5849
  • Hunter of Deer
    #5729
    hali!
    Elovettem megint a jatekot feltettem a deluxe editiont, viszont a magyaritasbol csak a sima valtozatot talaltam meg I2k oldalan. annyi lenne vele a gond hogy ebbe nincs benne a kezikonyv csak a v2-ben amit persze sehol nem talalok. ha valaki tudna adni egy linket esetleg feltenne nekem vhova, ha nem is az egeszet akkor csak a kezikonyvet azt nagyon megkoszonnem!!

    elore is koszi. (remelem meg bent van vkinek kedvencekbe ez a topik :D)
  • pike011
    #5728
    Remélem valaki tud segíteni. Win7 64biten az egér villódzik. Megjelenik körülötte egy fekete négyzet és villog folyamatosan. A képernyő pedig pár másodpercenként frissíti magát. Eltűnik aztán megint előjön.
    Valaki tapasztalt ilyeneket? És esetleg tudja mi lehet a megoldás?
  • alma2
    #5727
    Ha netan win7 64biten szeretne valaki local coopban jatszani, de nem latja a masikat, akkor celszeru kikapcsolni az ipv6 tamogatast, maris mukodik az egesz, szivtam vele vagy 2-3 orat.
  • kenyeresdaniel
    #5726
    Van valakinél olyan probléma h rampage modban meg sem mozdulnak a csapattagok ha az ellen már rég engem pűföl ?
    (Nem mana probléma, minden karakter csinálni szokta.)
    Nagyon idegestő.Hiába kattintgatok ezerrel ,meg sem mozdulnak.

    BW 2.3
    veteran szint lvl 65
  • kenyeresdaniel
    #5725
    JF282-YTKJM-H76H8-XQP96-8PTBQ
  • Aaron1212
    #5724
    Valaki tudna adni duengon siege 2-höz telepítő kódot légyszíves.
  • kenyeresdaniel
    #5723
    Nem , angol. v2.30
  • Hjarnaldsson
    #5722
    A magyar moddal?
  • kenyeresdaniel
    #5721
    Ma elkezdtem a játékot veterán szinten :)
    Egy 8*25% os magic find -es könyv késztésével kezdtem a szintet.
    Dobálja is a unique cuccokat , csak hihetetlen ratyikat.
  • ratgab
    #5720
    Nekem csak 3 gb ram-om van meg egy 1gb-s Videókártya, de minden szépen fut... 64 bitten jópár játéknak gyíkja van... Tudom, hogy 32 bit nem kezel csak 3gb memóriát,de ezt a békát inkább lenyelem...
  • kenyeresdaniel
    #5719
    Régebben végigtoltam az első fokozaton xp alatt.
    Most win 7 64 bit alatt az első fokozat BW- ben járok (lvl 43)
    soha nem volt hiba

    magyarítást nem használok mert igyekszem megtanulni angolul. :S
  • Wreck86
    #5718
    Tessék külföldiül tanulni.:)
  • DeDy
    #5717
    De épp ez a lényeg hogy magyarítással, mivel az okozott pár hibát, csak nem tudom hogy a legfrissebbel ki van e javítva minden.
  • Wreck86
    #5716
    Igen végig még xp-n, magyarítás nélkül és semmi akadás-fagyás nem volt, szépen futott max grafon.
  • DeDy
    #5715
    4gb ram 1gb-s vgahoz elengedhetetlen...Lassan ez is kevés lesz. :(
  • ratgab
    #5714
    Ezért nem használok 64bites win7-et...
  • DeDy
    #5713
    Amúgy ti végigtoltátok? Nem voltak fagyások, átvezető vidi hibák, kilépkedések?
  • DeDy
    #5712
    Húha nagy nehezen elindult egy másik "exe" filet dobtam rá 2.3as nem tudom az mennyi mindent befolyásol, a magyar verzió száma pedig 1.2, nem tudom ennek így kell lenni?
    Viszont a 16:9es képarányt nem tudom megcsinálni pedig a leírás alapján bemásolgattam, átneveztem a fileokat, de semmi nyomott, se új felbontás se semmi, mondjuk nem tudom minek kéne pontosan történni, be lehetne állítani az optionsba a 16:9es felbontás típusokat?
  • IMYke2.0.0.0
    #5711
    Windows 7 Compability Center
  • Wreck86
    #5710
    Szia!
    Próbáld meg ezt a leírást. Hátha a kompatibilitási dolog megoldja. Nincs a cd tokra a követelményeknél ráírva,hogy megy e win7 alatt?
  • DeDy
    #5709
    Van olyan aki végigtudta játszani hibák nélkül, magyarul, win7 64biten? Ha igen az írja meg pls hogy telepítette és miket.
    Mert nekem el se indul, nagy nehezen rányomtam a 2.2es patchet feltettem mindent megfelelő sorrendbe, de semmi execption detected és leáll hiba üzivel.
  • kenyeresdaniel
    #5708
    Az "átjárás" működik.
    Elkezdtem a BW-t ,aztán kiprobáltam mivan ha inditom az alapjátékot, akkor folytathatom-e a félbehagyott questeket, és igen ezzel minden ok.
    Eggyetlen zavaró dolog van , ha visszamegyek az alapjátékra akkor a BW térképei eltünnek (a felfedezett terület nem látszik a térképen :S, teleportok szerencsére nem törlödnek)
  • IMYke2.0.0.0
    #5707
    Nem tudsz visszamenni a "Broken World"-ben az alapjátékba.
    Csak indítani tudod belőle az alapjátékot, de akkor - értelemszerűen - csakis azzal tudsz játszani is.

    A nehézségi fokozatok [gondolom ezt olvastad már] csak egymást követően nyílnak meg. Így, ha maximalista vagy, akkor érdemes egyszer minden nehézségi szinten próbálkozni.

    Mivel a játékban nincs mentéspont - a kézi mentés amolyan dísz - így a későbbiekben nem tudsz egy adott ponttól betölteni egy nehézségi szintet.
  • kenyeresdaniel
    #5706
    hali
    elég kihalt ez a fórum ,de azért szerencsét próbálok.
    Alapjátékot végigtoltam az első nehézségi szinten ,másodlagos questekből még lenne pár.
    A kérdésem az hogy ha elkezdem a törött világot akkor vissza tudok majd menni az alapba megcsinálni a teljesítetlen questeket?
    Vagy a legelső fokozaton nem célszerű vacakolni ezzel ?
  • Majesty
    #5705
    Sziasztok!
    Multit akkar valaki játszani?Most kezdem el a Broken Worlddel a játékot.
  • Hjarnaldsson
    #5704
    ...és már nyolcadszorra, oda se nézek, Gott-móddal, közben olvasok, meg a macskákat nézem a magas fűben, - és mégis, a harmadik Németh Sándor mészárolása vége felé valahol mélyen érzem a régesrégi karácsonyi izgalmat, hogy talán most, talán majd most agyonverem ezt a harmadikat is, és végre meglesz a quest.
    ...persze nem. lószart.

    ..szóval esetleg valami bennfentes infó, (tudom, persze, átnéztem a kommenteket) bíztató kis hírmorzsa, hogy valaki valahol kattog a problémán? Mert én hiába kattogok, nem értek hozzá. Persze nem mintha követelőznék, nem... távol álljék tőlem. :)

    amúgy nagy faszaság lett a magyar mod. gondolom sokan elmondták már, - most már én is.
  • Ryleh
    #5703
    Koszonom,s kellemes napot:))
  • IMYke2.0.0.0
    #5702
    Ha egy helyre vannak telepítve a játékok, akkor nem húzódik szét a kép.
    Ha külön vannak a játékok, és a "Dungeon Siege 2"-vel indítasz, s nem a "Broken World"-beli exevel (vagy parancsikonnal), akkor széthúzódik.
  • Ryleh
    #5701
    koszonom a valaszt,es gratula a munkadhoz:)

    magyaritas tokeletes,de
    amiota ez van fenn (ami persze muxik)a kepernyovel van a gond,,,elhuzodik jobbra az egesz,mar a fomenu is.karaktergeneralas,egyeb opciok nem latszanak,vagy csak felig.
    laptop,normal kepernyovel,1024 re allitva a gep,es ingame felbontas is.
    a laptop nvdia6100 GO vga-val rendelkezik,eddig nem volt ilyen gondom .
  • IMYke2.0.0.0
    #5700
    A Dungeon Siege 2 Deluxe Edition-re készült a honosítás - az pedig egybe telepíti a két játékot.
    Ezért, Neked is az alapot és a kiegészítőt egy könyvtárba kell telepítened, majd ezután a magyarítást.
  • Ryleh
    #5699
    de ide....az elobb a futball manager topicot irta,enmeg azthittem,rosz topic
  • Ryleh
    #5698
    :))oppsz,,,,ezt nem ide,,,,sorry
  • Ryleh
    #5697
    sziasztok!
    a magyaritassal van gondom(telepites)

    alapgame fenn,2.2-re rakva,es a DEFAULT modon telepitve!(is kiirja a ingame 2.2 verzioszamot.
    broken kieg fenn,kulon folderbe
    inditom a magyar mod ot,exe betalalja a gamet,de a telepites gomb inaktiv,tallozas utan is,,,,ergo:nem folytatja az exe a dolgät tovabb.
    mi a gond;

    koszonom
  • Noodlee
    #5696
    http://www.gamebanshee.com/dungeonsiegeii/walkthrough/themysteriousquest.php
  • majdtegnap
    #5695
    Sziasztok!

    Van valakinek kedve partyzni velem ? 71-Tank szerű harcos vagyok:)
    Ja és valaki megmondaná h a misteryous set mire jó ?


    előre is köszi
  • csapoi
    #5694
    Köszi megnézem milyen elmentésem van.
  • Flocky
    #5693
    Én azt csináltam hogy betöltöttem a varázsló előtti mentésemet (szerencsére még megvolt) eltávolítottam a magyarosítást, megcsináltam a küldit, leadtam, és utána visszaraktam a magyarosítást. Ez egy nagy probléma amire 2009 óta nincs megoldás. Talán majd egyszer... Elvileg IMYke bőszen kutatja a probléma forrását azóta
  • csapoi
    #5692
    Akkor ennyi volt,kezdhetem előröl?
  • Flocky
    #5691
    Hát ennek a hibának a javítását várjuk már egy jó ideje.... Talán majd egyszer
  • majdtegnap
    #5690
    Nagyon köszönöm a sok segítséget.