsinálni a küldetést,aztán vissza rakhatod.
  • Zotya123
    #5526
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget, amit viszont nem találok, hogy van 3 szint, Merchenary, Veteran, Elite, ezt az új játék kezdéskor kellett kiválasztani, mert nem emlékszem ilyenre, vagy egy bizonyos szint után leszek veteran? Csapatlétszám növelése miatt érdeklődöm, jelenleg olyan 32-33as szintnél mocorgok azt hiszem, keresgélem a secondary questeket, szóval elmászkálgatok, hosszú játékot terveztem :)
  • Rash87
    #5525
    #5409
    Most volt időm ,szal #5409 hozzászólásban van. (ha még nem találtad vonla meg:)
  • Zotya123
    #5524
    köszönöm, akkor keresgélek :)
  • Rash87
    #5523
    Magyarítás bug,de van hozzá javítás. Vmelyik hozzászólásban linkelve van,csak lusta vagyok megkeresni :)
    Szal megkeresed azt,felteszed,s már tudsz a lelkekkel beszélni.
  • Zotya123
    #5522
    Sziasztok, Dungeon Siege 2-ben nem értem ezt a problémát, Aranna-ban vagyok, beszéltem a mágussal, megvan a halotti ének (Vox Mortem) ha jól emlékszem a névre, szentélyben kiválasztom ezt, megjelenik a karakter fejnél, hogy aktív ének, odamegyek a szellemhez, jelen esetben a küldetést akarnám megcsinálni, ahol egy szellemmel kell beszélni, hogy tisztázza az utódja nevét. de valamiért a szellemek azt mondják, hiába aktív az ének, hogy nem tudok velük beszélni. 2.2-es patch és a Dungeon Siege 2 MAGYAR MOD v2.00 van feltéve pluszban. Köszönöm!
  • Flocky
    #5521
    Gondoltam kicsit dícsérlek hiszen már mind tudjuk: oroszlán vagy (#5215]
  • IMYke2.0.0.0
    #5520
    Köszönöm szépen! Jól esik!
    S látod, ha fél évvel ezelőtt valaki ennyire részletesen leírja, hogy mely videók nem látszanak még, könnyebb dolgom lett volna.
    Valóban nem kis projekt, és sok gondot is okoz nekem.
    Remélem, sikerül végre gatyába rázni, mert ahány próbálkozás, annyi hibalehetőség is van benne.
  • Flocky
    #5519
    Ma játszottam ki teljesen a játékot a kiegészítővel és a magyar MOD-dal karöltve. Elmondom a tapasztalataimat. (Főleg neked szól Imyke :-D)
    [eredeti Deluxe Editionom van a CD Galaxisból]
    A magyarosítás nagyon jól működött. Itt-ott fellelhető azért egy két lefordítatlan szöveg, de ez egyáltalán nem volt zavaró. Mindössze 3 dolgot tudok felsorolni aminek a következő patch-be be kéne kerülnie.
    1. A Sötét Varázslók hibája. Ugyebár ez a legfontosabb hisz enélkül nem lehet folytatni a játékot!
    2. 3.fejezet elsődleges küldetés legvégén amikor a vízáramlását kell visszakapcsolni a gomb megnyomása után videó helyett a szokásos kis "van hang de kép nincs" állapot fogad minket!
    3. Szintén a 3. fejezet-ben az Agellán próbánál amikor lemész a szökőkút alá és találkozol az őssel ott is kéne lennie videónak és ott sem játsza le rendesen. Itt szintén csak hangot hallunk!

    Mindezek ellenére mégegyszer mondom Imyke: Minden elismerésem! Ez egy hihetetlen dolog amit véghezvittél és millió köszönet jár neked érte. Nem sok ember vállalkozik ilyen nagyszabású dolgok elkészítésére.
    A hibákról meg csak annyit hogy még ha minden figyelmeddel is öszpontosítassz ezeknek a kiszűrésére még így is óhatatlanul bekerülhet egy-kettő. Hiszen te is mondtad: Több millió karakterből áll ez az egész projekt. Sok sikert, erőt és türelmet kívánok a magyarosításod finomítgatására. Hidd el, Büszke lehetsz rá!
    Mégegyszer: KÖSZÖNNYÜK!
  • Flocky
    #5518
    Valdis megölése tényleg roppant bosszantó volt. Én is kicsiket ütöttem de azért nem 80-at o_O. Olyan 150-200 körül. Engem az idegesített fel hogy nagy nehezen levittem az életét, erre gondol egyet, megtriplázódik, és felmegy az élete. És ezt eljátszotta vagy 3-4-szer. A legunalmasbb harc volt amit valaha megéltem. De maga a jáék az jó.
  • Rash87
    #5517
    Szerintem mindent jól csináltam :)
    Mármint minden karakteremet csak egyféle,öö harcrendszer?? felé fejlesztettem.
    Pl. a főkarakteremnél a kétkezes harcot,ami maximumom van,kritikus csapás maximumom, szóval már nagyon azt nem is tudnám hova fejleszteni. Erő használatával 5 ezret sebez normál szörnyeknél,kivéve Valdisnál.
    Természet mágusnál szintén csak a jégsebző erőket,tűzmágusnál pedig a tűzsebző,mindkettőnél a saját támadási ereje maximumon van.
    De még holnap neki futok még egyszer.
  • tamasmi87
    #5516
    én a helyzedben az előörsben visszaállítanám a skillpontokat és jól átgondolnám mire fejlesztek:)
    nekem kb 20%-ot növekedett a sebzésem mindegyik karimnál,és a védlmük is...
  • tamasmi87
    #5515
    miért nem fejlesztetted az erőket?pl a kétkezes karinál?
  • Rash87
    #5514
    Hááát,nekem a főkarakterem kardos,kétkezes.Nincs semmilyen varázslat:\
    Aztán van Eva,aki egy kezes kardos.
    3. Természet mágus,ennél a jégsebzést fejlesztettem
    4. Pedig tűzmágus

    Lehet ma ha lesz kedvem, ismét megpróbálom,bár szerintem esélytelen :)
    Tegnap úgy is próbáltam trükközni,hogy elteleportálok,aztán az oltárnál elmondom az a 60 mp-s erőújratöltődési éneket,aztán vissza,s volt még 30 mp-em, hogy az erőkkel ügyeskedjek,de a főkarakteremnél a legsúlyosabb,de nála is csak 550-et sebez... :\ Szal nagyon nehéz lett.
  • tamasmi87
    #5513
    milyen varázslatokat fejlesztettél?
    nekem 1.kard+pajzs kö ököl első varázs(védelem
    2.jégtámadás+jégsebző erő
    3.villám+villámsebző erő
    4.íjász+rúnamágia

    alig hasynáltam potionokat,csak arra kellett figyelnem,hogy mikor maga köré varázsol(azt hiszem halálvarázs) akkor ne áljak ott...


  • Rash87
    #5512
    Most megpróbáltam megint,végig küzdöttem :) De most már sikerült. Elsőnek lehet valami bug volt.
    Egyébként eljutottam az utolsó ellenséghez,Valdis-hoz,lehet én vagyok türelmetlen... De a főkarakterem(kétkezes) 70-et sebez rajta csak,többiek 70-80, varázslókat pár mp alatt elintézi... s van 190 ezer életereje.
    Hát 20 percig küzdöttem,levittem 20 ezret csak... Aztán újratöltötte magát,megint levittem 25 ezret,szintén 20 perc alatt kb... S meg untam...
    Nem is értem,végére hogy lehet ilyen betenni,pedig amíg eljutottam ide,nem volt semmilyen gond,de ez a vége nagyon unalmas. Kb. kellene 1-másfél óra,még végigszenvedném:D kár érte...
  • Wreck86
    #5511
    Ennek a "titkos pályának" mi az angol megnevezése a játékban?
    Egyszerűen nem emlékszem, hogy találkoztam volna ezzel :(
  • Flocky
    #5510
    Igen én végigvittem a titkos pályát magyarítva. Nálam nem jelentkezett ilyen hiba. Minden "misztikus tárgy" nálad volt? Vagy nem hagytál ki egy prérikutyát vagy valami?
  • Rash87
    #5509
    Valaki próbált már a magyarítással együtt a Titkos Pályára eljutni? Vagyis a 3. terembe? Mert a "gonosz Csapattagokat" megölöm,akiknek 30 ezer életerejük van,még sem enged tovább, ki írja,hogy az Ajtó a közeli ellenségekkel van kapcsolatba,s ezért nem tud kinyílni,közbe meg mindenkit megöltem :\
  • Scooter
    #5508
    Tudom, hol vannak a mentések...és rájöttem, hogy ott kellett volna egy állapotot elmenteni egy másik könyvtárba. Aztán lehetett volna folytatni english-ül.
  • tamasmi87
    #5507
    scooter neked is tudom ajánlani,hogy néha csinálj biztonsági mentést!Egyébként a varázslósón kivül más küldihibával nem találkoztam...
    A dokumentumok/mygames mappában vannak a mentések...
  • Scooter
    #5506
    Bosszantó, hogy majdnem a legvégén van hiba. Remélem hamarosan lesz valami javítás, mert így semmi értelme. Nem lehet továbbvinni. Pedig végre minden küldetést meg akartam csinálni.
  • Rash87
    #5505
    Akkor is működik. Én is hétvégén inkább angolul játszom, hogy ne legyen több fennakadás.
  • Scooter
    #5504
    Én is most értem a sötét varázslós részhez. Sajna nálam is ennyi. Pedig direkt a magyarítás miatt vettem elő újból. Már régen végigvittem, de akkor csak a fősztorira koncentráltam. Azt nem értem, hogy lehet valakinek több mentése 1 adott név alatt, amikor csak CTRL+S-el lehet menteni és az ugyanarra menti. Nincs külön mentés ablak, hogy minden mentéshez más nevet adjak. Nekem is van egy más mentésem, de ott a karakter szintem is alacsonyabb.
    Kérdés: OK, hogy angolon megcsinálom a sötét varázslós részt...de, hogy ha nem hozza be azt a mentésem? Vagy ha visszarakom és nem rakok rá magyarítást akkor látja a régi karakterem? Már próbáltam de akkor se volt ott. A DS2BW_AllSaves akkor is működik, ha nincs fent a magyarítás?
  • Nyugis
    #5503
    ettől nagyobb szopás csak a titkok tika küldetés. igaz jópofa meg poénos, de ennyi. TÉNY, hogy én CSAK angolul toltam végig, igaz úgy már vagy 5ször. ;)
  • tamasmi87
    #5502
    nekem a "misztikus" pálya cuccai elég csalódás voltak!
    Nem is kaptam semmi használhatót!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #5501
    Olyan összetett a Kézikönyvem, hogy egyszerűen nem tudom PDF-be tenni... :(
  • Flocky
    #5500
    Szerencsére volt régebbi mentésem és tudtam folytatni csak fel akartam hívni a többi ember figyelmét hogy nálam is előfordult a hiba...
  • tamasmi87
    #5499
    vicces és kölyök jelzőket visszavonnám,nem viccből mondtam..már Én is leírtam,hogy nincs mád mód...gondolj bele elmentett változásnál tök mindengy,hogy angol magyar ukrán stb nyelvű a jűték,csak úgy tudod "visszaforgatni az időt" ha beleszerkesztesz a mentésbe külső progival...mielőtt még elkezdenéd,nem most jöttem és máris nagy a pofám...
    csak sokáig nem voltam és töröltek...
  • Rash87
    #5498
    Ki baszogatja? Talán annyi értelmi szinted van,hogy megnézed,aki írt,annak se volt jó,én meg válaszoltam, hogy a magyarítás okozza...
    Nekem aztán olyan mindegy, hogy 1 év múlva,vagy 1 hét múlva lesz valami javítás,úgy sincs időm játszani.
    Amúgy ki lenne olyan hülye,aki újból kezdi...? Vicces kölyök vagy.
  • tamasmi87
    #5497
    keress régebbi mentést,vagy KEZDJ ÚJAT!!!!szerinted,ha 1000x leírod a hibát és b...ogatod Imit előbb meg tudja csinálni?????
  • Rash87
    #5496
    S aki egyből a megölésük után mentett,amit már előttem is írtak,az mihez kezdjen ?:)
  • itouchdothu
    #5495
    töröljétek le a magyarítást, öljétek meg a sötét varázslókat, majd telepítsétek újra... én soksok héttel ezelőtt már jeleztem ezt a hibát
  • Rash87
    #5494
    Jó,én tudom (bár még egyszer sem írtad:))
    Csak neki próbáltam meg válaszolni,hogy mi a hiba, nincs megoldás arra, csak max. hogyha kiadsz egy javítást a magyarításhoz... Nem kell felkapni a vizet...:\
  • IMYke2.0.0.0
    #5493
    Hányszor kell leírjam: több, mint 2 millió karaktert kell átnézni...
    Egy sima A4-es telegépelt oldalon megközelítőleg 7000 karakter van.
  • Rash87
    #5492
    Lassan 3 hete várok megoldást én is... :)
    (magyarítás van elírva)
    Szal ,eddig semmi.
  • Wreck86
    #5491
    Elvileg nem ott kéne jönnie egy fővarázslónak?
  • Flocky
    #5490
    Ezt nem hiszem el!! Nekem is ugyan az!!! Hiába nyírom ki a sötét varázslókat ott marad a csillag és ennyi. Nincs tovább. Iszonyat bosszantó! Imyke nem néznéd meg hátha elírtál valamit valahol? Esetleg egy ; vagy . vagy valami. Vagy épp ezen dolgozol? Vagy min ügyködsz?